• (10)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém

Noční krém proti stárnutí pro všechny typy pleti

Účinný krém, který vyhlazuje i ty nejhlubší vrásky pro mladší vzhled a napomáhá noční regeneraci.

Noční krém proti stárnutí pro všechny typy pleti

Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém ošetří první známky stárnutí tím, že vyplní jemné linie a vrásky, omladí vzhled a zároveň podpoří regeneraci pleti. 

Společností Eucerin vyvinutá  inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronovéglycin saponinu a dexpanthenolu představuje cílenější přístup k viditelnému vyhlazení jemných linií i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší*, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikají ty nejhlubší vrásky. Koncentrovaný dexpanthenol podporuje noční regeneraci pleti.

* Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie dokládají velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost. 

KLÍČOVÁ ZJIŠTĚNÍ

Byla provedena studie s použitím přípravku („Product in Use“, PIU), do které bylo zařazeno 126 žen, z nichž 50 % bylo ve věku mezi 30 a 39 lety. Po čtyřech týdnech užívání přípravku byly hlášeny následující výsledky:

 • 82%: viditelné snížení výskytu jemných linií 
 • 84%: prevence tvorby jemných linií a vrásek
 • 90%: zanechává kůži viditelně a znatelně hladší

Často kladené otázky

Jak poznám, že řada Eucerin Hyaluron-Filler je pro mne tou správnou řadou přípravků proti stárnutí pleti?

Řada Eucerin Hyaluron-Filler má speciální složení, které si poradí s prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linie a vrásky. Naše pleť je stejnou individualitou, jako jsme my sami, a její stárnutí probíhá různě, v závislosti na našem genetickém vybavení a životním stylu. Jemné linie a vrásky se obvykle začínají objevovat ve věku kolem 30 let. Produkty z řady Eucerin Hyaluron-Filler působí tak, že vyhlazují i ty nejhlubší vrásky a omlazují vzhled.

Pokud je Vaší hlavní starostí (jak tomu často bývá u žen mezi 40. a 50. rokem) ztráta na objemu, pak právě řada Eucerin Volume-Filler má speciální složení navržené tak, aby vyplnila hluboké vrásky a obnovila kontury obličeje. Pokud je Vaší hlavní starostí elasticita kůže a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen po 50. roce), pak Vám doporučujeme přípravky z řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

Více informací o různých fázích stárnutí pleti naleznete v našem článku o pleti obličeje v různém věku, který Vám též pomůže zvolit si ten správný přípravek.

V jakém věku mám začít používat Eucerin Hyaluron-Filler?

Lidská pleť je stejně jedinečná, jako jsou sami lidé. Odpoveď je tedy u každého člověka jiná a záleží na řadě faktorů vnitřních (jako je naše genetické vybavení) i vnějších (jako množství slunce, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí jako jsou jemné linie a vrásky se začínají objevovat kolem 30. roku a právě pro tento věk doporučujeme, abyste začali používat řadu Eucerin Hyaluron-Filler. Pokud máte jakékoli pochybnosti, přečtěte si náš článek o pleti obličeje v různém věku nebo se poraďte s lékárníkem či dermatologem.

Proč potřebuji noční krém?

Regenerace kůže probíhá v noci. Kromě toho, že pleti dávají vlhkost, obsahují noční krémy takové složky, které stimulují regenerační proces probíhající v buňkách. Takovou účinnou látkou nočního hyaluronového vyhlazujícího krému Eucerin je dexpanthenol, který podporuje noční regeneraci pleti. 
Noční krémy neobsahují sluneční ochranné faktory ani pigmenty. Denní krémy z řady Eucerin Hyaluron-Filler obsahují sluneční ochranné faktory a krycí denní krémy „CC“ obsahují sluneční ochranné faktory a barevné pigmenty. Proto jsou vhodné pro použití během dne.

Čím se od sebe liší Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém a Noční krém Eucerin Volume-Filler?

Oba jsou účinnými nočními krémy proti stárnutí, které jsou vhodné pro všechny typy pleti. Oba též obsahují kyselinu hyaluronovou (ale v různých formách tak, aby vyhověly různým potřebám pleti) a dexpanthenol.

Hyaluron-Filler Noční krém rovněž obsahuje glycin saponin, který podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové v buňkách dermis, kde vznikají ty nejhlubší vrásky. Tento přípravek je zaměřen na vyplnění jemných linií a vrásek. To znamená, že pokud jsou Vaší hlavní starostí v souvislosti se stárnutím pleti vrásky, bude Noční krém Eucerin Hyaluron-Filler pro Vaši pleť pravděpodobně tím nejúčinnějším ošetřením.

S dalším vyzráváním se pleť stává povislou a ztrácí na objemu. Noční krém Eucerin Volume-Filler obsahuje magnolol – ten způsobuje zvětšení a zmnožení buněk dodávajících pleti objem – a oligopeptidy stimulující obnovu kolagenu. Kromě toho, že vyhlazuje hluboké vrásky, napomáhá tato řada obnově objemu a lepší definici kontur povislé pleti.

Ingredience

Použití

Noční krém proti vráskám pro všechny typy pleti

Pro Vaši každodenní péči

Použijte čistící mléko nebo čistící gel Eucerin

Pleť vyčistěte šetrným Eucerin DematoCLEAN Čisticím mlékem nebo osvěžujícím Eucerin DematoCLEAN Čisticím gelem (podle typu pleti).

Použijte Eucerin Čisticí pleťovou vodu

K přípravě pleti na pečující přípravky použijte rozjasňující Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu

Použijte noční krém Eucerin proti stárnutí pleti

Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém jemně vmasírujte do pleti obličeje, do kůže krku a do oblasti výstřihu. 

Pro zvýšení přínosu nanášejte Eucerin Hyaluron-Filler Sérum a Hyaluron-Filler Oční krém SPF15 před použitím nočního krému.

Co dělat a čemu se vyhnout

Tento přípravek použijte, pokud …

Jiný přípravek vyzkoušejte, pokud …

Chcete potlačit jemné linie a vrásky a omladit vzhled:

Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém obsahuje jedinečnou kombinaci vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (jejíž molekula je 40krát menší *) a glycin saponinu, která vyhlazuje jemné linie, zevnitř vyhlazuje i ty nejhlubší vrásky a zanechává pleti mladší vzhled.

* Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku.

Hledáte noční krém, který urychluje regeneraci kůže:

Složení Eucerin Hyaluron-Filler Nočního krému obsahuje dexpanthenol, který podporuje noční obnovu kožních buněk.

Hledáte noční krém, který si poradí s hlubokými vráskami a ztrátou na objemu:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift pro vyplnění hlubokých vrásek a obnovu kontur obličeje.

Hledáte noční krém pro zralou pleť, který vyhlazuje hluboké vrásky a zvyšuje elasticitu kůže:
Hledáte noční ošetření pleti, které vyhlazuje hluboké vrásky, obnovuje definici kontur obličeje a pomáhá znovuzískání objemu kůže:
Potřebujete řešit jemné linie a vrásky na citlivé kůži:

K obnově energie v citlivé stárnoucí pleti vyzkoušejte Regenerační noční krém proti vráskám Q10 ACTIVE s koenzymem Q10 a antioxidačním vitamínovým komplexem.

Hledáte noční krém, abyste ošetřili velmi suchou kůži a zredukovali vrásky:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém s přirozeně zvlhčujícími faktory, ureou a kyselinou hyaluronovou.

Eucerin Hyaluron-Filler Anti-age péče pro účinné vyplnění vrásek

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři unikátní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada má specifické zaměření (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti), díky němuž získá pleť potřebnou péči v každé fázi procesu stárnutí.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler byly vyvinuty speciálně pro působení proti prvním známkám stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. Jedinečná kombinace výrobků Eucerin s vysoko- a nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou a glycinem saponinem působí cíleně pro viditelné vyhlazení i těch nejhlubších vrásek a omlazení vzhledu. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje horní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší1, proniká hlouběji do epidermálních vrstev pleti, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové v dermis, kde se tvoří ty nejhlubší vrásky.

Řada obsahuje denní krémy (SPF 15 a SPF 30), tónovací CC krémy, noční krém a oční krém pro všechny typy pleti. Pro zesílení účinku přináší též Sérum, Noční obnovující & vyplňující sérum s duálním účinkem, Booster s 10% čistým a čerstvě aktivovaným vitamínem C, Hydratační booster a Pleťovou masku z biocelulózy. 
 
1 Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku

Novinka
Hyaluronový booster od značky Eucerin

První známky stárnutí

Hyaluron-Filler Hydratační Booster

 • (19)

 • Ultra lehká a osvěžující gelová textura
 • Pro všechny typy pleti včetně citlivé pleti
 • Okamžité posílení hydratace
 • Zlepšuje hydrataci pleti až na 24 hodin
 • Vyplňuje jemné linky a první vrásky
 • Pro pevnější, svěžejší a zářivější pleť
 • Vyplňuje pleť díky intenzivní hydrataci
 • Okamžitý účinek: pocit svěží pleti a hydratace až na 24 hodin
 • Vynikající jako základ pod make-up
 • Lehká příjemná vůně

Zjistit více
Celkové hodnocení
 • (10)
4,6 z 5 bodů / 10 recenzí
5
9
4
0
3
0
2
0
1
1
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Petra,
uz po prvom pouziti viditelny rozdiel prijemna konzistencia plet krasne vypnuta jemna na dotyk celkove zjednotenie a zjemnenie pleti...
Lfenka,

upcháva pory

píšete že je nekomedogénny, a 5. zložka je isopropyl palmitate..... :(
Jiřina 56 let,
Vynikající velmi příjemný a účinný krém spolu s dením krémem.Velká spokojenost- našla jsem to,co jsem hledala.
janikkaa,

používam

výborný ,nemá konkurenciu....
aisha,

Maximálna spokojnosť

Používam tento krém tretí týžden /plus denný a očný z tejto rady/ a musím povedať, že po tak krátkej dobe naozaj presvedčil. Je neuveritelné, že pri pohlade do zrkadla vidím každým dnom ako sa mi trošku viac vypínajú vrásky. Doteraz najlepší krém, ktorý predčí vysoko všetky ostatné. Určite pri nom zostanem.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář