• 1/5
 • 2/5
 • 3/5
 • 4/5
 • 5/5
 • 1/5
 • 2/5
 • 3/5
 • 4/5
 • 5/5

Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem

5.0
230 recenzí
Sérum s dvojitým účinkem obsahuje thiamidol a kyselinu hyaluronovou
Účinně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu
Obnovuje vzhled pleti
Nové jednokomorové balení, ověřená účinnost

Redukuje pigmentové skvrny až o 75 %.* První viditelné výsledky po dvou týdnech.**

Sérum s dvojitým účinkem obsahuje thiamidol a koncentrovanou kyselinu hyaluronovou pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti. Nyní v jednokomorovém balení se stejnou ověřenou účinností. * Klinická studie s 34 ženami, 12 týdnů pravidelného používání 2 krát denně ** S pravidelným používáním

Až doteď mi nic nepomohlo. Opravdu mi to změnilo život!

Petra Mayer, 35, Germany,
Věk 35

O produktu

Hyperpigmentační sérum

Melanin je přírodní pigment, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Působení slunečního záření, hormonální vlivy a stárnutí však mohou způsobovat zvýšenou produkci melaninu a vyvolávat hyperpigmentaci. Hyperpigmentace se projevuje jako tmavé plochy a stařecké skvrny (známé také jako sluneční skvrny), které narušují jednotný tón pleti. Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem kombinuje dvě aktivní ingredience, které účinkují různými způsoby:

 • Thiamidol: účinná a patentovaná složka, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentaci. Klinické testy prokázaly, že redukuje hyperpigmentaci a při pravidelném používání brání jejímu opakovanému výskytu. Patentovaný značkou Eucerin v Německu.
 • Koncentrovaná kyselina hyaluronová: jedna z vlastních nejúčinnějších hydratačních látek pomáhá pleti přitahovat a zadržovat hydrataci.

Klinické a dermatologické testy prokázaly, že tato lehká emulze redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu a zároveň obnovuje vzhled pleti. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. Pleť je hladká a získává obnovený, sjednocený a zářivý vzhled. Balení je nyní jednokomorové pro jednodušší použití a se stejnou ověřenou účinností.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokazují velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Klíčová zjištění

97%

Díky přípravku získává má pleť jednotnější tón

97%

Díky přípravku je má pleť zářivější

98%

Přípravek účinně působí proti tmavým skvrnám

98%

Přípravek brání tvorbě tmavých skvrn

Vedle dalších klinických a dermatologických studií byla provedena uživatelská studie (PIU) u 120 žen ve věku mezi 25 a 55 lety1. Uživatelky uvedly následující výsledky nejprve po dvou a poté po čtyřech týdnech pravidelného používání 1 Beiersdorf AG, uživatelská studie, listopad 2017

Použití

Použití

Věděli jste, že klinické studie prokázaly 2,5krát vyšší účinnost při kombinovaném používání spolu s Eucerin Anti-Pigment Denním krémem SPF 30?*

*Klinická studie s 34 ženami, 12 týdnů pravidelného používání. Porovnávání redukce pigmentových skvrn při používání Denního krému SPF 30 vs. Duálního séra spolu s Denním krémem SPF 30.

Pro vaši každodenní péči

Čištění pleti

Čištění

Pleť důkladně vyčistěte vhodným Eucerin čisticím přípravkem. Zvolte:

Zjistit více
Tonizace

Tonizace

Dočistěte pleť například Eucerin Čisticí pleťovou vodou DermatoCLEAN (pro všechny typy pleti), která pleť připraví na vaše pečující výrobky.

Zjistit více
Speciální péče a Péče

Speciální péče a Péče

Pleť hydratujte ráno pomocí Eucerin Anti-Pigment Denního krému SPF 30 a večer pomocí Eucerin Anti-Pigment Nočního krému

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, naneste pod hydratační krém Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem a/nebo Lokální korektor. Sérum s duálním účinkem a Lokální korektor byste měli používat pouze jednou denně (ráno nebo večer).

Zjistit více
ochrana pleti

Dodatečná ochrana a/nebo okamžitá korekce tónu pleti

Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 poskytuje UVB (SPF 30) a UVA ochranu. Pokud hledáte vyšší ochranu, nabízí řada vynikajících výrobků sluneční ochrany Eucerin přípravky s vysokým a velmi vysokým SPF, které byly vyvinuty speciálně pro různé typy kožních problémů. 

Pro okamžitou korekci tónu pleti dále naneste na Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 tónovaný světlý nebo Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 tónovaný středně tmavý. Tyto výrobky obsahují barevné pigmenty, které okamžitě sjednocují tón pleti pro její rovnoměrný vzhled.

Zjistit více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Hledáte sérum pro zmírnění pigmentových skvrn:

Eucerin  Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem účinně redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. 

Chcete zabránit opakovanému výskytu pigmentových skvrn:

Složení s thiamidolem pomáhá předcházet opakovanému výskytu pigmentových skvrn. 

Chcete, aby vaše pleť získala sjednocenější tón a zářivější vzhled:

Eucerin  Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem obnovuje pleť pro její jasnější a zářivější vzhled.

Hledáte výrobek, který zlepší stav vaší pleti:

Eucerin  Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem zanechává pleť na dotek hladkou a na pohled obnovenou, sjednocenou a zářivou. 

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte výrobek pro okamžitou korekci tónu pleti, vyzkoušejte:

Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 tónovaný světlý nebo Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 tónovaný středně tmavý. Oba tyto výrobky obsahují barevné pigmenty, které okamžitě sjednocují tón pleti pro její rovnoměrný vzhled.

Hledáte anti-age sérum pro vyplnění hlubokých vrásek:

Doporučujeme Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Noční obnovující & vyplňující sérum, které zjemňuje texturu povrchu pleti a podporuje obnovu kožních buněk a zároveň vyplňuje i ty nejhlubší vrásky. 

Ingredience

Jak účinkuje

Thiamidol cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu v pleti. Výsledkem je zesvětlování stávajících tmavých skvrn a snížení tvorby nových pigmentových skvrn. Thiamidol je klíčová aktivní složka ve výrobcích řady Eucerin Anti-Pigment, u níž klinické i dermatologické testy prokázaly, že redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. 

Před 

Tmavé skvrny jsou způsobeny nerovnoměrným rozložením melaninu v pleti. Hlavními spouštěči jsou působení slunečního záření, hormonální vlivy a stárnutí.

Po 

Patentovaný thiamidol cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu v pleti.

FAQ (3)

5.0
230 recenzí *
213
19
4
1
3
 • Andyna 30.11.2022
  Duální serum
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Okamžitý účinek a skvele se roztira!
 • Marcela151096 29.11.2022
  Eucerin
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Skvělá konzistence. Účinek okamžitý. Moc doporučuji
 • Ala 29.11.2022
  Nejlepší sérum
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Sérum mě velice překvapilo, protože je hutné a lehce lépivé. Jakmile ho ale dáte na pleť, roztírá se úplně samo a hned se vpije do pleti. Po 3 týdnech mi začaly mizet skvrny po akné.
 • Zobrazit další

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin