řada Hyaluron-Filler + 3x EFFECT

Vyplňuje hluboké vrásky zevnitř
pro mladší vzhled

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT

Anti-age péče pro účinné vyplnění vrásek

S přibývajícím věkem se mění struktura naší pleti: nejdříve se objevují jemné linky a vrásky, které se postupem času prohlubují. S věkem pleť postupně ztrácí svou pevnost, zářivost a později i pružnost.

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT nabízí tři jedinečné řady, u kterých bylo klinicky a dermatologicky prokázáno, že několika způsoby působí proti stárnutí pleti. Každá řada má své vlastní primární zaměření (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti), aby zajistila, že se pleti dostane potřebné péče v každé fázi procesu stárnutí.

Jemné linky a vrásky vznikají proto, že naše pleť produkuje méně kyseliny hyaluronové, v důsledku čehož vypadá pleť starší.

Složení řady Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT - se 3 účinky proti vráskám - bylo vyvinuto speciálně proto, aby tento proces zpomalovalo:

1. Vyplňuje: Vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová hydratuje a vyhlazuje vrásky.
2. Stimuluje: Antioxidant saponin zvyšuje produkci vlastní kyseliny hyaluronové v pleti až o 256 % a chrání pleť před volnými radikály. 
3. Zachovává: Enoxolon snižuje degradaci kyseliny hyaluronové o více než 50 %.

Řada Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT byla vyvinuta speciálně k tomu, aby bojovala proti prvním známkám stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky.
Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, glycinu saponinu a enoxolonu přináší cílený přístup k vyhlazení i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší1, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Antioxidant glycin saponin podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové v dermis vrstvě, kde vznikají ty nejhlubší vrásky, a zároveň chrání před volnými radikály. Enoxolon chrání před degradací pleti vlastní kyseliny hyaluronové.

Tato řada obsahuje denní krémy (SPF 15 a SPF 30), noční krém a oční krém pro všechny typy pleti. Pro ještě lepší výsledky použijte Sérum, Noční obnovující a vyplňující sérum, nebo efektivní a rychle působící a účinné výrobky Hydratační booster, Hyluronovou pleťovou masku z biocelulózy a Vitamin C Booster.

1 Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, která je také součástí složení.

Související články

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin