• (0)
Napsat recenzi

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30

Anti-age denní krém pro zralou pleť s SPF 30 a UVA ochranou

Vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a na pohled svěží a zářivá.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 je denní krém proti stárnutí pleti, který vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti

Jedinečné složení přináší několik omlazujících účinků. Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové viditelně vyplňuje hluboké vrásky. Arctiin (aktivní složka, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v  buňkách pleti) účinkuje společně s olejem z ostropestřce mariánského, který pleť intenzivně hydratuje a vyživuje. Pleť je na dotek pevná a hladká a na pohled svěží a zářivá.   

Denní krém obsahuje také SPF 30 s UVA filtrem pro zvýšenou ochranu proti slunečnímu záření, které může prohlubovat vrásky a urychlovat tak proces stárnutí pleti.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská studie1 u 120 žen ve věku mezi 50 a 65 lety, které uvedly následující výsledky po dvou a čtyřech týdnech pravidelného používání.

Po 2 týdnech Po 4 týdnech
Zlepšuje vzhled mé pleti 100% 100%
Zanechává pleť zářivou 100% 100%
Výrobek je skvělý jako základ pod make-up 99% 100%
Intenzivně hydratuje pleť 98% 100%
Vyplňuje hluboké vrásky 85% 100%
Pleť je na dotek pevnější 97% 100%
Omlazuje moji pleť 100% 99%

1 Výzkum společnosti BDF, uživatelská studie, prosinec 2019

Často kladené otázky

Proč je důležité, aby můj hydratační krém poskytoval sluneční ochranu?

Pleť obličeje je častěji vystavována slunci než pokožka těla a je citlivější na škodlivé UVA a UVB paprsky, které mohou urychlit proces jejího stárnutí. Přečtěte si o tom jak ve článku Pleť a slunce. Chcete-li předejít zbytečnému fotostárnutí (předčasnému stárnutí pleti vlivem slunečního záření), doporučujeme používat denní krém, který poskytuje odpovídající UVA a UVB ochranu. Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 nabízí UVA a UVB (SPF 30) ochranu.

Pokud dáváte přednost nižšímu SPF, vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15. Při intenzivnějším vystavení slunci zvolte vyšší ochranný faktor z řady Eucerin Sluneční ochrany, jako je například Eucerin Emulze na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50. Tento výrobek obsahuje technologii Eucerin Advanced Spectral Technology, která kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry1pro vysokou ochranu proti UV záření s licochalconem A, který neutralizuje volné radikály vznikající vlivem UV záření a vysokoenergetického viditelného světla (HEVIS).

1 Odpovídá vysokým standardům UVA a UVB ochrany definovaným organizací Cosmetics Europe. Úroveň UVA ochrany je vyšší než doporučuje EU.

Jak zjistím, zda jsou výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity proti stárnutí pleti pro mne vhodné?

Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity byla vyvinuta speciálně pro zralou pleť, a pro ty, jejichž hlavním problémem stárnutí pleti je nedostatek pružnosti a hluboké vrásky. I když je naše pleť stejně jedinečná jako my sami, a také odlišně stárne v závislosti na našich genetických predispozicích a životním stylu, toto jsou časté společné problémy zralé pleti u žen od 50 let. Výrobky společně napomáhají vyplnit hluboké vrásky a zlepšit pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a na pohled svěží a zářivá.     

Pokud vás trápí spíše časnější stádium linek a vrásek, můžete vyzkoušet řadu Eucerin Hyaluron-Filler. A pokud je vaším hlavním problémem stárnutí pleti její ochabování, ztráta objemu a obličejových kontur (jak to bývá často u žen zhruba mezi 40 a 50 lety), vyzkoušejte řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, která byla vyvinuta speciálně pro vyplnění vrásek a zpevnění kontur obličeje pro liftingový účinek.   

Další informace o různých fázích stárnutí pleti, které vám pomohou najít ten správný výrobek pro vás, si můžete přečíst v našem článku o pleti obličeje v různém věku.

Pomůže mi tento výrobek redukovat či odstranit stařecké skvrny?

Stařecké skvrny jsou často způsobeny nadměrným sluněním, proto používání odpovídající ochrany proti UVA a UVB záření pomůže zabránit jejich tvorbě nebo zhoršení. Pokud hledáte sérum proti stárnutí pleti, které redukuje stařecké skvrny a brání jejich opakovanému výskytu, doporučujeme Eucerin 3D Sérum Elasticity + Filler, které obsahuje thiamidol, exkluzivní složku značky Eucerin. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že redukuje stařecké skvrny, viditelně vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Můžete jej nanášet ráno a večer pod váš denní a noční krém.

Ingredience

Použití

  • Naneste ráno a/nebo večer na důkladně vyčištěný obličej, krk a dekolt.
  • Jemně vmasírujte do pleti.
  • Zamezte kontaktu s očima.
  • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s dalšími výrobky z řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

Jak používat pleťový hydratační krém pro zralou pleť od značky Eucerin

Pro vaši každodenní péči

Čištění pleti výrobky Eucerin

Pleť důkladně vyčistěte vhodným čisticím pleťovým přípravkem řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokud nosíte rezistentní voděodolnou řasenku, odličte ji před čištěním pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovače očí.

Nejlepší řešení hlubokých vrásek od značky Eucerin

Pro doplňující výživu pleti doporučujeme použít vhodný pečující výrobek v kombinaci s Eucerin Elasticity + Filler Pleťovým olejovým sérem. Naneste jej před nebo po vašem pečujícím výrobku. Pokud vám to bude příjemnější, můžete olejové sérum v dlani smíchat s pečujícím krémem a nanést je takto společně. 

 V případě potřeby naneste výrobek sluneční ochrany

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 a SPF 15 poskytují UVA a UVB ochranu. Pokud hledáte vyšší sluneční ochranu před UVA a UVB zářením a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného světla, doporučujeme Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50.

Doporučení

Použijte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30, pokud ...

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Máte zralou pleť a hledáte denní krém, který redukuje vrásky a zvyšuje pružnost pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a na pohled svěží a zářivá.

Chcete chránit vaši citlivou zralou pleť před poškozením UV zářením:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 s SPF 30 a UVA filtrem poskytuje účinnou ochranu před fotostárnutím a prohlubováním vrásek.  

Hledáte denní hydratační krém jako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 je ideální jako základ  pro make-up.

Hledáte denní krém pro zralou pleť s SPF 15 a UVA ochranou:
Hledáte noční krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:
Hledáte oční krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:
Hledáte pleťové olejové sérum pro zlepšení pružnosti a odolnosti pleti:
Hledáte denní krém a hlavním problémem vaší zralé pleti je ochabování pleti a ztráta objemu a obličejových kontur.
Hledáte denní krém a hlavním problémem vaší pleti jsou první známky stárnutí - jemné linky a vrásky:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Výrobky proti stárnutí pleti pro pevnější, svěží a zářivou pleť

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři inovativní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada se zaměřuje na jiný problém (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti) a poskytuje péči, kterou pleť potřebuje v jednotlivých fázích procesu stárnutí.


Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity byly vyvinuty speciálně tak, aby vyplňovaly hluboké vrásky, zlepšovaly pružnost pleti a vyživovaly křehkou zralou pleť. Eucerin zde přináší inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a arctiinu, která viditelně vyplňuje hluboké vrásky a urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách. Pleť je na dotek pevná a hladká a vypadá svěží a zářivá.  


Řada obsahuje škálu hydratačních výrobků: denní krémy s UVA a UVB ochranou (u SPF 30 i 15), oční a noční krém. Dále nabízí hydratační pleťové olejové sérum bohaté na pečující lipidy.

Celkové hodnocení
  • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář