• (2)

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro suchou pleť

Zpevňující denní krém pro suchou pleť obličeje s UVA a UVB ochranou

Intenzivní hydratační krém proti stárnutí pleti s magnololem, oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Vyplňuje hluboké vrásky a zpevňuje obličejové kontury pro liftingový účinek.

Denní krém pro suchou pleť SPF 15 proti stárnutí pleti

Postupem  času ztrácí pleť objem a pevnost: kontury obličeje jsou méně zřetelné a výraz obličeje se viditelně mění. Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém byl vyvinut speciálně tak, aby vyplňoval hluboké vrásky, navracel pevný tvar konturám obličeje pro liftingový účinek a pomáhal chránit suchou pleť před sluncem.

Tento denní krém v sobě kombinuje tři účinné složky, které působí cíleně na specifické vrstvy pleti, v nichž dochází ke ztrátě objemu: magnolol zvyšuje množství a velikost buněk zajišťujících objem pleti 1 , oligopeptidy stimulují síť kolagenních vláken  pro pevnější strukturu pleti 1 a kyselina hyaluronová intenzivně pleť hydratuje a vyplňuje hluboké vrásky. Při pravidelném používání pomáhá Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém obnovit ztracený objem a zpevnit obličejové kontury. Viditelně redukuje jemné linky a hluboké vrásky a pleť je výrazně hladší a pevnější.

Díky SPF 15 a UVA ochraně pomáhá tento krém proti stárnutí zabránit také fotostárnutí (předčasnému stárnutí pleti způsobenému sluncem) a prohlubování vrásek.

1 Studie in vitro

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly účinnost a kožní snášenlivost Eucerin Hyaluron-Filler + Volume Lift Denního krému SPF 15 pro suchou pleť.

Často kladené otázky

Jak zjistím, zda jsou výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift proti stárnutí pleti pro mne vhodné?

Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift byla vyvinuta speciálně tak, aby vyplňovala hluboké vrásky a navracela pevný tvar konturám obličeje pro liftingový účinek. I když je naše pleť stejně jedinečná jako my sami, a také odlišně stárne v závislosti na našich genetických predispozicích a životním stylu, toto jsou časté společné problémy zralé pleti u žen mezi 40 a 50 lety.

Pokud se na vaší pleti začínají projevovat první známky stárnutí (jemné linky a vrásky se obvykle objevují kolem 30. roku), vyzkoušejte řadu Eucerin Hyaluron-Filler, která vyplňuje i nejhlubší vrásky pro mladistvý vzhled. Pokud je vaším hlavním problémem pružnost pleti a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen nad 50 let), doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

Další informace o různých fázích stárnutí pleti, které vám pomohou najít ten správný výrobek pro vás, si můžete přečíst v našem článku o pleti obličeje v různém věku.

V jakém věku bych měla začít používat Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift?

Naše pleť je stejně jedinečná jako my sami, proto se odpověď na tuto otázku bude u každého z nás lišit a bude záviset na mnoha faktorech, jak vnitřních (jako jsou naše genetické predispozice), tak vnějších (např. množství slunečního záření, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí pleti, jako jsou jemné linky a vrásky se začínají objevovat již po 30. roku věku a pro tyto problémy doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler, která je cíleně řeší. Po čtyřicítce dochází u většiny z nás k ochabování pleti a ke ztrátě objemu a obličejových kontur, a proto se zde nejlépe hodí řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roce většinou potřebujeme podpořit pružnost naší pleti, a v tomto případě je nejvhodnější řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.  

Máte-li jakékoliv pochybnosti, přečtěte si náš článek o pleti v různém věku nebo se obraťte na vašeho lékárníka či dermatologa.

Proč Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 obsahuje UVA a UVB ochranu?

Pleť obličeje je vystavena slunci více než pokožka na zbytku těla a je citlivější na škodlivé UVA/UVB záření, které může způsobit její předčasné stárnutí. Je důležité chránit pleť před poškozením DNA, fotostárnutím (předčasným stárnutím pleti způsobeným sluncem) a hyperpigmentací, proto náš výrobek obsahuje SPF 15 a zabudovaný UVA filtr.

Pokud hledáte silnější sluneční ochranu, naneste na pleť po použití vašeho Eucerin denního krému také Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50 nebo SPF 30. Složení tohoto výrobku obsahuje technologii Eucerin Advanced Spectral Technology, která kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry 1 pro vysokou ochranu proti UV záření s licochalconem A, který neutralizuje volné radikály vznikající vlivem UV záření a vysokoenergetického viditelného světla (HEVIS). Tento opalovací přípravek také obsahuje kyselinu glycyrrhetinovou, která podporuje vlastní reparační mechanismus DNA pleti, a kyselinu hyaluronovou pro viditelnou redukci vrásek.

1 Odpovídá vysokým standardům UVA a UVB ochrany definovaným organizací Cosmetics Europe. Úroveň UVA ochrany je vyšší než doporučuje EU.

Ingredience

Použití

Žena používající Eucerin Remodelační denní krém Volume-Filler pro suchou pleť

Pro vaši každodenní péči

Použijte Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu pro přípravu pleti na vaše další pečující výrobky.

Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro suchou pleť a poté Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15

Doplňková ochrana

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro suchou pleť nabízí UVB ochranu (SPF 15) a UVA filtr. Pokud hledáte silnější ochranu před UVA a UVB paprsky, a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného (HEVIS) světla, použijte Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50 nebo SPF 30 po nanesení denního krému.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte denní hydratační krém pro suchou stárnoucí pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 byl vyvinut speciálně tak, aby poskytoval suché pleti potřebnou hydrataci. 

Chcete obnovit objem pleti, zpevnit a zvýraznit kontury obličeje a máte suchou pleť:

Krém obsahuje magnolol, který účinně zvyšuje množství a velikost buněk zajišťujících objem pleti 1, oligopeptidy, které posilují síť kolagenních vláken a stimulují obnovu kolagenu 1, a kyselinu hyaluronovou pro účinnou hydrataci pleti a vyplnění hlubokých vrásek.

1 Studie in vitro.

Chcete ochránit vaši pleť před fotostárnutím:

S SPF 15 a UVA ochranou pomáhá Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro suchou pleť chránit pleť před předčasným stárnutím způsobeným slunečním zářením a prohlubováním vrásek.

Hledáte denní hydratační krém jako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 je ideální jako základ  pro make-up.

Chcete vyřešit ztrátu pevnosti a objemu kolem očí.

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF  15, který zpevňuje pleť pro liftingový účinek v citlivém očním okolí a byl oftalmologicky schválen.

Hledáte noční krém s liftingovým účinkem:
Chcete navrátit pevné kontury vaší normální až smíšené pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift SPF 15 pro normální až smíšenou pleť, který má lehčí konzistenci a je také nekomedogenní.

Hledáte denní krém, který působí proti jemným linkám a vráskám:
Hledáte krém pro korekci tónu pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý a Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 středně tmavý obsahují barevné pigmenty, které sjednocují tón pleti a dodávají pleti jasnější vzhled.

Hledáte denní krém proti stárnutí pro zlepšení elasticity pleti a vyplnění hlubokých vrásek:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Péče proti stárnutí pleti a pro obnovu objemu

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři inovativní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada má specifické zaměření (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti), díky němuž získá pleť potřebnou péči v každé fázi procesu stárnutí.

Primárním problémem zralé pleti je pro mnoho žen ve věku mezi 40 a 50 lety ochablá pleť a ztráta objemu a obličejových kontur. S rostoucím věkem našemu tělu ubývají přirozené látky, které se starají o to, aby pleť zůstala pevná a hladká, a tak ztrácí svůj objem a pevné kontury a začíná ochabovat. 

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift byly klinicky i dermatologicky testovány a prokázaly specifické účinky pro jednotlivé vrstvy pleti, v nichž k této ztrátě objemu dochází. Magnolol zvětšuje velikost a množství buněk zajišťujících objem pleti 1, oligopeptidy posilují síť kolagenních vláken a obnovu kolagenu 1 a kyselina hyaluronová podporuje hydrataci pleti a vyplňuje hluboké vrásky.

Řada obsahuje denní krémy, noční krém a oční krém, všechny s liftingovým účinkem pro viditelně pevnější pleť a remodelaci kontur. 

1 Studie in vitro

Eucerin Remodelační denní krém Volume-Filler pro suchou pleť

Ztráta objemu

Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro suchou pleť

 • (2)

 • Denní krém proti stárnutí pleti
 • Pro suchou pleť
 • Zpevňuje obličejové kontury pro liftingový účinek                                                 
 • Vyplňuje hluboké vrásky                                                                                               
 • UVA a UVB ochrana
 • Vynikající základ pro make-up 
 • Jemná parfemace

Zjistit více
Overall Rating
 • (2)
5 z 5 bodů / 2 recenzí
5 Stars
2
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Adriána,

Používam celú radu HF Volume lift

Používam celú radu už asi 2 roky a naozaj vidím výsledky. Mala som dosť výrazne nosoústne vrásky a pekne mi ich vyplnili. Navyše pekne vonia.
Bara,

Alergicka reakce!!

Po aplikaci malého množství těžká akergická reakce. Ustoupila až po 24 hodinách. Jeste po žadném kremu jsem takovou neměla

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář