• 1/4 Denní krém - suchá pokožka
 • 2/4 Denní krém - suchá pokožka
 • 3/4 Denní krém - suchá pokožka
 • 4/4 Denní krém - suchá pokožka

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť

4,5
6 recenzí
Denní krém proti stárnutí pleti s kyselinou hyaluronovou
Viditelně vyhlazuje jemné linie a vrásky a omlazuje vzhled
UVA a UVB filtry

Denní krém proti stárnutí pro suchou pleť, s ochranným faktorem SPF15 a UVA filtrem

Vyplňuje hluboké vrásky zevnitř pro mladší vzhled. 

O produktu

Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť si poradí s prvními známkami stárnutí suché kůže. Viditelně vyhlazuje jemné linie a vrásky a omlazuje vzhled a přitom chrání pleť před předčasným stárnutím vyvolaným UV paprsky.

Inovativní směs vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu představuje cílenější přístup k viditelnému vyhlazení i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší*, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikají ty nejhlubší vrásky.

Svým ochranným faktorem SPF15 a filtrem UVA poskytuje Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a proti prohlubování vrásek.

*Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie dokládají velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost. 

Klíčová zjištění

Byla provedena studie s použitím přípravku („Product in Use“, PIU), do které bylo zařazeno 126 žen, z nichž 50 % bylo ve věku mezi 30 a 39 lety. Po čtyřech týdnech užívání přípravku byly hlášeny následující výsledky:

 • 84 %: zabraňuje tvorbě jemných linií a vrásek 
 • 96 %: dlouhodobě chrání pleť před vysušením 
 • 84 %: zanechává kůži viditelně a znatelně hladší 
 • 90 %: představuje ideální bázi pro makeup

Vlastnosti

 • rychle se vstřebává
 • nekomedogenní
 • SPF 15
 • UVA ochrana
 • jemná parfemace

Použití

Použití

 • Nanášejte ráno na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu
 • Jemně vmasírujte do kůže
 • Vyhněte se očím 

Pro dosažení nejlepších výsledků používejte přípravek v kombinaci s Eucerin Hyaluron-Filler nočním krémem, Eucerin Hyaluron-Filler očním krémem SPF15 a Eucerin Hyaluron-Filler sérem. 

 

Pro Vaši každodenní péči

Čištění

Přečtěte si více

Tonizace

Dočistěte pleť Eucerin Čisticí pleťovou vodou DermatoCLEAN, bude tak připravena pro následující pečující výrobek.

Přečtěte si více

Péče

Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť a poté Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15.

Pro vyšší účinek použijte před denním krémem Eucerin Hyaluron-Filler sérum.

Přečtěte si více

Korekce nedokonalostí a/nebo ochrana pleti

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 (s barevnými pigmenty) můžete použít po aplikaci denního krému nebo místo něho. Pokud si přejete, můžete poté nanést podkladovou bázi pro make-up. 

CC krém nabízí ochranu faktorem SPF15 a UVA filtrem. Pokud potřebujete další ochranu před sluncem, použijte Eucerin Emulzi na opalování na obličej SPF30 nebo Eucerin Emulzi na opalování na obličej SPF50. Tuto mimořádnou ochranu nanášejte po svých pečujících přípravcích a před použitím hyaluronového vyhlazujícího CC krému Eucerin SPF15.

Přečtěte si více

Co dělat a čemu se vyhnout

Tento přípravek použijte, pokud …

Chcete potlačit jemné linie a vrásky a dosáhnout mladšího vzhledu pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť obsahuje jedinečnou kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu, která vyhlazuje jemné linie a vyhlazuje i ty nejhlubší vrásky a tak omlazuje vzhled pleti. 

Hledáte zvlhčující přípravek proti stárnutí své suché nebo dehydratované pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť účinně hydratuje a uklidňuje suchou a dehydratovanou pleť.

Chcete zpomalit tvorbu vrásek ve své pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť s ochranným faktorem SPF15 a filtrem UVA poskytuje účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a prohlubování  vrásek.

Vyzkoušejte jiný produkt, pokud …

Hledáte zvlhčující přípravek proti stárnutí pro normální a smíšenou pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro normální a smíšenou pleť účinně hydratuje pleť a je nekomedogenní.

Hledáte a pleťový korekční přípravek ke sjednocení barevného tónu své pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém světlý SPF15Eucerin Hyaluron-Filler CC krém středně tmavý SPF15 obsahují barevné pigmenty, které sjednocují tón pleti a oživují ji.

Hledáte noční krém, který vyhlazuje jemné linie a hluboké vrásky:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém

Hledáte oční krém pro choulostivou oblast okolí očí:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15

Chcete ošetřit jemné linie a vrásky, ale máte citlivou pleť:

Vyzkoušejte Eucerin Vyhlazující denní krém proti vráskám Q10 ACTIVE, který je určený pro citlivou kůži, abyste zklidnili citlivou stárnoucí pleť a dodali jí energii.

Hledáte denní krém proti stárnutí pleti, který vyhlazuje hluboké vrásky, ale zároveň chcete zlepšit elasticitu pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF15.

Hledáte denní krém proti stárnutí pleti a Vaší prvořadou starostí je ztráta na objemu:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF15 pro suchou pleť

Ingredience

Jak účinkuje

Hyaluronic acid reduces the appearances of fine lines and wrinkles

V inovativním složení vyvinutém společností Eucerin působí vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová po boku glycin saponinu a společně představují cílenější přístup k viditelnému vyhlazení jemných linií i hlubokých vrásek.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová (též známá jako kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem) zůstává na povrchu kůže a zlepšuje tak hydrataci nejsvrchnější vrstvy epidermis – kde vznikají jemné linie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (též známé jako kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem) jsou 40krát menší než molekuly vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, a proto tato kyselina může pronikat do hlubších vrstev epidermis, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové buňkami kůže.

Bioaktivní glycin saponin proniká ještě hlouběji, do dermálních vrstev kůže, stimuluje produkci kyseliny hyaluronové a doplňuje vlhkost tam, kde vznikají hluboké vrásky.

Viditelně vyhlazuje jemné linie a vrásky a vyhlazuje kůži a omlazuje vzhled.

1 Standardní jednotkou pro měření hmotnosti atomu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem má relativní molekulovou hmotost 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem 52 kDa. Obě kyseliny jsou obsaženy ve složení přípravků Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

 

FAQ (3)

  Jak poznám, že řada Eucerin Hyaluron-Filler je pro mne tou správnou řadou přípravků proti stárnutí pleti?

  Řada Eucerin Hyaluron-Filler proti stárnutí pleti má speciální složení, které si poradí s prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linie a vrásky. Naše pleť je stejnou individualitou, jako jsme my sami, a její stárnutí probíhá různě, v závislosti na našem genetickém vybavení a životním stylu. Jemné linie a vrásky se obvykle začínají objevovat ve věku kolem 30 let. Produkty z řady Eucerin Hyaluron-Filler působí tak, že vyhlazují i ty nejhlubší vrásky a omlazují vzhled.

  Pokud je Vaší hlavní starostí ztráta na objemu (jak tomu často bývá u žen mezi 40. a 50. rokem), pak právě řada objem doplňujících přípravků Eucerin Volume-Filler má takové speciální složení, aby vyplnila hluboké vrásky a obnovila kontury obličeje. Pokud je Vaší hlavní starostí elasticita kůže a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen po 50. roce), pak Vám doporučujeme řadu hyaluronových vyhlazujících přípravků Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

  Více informací o různých fázích stárnutí pleti naleznete v našem článku o pleti obličeje v různém věku, který Vám též pomůže zvolit si ten správný přípravek.

  V jakém věku mám začít používat hyaluronový vyhlazující krém Eucerin?

  Lidská pleť je stejně jedinečná, jako jsou sami lidé. Odpoveď je tedy u každého člověka jiná a záleží na řadě faktorů vnitřních (jako je naše genetické vybavení) i vnějších (jako množství slunce, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí jako jsou jemné linie a vrásky se začínají objevovat kolem 30. roku a právě pro tento věk doporučujeme, abyste začali používat řadu hyaluronových vyhlazujících přípravků Eucerin. Pokud máte jakékoli pochybnosti, přečtěte si laskavě náš článek o pleti obličeje v různém věku nebo se poraďte s lékárníkem či dermatologem.

  Proč obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť ochranné filtry proti UVA a UVB záření?

  Pleť obličeje je slunci vystavována více, než kůže těla, a je citlivá ke škodlivým paprskům UVA a UVB, které mohou způsobit její předčasné stárnutí. Je důležité pleť chránit, aby se předešlo poškození DNA, sluncem vyvolanému předčasnému stárnutí pleti („photoaging“) a hyperpigmentaci. Proto jsou do námi vyvinutého složení přípravku zakomponovány ochranné faktory SPF15 a UVA filtr. Pokud však máte v úmyslu na slunci setrvat déle, nebo je slunce prudké, doporučujeme Vám použít další ochranu, jako je Eucerin Emulze na opalování na obličej proti vráskám SPF 30 nebo SPF 50

4,5
6 recenzí
5
0
0
0
1
 • Nadik 11.11.2019
  Odporúčam
  Používam dlhodobo s kombináciou s nočným krémom z tejto rady a veľká spokojnosť.
 • Nadik 11.11.2019
  Odporúčam
  Používam každodenné s kombináciou nočného krému a pleť mám príjemné hydratovanu.
 • Zuzana 01.11.2019
  Úžasný na suchú pleť
  Tento produkt som dostala ako darček spolu s nočným krémom v krásnej vianočnej taštičke od manžela. Odvtedy používam celú radu aj s ampulkami kys.hyal. Mám veľmi suchú pleť a veľmi mi vyhovuje.
 • Zobrazit další

Complete the routine

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin