• 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

Noční krém NÁHRADNÍ NÁPLŇ

0.0
0 recenzí
Obsahuje o 90 % méně plastu než standardní balení Hyaluron-Filler v dóze, 50 ml
Obal náhradní náplně je vyroben z 91,7% recyklovaného papíru
Nová generace výrobků Hyaluron-Filler: Noční krém proti stárnutí pleti s kyselinou hyaluronovou, saponinem a enoxolonem

Náhradní náplň Nočního krému proti stárnutí pleti s 3x EFFECT

Vyplňuje, stimuluje a zachovává. Působí proti procesu stárnutí pleti. Pro viditelně mladší vzhled a pro hladší a zářivější pleť. Tuto náhradní náplň Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočního krému lze použít v kombinaci s jakoukoli nádobou Eucerin Hyaluron-Filler. Odhaduje se, že náhradní náplně ušetří více než 16 tun plastu ročně* *Roční úspory na základě interní roční předpovědi množství prodaných náhradních náplní

Přispíváme k udržitelnosti

Produkt neobsahuje mikroplasty (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Noční krém proti stárnutí pro všechny typy pleti

S přibývajícím věkem klesá v pleti vlastní produkce kyseliny hyaluronové, což vede k tvorbě vrásek a staršímu vzhledu pleti. Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém s 3x EFFECT složením - se 3 účinky proti vráskám - tento proces zpomaluje:

1. Vyplňuje: Vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová hydratuje a vyhlazuje vrásky.

2. Stimuluje: Antioxidant saponin zvyšuje produkci vlastní kyseliny hyaluronové v pleti až o 256 % a chrání pleť před volnými radikály.

3. Zachovává: Enoxolon snižuje degradaci kyseliny hyaluronové o více než 50 %.

Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém bojuje s prvními známkami stárnutí. Viditelně vyhlazuje jemné linky i hluboké vrásky, a stará se tak o mladistvý vzhled pleti. Zároveň podporuje její regeneraci. Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, glycinu saponinu a enoxolonu přináší cílený přístup k vyhlazení i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší1, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Antioxidant glycin saponin podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové v dermis vrstvě, kde vznikají ty nejhlubší vrásky, a zároveň chrání před volnými radikály. Enoxolon chrání před degradací pleti vlastní kyseliny hyaluronové.

1 Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, která je také součástí složení.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou kožní snášenlivost a velmi dobrou účinnost.

Klíčová zjištění

100 %

Jemné linky a vrásky jsou viditelně vyhlazeny

100 %

Zabraňuje vzniku nových linek a vrásek

98 %

Podporuje regeneraci pleti přes noc

99 %

Má velmi intenzivní pečující účinek

Spolu s ostatními klinickými studiemi byla provedena i uživatelská studie2 (PiU), do které bylo zařazeno 360 žen (ve věku od 35 do 55 let). Po čtyřech týdnech užívání přípravku byly dosaženy následující výsledky:

Použití

Použití

Zařaďte čištění do každodenní rutiny péče o pleť

Pro Vaši každodenní péči

Zařaďte čištění do každodenní rutiny péče o pleť

Čištění

Pleť vyčistěte šetrným Eucerin DematoCLEAN Čisticím mlékem nebo osvěžujícím Eucerin DematoCLEAN Čisticím gelem (podle typu pleti).

Zjistit více
Udělejte tonizaci součástí vaší každodenní péče o pleť

Tonizace

K přípravě pleti na pečující přípravky použijte rozjasňující Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu.

Zjistit více
Udělejte speciální péči součástí vaší každodenní péče o pleť

Péče

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Noční krém jemně vmasírujte do pleti obličeje, do kůže krku a do oblasti výstřihu. 

Pro zvýšení přínosu nanášejte Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Sérum a Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Oční krém SPF 15 před použitím nočního krému.

Zjistit více

Ingredience

kyselina hyaluronová
Kyselina hyaluronová redukuje výskyt jemných linek a vrásek

Jak účinkují společně

V inovativním složení vyvinutém společností Eucerin působí vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová po boku glycin saponinu a společně představují cílenější přístup k viditelnému vyhlazení jemných linií i hlubokých vrásek.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová (též známá jako kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem) zůstává na povrchu kůže a zlepšuje tak hydrataci nejsvrchnější vrstvy epidermis – kde vznikají jemné linie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (též známé jako kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem) jsou 40krát menší než molekuly vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, a proto tato kyselina může pronikat do hlubších vrstev epidermis, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové buňkami kůže.

Ve většině produktů je kyselina hyaluronová zkombinována s bioaktivním antioxidantem glycinem saponinem, který proniká ještě hlouběji do vrstvy dermis. Stimuluje tak produkci vlastní kyseliny hyaluronové a hydratuje v místech, kde vznikají hlubší vrásky. Navíc kůži chrání před volnými radikály.

Nová generace produktů Hyaluron-Filler obsahuje také aktivní látku enoxolon, která zpomaluje degradaci kyseliny hyaluronové tím, že blokuje hyaluronidázu.

Výsledek: o 200 % více kyseliny hyaluronové.
Jemné linky a vrásky jsou viditelně vyhlazené. Pro viditelně hladší, zářivější a mladší vzhled pleti.

FAQ (8)

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin