• 1/4 Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster
 • 2/4 benefity
 • 3/4 použití
 • 4/4 Ingredience
 • 1/4 Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster
 • 2/4 benefity
 • 3/4 použití
 • 4/4 Ingredience

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster

 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
5
10 recenzí
tick Anti-age sérum
tick S 10% čistým a čerstvě aktivovaným vitamínem C
tick Pro všechny typy pleti

Anti-age sérum s 10% čistým a čerstvě aktivovaným vitamínem C pro všechny typy pleti s 3x EFFECT - se 3 účinky:

1 Vyplňuje
2 Povzbuzuje
3 Rozjasňuje

Rychle se vstřebávající sérum, které pleť posiluje a vyhlazuje a zároveň vyplňuje vrásky. Pleť získá svěžejší a zářivější vzhled za pouhých sedm dní.

O produktu

Anti-age sérum s vitamínem C

Slunce, znečištěné ovzduší, kouření a další faktory našeho životního stylu vyvolávají tvorbu volných radikálů. Volné radikály způsobují v pleti oxidační stres, urychlují její předčasné stárnutí a zanechávají pleť na pohled mdlou a unavenou. Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster s 10% čistým a čerstvě aktivovaným vitamínem C  byl vyvinut speciálně pro ochranu pleti proti volným radikálům a účinek proti prvním známkám stárnutí: pleť povzbuzuje, vyplňuje vrásky a vy získáte hladší, svěžejší a zářivější vzhled. 

Vitamín C je silný antioxidant, který neutralizuje volné radikály a posiluje vlastní obranný systém pleti. Je také nezbytný pro tvorbu kolagenu v kožních buňkách, který pomáhá podporovat strukturu pleti a oddálit známky stárnutí. Inovativní balení umožňuje čerstvě aktivovat vitamín C při prvním použití. Stačí stlačit a protřepat vitamín C v prášku s emulzí s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou a licochalconem A. Výrobek je nejúčinnější po dobu 21 dnů. 

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová je účinná hydratační složka, která vyplňuje vrásky v epidermální (vrchní) vrstvě pleti. Další osvědčený antioxidant, licochalcon A, účinkuje společně s vitamínem C a neutralizuje volné radikály vyvolané UV zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem. 

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster je vhodný pro všechny typy pleti a je klinicky a dermatologicky prokázáno, že posiluje pleť a vyplňuje vrásky. Pleť je hladší, svěžejší a zářivější za pouhých sedm dní a výsledky se postupem času dále zlepšují.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokazují velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Klíčová zjištění

Vedle dalších klinických a dermatologických studií byla provedena uživatelská studie 1 u 140 žen ve věku mezi 35 a 55 lety, které uvedly následující výsledky po jednom týdnu a čtyřech týdnech pravidelného používání:

 

Po 7 dnech Po 4 týdnech
Pleť má revitalizovaný vzhled 99 % 100 %
Pleť je na dotek jemnější 99 % 100 %
Pleť má mladší vzhled 98 % 100 %
Pleť má svěží vzhled 98 % 100 %
Vyhlazuje pleť 97 % 100 %
Pleť je na dotek pevnější   97 %  99 % 
Vyplňuje vrásky 83 % 100 % 

Vlastnosti

 • nekomedogenní
 • jemná parfemace
 • skvělý jako podklad pod make-up

Použití

Jak používat booster v 5 krocích

Vitamín C je nejúčinnější, pokud je čerstvě aktivován. Naše inovativní balení usnadňuje aktivaci při prvním použití.

Odstraňte fólii. Stlačte. Protřepte. Odšroubujte uzávěr. Povzbuďte vaši pleť.

1. krok: Odstraňte folii

Odlepte ochrannou stříbrnou fólii, ale zatím neodstraňujte průhledný uzávěr na druhé straně ampule 

Zjistit více

2. krok: Stlačte pružnou část ampule

2x až 3x stlačte pružnou část ampule pro uvolnění vitamínu C do emulze

Zjistit více

3. krok: Protřepte

Protřepávejte ampuli min. 10 sekund pro aktivaci přípravku

Zjistit více

4. krok: Odšroubujte uzávěr

Odšroubujte uzávěr 

Zjistit více

Krok 5: Povzbuďte vaši pleť

Otočte ampuli a stiskněte pružnou část pro dávkování přípravku

Zjistit více

Pro Vaši každodenní péči

Čištění

Pleť pečlivě vyčistěte pomocí pleťových čisticích přípravků Eucerin. Zvolte: 

Zjistit více

Tonizace

Po použití čisticího pleťového mléka nebo gelu dočistěte pleť Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodou. Po použití Micelární čisticí vody nemusíte již používat další pleťovou vodu. 

Zjistit více

Povzbuzení

Pomocí Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boosteru. Můžete jej použít ráno nebo večer. Naneste pod váš denní nebo noční krém nebo jej před aplikací smíchejte s vaším hydratačním krémem. 

Zjistit více

Péče

Dále naneste odpovídající hydratační krém. Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 nebo SPF 30, Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15. Při používání Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boosteru a jeden týden po skončení používání vždy používejte hydratační krém se sluneční ochranou nebo opalovací přípravky. 

Zjistit více
Ochrana a korekce nedokonalostí

Ochrana a korekce nedokonalostí

Jako doplňující sluneční ochranu vyzkoušejte Eucerin Emulzi na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50 nebo SPF 30.

Zjistit více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Hledáte anti-age sérum s antioxidačními účinky:

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster obsahuje 10% čistý a čerstvě aktivovaný vitamín C a licochalcon A – oba silné antioxidanty. 

Vaše pleť vypadá mdle a unaveně a potřebuje povzbudit:

Inovativní balení Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boosteru umožňuje čerstvě aktivovat 10 % čistý vitamín C pro jeho maximální účinnost a poskytnout vaší pleti potřebné povzbuzení pro její zářivý vzhled. Pleť je na pohled i na dotek revitalizovaná a omlazená za pouhých sedm dní používání. 

Hledáte výrobek, který vám pomůže řešit první známky stárnutí pro mladší vzhled pleti:

Klinické a dermatologické testy prokázaly, že Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster pleť povzbuzuje a vyplňuje vrásky. Pleť je hladší, svěžejší, zářivější a získává mladší vzhled za pouhých sedm dní.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte hydratační krém, který je ideální pro první známky stárnutí:

Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 nebo SPF 15

Hledáte noční krém pro redukci jemných linek a vrásek:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém, který vyplňuje i hluboké vrásky. 

Chcete anti-age sérum s peelingovým účinkem, které zjemní texturu pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum, které  podporuje obnovu kožních buněk a pleť zjemňuje, přičemž zároveň vyplňuje i ty nejhlubší vrásky.

Ingredience

Lahvička s vitamínem C

Vitamín C

Vitamín C (známý též jako kyselina askorbová a kyselina L-askorbová, ačkoliv tyto kyseliny jsou ve skutečnosti různé formy tohoto vitamínu) je nezbytnou živinou pro naše celkové zdraví i zdraví naší pleti.   

Kožní buňky potřebují vitamín C pro syntézu kolagenu. Kolagen je jednou z přirozených látek vyplňujících naši pleť - díky kolagenu získává mladá pleť svoji pevnou strukturu a sjednocený vzhled, postupem času však dochází k jeho rozkladu. Tento rozklad je z velké části způsoben volnými radikály, které poškozují buňky produkující kolagen. Vitamín C je také silný antioxidant a pomáhá chránit pleť před poškozením volnými radikály. 

Lidské tělo si vitamín C neumí samo vyrobit, a proto závisí na jeho externích zdrojích, z nichž nejznámější jsou potraviny, například citrusové plody. Vitamín C je také účinnou složkou kosmetických výrobků, kde posiluje a chrání epidermis a zachovává zářivý a svěží vzhled pleti. Kyselina L-askorbová, jedna z forem vitamínu C s aktivnějšími účinky, byla již důkladněji prozkoumána a osvědčila se jako složka kosmetických výrobků, než formy jiné. Eucerin využívá kyselinu L-askorbovou ve svém výrobku Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster. Další formou vitamínu C je askorbyl fosfát sodný, který je vhodnější pro výrobky pro péči o rty a je používán v Eucerin Aquaphor SOS Regeneračním balzámu.

 
Zjistit více

Jak společně účinkují

Vitamín C je silný antioxidant, který neutralizuje volné radikály a posiluje vlastní obranný systém pleti. Je také nezbytný pro tvorbu kolagenu v kožních buňkách, který pomáhá podporovat strukturu pleti a oddálit známky stárnutí.

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster obsahuje 10% čistý a čerstvě aktivovaný vitamín C

Čistý vitamín C při působení kyslíku přirozeně degraduje, proto je nejúčinnější, pokud je čerstvě aktivován. Inovativní balení značky Eucerin uvolňuje vitamín C v prášku bezprostředně před prvním použitím pro jeho maximální účinek. 

Po stlačení ampule se 10% čistý vitamín C v prášku, který je součástí výrobku, smísí s emulzí, která obsahuje také nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou (účinnou hydratační složku, která pomáhá vyplňovat vrásky v epidermální vrstvě pleti) a licochalcon A (další silný antioxidant).  

Vitamín C a licochalcon A se ve svých antioxidačních účincích doplňují a společně  zajištují biologickou ochranu buněk, zejména pokud jde o neutralizaci volných radikálů (známých také jako reaktivní formy kyslíku) vyvolaných slunečním zářením. Vitamín C poskytuje primární obranu proti volným radikálům: působí okamžitě, neutralizuje volné radikály na povrchu buněk (extracelulárně) vyvolané UV zářením. Licochalcon A působí v delším časovém horizontu a kromě neutralizace volných radikálů vyvolaných UV zářením také pomáhá redukovat volné radikály vyvolané vysokoenergetickým viditelným světlem. 

Složení obsahuje takovou koncentraci vitamínu C, která přináší výsledky a zároveň má dobrou kožní snášenlivost. 1 Klinické a dermatologické testy prokázaly, že povzbuzuje a vyhlazuje pleť a vyplňuje vrásky pro svěžejší a zářivější vzhled za pouhých sedm dní.

1 Pinnell, S.R.; Yang H, Omar M. a kol.: Topical L-ascorbic acid: percutaneous absorption studies. Dermatol Surg. 2001;27(2): 137-142

Primární obrana proti reaktivním formám kyslíku - vitamín C

FAQ (6)

  Co jsou volné radikály a proč jsou pro moji pleť špatné?

  Volné radikály jsou vysoce reaktivní molekuly kyslíku. Jejich tvorbu vyvolávají vnější faktory jako je slunce, životní prostředí, naše strava a životní styl.
   
  K neutralizaci těchto potenciálně škodlivých volných radikálů používá naše tělo antioxidanty. Pokud dojde k nerovnováze mezi produkcí volných radikálů a schopností těla volné radikály neutralizovat, začnou volné radikály poškozovat buňky - tento proces je označován jako oxidační stres. Zatímco stárnutí je zcela přirozený proces, oxidační stres může způsobit, že pleť stárne předčasně: může začít dříve ochabovat, být mdlá, unavená a mohou se dříve objevovat vrásky. 

  Více si můžete přečíst v našem článku Volné radikály: Co jsou a jak ovlivňují pleť? O různých fázích stárnutí si můžete přečíst v našich článcích: jemné linky a vrásky, ztráta objemu a obličejových kontur a ztráta pružnosti a hluboké vrásky.

  Díky čemu je Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster tak účinný?

  Vitamín C je známý jako silný antioxidant a je klíčový pro syntézu kolagenu v kožních buňkách. K vysoké účinnosti  Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boosteru přispívají především následující čtyři faktory:

  • 10% čistý vitamín C: naše složení obsahuje 200x vyšší koncentraci vitamínu C oproti normálnímu pomeranči². Výzkum ukázal, že pokud chceme docílit účinku na kožní buňky, musí výrobek obsahovat alespoň 8% vitamín C. Složení s koncentrací nad 20 % nepřinášejí vyšší účinnost a mohou způsobovat podráždění pleti.³ Eucerin používá koncentraci vitamínu C, která prokazatelně přináší výsledky a zároveň má dobrou kožní snášenlivost.4
  • Čerstvě aktivovaný: Čistý vitamín C při působení kyslíku přirozeně degraduje, proto je nejúčinnější, pokud je čerstvě aktivován. Naše inovativní balení uvolňuje vitamín C jediným stlačením. Protřepáním se prášek smísí s emulzí. Vitamín C se aktivuje a okamžitě uvolní svoji sílu. Spotřebujte do 21 dnů od aktivace, kdy je sérum nejúčinnější. 
  • Celkové složení: Výrobek obsahuje také nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou (vlastní hydratační složka pleti, která pomáhá vyplňovat vrásky) a licochalcon A (který posiluje antioxidační účinek vitamínu C). 
  • Aplikuje se přímo tam, kde je potřeba: Díky unikátní kombinaci složek se Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster snadno vstřebává do pleti, proto si můžete být jisti, že se vitamín C dostane přesně tam, kde je potřeba.

  2 Na základě průměrné hodnoty obsahu vitamínu C v pomerančích: 50 mg/100 g
  3 Pinnell,  S.R., Yang, H., Omar, M. a kol.: Topical L-ascorbic acid: percutaneous absorption studies. Dermatol Surg. 2001;27(2): 137-142#
  4 Fitzpatrick, R.E., Rostan, E.F.: Double-blind, half-face study comparing topical vitamin C and vehicle for rejuvenation of photodamage. Dermatol Surg. 2002; 28(3): 231-236

  V jakém věku bych měla začít používat Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster?

  Můžete jej používat v jakémkoliv věku. Genetické předpoklady, životní styl a prostředí, to vše ovlivňuje, kdy a jak naše pleť začíná stárnout, ale u mnohých z nás se první známky stárnutí pleti objeví okolo 20. roku: jsou to jemné linky a vrásky a pleť může mít mdlý a unavený vzhled. Každá pleť je vystavena oxidačnímu stresu, proto čím dříve se o ni začnete starat, tím lépe. Pravidelné čištění, sluneční ochrana, hydratace a používání silných, osvědčených antioxidantů, jako je vitamín C, vám pomůže udržovat vaši plet zdravou a předcházet jejímu předčasnému stárnutí. 

  Klinické a dermatologické testy potvrdily, že Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster pleť povzbuzuje a vyhlazuje a vyplňuje vrásky pro svěžejší a zářivější vzhled za pouhých sedm dní. Mdlé pleti poskytuje ideální povzbuzení a pomáhá redukovat první známky stárnutí pleti. 

  Pro více informací o různých fázích stárnutí pleti a jak najít ty správné produkty pro vás, si přečtěte náš článek o pleti v různých věkových kategoriích.

  Je Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster vhodný i pro citlivou pleť?

  Ano. Sérum je vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti. Je klinicky a dermatologicky prokázáno, že má dobrou účinnost a snášenlivost i u citlivé pleti. Vitamín C může zvyšovat citlivost pleti na sluneční záření. Proto na sérum během doby používání a po dobu jednoho týdne po použití doporučujeme aplikovat sluneční ochranu s vysokým faktorem. Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 je anti-age denní krém, který poskytuje jak UV (SPF 30), tak UVA ochranu a je ideální pro každodenní použití. Řada výrobků sluneční ochrany Eucerin obsahuje také výrobky s SPF 50 vhodné pro různé typy a potřeby pleti. 

  Více o tom, jak sluneční záření ovlivňuje pleť si můžete přečíst v našem článku Jak UVA, UVB a vysokoenergetické viditelné světlo ovlivňují kůži?

  Jaký je rozdíl mezi Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boosterem a Eucerin Hyaluron-Filler Sérem?

  Eucerin Hyaluron-Filler Sérum je intenzivní sérum proti vráskám. Obsahuje vysoko- i nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a glycin saponin a bylo vyvinuto speciálně pro zesílení hydratačních a vyplňujících účinků denního a nočního krému této řady.  

  Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster využívá antioxidační a prokolagenní účinky 10% čistého a čerstvě aktivovaného vitamínu C. Obsahuje také nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a je klinicky a dermatologicky prokázáno, že pleť povzbuzuje, vyplňuje vrásky a zanechává pleť na pohled hladší, svěžejší a zářivější za pouhých sedm dní a výsledky se postupem času dále zlepšují. Lze jej použít jako samostatné sérum s účinky proti prvním známkám stárnutí, nicméně doporučujeme jej používat v kombinaci s denními krémy z řady Eucerin Hyaluron-Filler, jako jsou: Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 15, Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30, Eucerin Hyaluron-Filler CC Krém SPF 15 světlý nebo Eucerin Hyaluron-Filler CC Krém SPF 15 středně tmavý

  Chcete-li výrobek používat během noci, doporučujeme používat jej v kombinaci s Eucerin Hyaluron-Filler Nočním krémem
  Booster i Sérum lze používat každý den.

  Lze tento výrobek používat každý den?

  Ano. Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster je určen pro použití jako součást vaší každodenní pravidelné péče o pleť.

5
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
10 recenzí
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
9
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-stroke
1
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-stroke
 • star-stroke
0
 • star-full
 • star-full
 • star-stroke
 • star-stroke
 • star-stroke
0
 • star-full
 • star-stroke
 • star-stroke
 • star-stroke
 • star-stroke
0
 • Lída 09.11.2019
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  Doporucuji!
  Používám Eucerin dlouhé roky, jedna z mála TOP značek, která mi naprosto vyhovuje, a proto vždy čekám na nějaké novinky a konečně nový krém, který jsem mohla vyzkoušet a.opet me nezklamal, jemný a super hydratuje!
 • Andrea Szabova 03.11.2019
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  Rozjasni a hydratuje.
  Pouzivam kazdy den.Naozaj krasne vonia, hydratuje a rozjasni plet.
 • Dadka Cernajova 01.11.2019
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  Uzasneeee
  Produkt som vyskusala na odporucanie od mojej kamosky a bola to dobra volba.Uz po prvom pouziti som citila rozdiel na pohlad aj na dotyk.Tazko opisovat slovami,treba naozaj vyskusat.
 • Zobrazit další

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin