Eucerin ELASTICITY+FILLER

Zlepšuje pružnost a vyplňuje hluboké vrásky.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Výrobky proti stárnutí pleti pro pevnější, svěží a zářivou pleť

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři inovativní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada má specifické zaměření (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti), díky němuž získá pleť potřebnou péči v každé fázi procesu stárnutí.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity byly vyvinuty speciálně tak, aby vyplňovaly hluboké vrásky, zlepšovaly pružnost pleti a vyživovaly křehkou zralou pleť. Eucerin zde přináší inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, která viditelně vyplňuje hluboké vrásky. Arctiin (aktivní složka, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách) účinkuje spolu se silymarinem (vysoce účinný antioxidant, který chrání před rozpadem kolagenových a elastinových vláken a zlepšuje prokrvení pleti na buněčné úrovni). Pleť je na dotek pevná a hladká a vypadá svěží a zářivá.  

Řada obsahuje denní, noční a oční krém spolu s výživným a vyhlazujícím pleťovým olejovým sérem bohatým na pečující lipidy, které zlepšuje pružnost a podporuje odolnost pleti.

Odstranit všechny filtry

Tips

I při oblačném počasí mohou sluneční paprsky způsobit předčasné stárnutí pleti, proto vždy používejte výrobky, které poskytují UV ochranu, například Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15.

Při delším pobytu na slunci zvolte pro váš obličej odpovídající výrobek sluneční ochrany, například Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50 nebo SPF 30.

Snažte se omezit kouření a konzumaci alkoholu. Alkohol a nikotin zvyšují poškození volnými radikály, které urychluje stárnutí pleti.

Hladina hormonů v našem těle s rostoucím věkem kolísá. Strava bohatá na fytoestrogeny (obsažené v potravinách jako jsou fazole, výhonky, česnek a  zelená zelenina) může pomoci tyto výkyvy vyrovnat a snížit jejich dopad na naši pleť.

Pleť prochází v noci vlastním procesem obnovy. Než půjdete spát, naneste na pleť Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém, který posílí noční regeneraci pleti. 

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář