SPF 15
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

Denní krém pro suchou pleť NÁHRADNÍ NÁPLŇ

0.0
0 recenzí
Obsahuje o 90 % méně plastu než standardní balení Hyaluron-Filler v dóze, 50 ml
Obal náhradní náplně je vyroben z 91,7% recyklovaného papíru
Nová generace výrobků Hyaluron-Filler: Denní krém proti stárnutí pleti s kyselinou hyaluronovou, saponinem a enoxolonem

Náhradní náplň Denního krému proti stárnutí pleti s 3x EFFECT

Vyplňuje, stimuluje a zachovává. Působí proti procesu stárnutí pleti. Pro viditelně mladší vzhled a pro hladší a zářivější pleť. Tuto náhradní náplň Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Denního krému SPF 15 pro suchou pleť lze použít v kombinaci s jakoukoli nádobou Eucerin Hyaluron-Filler. Odhaduje se, že náhradní náplně ušetří více než 16 tun plastu ročně* *Roční úspory na základě interní roční předpovědi množství prodaných náhradních náplní

Přispíváme k udržitelnosti

Produkt neobsahuje mikroplasty (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Denní krém proti stárnutí pleti pro suchou pleť s SPF 15

S přibývajícím věkem klesá v pleti vlastní produkce kyseliny hyaluronové, což vede k tvorbě vrásek a staršímu vzhledu pleti. Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 15 s 3x EFFECT složením - se 3 účinky proti vráskám - tento proces zpomaluje:

1. Vyplňuje: Vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová hydratuje a vyhlazuje vrásky.

2. Stimuluje: Antioxidant saponin zvyšuje produkci vlastní kyseliny hyaluronové v pleti až o 256 % a chrání pleť před volnými radikály.

3. Zachovává: Enoxolon snižuje degradaci kyseliny hyaluronové o více než 50 %.

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 15 bojuje s prvními známkami stárnutí suché pleti. Viditelně vyhlazuje jemné linky i hluboké vrásky, a stará se tak o mladší vzhled pleti. Poskytuje pleti účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí způsobenému UV zářením a proti prohlubování vrásek a zároveň ji chrání před volnými radikály. Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, glycinu saponinu a enoxolonu přináší cílený přístup k vyhlazení i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší1, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Antioxidant glycin saponin podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové v dermis vrstvě, kde vznikají ty nejhlubší vrásky, a zároveň chrání před volnými radikály. Enoxolon chrání před degradací pleti vlastní kyseliny hyaluronové.

1 Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, která je také součástí složení.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly dobrou kožní snášenlivost a velmi dobrou účinnost.

Klíčová zjištění

99 %

Jemné linky a vrásky jsou viditelně redukované

100 %

Omlazený vzhled mé pleti

100 %

Má pleť je viditelně a znatelně hladší

100 %

Zabraňuje vzniku nových linek a vrásek

98 %

Zabraňuje prohlubování vrásek

100 %

Intenzivně hydratuje

Spolu s ostatními klinickými studiemi byla provedena i uživatelská studie2 (PiU), do které bylo zařazeno 360 žen (ve věku od 35 do 55 let). Po dvou a čtyřech týdnech používání přípravku byly dosaženy následující výsledky:

Použití

Použití

Make cleansing part of your daily skincare routine

Pro Vaši každodenní péči

Zařaďte čištění do každodenní rutiny péče o pleť

Čištění

Zjistit více
Udělejte tonizaci součástí vaší každodenní péče o pleť

Tonizace

Dočistěte pleť Eucerin Čisticí pleťovou vodou DermatoCLEAN, bude tak připravena pro následující pečující výrobek.

Zjistit více
Udělejte speciální péči součástí vaší každodenní péče o pleť
Chraňte svou pokožku před UVB a UVA paprsky.

Korekce nedokonalostí a/nebo ochrana pleti

Pokud dáváte přednost dennímu krému s vyšším ochranným faktorem SPF, vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Denní krém SPF 30, který je určen pro všechny typy pleti. Pro dodatečnou ochranu před UVB/UVA zářením a negativními účinky vysokoenergetického viditelného světla vyzkoušejte Eucerin Emulzi na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50. Tato dodatečná sluneční ochrana by měla být nanášena po pečujících produktech.

Zjistit více

Ingredience

Kyselina hyaluronová
Kyselina hyaluronová redukuje výskyt jemných linek a vrásek

Jak účinkují společně

V inovativním složení vyvinutém společností Eucerin působí vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová po boku glycin saponinu a společně představují cílenější přístup k viditelnému vyhlazení jemných linií i hlubokých vrásek.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová (též známá jako kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem) zůstává na povrchu kůže a zlepšuje tak hydrataci nejsvrchnější vrstvy epidermis – kde vznikají jemné linie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (též známé jako kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem) jsou 40krát menší než molekuly vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, a proto tato kyselina může pronikat do hlubších vrstev epidermis, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové buňkami kůže.

Ve většině produktů je kyselina hyaluronová zkombinována s bioaktivním antioxidantem glycinem saponinem, který proniká ještě hlouběji do vrstvy dermis. Stimuluje tak produkci vlastní kyseliny hyaluronové a hydratuje v místech, kde vznikají hlubší vrásky. Navíc kůži chrání před volnými radikály.

Nová generace produktů Hyaluron-Filler obsahuje také aktivní látku enoxolon, která zpomaluje degradaci kyseliny hyaluronové tím, že blokuje hyaluronidázu.

Výsledek: o 200 % více kyseliny hyaluronové.
Jemné linky a vrásky jsou viditelně vyhlazené. Pro viditelně hladší, zářivější a mladší vzhled pleti.

FAQ (12)

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin