• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Hydratační Booster

4.5
16 recenzí
Ultra lehká a osvěžující gelová textura
Pro všechny typy pleti včetně citlivé pleti
Okamžité posílení hydratace

Ultra lehké a osvěžující hydratační sérum pro všechny typy pleti s 3x EFFECT - se 3 účinky:

1 Vyplňuje 2 Hydratuje 3 Osvěžuje Hydratační a osvěžující gelový booster, který poskytuje pleti okamžitou intenzivní dávku hydratace a zvyšuje její hydrataci až na 24 hodin. Viditelně vyplňuje jemné linky pro hladkou a zdravě vypadající pleť.

Jsem velmi spokojená. Rychle se vstřebává a pokožka je jemná a hladká.

Heike, 2019

O produktu

Hyaluron-Filler Hydratační Booster

Poskytněte své pleti okamžitou extra dávku hydratace díky Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačnímu Boosteru.

Tento ultra lehký a osvěžující gelový booster poskytuje okamžitou hydrataci a zvyšuje úroveň hydratace pleti až na 24 hodin. Složení, které obsahuje pouze 11 složek, kombinuje dva typy vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové s glycerinem. Tyto látky, které si pleť také sama přirozeně vytváří pro zachování své hydratace, fungují v našich výrobcích jako hydratační magnety pro vyplnění pleti díky okamžité a intenzivní hydrataci.

Klinické a dermatologické testy prokázaly, že Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster přináší vynikající výsledky. 100% respondentů souhlasilo s tím, že výrobek "podporuje hydrataci", jejich pleť byla po použití na dotek "okamžitě hydratovaná" a vypadala "viditelně plnější". (1)

Hydratační Booster je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti. Rychle se vstřebává a zanechává pleť na dotek hladkou a na pohled zdravou.

(1) Beiersdorf AG, uživatelská studie, únor 2019

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Klíčová zjištění

100 %

Okamžitě hydratuje

100 %

Vyplňuje pleť

99 %

Redukuje první vrásky

100 %

Ultra lehká konzistence

Vedle dalších klinických a dermatologických studií byla provedena uživatelská studie (1) u 120 žen ve věku mezi 25 a 40 lety, které uvedly následující výsledky po dvou týdnech pravidelného používání. 1 Beiersdorf AG, uživatelská studie, únor 2019

Použití

Použití

Naneste jako první krok vaší každodenní péče ráno a večer - jemně vmasírujte do pečlivě vyčištěné pleti. Nepoužívejte okolo očí.

Pro vaši každodenní péči

čištění pleti

Čištění

Pleť pečlivě vyčistěte pomocí vhodných čisticích přípravků Eucerin. Zvolte: 

Zjistit více
Tonizace pleti

Tonizace

Po použití čisticího pleťového mléka nebo čisticího pleťového gelu dočistěte pleť Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodou. Po použití Čisticí micelární vody nemusíte již používat další pleťovou vodu. 

Zjistit více

Povzbuzení

Pomocí Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačního Boosteru. Můžete jej použít ráno nebo večer. 

Zjistit více
péče o pleť
Ochrana a korekce nedokonalostí

Ochrana a korekce nedokonalostí

Jako doplňující sluneční ochranu si vyberte výrobek z rozsáhlého sortimentu Eucerin Sluneční ochrany.

Zjistit více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vaše pleť vypadá nebo je na dotek dehydratovaná a vy jí chcete poskytnout intenzivní dávku hydratace:

Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster poskytuje pleti okamžitou a intenzivní extra dávku hydratace a zvyšuje hydrataci pleti až na 24 hodin.

Hledáte hydratační výrobek s ultra lehkou gelovou konzistencí:

Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster je ultra lehký a osvěžující gelový booster, který se rychle vstřebává a zanechává pleť jemnou a vláčnou.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Hledáte sérum s antioxidačními účinky:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Vitamin C Booster, který obsahuje 10% čistý a čerstvě aktivovaný vitamín C a licochalcon A, oba silné antioxidanty. Pleť získává svěžejší a zářivější vzhled za pouhých 7 dní.

Hledáte hydratační krém, který je ideální pro první známky stárnutí:

Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Denní krém SPF 30 nebo SPF 15.

Ingredience

Jak společně účinkují

Glycerin a kyselina hyaluronová jsou látky, které si naše kožní buňky vytvářejí také samy přirozeně pro zajištění hydratace pleti. Glycerin pomáhá přitahovat hydrataci do pleti, kyselina hyaluronová se středně dlouhým řetězcem působí na zlepšení hydratace v horních vrstvách epidermis – kde se tvoří jemné linky a vrásky – zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká hlouběji do epidermálních vrstev, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové v pleti, a tak doplňuje hydrataci v místě vzniku hlubších vrásek. 

Tyto klíčové složky v Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačním Boosteru poskytují pleti okamžitou a intenzivní extra dávku hydratace a zvyšují hydrataci pleti až na 24 hodin.

FAQ (4)

4.5
16 recenzí *
12
2
2
0
0
 • Iva 20.05.2021
  Mám zmiešanú pleť, so sklonom
  Mám zmiešanú pleť, so sklonom k akné. po použití je hneď hydratovaná, svieža, bez napätia. Skvelý výrobok !
 • Jana 04.06.2020
  Testování Hyaluron booster
  Měla jsem možnost týden testovat tento přípravek. Po otevření první dávky jsem cítila příjemnou a nevtíravou vůni. Roztírání je velice snadné a poměrně rychle se vstřebá i když konzistence je trochu lepivá. Pleť je po týdnu na omak hladší a na pohled zářivější. Produkt chválím a doporučuji. Děkuji firmě za možnost vyzkoušení.
 • Iv 02.06.2020
  Hyaluron booster
  Booster krásne vonia a hydratuje pleť. Je vypnutá už po prvom použití. Pre mňa nevýhodou je konzistencia prípravku, gél trosku lepí. Na tvári mi to nevadí lebo sa rýchlo vstrebe ale na rukách si ho musím prekryť krémom na ruky inak mám pocit lenivých rúk
 • Zobrazit další

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin