• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Hydratační Booster

4,5
31 recenzí
Ultra lehká a osvěžující gelová textura
Pro všechny typy pleti včetně citlivé pleti
Okamžité posílení hydratace

Ultra lehké a osvěžující hydratační sérum pro všechny typy pleti s 3x EFFECT - se 3 účinky:

1 Vyplňuje 2 Hydratuje 3 Osvěžuje Hydratační a osvěžující gelový booster, který poskytuje pleti okamžitou intenzivní dávku hydratace a zvyšuje její hydrataci až na 24 hodin. Viditelně vyplňuje jemné linky pro hladkou a zdravě vypadající pleť.

Jsem velmi spokojená. Rychle se vstřebává a pokožka je jemná a hladká.

Heike, 2019

O produktu

Hyaluron-Filler Hydratační Booster

Poskytněte své pleti okamžitou extra dávku hydratace díky Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačnímu Boosteru.

Tento ultra lehký a osvěžující gelový booster poskytuje okamžitou hydrataci a zvyšuje úroveň hydratace pleti až na 24 hodin. Složení, které obsahuje pouze 11 složek, kombinuje dva typy vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové s glycerinem. Tyto látky, které si pleť také sama přirozeně vytváří pro zachování své hydratace, fungují v našich výrobcích jako hydratační magnety pro vyplnění pleti díky okamžité a intenzivní hydrataci.

Klinické a dermatologické testy prokázaly, že Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster přináší vynikající výsledky. 100% respondentů souhlasilo s tím, že výrobek "podporuje hydrataci", jejich pleť byla po použití na dotek "okamžitě hydratovaná" a vypadala "viditelně plnější". (1)

Hydratační Booster je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti. Rychle se vstřebává a zanechává pleť na dotek hladkou a na pohled zdravou.

(1) Beiersdorf AG, uživatelská studie, únor 2019

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Klíčová zjištění

100 %

Okamžitě hydratuje

100 %

Vyplňuje pleť

99 %

Redukuje první vrásky

100 %

Ultra lehká konzistence

Vedle dalších klinických a dermatologických studií byla provedena uživatelská studie (1) u 120 žen ve věku mezi 25 a 40 lety, které uvedly následující výsledky po dvou týdnech pravidelného používání. 1 Beiersdorf AG, uživatelská studie, únor 2019

Použití

Použití

Naneste jako první krok vaší každodenní péče ráno a večer - jemně vmasírujte do pečlivě vyčištěné pleti. Nepoužívejte okolo očí.

Pro vaši každodenní péči

Čištění

Pleť pečlivě vyčistěte pomocí vhodných čisticích přípravků Eucerin. Zvolte: 

Zjistit více

Tonizace

Po použití čisticího pleťového mléka nebo čisticího pleťového gelu dočistěte pleť Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodou. Po použití Čisticí micelární vody nemusíte již používat další pleťovou vodu. 

Zjistit více

Povzbuzení

Pomocí Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačního Boosteru. Můžete jej použít ráno nebo večer. 

Zjistit více

Péče

Zjistit více
Ochrana a korekce nedokonalostí

Ochrana a korekce nedokonalostí

Jako doplňující sluneční ochranu si vyberte výrobek z rozsáhlého sortimentu Eucerin Sluneční ochrany.

Zjistit více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vaše pleť vypadá nebo je na dotek dehydratovaná a vy jí chcete poskytnout intenzivní dávku hydratace:

Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster poskytuje pleti okamžitou a intenzivní extra dávku hydratace a zvyšuje hydrataci pleti až na 24 hodin.

Hledáte hydratační výrobek s ultra lehkou gelovou konzistencí:

Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster je ultra lehký a osvěžující gelový booster, který se rychle vstřebává a zanechává pleť jemnou a vláčnou.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Hledáte sérum s antioxidačními účinky:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster, který obsahuje 10% čistý a čerstvě aktivovaný vitamín C a licochalcon A, oba silné antioxidanty. Pleť získává svěžejší a zářivější vzhled za pouhých 7 dní.

Hledáte hydratační krém, který je ideální pro první známky stárnutí:

Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 nebo SPF 15.

Ingredience

Jak společně účinkují

Glycerin a kyselina hyaluronová jsou látky, které si naše kožní buňky vytvářejí také samy přirozeně pro zajištění hydratace pleti. Glycerin pomáhá přitahovat hydrataci do pleti, kyselina hyaluronová se středně dlouhým řetězcem působí na zlepšení hydratace v horních vrstvách epidermis – kde se tvoří jemné linky a vrásky – zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká hlouběji do epidermálních vrstev, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové v pleti, a tak doplňuje hydrataci v místě vzniku hlubších vrásek. 

Tyto klíčové složky v Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačním Boosteru poskytují pleti okamžitou a intenzivní extra dávku hydratace a zvyšují hydrataci pleti až na 24 hodin.

FAQ (4)

 • V jakém věku bych měla začít používat Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster?

  Booster můžete používat v jakémkoliv věku. Dědičné předpoklady, životní styl a životní prostředí - to vše ovlivňuje, jak a kdy naše pleť začíná stárnout, ale mnozí z nás objeví první známky stárnutí pleti již po 20. roce věku: začínají se objevovat jemné linky a vrásky a pleť může získat mdlý a unavený vzhled. Pravidelné čištění, hydratace a sluneční ochrana vám pomohou zachovat vaši pleť zdravou a zabrání jejímu předčasnému stárnutí.
   
  Klinické a dermatologické testy prokázaly, že Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster poskytuje okamžitou a dlouhotrvající hydrataci a pleť vyplňuje, proto představuje ideální řešení, je-li vaše pleť na pohled či na dotek dehydratovaná.
   
  Pro více informací o různých fázích stárnutí pleti a volbu těch správných výrobků pro vaši pleť si přečtěte náš článek o pleti v různém věku.

 • Jaký je rozdíl mezi Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačním Boosterem a Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boosterem?

  Klíčové složky v Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačním Boosteru jsou hydratační magnety - dvě vysoce koncentrované formy kyseliny hyaluronové a glycerin. Byl vyvinut speciálně pro okamžitou a intenzivní hydrataci pleti a zvýšení hydratace pleti až na 24 hodin. Je to ideální výrobek pro dehydrovanou pleť.
   
  Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster obsahuje také nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, ale klíčovou složkou výrobku je 10% čistý a čerstvě aktivovaný vitamín C, silný antioxidant. Byl vyvinut speciálně pro boj proti volným radikálům, které vyvolávají oxidační stres a mohou způsobovat mdlý a unavený vzhled pleti. Pleť vypadá svěžejší a zářivější za pouhých 7 dní.
   
  Hydratační Booster má ultra lehkou a osvěžující gelovou konzistenci. Poté, co dojde k  čerstvé aktivaci vitamínu C v prášku, získává Vitamin C Booster konzistenci séra. Oba výrobky jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti.

 • Je Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster vhodný i pro citlivou pleť?

  Ano. Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti. Klinické a dermatologické testy prokázaly jeho účinnost a dobrou kožní snášenlivost i u citlivé pleti. 

 • Lze tento výrobek používat každý den?

  Ano. Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster je určen pro použití v rámci vaší pravidelné každodenní péče o pleť.

4,5
31 recenzí *
23
4
4
0
0
 • Iva 20.05.2021
  Mám zmiešanú pleť, so sklonom
  Mám zmiešanú pleť, so sklonom k akné. po použití je hneď hydratovaná, svieža, bez napätia. Skvelý výrobok !
 • Iva 20.05.2021
  eucerin.sk
  Mám zmiešanú pleť, so sklonom
  Mám zmiešanú pleť, so sklonom k akné. po použití je hneď hydratovaná, svieža, bez napätia. Skvelý výrobok !
 • Jana 04.06.2020
  eucerin.sk
  Testování Hyaluron booster
  Měla jsem možnost týden testovat tento přípravek. Po otevření první dávky jsem cítila příjemnou a nevtíravou vůni. Roztírání je velice snadné a poměrně rychle se vstřebá i když konzistence je trochu lepivá. Pleť je po týdnu na omak hladší a na pohled zářivější. Produkt chválím a doporučuji. Děkuji firmě za možnost vyzkoušení.
 • Zobrazit další

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin