Řešení pro odstranění pigmentových skvrn od značky Eucerin
Novinka
 • (0)

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum

Sérum s trojitým anti-age účinkem

Anti-age sérum pro zralou pleť, které redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu, vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti.

Sérum proti hlubokým vráskám a pro redukci pigmentových skvrn

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum inspirované dermatologickými metodami je lehké a hydratační anti-age sérum, které účinně řeší 3 aspekty stárnutí pleti:
 
 1. Pigmentové skvrny: Složení obsahuje thiamidol. Thiamidol je unikátní složka značky Eucerin, která působí přímo na příčinu vzniku hyperpigmentace. Klinické testy prokázaly, že redukuje pigmentové skvrny a při pravidelném používání brání jejich opakovanému výskytu.
 
 2. Vrásky: S přibývajícím věkem se naše vrásky prohlubují. Naše inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové viditelně vyplňuje hluboké vrásky. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová účinně vyhlazuje svrchní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová (s 40x menšími molekulami (1)) proniká hlouběji do epidermálních vrstev pleti, kde se tvoří hlubší vrásky.
 
 3. Ztráta pružnosti: Účinná látka arctiin prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách. Společně s kyselinou hyaluronovou v našem složení zlepšuje pružnost pleti.
 
Klinické a dermatologické studie prokázaly, že Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum redukuje pigmentové skvrny, viditelně vyplňuje hluboké vrásky, zlepšuje pružnost a zanechává pleť na pohled i na dotek zářivou a omlazenou.

1 V porovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, která je také součástí složení.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

Provedli jsme uživatelskou studii (1) u 120 žen ve věku mezi 50 a 65 lety, které uvedly následující výsledky po dvou a čtyřech týdnech pravidelného používání:

 

Po 2 týdnech

Po 4 týdnech

Zlepšuje pružnost mé pleti

100%

100%

Propůjčuje mé pleti svěží a mladistvý vzhled

100%

100%

Redukuje výskyt pigmentových stařeckých skvrn na obličeji

98%

100%

Viditelně zpevňuje moji pleť

97%

100%

Pleť rozjasňuje

97%

100%

Viditelně vyplňuje hluboké vrásky

91%

99%


1 Výzkum společnosti BDF, uživatelská studie, prosinec 2019

Často kladené otázky

Mohu používat Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum místo hydratačního krému?

Sérum obsahuje vysoko- i nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která zlepšuje hydrataci pleti, jeho účelem však není nahradit denní nebo noční krém či oční krém. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, doporučujeme jej používat v kombinaci s ostatními výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.
 
Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum nechrání pleť před sluncem. Sluneční paprsky jsou hlavním faktorem přispívajícím k tvorbě pigmentových skvrn a dalších známek stárnutí pleti, proto je důležité používat vhodný přípravek sluneční ochrany, a to i za oblačného počasí. Doporučujeme vám Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 nebo SPF 15 v závislosti na počasí a vašich preferencích. Také Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém poskytuje SPF 15 a ochranu před UVA zářením.
 
Pro intenzivní slunění zvolte výrobky s vyšším ochranným faktorem ze sortimentu Eucerin Sluneční ochrany, jako je Eucerin Emulze na opalování na obličej Pigment Control SPF 50, která také obsahuje thiamidol a účinně redukuje pigmentové skvrny.

Co jsou stařecké pigmentové skvrny a jak vznikají?

Stařecké pigmentové skvrny (známé také jako sluneční skvrny) jsou běžnou formou hyperpigmentace a projevují se jako malé, ploché a tmavé skvrny na kůži, které jsou světle hnědé až černé barvy. Nejčastěji se vyskytují u osob od 40. roku věku (odtud jejich název), ale mohou se objevit i dříve.
 
Jsou způsobeny zvýšenou produkcí melaninu - přírodního pigmentu, který dává naší pokožce její zbarvení. Melanin působí jako přirozená ochrana pleti proti slunečnímu záření, nadměrné slunění však zvyšuje množství melaninu, které pleť produkuje. Jak napovídá jejich další název - sluneční skvrny, obvykle vznikají nadměrným vystavováním pleti slunci. Více si o nich můžete přečíst ve článku Co způsobuje stařecké pigmentové skvrny a jak je mohu zmírnit?

Jak zjistím, zda Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity je ta správná anti-age výrobková řada pro mne?

Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity byla vyvinuta speciálně pro zralou pleť, a pro ty, jejichž hlavním problémem stárnutí pleti je nedostatek pružnosti a hluboké vrásky. I když je naše pleť stejně jedinečná jako my sami, a také odlišně stárne v závislosti na našich genetických predispozicích a životním stylu, toto jsou časté společné problémy zralé pleti u žen od 50 let. Výrobky společně napomáhají vyplnit hluboké vrásky a zlepšit pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a hladká a na pohled svěží a zářivá.     
 
Pokud vás trápí spíše dřívější stádia linek a vrásek, můžete vyzkoušet řadu Eucerin Hyaluron-Filler. A je-li vaším problémem ochabující pleť a ztráta objemu a pokles obličejových kontur (jak tomu často bývá u žen zhruba mezi 40. a 50. rokem), vyzkoušejte řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, která byla vyvinuta speciálně  pro vyplnění hlubokých vrásek a pro liftingový účinek u obličejových kontur.  

Další informace o různých fázích stárnutí pleti, které vám pomohou najít ten správný výrobek pro vás, si můžete přečíst v našem článku o pleti obličeje v různém věku.

Jaké množství přípravku mám použít?

Dávka po jednom stlačení pumpičky by měla stačit na obličej, krk a dekolt, pokud však zjistíte, že vám nestačí, můžete použít i více. 

Ingredience

Použití

 • Naneste ráno a/nebo večer na důkladně vyčištěný obličej, krk a dekolt*
 • Jemně vmasírujte do pleti.
 • Zamezte kontaktu s očima.
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s dalšími výrobky z řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

 

* Výrobky obsahující thiamidol lze nanášet maximálně čtyřikrát během jednoho dne. Zamezte kontaktu s očima.

Jak používat sérum proti hlubokým vráskám od značky Eucerin

Pro vaši každodenní péči

Čištění pleti výrobky Eucerin

Pleť důkladně vyčistěte vhodným čisticím přípravkem z řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokud nosíte voděodolnou řasenku, odličte ji před čištěním pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovač očí.

Sérum proti vráskám od značky Eucerin

Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum pod váš denní nebo noční hydratační krém a oční krém.

Nejlepší řešení hlubokých vrásek od značky Eucerin

Dále naneste odpovídající denní nebo noční hydratační krém a oční krém: 


Pro doplňující výživu pleti doporučujeme použít vhodný pečující výrobek v kombinaci s Eucerin Elasticity+Filler Pleťovým olejovým sérem. Naneste jej před nebo po vašem pečujícím výrobku. Pokud vám to bude příjemnější, můžete olejové sérum v dlani smíchat s pečujícím krémem a nanést je takto společně. 

 V případě potřeby naneste výrobek sluneční ochrany

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 a SPF 15 poskytují UVA a UVB ochranu. Pokud hledáte vyšší sluneční ochranu před UVA a UVB zářením a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného světla, doporučujeme Eucerin Emulzi na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50.

Použijte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum, pokud ...

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Hledáte anti-age sérum, které redukuje pigmentové skvrny, vyplňuje hluboké vrásky a zvyšuje pružnost pleti:

Klinické i dermatologické testy prokázaly, že Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum přináší tyto účinky.

Hledáte lehké, hydratační sérum, které bylo vyvinuto speciálně pro zralou pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum bylo vyvinuto speciálně tak, aby zralé pleti poskytovalo potřebnou hydrataci a výživu. Je lehké, nelepivé a rychle se vstřebává.

Vaše pleť má jemné linky a vrásky a chtěli byste anti-age sérum pro peelingový účinek a zjemnění povrchu pleti:
Hledáte sérum, které pleť obnovuje a zmírňuje oblasti s hyperpigmentací:
Máte zralou pleť a hledáte denní hydratační krém, který vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti:
Hledáte regenerační noční krém, který řeší hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti:
Vaše pleť vykazuje první známky stárnutí a potřebuje extra dávku hydratace:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Výrobky proti stárnutí pleti pro pevnější, svěží a zářivou pleť

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři inovativní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada se zaměřuje na jiný problém (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti) a poskytuje péči, kterou pleť potřebuje v jednotlivých fázích procesu stárnutí.


Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity byly vyvinuty speciálně tak, aby vyplňovaly hluboké vrásky, zlepšovaly pružnost pleti a vyživovaly křehkou zralou pleť. Eucerin zde přináší inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a arctiinu, která viditelně vyplňuje hluboké vrásky a urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách. Pleť je na dotek pevná a hladká a vypadá svěží a zářivá.  


Řada obsahuje škálu hydratačních výrobků: denní krémy s UVA a UVB ochranou (u SPF 30 i 15), oční a noční krém. Dále nabízí hydratační pleťové olejové sérum bohaté na pečující lipidy.

Celkové hodnocení
 • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář