Eucerin elasticity filler for deep wrinkles

Zlepšuje pružnost a vyplňuje hluboké vrásky.

Elasticity+Filler Ztráta pružnosti pleti a hluboké vrásky

S přibývajícím věkem se struktura naší pleti mění. Snižuje se její pružnost, pevnost, zářivost a odolnost, a zvyšuje se množství vrásek. Ztráta pružnosti, v kombinaci s výskytem hlubokých vrásek, je primárním problémem pro mnoho žen se zralou pletí.   

Řada výrobků Eucerin ELASTICITY+FILLER byla vyvinuta speciálně pro řešení obou těchto problémů a přináší hned několik omlazujících účinků. Denní i noční krém této řady obsahují arctiin (aktivní složka, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v  buňkách pleti) a silymarin (vysoce účinný antioxidant, který chrání před rozpadem kolagenových a elastinových vláken a zlepšuje prokrvení pleti na buněčné úrovni). Složení obsahuje také kyselinu hyaluronovou pro viditelné vyplnění vrásek. Vedle pečujících krémů je součástí řady také vyhlazující pleťové olejové sérum s bohatým obsahem esenciálních olejů. 

Krémy vyživují slábnoucí, křehkou pleť a posilují její strukturu díky zlepšování pružnosti pleti a vyplňování hlubokých vrásek. Vyhlazující, výživné olejové sérum navrací pleti její pružnost a posiluje její odolnost. Všechny výrobky zanechávají pleť na dotek pevnou a hladkou a navrací jí svěží a zářivý vzhled. 

Odstranit všechny filtry

Tipy pro Vaši pleť

Snažte se omezit kouření a konzumaci alkoholu. Alkohol a nikotin zvyšují poškození volnými radikály, které urychluje stárnutí pleti.

Hladina našich hormonů s přibývajícím věkem kolísá. Strava bohatá na fytoestrogeny, (které jsou hojně obsaženy ve fazolových výhoncích, česneku a většině zelené zeleniny) může pomoci tyto výkyvy vyrovnat a zmírnit jejich dopad na pleť.

UV záření může způsobovat předčasné stárnutí pleti, proto vždy používejte přípravky, které poskytují SPF ochranu, jako je například Eucerin ELASTICITY+FILLER Denní krém se sluneční ochranou.

Používejte výrobky s cílenou péčí, jako je Eucerin ELASTICITY+FILLER pro posílení struktury zralé pleti a obnovu pružnosti problematických oblastí.

Během noci se pleť sama regeneruje. Než půjdete spát, naneste na pleť Eucerin ELASTICITY+FILLER Noční krém pro zlepšení regenerace pleti přes noc. 

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte se členem!

eucerin klub

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.