řada UreaRepair Plus

Eucerin UreaRepair PLUS

Okamžitá pomoc PLUS 48h účinek proti známkám suché pokožky

Eucerin UreaRepair PLUS

Okamžitá pomoc PLUS 48h účinek proti známkám suché pokožky

Suchá pokožka je velmi častý problém a často skončí návštěvou u dermatologa. V závislosti na intenzitě suchosti může být pokožka napjatá a hrubá a/nebo náchylná ke svědění, šupinatění, olupování a zarudnutí. V extrémních případech je pokožka patologicky vysušená (xeróza).  

Hlavním důvodem vysušování pokožky je narušená bariérová funkce pokožky, jejíž příčinou je:

  • nedostatek lipidů, které pomáhají chránit pokožku před ztrátou hydratace. 
  • nedostatek urey a přirozených hydratačních látek, které v pokožce vážou hydrataci.  

Všechny výrobky Eucerin UreaRepair PLUS byly vyvinuty s obsahem jedinečné kombinace ingrediencí

  • Urea a další přirozené hydratační látky (NMFs - Natural Moisturising Factors), které zlepšují schopnost pokožky vázat vodu a zvyšují její obsah hydratace.
  • Ceramidy a další lipidy, které posilují kožní bariéru a chrání před ztrátou hydratace.

Bylo klinicky prokázáno, že tyto výrobky pokožce doplňují scházející lipidy i hydrataci, a tak jí poskytují okamžitou úlevu. Navíc oddalují příznaky suché pokožky až po dobu 48 hodin.

Výrobky Eucerin UreaRepair PLUS zanechávají pokožku na pohled i na dotek hladkou, jemnou a vláčnou. Řada Eucerin UreaRepair PLUS obsahuje tělová mléka, sprchovou pěnu, pěnu na nohy a krémy (včetně výrobků pro péči o pokožku rukou a nohou), a také intenzivní péči pro lokální použití na místa s extrémně suchou pokožkou. Tyto výrobky existují s různými koncentracemi aktivní složky urea, která váže v pokožce vodu. Koncentrace by se měla lišit v závislosti na závažnosti vysušení pokožky. Jemně parfemované Tělové mléko 5% Urea a Sprchová pěna poskytují suché pokožce úlevu a uklidňují smysly těm, kteří mají rádi příjemnou vůni. Nově přidaná Pěna na nohy 10% Urea podporuje intenzivní hydrataci v ultralehké, nemastné a nelepivé textuře, která se snadno nanáší.

Eucerin UreaRepair PLUS

Okamžitá a dlouhotrvající hydratace.

Související články

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin