• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

3D Sérum

4.7
15 recenzí
Anti-age sérum pro zralou pleť
Vhodné pro všechny typy pleti
Redukuje pigmentové skvrny během 2 týdnů

Sérum s trojitým anti-age účinkem

Anti-age sérum pro zralou pleť, které redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu, vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Sérum proti hlubokým vráskám a pro redukci pigmentových skvrn

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum inspirované dermatologickými metodami je lehké a hydratační anti-age sérum, které účinně řeší 3 aspekty stárnutí pleti:

1. Pigmentové skvrny: Složení obsahuje thiamidol. Thiamidol je unikátní složka značky Eucerin, která působí přímo na příčinu vzniku hyperpigmentace. Klinické testy prokázaly, že redukuje pigmentové skvrny a při pravidelném používání brání jejich opakovanému výskytu.

2. Vrásky: S přibývajícím věkem se naše vrásky prohlubují. Naše inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové viditelně vyplňuje hluboké vrásky. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová účinně vyhlazuje svrchní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová (s 40x menšími molekulami (1)) proniká hlouběji do epidermálních vrstev pleti, kde se tvoří hlubší vrásky.

3. Ztráta pružnosti: Účinná látka arctiin prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách. Společně s kyselinou hyaluronovou v našem složení zlepšuje pružnost pleti.

Klinické a dermatologické studie prokázaly, že Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum redukuje pigmentové skvrny, viditelně vyplňuje hluboké vrásky, zlepšuje pružnost a zanechává pleť na pohled i na dotek zářivou a omlazenou. 1 V porovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, která je také součástí složení.

Klinické a dermatologické studie

Clinical and dermatological studies prove: very good skin tolerability and efficacy.

Klíčová zjištění

100%

Improves my skin’s elasticity

100%

Provides my skin with a fresh and rejuvenated look

100%

Reduces the appearance of age spots on my face

100%

Noticeably firms my skin

100%

Provides radiance

99%

Visibly plumps up deep wrinkles

A Product-in-Use (PiU) study1 was conducted with 120 women aged between 50 and 65. They reported the following results after two and four weeks of regular use:

Použití

Použití

 • Naneste ráno a/nebo večer na důkladně vyčištěný obličej, krk a dekolt*
 • Jemně vmasírujte do pleti.
 • Zamezte kontaktu s očima.
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s dalšími výrobky z řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

 

* Výrobky obsahující thiamidol lze nanášet maximálně čtyřikrát během jednoho dne. Zamezte kontaktu s očima.

Pro vaši každodenní péči

Čištění

Pleť důkladně vyčistěte vhodným čisticím přípravkem z řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokud nosíte voděodolnou řasenku, odličte ji před čištěním pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovač očí.

Zjistit více

Tonizace

Zjistit více
použití 3D séra

Speciální péče

Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum pod váš denní nebo noční hydratační krém a oční krém.

Zjistit více

Doplňková ochrana

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 a SPF 15 poskytují UVA a UVB ochranu. Pokud hledáte vyšší sluneční ochranu před UVA a UVB zářením a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného světla, doporučujeme Eucerin Emulzi na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50.

Zjistit více

Použijte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum, pokud ...

Hledáte anti-age sérum, které redukuje pigmentové skvrny, vyplňuje hluboké vrásky a zvyšuje pružnost pleti:

Klinické i dermatologické testy prokázaly, že Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum přináší tyto účinky.

Hledáte lehké, hydratační sérum, které bylo vyvinuto speciálně pro zralou pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum bylo vyvinuto speciálně tak, aby zralé pleti poskytovalo potřebnou hydrataci a výživu. Je lehké, nelepivé a rychle se vstřebává.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Vaše pleť má jemné linky a vrásky a chtěli byste anti-age sérum pro peelingový účinek a zjemnění povrchu pleti:

Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Noční obnovující & vyplňující sérum.

Hledáte sérum, které pleť obnovuje a zmírňuje oblasti s hyperpigmentací:

Vyzkoušejte Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem.

Máte zralou pleť a hledáte denní hydratační krém, který vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti:

Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 a SPF 15.

Hledáte regenerační noční krém, který řeší hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém.

Vaše pleť vykazuje první známky stárnutí a potřebuje extra dávku hydratace:

Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Hydratační booster.

Ingredience

Nejpatrnější pokročilé známky stárnutí pleti

  • Nejednotný tón pleti, pigmentové skvrny
  •  Vrásky, ztráta pružnosti a pevnosti: úbytek kyseliny hyaluronové a kolagenu
  • Celková kvalita pleti klesá

Jak účinkuje

S přibývajícím věkem se začínají objevovat pigmentové skvrny. Zralá pleť také produkuje stále méně kyseliny hyaluronové a snižuje se také její množství kolagenu a elastinu. Dochází ke změnám v její struktuře - tvoří se hluboké vrásky a pleť začíná ochabovat. Také funkce krevních cév se s věkem zhoršuje a pleť získává stále méně kyslíku a výživy – proto je naše pleť na pohled "unavená" a méně zářivá. 

Aktivní složky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Séra společně účinně zlepšují hned několik známek stárnutí pleti: 

- Složení obsahuje patentovanou účinnou látku thiamidol. Thiamidol, unikátní složka značky Eucerin, působí přímo na příčinu vzniku hyperpigmentace. Klinické testy prokázaly, že redukuje pigmentové skvrny a při pravidelném používání brání jejich opakovanému výskytu.

- Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové umožňuje lépe cílit viditelné vyplňování hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová pomáhá zlepšovat hydrataci ve svrchní vrstvě epidermis (kde vznikají jemné linky a vrásky), zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová s 40krát menšími molekulami (1), proniká hlouběji do epidermálních vrstev, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové v pleti tam, kde se tvoří hlubší vrásky. 

- Složení je dále obohaceno o arctiin, který urychluje obnovu kolagenu v buňkách pleti a spolu s kyselinou hyaluronovou pomáhá zlepšovat pružnost pleti. 

 

Klinické a dermatologické testy prokázaly, že Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum redukuje pigmentové skvrny, viditelně vyplňuje hluboké vrásky, zlepšuje pružnost pleti a zanechává pleť na pohled i na dotek zářivou a omlazenou.


1 V porovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, která je také součástí složení

 

Výhody Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Séra

  • Thiamidol redukuje pigmentové skvrny a zabraňuje jejich opakovanému výskytu
  • Zvyšuje množství kyseliny hyaluronové a kolagenu: vyplnění vrásek; pleť je pružnější a pevnější
  • Zlepšení celkové kvality pleti

FAQ (4)

 • Mohu používat Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum místo hydratačního krému?

  Sérum obsahuje vysoko- i nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která zlepšuje hydrataci pleti, jeho účelem však není nahradit denní nebo noční krém či oční krém. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, doporučujeme jej používat v kombinaci s ostatními výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.
   
  Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum nechrání pleť před sluncem. Sluneční paprsky jsou hlavním faktorem přispívajícím k tvorbě pigmentových skvrn a dalších známek stárnutí pleti, proto je důležité používat vhodný přípravek sluneční ochrany, a to i za oblačného počasí. Doporučujeme vám Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 nebo SPF 15 v závislosti na počasí a vašich preferencích. Také Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém poskytuje SPF 20 a ochranu před UVA zářením.
   
  Pro intenzivní slunění zvolte výrobky s vyšším ochranným faktorem ze sortimentu Eucerin Sluneční ochrany, jako je Eucerin Emulze na opalování na obličej Pigment Control SPF 50, která také obsahuje thiamidol a účinně redukuje pigmentové skvrny.

 • Co jsou stařecké pigmentové skvrny a jak vznikají?

  Stařecké pigmentové skvrny (známé také jako sluneční skvrny) jsou běžnou formou hyperpigmentace a projevují se jako malé, ploché a tmavé skvrny na kůži, které jsou světle hnědé až černé barvy. Nejčastěji se vyskytují u osob od 40. roku věku (odtud jejich název), ale mohou se objevit i dříve.
   
  Jsou způsobeny zvýšenou produkcí melaninu - přírodního pigmentu, který dává naší pokožce její zbarvení. Melanin působí jako přirozená ochrana pleti proti slunečnímu záření, nadměrné slunění však zvyšuje množství melaninu, které pleť produkuje. Jak napovídá jejich další název - sluneční skvrny, obvykle vznikají nadměrným vystavováním pleti slunci. Více si o nich můžete přečíst ve článku Co způsobuje stařecké pigmentové skvrny a jak je mohu zmírnit?

 • Jak zjistím, zda Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity je ta správná anti-age výrobková řada pro mne?

  Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity byla vytvořena speciálně pro zralou pleť a ženy, jejichž hlavní obavou jsou stařecké skvrny, nedostatečná pružnost pleti a hluboké vrásky. Zatímco naše pleť je tak jedinečná jako jsme my a stárne rozdílně na základě genetických predispozic a životního stylu, tyto obavy jsou u žen se zralou pletí zcela běžné. Jednotlivé výrobky se vzájemně doplňují tak, aby došlo k vyplnění hlubokých vrásek, zlepšení pružnosti pleti a redukci pigmentvých skvrn. Pleť vypadá viditelně mladší, hladší a zářivější.
   
  Pokud vás víc trápí jemné linky a vrásky, pak můžete vyzkoušet řadu Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT. Pokud vás trápí zejména povadlá pleť, ztráta objemu a pokles obličejových kontur (což je často případ žen ve věku mezi 40-50 lety), pak vyzkoušejte řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, která byla vytvořena speciálně pro vyplnění hlubokých vrásek a zpevnění kontur obličeje pro dosažení liftingového účinku.
   
  Víc informací o etapách stárnutí pleti, které vám pomůžou si vybrat přípravek vhodný právě pro vás, si přečtěte článek o pleti v různém věku.

 • Jaké množství přípravku mám použít?

  Dávka po jednom stlačení pumpičky by měla stačit na obličej, krk a dekolt, pokud však zjistíte, že vám nestačí, můžete použít i více. 

4.7
15 recenzí *
14
0
0
0
1
 • Jana 30.05.2022
  Prázdná lahvička
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Zakoupila jsem tchyni jako dárek k vánocům krém na pigmentové skvrny v lékárně Benu Stříbro. Tchyně si to šetřila až na léto a hele světě div se.Nejprve sme mysleli že je třeba rozbitá pumpička ale po rozebrání krému jsme zjistili že je úplně prázdný. Jak je toto vůbec možné!!!Vyhozených 1000 Kč!!!Už nikdy více!!!
 • Lída 01.01.2021
  Dárek k vánocům
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Používám cca týden a je naprosto skvělý..., pleť pružnější, vrásky méně hluboké a myslím, ze mam svetlejší pigmentové skvrny ..., po týdnu neuvěřitelný výsledek...
 • Zuzana 23.12.2020
  Úžasný krém!
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Výborné sérum, vyplňuje vrásky a po 14 dnech vidím zlepšení i pigmentových skvrn!
 • Zobrazit další

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin