Péče o pleť s vitamínem C od značky Eucerin
 • (10)

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster

Anti-age sérum s 10% čistým a čerstvě aktivovaným vitamínem C pro všechny typy pleti.

Rychle se vstřebávající sérum, které pleť posiluje a vyhlazuje a zároveň vyplňuje vrásky. Pleť získá svěžejší a zářivější vzhled za pouhých sedm dní.

Anti-age sérum s vitamínem C

Slunce, znečištěné ovzduší, kouření a další faktory našeho životního stylu vyvolávají tvorbu volných radikálů. Volné radikály způsobují v pleti oxidační stres, urychlují její předčasné stárnutí a zanechávají pleť na pohled mdlou a unavenou. Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster s 10% čistým a čerstvě aktivovaným vitamínem C  byl vyvinut speciálně pro ochranu pleti proti volným radikálům a účinek proti prvním známkám stárnutí: pleť povzbuzuje, vyplňuje vrásky a vy získáte hladší, svěžejší a zářivější vzhled. 

Vitamín C je silný antioxidant, který neutralizuje volné radikály a posiluje vlastní obranný systém pleti. Je také nezbytný pro tvorbu kolagenu v kožních buňkách, který pomáhá podporovat strukturu pleti a oddálit známky stárnutí. Inovativní balení umožňuje čerstvě aktivovat vitamín C při prvním použití. Stačí stlačit a protřepat vitamín C v prášku s emulzí s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou a licochalconem A. Výrobek je nejúčinnější po dobu 21 dnů. 

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová je účinná hydratační složka, která vyplňuje vrásky v epidermální (vrchní) vrstvě pleti. Další osvědčený antioxidant, licochalcon A, účinkuje společně s vitamínem C a neutralizuje volné radikály vyvolané UV zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem. 

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster je vhodný pro všechny typy pleti a je klinicky a dermatologicky prokázáno, že posiluje pleť a vyplňuje vrásky. Pleť je hladší, svěžejší a zářivější za pouhých sedm dní a výsledky se postupem času dále zlepšují.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokazují velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

KLÍČOVÁ ZJIŠTĚNÍ

Vedle dalších klinických a dermatologických studií byla provedena uživatelská studie (1) u 140 žen ve věku mezi 35 a 55 lety, které uvedly následující výsledky po jednom týdnu a čtyřech týdnech pravidelného používání:

Po 7 dnech Po 4 týdnech
Pleť má revitalizovaný vzhled 99% 100%
Pleť je na dotek jemnější 99% 100%
Pleť má mladší vzhled 98% 100%
Pleť má svěží vzhled 98% 100%
Vyhlazuje pleť 97% 100%
Pleť je na dotek pevnější 97% 99%
Vyplňuje vrásky 83% 100%

Často kladené otázky

Co jsou volné radikály a proč jsou pro moji pleť špatné?

Volné radikály jsou vysoce reaktivní molekuly kyslíku. Jejich tvorbu vyvolávají vnější faktory jako je slunce, životní prostředí, naše strava a životní styl.
 
K neutralizaci těchto potenciálně škodlivých volných radikálů používá naše tělo antioxidanty. Pokud dojde k nerovnováze mezi produkcí volných radikálů a schopností těla volné radikály neutralizovat, začnou volné radikály poškozovat buňky - tento proces je označován jako oxidační stres. Zatímco stárnutí je zcela přirozený proces, oxidační stres může způsobit, že pleť stárne předčasně: může začít dříve ochabovat, být mdlá, unavená a mohou se dříve objevovat vrásky. 

Více si můžete přečíst v našem článku Volné radikály: Co jsou a jak ovlivňují pleť? O různých fázích stárnutí si můžete přečíst v našich článcích: jemné linky a vrásky, ztráta objemu a obličejových kontur a ztráta pružnosti a hluboké vrásky.

Díky čemu je Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster tak účinný?

Vitamín C je známý jako silný antioxidant a je klíčový pro syntézu kolagenu v kožních buňkách. K vysoké účinnosti  Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boosteru přispívají především následující čtyři faktory:

 • 10% čistý vitamín C: naše složení obsahuje 200x vyšší koncentraci vitamínu C oproti normálnímu pomeranči². Výzkum ukázal, že pokud chceme docílit účinku na kožní buňky, musí výrobek obsahovat alespoň 8% vitamín C. Složení s koncentrací nad 20 % nepřinášejí vyšší účinnost a mohou způsobovat podráždění pleti.³ Eucerin používá koncentraci vitamínu C, která prokazatelně přináší výsledky a zároveň má dobrou kožní snášenlivost.4
 • Čerstvě aktivovaný: Čistý vitamín C při působení kyslíku přirozeně degraduje, proto je nejúčinnější, pokud je čerstvě aktivován. Naše inovativní balení uvolňuje vitamín C jediným stlačením. Protřepáním se prášek smísí s emulzí. Vitamín C se aktivuje a okamžitě uvolní svoji sílu. Spotřebujte do 21 dnů od aktivace, kdy je sérum nejúčinnější. 
 • Celkové složení: Výrobek obsahuje také nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou (vlastní hydratační složka pleti, která pomáhá vyplňovat vrásky) a licochalcon A (který posiluje antioxidační účinek vitamínu C). 
 • Aplikuje se přímo tam, kde je potřeba: Díky unikátní kombinaci složek se Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster snadno vstřebává do pleti, proto si můžete být jisti, že se vitamín C dostane přesně tam, kde je potřeba.

2 Na základě průměrné hodnoty obsahu vitamínu C v pomerančích: 50 mg/100 g
3 Pinnell,  S.R., Yang, H., Omar, M. a kol.: Topical L-ascorbic acid: percutaneous absorption studies. Dermatol Surg. 2001;27(2): 137-142#
4 Fitzpatrick, R.E., Rostan, E.F.: Double-blind, half-face study comparing topical vitamin C and vehicle for rejuvenation of photodamage. Dermatol Surg. 2002; 28(3): 231-236

V jakém věku bych měla začít používat Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster?

Můžete jej používat v jakémkoliv věku. Genetické předpoklady, životní styl a prostředí, to vše ovlivňuje, kdy a jak naše pleť začíná stárnout, ale u mnohých z nás se první známky stárnutí pleti objeví okolo 20. roku: jsou to jemné linky a vrásky a pleť může mít mdlý a unavený vzhled. Každá pleť je vystavena oxidačnímu stresu, proto čím dříve se o ni začnete starat, tím lépe. Pravidelné čištění, sluneční ochrana, hydratace a používání silných, osvědčených antioxidantů, jako je vitamín C, vám pomůže udržovat vaši plet zdravou a předcházet jejímu předčasnému stárnutí. 

Klinické a dermatologické testy potvrdily, že Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster pleť povzbuzuje a vyhlazuje a vyplňuje vrásky pro svěžejší a zářivější vzhled za pouhých sedm dní. Mdlé pleti poskytuje ideální povzbuzení a pomáhá redukovat první známky stárnutí pleti. 

Pro více informací o různých fázích stárnutí pleti a jak najít ty správné produkty pro vás, si přečtěte náš článek o pleti v různých věkových kategoriích.

Je Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster vhodný i pro citlivou pleť?

Ano. Sérum je vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti. Je klinicky a dermatologicky prokázáno, že má dobrou účinnost a snášenlivost i u citlivé pleti. Vitamín C může zvyšovat citlivost pleti na sluneční záření. Proto na sérum během doby používání a po dobu jednoho týdne po použití doporučujeme aplikovat sluneční ochranu s vysokým faktorem. Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 je anti-age denní krém, který poskytuje jak UV (SPF 30), tak UVA ochranu a je ideální pro každodenní použití. Řada výrobků sluneční ochrany Eucerin obsahuje také výrobky s SPF 50 vhodné pro různé typy a potřeby pleti. 

Více o tom, jak sluneční záření ovlivňuje pleť si můžete přečíst v našem článku Jak UVA, UVB a vysokoenergetické viditelné světlo ovlivňují kůži?

Jaký je rozdíl mezi Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boosterem a Eucerin Hyaluron-Filler Sérem?

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum je intenzivní sérum proti vráskám. Obsahuje vysoko- i nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a glycin saponin a bylo vyvinuto speciálně pro zesílení hydratačních a vyplňujících účinků denního a nočního krému této řady.  

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster využívá antioxidační a prokolagenní účinky 10% čistého a čerstvě aktivovaného vitamínu C. Obsahuje také nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a je klinicky a dermatologicky prokázáno, že pleť povzbuzuje, vyplňuje vrásky a zanechává pleť na pohled hladší, svěžejší a zářivější za pouhých sedm dní a výsledky se postupem času dále zlepšují. Lze jej použít jako samostatné sérum s účinky proti prvním známkám stárnutí, nicméně doporučujeme jej používat v kombinaci s denními krémy z řady Eucerin Hyaluron-Filler, jako jsou: Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 15, Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30, Eucerin Hyaluron-Filler CC Krém SPF 15 světlý nebo Eucerin Hyaluron-Filler CC Krém SPF 15 středně tmavý

Chcete-li výrobek používat během noci, doporučujeme používat jej v kombinaci s Eucerin Hyaluron-Filler Nočním krémem
Booster i Sérum lze používat každý den.

Lze tento výrobek používat každý den?

Ano. Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster je určen pro použití jako součást vaší každodenní pravidelné péče o pleť.

Ingredience

Jak používat booster v 5 krocích

Vitamín C je nejúčinnější, pokud je čerstvě aktivován. Naše inovativní balení usnadňuje aktivaci při prvním použití.

Odstraňte fólii. Stlačte. Protřepte. Odšroubujte uzávěr. Povzbuďte vaši pleť.

Vitamin C Booster: Jak otevřít

Odlepte ochrannou stříbrnou fólii, ale zatím neodstraňujte průhledný uzávěr na druhé straně ampule 

Stlačte ampuli s omlazující emulzí s vitamínem C

2x až 3x stlačte pružnou část ampule pro uvolnění vitamínu C do emulze

Protřepte ampuli s omlazující emulzí s vitamínem C

Protřepávejte ampuli min. 10 sekund pro aktivaci přípravku

Odšroubujte uzávěr 

Dávkujte Vitamin C Booster a aplikujte na pleť

Otočte ampuli a stiskněte pružnou část pro dávkování přípravku

Pro Vaši každodenní péči

Použijte Eucerin Čisticí pleťové mléko nebo Čisticí pleťový gel

Pleť pečlivě vyčistěte pomocí pleťových čisticích přípravků Eucerin. Zvolte: 

Použijte Eucerin Pleťovou vodu

Po použití čisticího pleťového mléka nebo gelu dočistěte pleť Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodou. Po použití Micelární čisticí vody nemusíte již používat další pleťovou vodu. 

Naneste sérum s vitamínem C a kyselinou hyaluronovou

Pomocí Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boosteru. Můžete jej použít ráno nebo večer. Naneste pod váš denní nebo noční krém nebo jej před aplikací smíchejte s vaším hydratačním krémem. 

Naneste anti-age hydratační krém

Dále naneste odpovídající hydratační krém. Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 nebo SPF 30, Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15. Při používání Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boosteru a jeden týden po skončení používání vždy používejte hydratační krém se sluneční ochranou nebo opalovací přípravky. 

Na sérum s vitamínem C použijte sluneční ochranu

Jako doplňující sluneční ochranu vyzkoušejte Eucerin Emulzi na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50 nebo SPF 30. Pro okamžitou korekci nedokonalostí pleti doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý nebo středně tmavý.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte anti-age sérum s antioxidačními účinky:

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster obsahuje 10% čistý a čerstvě aktivovaný vitamín C a licochalcon A – oba silné antioxidanty. 

Vaše pleť vypadá mdle a unaveně a potřebuje povzbudit:

Inovativní balení Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boosteru umožňuje čerstvě aktivovat 10 % čistý vitamín C pro jeho maximální účinnost a poskytnout vaší pleti potřebné povzbuzení pro její zářivý vzhled. Pleť je na pohled i na dotek revitalizovaná a omlazená za pouhých sedm dní používání. 

Hledáte výrobek, který vám pomůže řešit první známky stárnutí pro mladší vzhled pleti:

Klinické a dermatologické testy prokázaly, že Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster pleť povzbuzuje a vyplňuje vrásky. Pleť je hladší, svěžejší, zářivější a získává mladší vzhled za pouhých sedm dní.

Hledáte hydratační krém, který je ideální pro první známky stárnutí:
Hledáte noční krém pro redukci jemných linek a vrásek:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém, který vyplňuje i hluboké vrásky. 

Chcete anti-age sérum s peelingovým účinkem, které zjemní texturu pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum, které  podporuje obnovu kožních buněk a pleť zjemňuje, přičemž zároveň vyplňuje i ty nejhlubší vrásky.

Eucerin Hyaluron-Filler Anti-age péče pro účinné vyplnění vrásek

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři unikátní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada má specifické zaměření (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti), díky němuž získá pleť potřebnou péči v každé fázi procesu stárnutí.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler byly vyvinuty speciálně pro působení proti prvním známkám stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. Jedinečná kombinace výrobků Eucerin s vysoko- a nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou a glycinem saponinem působí cíleně pro viditelné vyhlazení i těch nejhlubších vrásek a omlazení vzhledu. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje horní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší1, proniká hlouběji do epidermálních vrstev pleti, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové v dermis, kde se tvoří ty nejhlubší vrásky.

Řada obsahuje denní krémy (SPF 15 a SPF 30), tónovací CC krémy, noční krém a oční krém pro všechny typy pleti. Pro zesílení účinku přináší též Sérum, Noční obnovující & vyplňující sérum s duálním účinkem, Booster s 10% čistým a čerstvě aktivovaným vitamínem C, Hydratační booster a Pleťovou masku z biocelulózy. 
 
1 Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku

Novinka
Hyaluronový booster od značky Eucerin

První známky stárnutí

Hyaluron-Filler Hydratační Booster

 • (19)

 • Ultra lehká a osvěžující gelová textura
 • Pro všechny typy pleti včetně citlivé pleti
 • Okamžité posílení hydratace
 • Zlepšuje hydrataci pleti až na 24 hodin
 • Vyplňuje jemné linky a první vrásky
 • Pro pevnější, svěžejší a zářivější pleť
 • Vyplňuje pleť díky intenzivní hydrataci
 • Okamžitý účinek: pocit svěží pleti a hydratace až na 24 hodin
 • Vynikající jako základ pod make-up
 • Lehká příjemná vůně

Zjistit více
Celkové hodnocení
 • (10)
4,9 z 5 bodů / 10 recenzí
5
9
4
1
3
0
2
0
1
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Lída,

Doporucuji!

Používám Eucerin dlouhé roky, jedna z mála TOP značek, která mi naprosto vyhovuje, a proto vždy čekám na nějaké novinky a konečně nový krém, který jsem mohla vyzkoušet a.opet me nezklamal, jemný a super hydratuje!
Andrea Szabova,

Rozjasni a hydratuje.

Pouzivam kazdy den.Naozaj krasne vonia, hydratuje a rozjasni plet.
Dadka Cernajova,

Uzasneeee

Produkt som vyskusala na odporucanie od mojej kamosky a bola to dobra volba.Uz po prvom pouziti som citila rozdiel na pohlad aj na dotyk.Tazko opisovat slovami,treba naozaj vyskusat.
Jarka,

Luxus pre plet

Naozaj luxus pre plet.Odporucam.
Jana,

Wow!!

Myslela jsem, že jde o reklamu a moc jsem tomu nevěřila, ale po týdenním používání opravdu viditelná změna -viditelně jasnější a méně unavená plet.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář