• (67)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Anti-Pigment Duální sérum

Účinně redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. Obnovuje vzhled pleti.

Sérum s dvojitým účinkem obsahuje thiamidol a koncentrovanou kyselinu hyaluronovou pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti.

Hyperpigmentační sérum

Melanin je přírodní pigment, díky kterému pokožka získává své zbarvení. Působení slunečního záření, hormonální vlivy a stárnutí však mohou způsobovat zvýšenou produkci melaninu a vyvolávat hyperpigmentaci. Hyperpigmentace se projevuje jako tmavé plochy a stařecké skvrny (známé také jako sluneční skvrny), které narušují jednotný tón pleti. 

Eucerin Anti-Pigment Duální sérum kombinuje dvě séra, která účinkují různými způsoby:

 • Thiamidol - účinná a patentovaná složka, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace. Klinické testy prokázaly, že redukuje hyperpigmentaci a při pravidelném používání brání jejímu opakovanému výskytu. 

 • Koncentrovaná kyselina hyaluronová: jedna z vlastních nejúčinnějších hydratačních látek pomáhá pleti přitahovat a zadržovat hydrataci. 

Klinické a dermatologické testy prokázaly, že tato lehká emulze redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu a zároveň obnovuje vzhled pleti. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje. Pleť je hladká a získává obnovený, sjednocený a zářivý vzhled. 

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokazují velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Nejlepší sérum na hyperpigmentaci
Eucerin Anti-Pigment: dle klinických testů prokazatelně redukuje hyperpigmentaci.

 

KLÍČOVÁ ZJIŠTĚNÍ

Vedle dalších klinických a dermatologických studií byla provedena uživatelská studie (PIU) u 120 žen ve věku mezi 25 a 55 lety (1). Uživatelky uvedly následující výsledky nejprve po dvou a poté po čtyřech týdnech pravidelného používání: 

Po 2 týdnech Po 4 týdnech
Díky přípravku získává má pleť jednotnější tón 97% 97%
Díky přípravku je má pleť zářivější 94% 97%
Přípravek účinně působí proti tmavým skvrnám 82% 98%
Přípravek brání tvorbě tmavých skvrn 84% 97%

1 Beiersdorf AG, uživatelská studie, listopad 2017

Často kladené otázky

Mohu používat Eucerin Anti-Pigment Duální sérum spolu s dalšími hydratačními výrobky Eucerin nebo přináší výsledky pouze v kombinaci s hydratačními výrobky z řady Anti-Pigment?

Pro dosažení nejlepších výsledků při zmírnění hyperpigmentace doporučujeme používat Eucerin Anti-Pigment Duální sérum jednou denně a v kombinaci s dalšími výrobky v naší řadě Anti-Pigment. Sérum bude účinkovat i v kombinaci s jinými hydratačními výrobky, výsledky však mohou být vidět až po delší době.
 
Vyskytne-li se u vás hyperpigmentace, která ovšem není hlavním problémem vaší zralé pleti, můžete používat Eucerin Anti-Pigment Duální sérum pod jeden z našich anti-age produktů péče o pleť, jako jsou:

Mohu současně používat Eucerin Anti-Pigment Duální sérum a Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor?

Ano, můžete. Eucerin Anti-Pigment Duální sérum účinně zesiluje výsledky Anti-Pigment Denního i Nočního krému na pleti celého obličeje, krku a dekoltu. Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor byl vyvinut speciálně pro zesvětlování jednotlivých drobných problematických oblastí. Oba výrobky účinkují dobře dohromady, v jednom dni ale můžete výrobky obsahující thiamidol nanést maximálně čtyřikrát. 

Jeden výrobek můžete použít ráno a nanést na něj Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 a druhý večer a nanést na něj Eucerin Anti-Pigment Noční krém, nebo můžete použít oba současně a nanést na ně odpovídající denní nebo noční krém. Pokud chcete použít oba výrobky současně, naneste nejprve sérum, potom lokální korektor a na ně váš odpovídající pečující výrobek. 

Mohu používat Eucerin Anti-Pigment Duální sérum místo hydratačního krému?

Eucerin Anti-Pigment Duální sérum obsahuje koncentrovanou kyselinu hyaluronovou, která zlepšuje hydrataci pleti. Jeho složení zvyšuje účinnost našich hydratačních krémů pro zmírnění pigmentace. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, doporučujeme jej používat v kombinaci s dalšími výrobky řady Eucerin Anti-Pigment. 

Eucerin Anti-Pigment Duální sérum nechrání pleť před slunečním zářením. Sluneční záření je však hlavním faktorem vzniku hyperpigmentace, proto je důležité používat odpovídající výrobek sluneční ochrany, a to i za oblačných dní.  Pokud používáte Eucerin Anti-Pigment Duální sérum ráno, doporučujeme v dalším kroku nanést Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30, který pomůže zeslabit stávající skvrny po akné a zároveň ochrání vaši pleť před sluncem, čímž zmírní další poruchy pigmentace způsobené slunečním zářením. Při intenzivním pobytu na slunci zvolte vyšší faktor sluneční ochrany ze sortimentu Eucerin Sluneční ochrana.

Ingredience

Použití

 • Nanášejte jednou denně (ráno nebo večer) na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu
 • Dávkovač stiskněte shora uprostřed pro rovnoměrné dávkování obou sér. Při prvním použití výrobku se sérum může objevit teprve po třech až čtyřech stisknutích. 
 • Jemně vmasírujte do pleti
 • Vyhněte se kontaktu s očima
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s Eucerin Anti-Pigment Denním krémem SPF 30, Eucerin Anti-Pigment Nočním krémem a Eucerin Anti-Pigment Lokálním korektorem 
 • Naneste každý výrobek jednou denně. Výrobky obsahující thiamidol lze nanášet maximálně čtyřikrát během jednoho dne.

Jak používat Eucerin sérum pro sjednocený tón pleti
Dávkovač stiskněte shora uprostřed pro rovnoměrné dávkování obou sér.

Pro vaši každodenní péči

Před aplikací hyperpigmentačního séra pleť vyčistěte

Pleť důkladně vyčistěte vhodným Eucerin čisticím přípravkem. Zvolte:

Před použitím nejlepšího séra na hyperpigmentaci pleť dočistěte pleťovou vodou

Dočistěte pleť například Eucerin Čisticí pleťovou vodou DermatoCLEAN (pro všechny typy pleti), která pleť připraví na vaše pečující výrobky.

Naneste hyperpigmentační sérum

Pleť hydratujte ráno pomocí Eucerin Anti-Pigment Denního krému SPF 30 a večer pomocí Eucerin Anti-Pigment Nočního krému

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, naneste pod hydratační krém Eucerin Anti-Pigment Duální sérum a/nebo Lokální korektor. Duální sérum a Lokální korektor byste měli používat pouze jednou denně (ráno nebo večer).

Na sérum pro nerovnoměrný tón pleti naneste výrobky sluneční ochrany

Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 poskytuje UVB (SPF 30) a UVA ochranu. Pokud hledáte vyšší ochranu, nabízí řada vynikajících výrobků sluneční ochrany Eucerin přípravky s vysokým a velmi vysokým SPF, které byly vyvinuty speciálně pro různé typy kožních problémů. 

Pro okamžitou korekci tónu pleti dále naneste na Eucerin Anti-Pigment Denní krém SPF 30 Eucerin CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ světlý nebo Eucerin CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ středně tmavý. Tyto výrobky obsahují barevné pigmenty, které okamžitě sjednocují tón pleti pro její rovnoměrný vzhled.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte sérum pro zmírnění pigmentových skvrn:

Eucerin Anti-Pigment Duální sérum účinně redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. 

Chcete zabránit opakovanému výskytu pigmentových skvrn:

Složení s thiamidolem pomáhá předcházet opakovanému výskytu pigmentových skvrn. 

Chcete, aby vaše pleť získala sjednocenější tón a zářivější vzhled:

Eucerin Anti-Pigment Duální sérum obnovuje pleť pro její jasnější a zářivější vzhled.

Hledáte výrobek, který zlepší stav vaší pleti:

Eucerin Anti-Pigment Duální sérum zanechává pleť na dotek hladkou a na pohled obnovenou, sjednocenou a zářivou. 

Hledáte výrobek pro okamžitou korekci tónu pleti, vyzkoušejte:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý nebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý. Oba tyto výrobky obsahují barevné pigmenty, které okamžitě sjednocují tón pleti pro její rovnoměrný vzhled.

Hledáte anti-age sérum pro vyplnění hlubokých vrásek:

Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum, které zjemňuje texturu povrchu pleti a podporuje obnovu kožních buněk a zároveň vyplňuje i ty nejhlubší vrásky. 

Eucerin Anti-Pigment - řada přípravků na hyperpigmentaci Pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti

Sluneční záření, hormonální vlivy a stárnutí mohou vést k hyperpigmentaci: tmavě zabarvené plochy či stařecké skvrny (známé také jako sluneční skvrny) a pleť tak dostává nejednotný vzhled. Řada Eucerin Anti-Pigment byla speciálně vyvinuta na redukci hyperpigmentace pro sjednocenější a zářivější vzhled pleti.

Všechny čtyři produkty - denní krém, noční krém, lokální korektor a duální sérum - obsahují thiamidol, účinnou a patentovanou složku, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu. Bylo klinicky a dermatologicky prokázáno, že redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje.

Celkové hodnocení
 • (67)
4,8 z 5 bodů / 67 recenzí
5
61
4
3
3
0
2
0
1
3
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Klára,

Výborné!

Eucerinu důvěřuji, německá kvalitní kosmetika více než 100 let, tak jsem zakoupila celou tuto řadu a používala podle doporučení. Musím říci, že opravdu funguje a po 4 týdnech obrovská viditelná změna !
M,

Top z top

Toto je naj produkt v mojom boji, normalne po tyždni som až plakala od radosti ! Ako to bledne , slnku sa ale vyhybam ako sa dá, som športovec bežec a je problem s tym ale použim 50 tku faktor ako bežny krem a cez deň viac krat kremujem s faktorom 50 bez toho to nejde
Irizzz,

Funguje

Mám problém s pigmentovými skvrnami v obličeji a vyzkoušela jsem všechno možné i nemožné. Tohle sérum jsem zakoupila hned v jeho začátcích na trhu a mohu říct, že nejen já, ale i mé okolí vidělo po jeho používání opravdu rozdíl. Pleť je sjednocenější a výskyt skvrn se značně zmírnil. Používám dále a budu kupovat další.
Alizee,
Tak tu emulzí jsem si zakoupila již v prosinci jako novinku. Bohužel,skvrny nezmizely, ba naopak.
Lucia,

Super

Dlho som váhala ci zakúpiť depigmentacne serum mala som obavy z tých dvoch komorok a aj z účinku a ci sa mi pigmentove škvrny nevrátia po dvoch týždňoch som videla obrovský rozdiel a pigmentove škvrny úplne vybledli až ich nemám vobec veľmi odporúčam

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář