Hyaluron-Filler + Elasticity

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

Vyplňuje hluboké vrásky, redukuje pigmentové skvrny, zlepšuje pružnost a zářivost pleti

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

Péče proti stárnutí pleti pro viditelně mladší vzhled a pro hladší a zářivější pleť.

S přibývajícím věkem dochází u zralé pleti ke strukturálním změnám. Pleť ztrácí pružnost a pevnost, zatímco množství pigmentových skvrn a vrásek se zvyšuje.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři inovativní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada má jiný hlavní cíl (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti) a poskytuje péči, kterou pleť potřebuje v jednotlivých fázích procesu stárnutí.

Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity je speciálně vytvořena tak, aby pomáhala vyplňovat hluboké vrásky, redukovat pigmentové (stařecké) skvrny a posilovala pružnost pleti a její zářivost. Inovativní složení obsahuje vysoko- i nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která viditelně vyplňuje hluboké vrásky zevnitř, zatímco účinná kombinace arctiinu a kreatinu (kolagen-elastin komplex) stimuluje produkci kolagenu a zlepšuje pružnost pleti. Klinicky ověřená složka thiamidol pak redukuje pigmentové skvrny s prvními viditelnými výsledky již za dva týdny.

Řada nabízí několik hydratačních krémů: Denní krémy s ochranou proti UVA a UVB (SPF 30 i SPF 15) záření, Denní krém Rosé SPF 30Oční krém a Noční krém. Tyto produkty doplňuje hydratační 3D sérum, které u zralé pleti velmi účinně redukuje pigmentové skvrny, a Krém na ruce s depigmentačním účinkem.

Související články

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin