• (0)
Napsat recenzi

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15

Denní krém proti vráskám pro normální a smíšenou pleť s ochrannými filtry UVA a UVB

Účinný denní krém, který vyhlazuje i ty nejhlubší vrásky a omlazuje vzhled pleti. 

Denní krém proti stárnutí pro normální a smíšenou pleť

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 si poradí s prvními známkami stárnutí u normální a smíšené pleti. Viditelně vyhlazuje jemné linie a vrásky, omlazuje vzhled pleti a chrání pleť před předčasným stárnutím vyvolaným UV paprsky.

Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronovéglycin saponinu vyvinutá společností Eucerin představuje cílenější přístup k viditelnému vyhlazení jemných linií i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší*, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikají ty nejhlubší vrásky.

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém s SPF15 a UVA filtrem přináší účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a prohlubování vrásek.

* Ve srovnání s  vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku. Pleť vypadá viditelně hladší. Představuje ideální podklad pro make-up.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly účinnost a snášenlivost Eucerin Hyaluron-Filler Denního krému SPF15 pro normální a smíšenou pleť. 

Často kladené otázky

Jak poznám, že řada Hyaluron-Filler přípravků Eucerin je pro mne tou správnou řadou přípravků proti stárnutí pleti?

Řada Eucerin Hyaluron-Filler vyhlazujících přípravků Eucerin má speciální složení, které si poradí s prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linie a vrásky. Naše pleť je stejnou individualitou, jako jsme my sami, a její stárnutí probíhá různě, v závislosti na našem genetickém vybavení a životním stylu. Jemné linie a vrásky se obvykle začínají objevovat ve věku kolem 30 let. Přípravky z řady Eucerin Hyaluron-Filler vyhlazujících krémů  působí tak, že vyhlazují i ty nejhlubší vrásky a omlazují vzhled.

Pokud je Vaší hlavní starostí ztráta na objemu (jak tomu často bývá u žen mezi 40. a 50. rokem), pak právě řada Eucerin Volume-Filler je speciálně navržena tak, aby vyplnila hluboké vrásky a obnovila kontury obličeje. Pokud je Vaší hlavní starostí elasticita kůže a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen po 50. roce), pak Vám doporučujeme řadu hyaluronových vyhlazujících krémů Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

Více informací o různých fázích stárnutí pleti naleznete v našem článku o pleti obličeje v různém věku, který Vám též pomůže zvolit si ten správný přípravek.

 

V jakém věku mám začít používat produkt z řady Eucerin Hyaluron-Filler?

Lidská pleť je stejně jedinečná, jako jsou sami lidé. Odpoveď je tedy u každého člověka jiná a záleží na řadě faktorů vnitřních (jako je naše genetické vybavení) i vnějších (jako množství slunce, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí, jako jsou jemné linie a vrásky, se začínají objevovat kolem 30. roku a právě pro tento věk doporučujeme, abyste začali používat řadu Eucerin Hyaluron-Filler. Pokud máte jakékoli pochybnosti, přečtěte si náš článek o pleti obličeje v různém věku, nebo se poraďte s lékárníkem či dermatologem.

Proč obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 ochranné UVA a UVB filtry?

Pleť obličeje je slunci vystavována více než kůže těla a je citlivá ke škodlivým UVA a UVB paprskům, které mohou způsobit její předčasné stárnutí. Je důležité pleť chránit, aby se předešlo poškození DNA, sluncem vyvolanému předčasnému stárnutí pleti („photoaging“) a hyperpigmentaci. Proto je do námi vyvinutého složení přípravku zakomponován ochranný faktor SPF15 a UVA filtr. Pokud však máte v úmyslu na slunci setrvat déle nebo je slunce prudké, doporučujeme Vám použít další ochranu, jako je Eucerin Emulze na opalování na obličej SPF30 nebo SPF50

Čím se od sebe liší Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 a Eucerin Volume-Filler Denní krém SPF15?

Oba jsou účinnými dennímy krémy proti stárnutí pleti s přídavkem ochranných UV filtrů a jsou k dispozici v takovém složení, které bylo vyvinuto speciálně pro normální a smíšenou pleť. Oba také obsahují kyselinu hyaluronovou, ale v rozdílných formách, aby vyhověly různým potřebám pleti.

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 obsahuje též glycin saponin, který podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové v samotných buňkách té vrstvy kůže, kde se tvoří ty nejhlubší vrásky. Tento přípravek je zaměřen na vyhlazení jemných linií a vrásek. To znamená, že pokud jsou Vaší primární starostí vrásky, bude Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro Vaši pleť pravděpodobně tím nejúčinnějším ošetřením.

S dalším vyzráváním se pleť stává povislou a ztrácí na objemu. Eucerin Volume-Filler Denní krém SPF15 obsahuje magnolol – ten způsobuje zvětšení a zmnožení buněk dodávajících pleti objem – a oligopeptidy stimulující obnovu kolagenu. Kromě toho, že vyhlazuje hluboké vrásky, napomáhá tato řada obnově objemu a lepší definici kontur povislé pleti.

Ingredience

Použití

Pro Vaši každodenní péči

Dočistěte pleť Eucerin Čisticí pleťovou vodou DermatoCLEAN, bude tak připravena pro následující pečující výrobek.

Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro normální a smíšenou pleť a poté Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15

Pro vyšší účinek použijte před denním krémem Eucerin Hyaluron-Filler sérum

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 (s barevnými pigmenty) můžete použít po aplikaci denního krému nebo místo něho. Pokud si přejete, můžete poté nanést podkladovou bázi pro make-up. 

CC krém nabízí ochranu faktorem SPF15 a UVA filtrem. Pokud potřebujete další ochranu před sluncem, použijte Eucerin Emulzi na opalování na obličej SPF30 nebo Eucerin Emulzi na opalování na obličej SPF50. Tuto mimořádnou ochranu nanášejte po svých pečujících přípravcích a před použitím hyaluronového vyhlazujícího CC krému Eucerin SPF15.

Co dělat a čemu se vyhnout

Tento přípravek použijte, pokud…

Vyzkoušejte jiný přípravek, pokud…

Chcete potlačit jemné linie a vrásky a dosáhnout mladšího vzhledu pleti:

Denní hyaluronový vyhlazující krém Eucerin Day SPF15 pro normální a smíšenou pleť obsahuje jedinečnou kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu, která vyhlazuje jemné linie, vyrovnává i ty nejhlubší vrásky a omlazuje vzhled. 

Hledáte zvlhčující přípravek proti stárnutí pro normální a smíšenou pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 účinně hydratuje pleť a je nekomedogenní.

Chcete zpomalit tvorbu vrásek ve své pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém poskytuje svým ochranným faktorem SPF 15 a UVA filtrem účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a prohlubování vrásek.

Hledáte zvlhčující přípravek pro redukci vrásek a proti stárnutí u suché pleti:
Hledáte pleťový korekční přípravek ke sjednocení barevného tónu své pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém světlý SPF15Eucerin Hyaluron-Filler CC krém středně tmavý SPF 15 obsahují barevné pigmenty, které sjednocují tón pleti a oživují ji.

Hledáte noční krém, který vyhlazuje jemné linie i hluboké vrásky:
Hledáte oční krém pro choulostivou oblast okolí očí:
Chcete ošetřit jemné linie a vrásky, ale máte citlivou pleť:

Vyzkoušejte Eucerin Vyhlazující denní krém proti vráskám Q10 ACTIVE, který je určený pro citlivou kůži, abyste zklidnili citlivou stárnoucí pleť a dodali jí energii.

Hledáte denní krém proti stárnutí pleti, který vyhlazuje hluboké vrásky, ale zároveň chcete zlepšit elasticitu pleti:
Hledáte denní krém proti stárnutí pleti a Vaší prvořadou starostí je ztráta na objemu:

Eucerin Hyaluron-Filler Péče o pleť zabraňující stárnutí s účinným vyplněním vrásek

V průběhu stárnutí se mění struktura kůže: nejdříve se objevují tenké linie a vrásky, které se během doby prohlubují. S tím, jak vyzráváme, se postupně snižuje pevnost pleti, její lesk a později i pružnost. 

Skupina Hyaluron-Filler vyhlazujících přípravků Eucerin proti vráskám zahrnuje tři nové řady, pro které byla klinicky i dermatologicky doložena řada účinků působících proti stárnutí pleti. Každá řada má své vlastní primární zaměření (vrásky, ztrátu na objemu a ztrátu elasticity), což zaručuje, že se pleti dostane právě takové péče, jakou potřebuje, v každé fázi procesu stárnutí.

Eucerin Hyaluron-Filler proti vráskám byl speciálně navržen tak, aby si poradil s prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linie a vrásky. Jedinečná směs vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu přináší cílenější přístup, jak dosáhnout viditelného vyhlazení i těch nejhlubších vrásek a omlazení vzhledu. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší *, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikajíty nejhlubší vrásky

Řada zahrnuje denní krémy a tónovací CC krémy vyhovující všem typům pleti, noční krém, oční krém a koncentrát, které vyhladí i ty nejhlubší vrásky a dosáhnou mladistvějšího vzhledu.  

*Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku

Celkové hodnocení
  • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář