• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Noční krém

0.0
0 recenzí
Nová generace výrobků Hyaluron-Filler: Noční krém proti stárnutí pleti s kyselinou hyaluronovou, saponinem a enoxolonem
Pro všechny typy pleti
Koncentrovaný dexpanthenol podporuje regeneraci pleti přes noc

Noční krém proti stárnutí pleti s 3x EFFECT - se 3 účinky:

Vyplňuje, stimuluje a zachovává. Působí proti procesu stárnutí pleti. Pro viditelně mladší vzhled a pro hladší a zářivější pleť.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Noční krém proti stárnutí pro všechny typy pleti 

S přibývajícím věkem klesá v pleti vlastní produkce kyseliny hyaluronové, což vede k tvorbě vrásek a staršímu vzhledu pleti. Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém s 3x EFFECT složením - se 3 účinky proti vráskám - tento proces zpomaluje:

 1. Vyplňuje: Vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová hydratuje a vyhlazuje vrásky.
 2. Stimuluje: Antioxidant saponin zvyšuje produkci vlastní kyseliny hyaluronové v pleti až o 256 % a chrání pleť před volnými radikály.
 3. Zachovává: Enoxolon snižuje degradaci kyseliny hyaluronové o více než 50 %.

Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém bojuje s prvními známkami stárnutí. Viditelně vyhlazuje jemné linky i hluboké vrásky, a stará se tak o mladistvý vzhled pleti. Zároveň podporuje její regeneraci.

Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, glycinu saponinu a enoxolonu přináší cílený přístup k vyhlazení i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší1, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Antioxidant glycin saponin podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové v dermis vrstvě, kde vznikají ty nejhlubší vrásky, a zároveň chrání před volnými radikály. Enoxolon chrání před degradací pleti vlastní kyseliny hyaluronové.

1 Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, která je také součástí složení.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou kožní snášenlivost a velmi dobrou účinnost.

Klíčová zjištění

100 %

Jemné linky a vrásky jsou viditelně vyhlazeny

100 %

Zabraňuje vzniku nových linek a vrásek

98 %

Podporuje regeneraci pleti přes noc

99 %

Má velmi intenzivní pečující účinek

Spolu s ostatními klinickými studiemi byla provedena i uživatelská studie2 (PiU), do které bylo zařazeno 360 žen (ve věku od 35 do 55 let). Po dvou a čtyřech týdnech užívání přípravku byly dosaženy následující výsledky. 2 Beiersdorf AG, PiU Thajsko, leden 2021

Použití

Použití

Pro Vaši každodenní péči

Čištění

Pleť vyčistěte šetrným Eucerin DematoCLEAN Čisticím mlékem nebo osvěžujícím Eucerin DematoCLEAN Čisticím gelem (podle typu pleti).

Zjistit více

Tonizace

K přípravě pleti na pečující přípravky použijte rozjasňující Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu

Zjistit více

Péče

Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém jemně vmasírujte do pleti obličeje, do kůže krku a do oblasti výstřihu. 

Pro zvýšení přínosu nanášejte Eucerin Hyaluron-Filler Sérum a Hyaluron-Filler Oční krém SPF15 před použitím nočního krému.

Zjistit více

Co dělat a čemu se vyhnout

Tento přípravek použijte, pokud …

Hledáte noční krém, který urychluje regeneraci kůže:

Složení Eucerin Hyaluron-Filler Nočního krému obsahuje dexpanthenol, který podporuje noční obnovu kožních buněk.

Chcete potlačit jemné linie a vrásky a omladit vzhled:

Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém obsahuje inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, glycinu saponinu a enoxolonu. Tyto látky vyhlazují jemné linky i hluboké vrásky a zajišťují tak mladší vzhled.

Jiný přípravek vyzkoušejte, pokud …

Hledáte noční krém, který si poradí s hlubokými vráskami a ztrátou na objemu:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém pro vyplnění hlubokých vrásek a obnovu kontur obličeje.

Hledáte noční krém pro zralou pleť, který vyhlazuje hluboké vrásky a zvyšuje elasticitu kůže:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém

Hledáte noční ošetření pleti, které vyhlazuje hluboké vrásky, obnovuje definici kontur obličeje a pomáhá znovuzískání objemu kůže:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém

Potřebujete řešit jemné linie a vrásky na citlivé kůži:

K obnově energie v citlivé stárnoucí pleti vyzkoušejte Q10 Active Noční krém proti vráskám s koenzymem Q10 a antioxidačním vitamínovým komplexem.

Ingredience

Kyselina hyaluronová redukuje intenzitu linek a vrásek.

V inovativním složení vyvinutém společností Eucerin působí vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová po boku glycin saponinu a společně představují cílenější přístup k viditelnému vyhlazení jemných linií i hlubokých vrásek.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová (též známá jako kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem) zůstává na povrchu kůže a zlepšuje tak hydrataci nejsvrchnější vrstvy epidermis – kde vznikají jemné linie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (která je též známá jako kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem) jsou 40krát menší než molekuly vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, a proto tato kyselina může pronikat do hlubších vrstev epidermis, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové buňkami kůže.

Ve většině produktů je kyselina hyaluronová zkombinována s bioaktivním antioxidantem glycinem saponinem, který proniká ještě hlouběji do vrstvy dermis. Stimuluje tak produkci vlastní kyseliny hyaluronové a hydratuje v místech, kde vznikají hlubší vrásky. Navíc kůži chrání před volnými radikály.

Nová generace produktů Hyaluron-Filler obsahuje také aktivní látku enoxolon, která zpomaluje degradaci kyseliny hyaluronové tím, že blokuje hyaluronidázu.

Výsledek: o 200 % více kyseliny hyaluronové.
Jemné linky a vrásky jsou viditelně vyhlazené. Pro viditelně hladší, zářivější a mladší vzhled pleti.

 

1 Standardní jednotkou pro měření hmotnosti atomu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem má relativní molekulovou hmotost 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem 52 kDa. Obě kyseliny jsou obsaženy ve složení přípravků řady Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

FAQ (4)

 • Jak poznám, že řada Eucerin Hyaluron-Filler je pro mne tou správnou řadou přípravků proti stárnutí pleti?

  Řada Eucerin Hyaluron-Filler má speciální složení, které si poradí s prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linie a vrásky. Naše pleť je stejnou individualitou, jako jsme my sami, a její stárnutí probíhá různě, v závislosti na našem genetickém vybavení a životním stylu. Jemné linie a vrásky se obvykle začínají objevovat ve věku kolem 30 let. Výrobky z řady Eucerin Hyaluron-Filler působí proti procesu stárnutí pleti vyplňováním hlubokých vrásek. Pro viditelně hladší, zářivější a mladší pleť.

  Pokud vás nejvíce trápí ztráta objemu (jak tomu často bývá u žen mezi 40. a 50. rokem), pak právě řada Eucerin Volume-Filler má speciální složení navržené tak, aby vyplnila hluboké vrásky a obnovila kontury obličeje. Pokud je Vaší hlavní starostí elasticita kůže a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen po 50. roce), pak Vám doporučujeme přípravky z řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

  Více informací o různých fázích stárnutí pleti naleznete v našem článku o pleti obličeje v různém věku, který Vám též pomůže zvolit si ten správný přípravek.

 • V jakém věku mám začít používat Eucerin Hyaluron-Filler?

  Lidská pleť je stejně jedinečná, jako jsou sami lidé. Odpoveď je tedy u každého člověka jiná a záleží na řadě faktorů vnitřních (jako je naše genetické vybavení) i vnějších (jako množství slunce, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí jako jsou jemné linie a vrásky se začínají objevovat kolem 30. roku a právě pro tento věk doporučujeme, abyste začali používat řadu Eucerin Hyaluron-Filler. Pokud máte jakékoli pochybnosti, přečtěte si náš článek o pleti obličeje v různém věku nebo se poraďte s lékárníkem či dermatologem.

 • Proč potřebuji noční krém?

  Naše pleť se regeneruje v noci. Noční krémy pleť hydratují a zároveň obsahují ingredience, které podporují regeneraci buněk přes noc. V Eucerin Hyaluron-Filler Nočním krému je aktivní látkou dexpanthenol, který noční regeneraci pleti podporuje.

 • Čím se od sebe liší Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém a Noční krém Eucerin Volume-Filler?

  Oba jsou účinnými nočními krémy proti stárnutí, které jsou vhodné pro všechny typy pleti. Oba též obsahují kyselinu hyaluronovou (ale v různých formách tak, aby vyhověly různým potřebám pleti) a dexpanthenol.

  Hyaluron-Filler Noční krém rovněž obsahuje glycin saponin, který podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové v buňkách dermis, kde vznikají ty nejhlubší vrásky. Tento přípravek je zaměřen na vyplnění jemných linií a vrásek. To znamená, že pokud jsou Vaší hlavní starostí v souvislosti se stárnutím pleti vrásky, bude Noční krém Eucerin Hyaluron-Filler pro Vaši pleť pravděpodobně tím nejúčinnějším ošetřením.

  S dalším vyzráváním se pleť stává povislou a ztrácí na objemu. Noční krém Eucerin Volume-Filler obsahuje magnolol – ten způsobuje zvětšení a zmnožení buněk dodávajících pleti objem – a oligopeptidy stimulující obnovu kolagenu. Kromě toho, že vyhlazuje hluboké vrásky, napomáhá tato řada obnově objemu a lepší definici kontur povislé pleti.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin