• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Sérum s duálním účinkem

4.8
242 recenzí
Sérum s dvojitým účinkem obsahuje thiamidol a kyselinu hyaluronovou
Účinně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu
Obnovuje vzhled pleti
Nové jednokomorové balení, ověřená účinnost

Redukuje pigmentové skvrny až o 75 %.* První viditelné výsledky po dvou týdnech.**

Sérum s dvojitým účinkem obsahuje thiamidol a koncentrovanou kyselinu hyaluronovou pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti. Nyní v jednokomorovém balení se stejnou ověřenou účinností. * Klinická studie s 34 ženami, 12 týdnů pravidelného používání 2 krát denně ** S pravidelným používáním

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

Až doteď mi nic nepomohlo. Opravdu mi to změnilo život!

Petra Mayer, 35, Germany,
Věk 35

O produktu

Hyperpigmentační sérum

Melanin je přírodní pigment, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Působení slunečního záření, hormonální vlivy a stárnutí však mohou způsobovat zvýšenou produkci melaninu a vyvolávat hyperpigmentaci. Hyperpigmentace se projevuje jako tmavé plochy a stařecké skvrny (známé také jako sluneční skvrny), které narušují jednotný tón pleti. Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem kombinuje dvě aktivní ingredience, které účinkují různými způsoby:

Thiamidol: účinná a patentovaná složka, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace. Klinické testy prokázaly, že redukuje hyperpigmentaci a při pravidelném používání brání jejímu opakovanému výskytu. Patentovaný značkou Eucerin v Německu. Koncentrovaná kyselina hyaluronová: jedna z vlastních nejúčinnějších hydratačních látek pomáhá pleti přitahovat a zadržovat hydrataci. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že tato lehká emulze redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu a zároveň obnovuje vzhled pleti. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. Pleť je hladká a získává obnovený, sjednocený a zářivý vzhled. Balení je nyní jednokomorové pro jednodušší použití a se stejnou ověřenou účinností.

Použití

Použití

Věděli jste, že klinické studie prokázaly 2,5krát vyšší účinnost při kombinovaném používání spolu s Eucerin Anti-Pigment Denním krémem SPF 30?*

*Klinická studie s 34 ženami, 12 týdnů pravidelného používání. Porovnávání redukce pigmentových skvrn při používání Denního krému SPF 30 vs. Duálního séra spolu s Denním krémem SPF 30.

Pro vaši každodenní péči

Čištění pleti

Čištění

Pleť důkladně vyčistěte vhodným Eucerin čisticím přípravkem. Zvolte:

Zjistit více
Tonizace

Tonizace

Dočistěte pleť například Eucerin Čisticí pleťovou vodou DermatoCLEAN (pro všechny typy pleti), která pleť připraví na vaše pečující výrobky.

Zjistit více
Speciální péče a Péče

Speciální péče a Péče

Pleť hydratujte ráno pomocí Eucerin Anti-Pigment Denního krému SPF 30 a večer pomocí Eucerin Anti-Pigment Nočního krému

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, naneste pod hydratační krém Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem a/nebo Lokální korektor. Sérum s duálním účinkem a Lokální korektor byste měli používat pouze jednou denně (ráno nebo večer).

Zjistit více
ochrana pleti

Dodatečná ochrana a/nebo okamžitá korekce tónu pleti

Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 poskytuje UVB (SPF 30) a UVA ochranu. Pokud hledáte vyšší ochranu, nabízí řada vynikajících výrobků sluneční ochrany Eucerin přípravky s vysokým a velmi vysokým SPF, které byly vyvinuty speciálně pro různé typy kožních problémů. 

Pro okamžitou korekci tónu pleti dále naneste na Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 tónovaný světlý nebo Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 tónovaný středně tmavý. Tyto výrobky obsahují barevné pigmenty, které okamžitě sjednocují tón pleti pro její rovnoměrný vzhled.

Zjistit více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Hledáte sérum pro zmírnění pigmentových skvrn:

Eucerin  Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem účinně redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. 

Chcete zabránit opakovanému výskytu pigmentových skvrn:

Složení s thiamidolem pomáhá předcházet opakovanému výskytu pigmentových skvrn. 

Chcete, aby vaše pleť získala sjednocenější tón a zářivější vzhled:

Eucerin  Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem obnovuje pleť pro její jasnější a zářivější vzhled.

Hledáte výrobek, který zlepší stav vaší pleti:

Eucerin  Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem zanechává pleť na dotek hladkou a na pohled obnovenou, sjednocenou a zářivou. 

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte výrobek pro okamžitou korekci tónu pleti, vyzkoušejte:

Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 tónovaný světlý nebo Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 tónovaný středně tmavý. Oba tyto výrobky obsahují barevné pigmenty, které okamžitě sjednocují tón pleti pro její rovnoměrný vzhled.

Hledáte anti-age sérum pro vyplnění hlubokých vrásek:

Doporučujeme Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Noční obnovující & vyplňující sérum, které zjemňuje texturu povrchu pleti a podporuje obnovu kožních buněk a zároveň vyplňuje i ty nejhlubší vrásky. 

Ingredience

Jak účinkuje

Thiamidol cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu v pleti. Výsledkem je zesvětlování stávajících tmavých skvrn a snížení tvorby nových pigmentových skvrn. Thiamidol je klíčová aktivní složka ve výrobcích řady Eucerin Anti-Pigment, u níž klinické i dermatologické testy prokázaly, že redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. 

Před 

Tmavé skvrny jsou způsobeny nerovnoměrným rozložením melaninu v pleti. Hlavními spouštěči jsou působení slunečního záření, hormonální vlivy a stárnutí.

Po 

Patentovaný thiamidol cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu v pleti.

FAQ (3)

4.8
242 recenzí *
213
19
4
2
4
 • gizela 11.02.2024
  Sérum s duálním účinkem
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  dobry den můžu poprosit o vzorek děkuji
 • renfri 12.05.2023
  Nesedí
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Konzistence je zvlástni. I pri nanaseni ve velmi tenke vrstve bez dalsich produktu se zacina sam žmolkovat. Produkt mi byl doporučen od dermatoložky na citlivou plet kterou trapi slití pih do velkých pigmentovych skvrn na čele. Jine produkty od Eucerinu mi nijak nevadí, tento paradoxně u mě naprostý propadak. škoda že jsem ho neotestovala jako vzorek než jsem si ho koupila. (věková skupina 35+)
 • Elii 02.12.2022
  To byla láska hnedka po první tydnu
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Pigmentové skvrny už po týdny byli znatelně světlejší a i dokonce jízvičky od akné!
 • Zobrazit další

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin