31 Výrobky pro Anti-Age

    Your selection:
  • Anti-Age
Odstranit všechny filtry

DermatoClean

Šetrné, ale účinné čisticí pleťové výrobky, které pomáhají pleti dýchat.

Elasticity+Filler

Ztráta pružnosti pleti a hluboké vrásky

Tipy pro Vaši pleť

Snažte se omezit kouření a konzumaci alkoholu. Alkohol a nikotin zvyšují poškození volnými radikály, které urychluje stárnutí pleti.

Hladina našich hormonů s přibývajícím věkem kolísá. Strava bohatá na fytoestrogeny, (které jsou hojně obsaženy ve fazolových výhoncích, česneku a většině zelené zeleniny) může pomoci tyto výkyvy vyrovnat a zmírnit jejich dopad na pleť.

UV záření může způsobovat předčasné stárnutí pleti, proto vždy používejte přípravky, které poskytují SPF ochranu, jako je například Eucerin ELASTICITY+FILLER Denní krém se sluneční ochranou.

Používejte výrobky s cílenou péčí, jako je Eucerin ELASTICITY+FILLER pro posílení struktury zralé pleti a obnovu pružnosti problematických oblastí.

Během noci se pleť sama regeneruje. Než půjdete spát, naneste na pleť Eucerin ELASTICITY+FILLER Noční krém pro zlepšení regenerace pleti přes noc. 

Even Brighter

Účinně působí proti hyperpigmentacím jako je melasma nebo pigmentové skvrny.

Tipy pro Vaši pleť

Pokud máte rozsáhlé oblasti s hyperpigmentací, používejte Eucerin Sérum proti pigmentovým skvrnám EVEN Brighter ráno a večer, a pak použijte Eucerin Depigmentační denní krém EVEN Brighter nebo Eucerin Depigmentační noční krém EVEN Brighter.

Pokud máte výrazné menší hyperpigmentované plochy, použijte Eucerin Sérum proti pigmentovým skvrnám EVEN BRIGHTER dvakrát denně přímo na tyto tmavé skvrny.
Sluneční ochrana hraje důležitou roli v prevenci vzniku hyperpigmentací. Proto Eucerin Depigmentační denní krém EVEN BrightEra obsahuje vysokou UVA / UVB ochranu (SPF 30), která vaši pleť dostatečně ochrání.
Řada Eucerin EVEN BrightEra lze použít i na ruce, ramena či hrudník, kde se mohou objevit pigmentové skvrny a pihy.

Hyal-Urea

Pro suchou pleť s vráskami

Tipy pro Vaši pleť

Jezte zdravě a pijte dostatek vody, aby se mohl kvalitně tvořit kolagen v pleti.
Nezapomínejte na dostatek spánku, aby pleť mohla regenerovat.
Pravidelně pleť hydratujte, abyste zabránili jejímu vysoušení a podpořili regenerační procesy.
Výrobky s UV ochranou bychom měli používat každý den, protože slunce způsobuje největší poškození pleti spojené se vznikem vrásek.
Noste i sluneční brýle na ochranu jemné pleti kolem očí před sluncem.

Eucerin Hyaluron-Filler

Vyplňuje hluboké vrásky zevnitř pro mladší vzhled

Tipy pro Vaši pleť

UV paprsky mohou způsobit předčasné stárnutí pleti a to přesto, že je třeba pod mrakem. Chraňte si svou pleť přípravky s takovým složením, jako má Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 nebo Eucerin CC Cream krém SPF15.

Když slunce svítí intenzivněji nebo jste mu vystaveni po delší dobu, použijte přípravek s vyšším ochranným faktorem, jako je Eucerin Emulze na opalování na obličej proti vráskám SPF30 nebo SPF50.

Přijímejte stravu plnou ovoce a zeleniny s vysokým obsahem antioxidantů, tím zpomalíte proces poškození volnými radikály, který je zodpovědný za tvorbu vrásek.

Vrásky vypadají výrazněji na vysušené kůži, proto každý den vypijte doporučené množství jeden až dva litry vody.

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém použijte před tím, než nanesete váš obvyklý základ, abyste tak vyhladili nerovnosti, dodali jas a dosáhli lepšího krytí.

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém je univerzálním přípravkem, který můžete použít po svých přípravcích každodenní péče nebo místo nich.

Lipo-Balance

Intenzivní výživa pro citlivou a suchou pleť

Tipy pro Vaši pleť

Pleťový krém nanášejte na pleť, která je ještě mírně vlhká. Tak se lépe vstřebá.
Čištění - ráno a večer - je důležitou součástí péče o suchou pleť.
Chladné počasí může mít negativní vliv na suchou pokožku, proto používejte extra výživný pleťový krém.
Mokrou pleť raději osušte lehkým přikládáním ručníku namísto klasickým otíráním. Předejdete tím zbytečnému dráždění pleti.

Men

Eucerin MEN - optimální péče pro zdravou pleť

Tipy pro Vaši pleť

Pro hladší oholení pokožku před holením 2-5 minuty sprchujte, tím vousy změknou.
Mužská pleť je o 16 až 22 % silnější než ženská pleť, proto vyžaduje jiný druh pečujícího výrobku, aby si zachovala své zdraví.
Holení poškozuje ochrannou kožní bariéru citlivé pleti. Proto používejte Eucerin MEN Pěnu na holení SILVER SHAVE, která obsahuje antibakteriální ionty stříbra pro zmírnění podráždění a zarudnutí po holení.
Chcete-li předejít zarudnutí, drobným poraněním a vyrážkám, používejte vždy čistou, ostrou břitvu a mezi jednotlivými tahy ji opláchněte.

Q10 Active

Zklidňuje a navrací energii citlivé pleti pro boj proti předčasnému stárnutí a tvorbě vrásek

Tipy pro Vaši pleť

Chcete-li předejít předčasnému stárnutí pleti v důsledku působení volných radikálů, dbejte, aby byla citlivá pleť vždy náležitě chráněna pomocí přípravků sluneční ochrany s vysoce účinnými UVB i UVA filtry, jako je například Eucerin Zmatňující emulze na opalování na obličej SPF 30/50+.
Horká voda zbavuje pleť lipidů a hydratačních látek přirozeně se vyskytujících v kůži. Pleť je tak náchylnější k podráždění, proto při čištění vždy používejte vlažnou vodu.

Volume-Filler

Anti-age péče o pleť pro obnovu objemu a zpevnění kontur obličeje

Tipy pro Vaši pleť

Nanášejte Eucerin Remodelační noční krém VOLUME-FILLER jemnými pohyby směrem nahoru pro stimulaci podpůrných obličejových svalů a lepší mikrocirkulaci během spánku.
Jezte zdravě s množstvím čerstvého ovoce a zeleniny, vyhýbejte se hotovým pokrmům nebo jídlům s vysokým obsahem cukru - tak si vaše pleť zachová déle mladistvý vzhled.
UV záření urychluje působení volných radikálů, které mimo jiné poškozují kolagen v pleti. Omezte proto pobyt na intenzivním slunci a vždy používejte výrobky s UV filtry, např.. Eucerin Remodelační denní krém VOLUME-FILLER.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte se členem!

eucerin klub

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.