Účinná anti-age řešení od značky Eucerin

Eucerin Hyaluron-Filler

Účinná anti-age řešení pro mladší vzhled v různých fázích stárnutí pleti

S rostoucím věkem naše pleť mění svoji strukturu a vzhled. První známky stárnutí pleti bývají obvykle jemné linky a vrásky. V dalších stádiích procesu stárnutí dochází k ochabování pleti a všímáme si ztráty objemu a obličejových kontur. V pozdějších fázích stárnutí pleti vrásky přibývají a prohlubují se, snižuje se také pružnost, pevnost a zářivost pleti.

Řada Eucerin Hyaluron-Filler nabízí anti-age řešení pro mladší vzhled pleti pomocí výrobků vyvinutých na míru každé z těchto fází procesu stárnutí pleti:

  • Eucerin Hyaluron-Filler řeší první příznaky stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. Vyplňuje i ty nejhlubší vrásky pro mladší vzhled pleti

  • Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift je určen pro prohlubující se vrásky a ztrátu objemu, obličejových kontur a pevnosti, k nimž dochází v procesu stárnutí pleti. Vyplňuje hluboké vrásky a remodeluje obličejové kontury. Poskytuje pleti liftingový účinek

  • Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity vyživuje křehkou a zralou pleť. Vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. 

Řada obsahuje denní a noční krémy pro různé typy pleti, séra (včetně inovativního Nočního obnovujícího & vyplňujícího séra), oční krémy a CC krémy. U všech výrobků byla klinicky a dermatologicky prokázána dobrá účinnost a kožní snášenlivost.

Eucerin Hyaluron-Filler

Účinná anti-age řešení pro mladší vzhled v různých fázích stárnutí pleti

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin