SPF 15
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Denní krém pro suchou pleť

4.0
8 recenzí
Nová generace výrobků Hyaluron-Filler: Denní krém proti stárnutí pleti s kyselinou hyaluronovou, saponinem a enoxolonem
Pro suchou pleť
S ochranným faktorem SPF 15 a UVA ochranou

Denní krém proti stárnutí pleti s 3x EFFECT - se 3 účinky:

Vyplňuje, stimuluje a zachovává. Působí proti procesu stárnutí pleti. Pro viditelně mladší vzhled a pro hladší a zářivější pleť.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Denní krém proti stárnutí pleti pro suchou pleť s SPF 15

S přibývajícím věkem klesá v pleti vlastní produkce kyseliny hyaluronové, což vede k tvorbě vrásek a staršímu vzhledu pleti. Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 15 s 3x EFFECT složením - se 3 účinky proti vráskám - tento proces zpomaluje:

1. Vyplňuje: Vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová hydratuje a vyhlazuje vrásky.

2. Stimuluje: Antioxidant saponin zvyšuje produkci vlastní kyseliny hyaluronové v pleti až o 256 % a chrání pleť před volnými radikály.

3. Zachovává: Enoxolon snižuje degradaci kyseliny hyaluronové o více než 50 %.

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 15 bojuje s prvními známkami stárnutí suché pleti. Viditelně vyhlazuje jemné linky i hluboké vrásky, a stará se tak o mladší vzhled pleti. Poskytuje pleti účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí způsobenému UV zářením a proti prohlubování vrásek a zároveň ji chrání před volnými radikály.

Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, glycinu saponinu a enoxolonu přináší cílený přístup k vyhlazení i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší1, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Antioxidant glycin saponin podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové v dermis vrstvě, kde vznikají ty nejhlubší vrásky, a zároveň chrání před volnými radikály. Enoxolon chrání před degradací pleti vlastní kyseliny hyaluronové.

1 Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, která je také součástí složení.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly dobrou kožní snášenlivost a velmi dobrou účinnost.

Klíčová zjištění

99 %

Jemné linky a vrásky jsou viditelně redukované

100 %

Omlazený vzhled mé pleti

100 %

Má pleť je viditelně a znatelně hladší

100 %

Zabraňuje vzniku nových linek a vrásek

100 %

Intenzivně hydratuje

98 %

Zabraňuje prohlubování vrásek

Spolu s ostatními klinickými studiemi byla provedena i uživatelská studie2 (PiU), do které bylo zařazeno 360 žen (ve věku od 35 do 55 let). Po dvou a čtyřech týdnech používání přípravku byly dosaženy následující výsledky. 2 Beiersdorf AG, PiU Thajsko, leden 2021

Použití

Použití

 • Nanášejte ráno na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu
 • Jemně vmasírujte do kůže
 • Vyhněte se očím 

Pro dosažení nejlepších výsledků používejte přípravek v kombinaci s Eucerin Hyaluron-Filler nočním krémem, Eucerin Hyaluron-Filler očním krémem SPF15 a Eucerin Hyaluron-Filler sérem. 

 

Pro Vaši každodenní péči

Čištění

Zjistit více

Tonizace

Dočistěte pleť Eucerin Čisticí pleťovou vodou DermatoCLEAN, bude tak připravena pro následující pečující výrobek.

Zjistit více
Korekce nedokonalostí a/nebo ochrana pleti

Korekce nedokonalostí a/nebo ochrana pleti

Pokud dáváte přednost dennímu krému s vyšším ochranným faktorem SPF, vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30, který je určen pro všechny typy pleti. Pro dodatečnou ochranu před UVB/UVA zářením a negativními účinky vysokoenergetického viditelného světla vyzkoušejte Eucerin Emulzi na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50. Tato dodatečná sluneční ochrana by měla být nanášena po pečujících produktech.

Zjistit více

Co dělat a čemu se vyhnout

Tento přípravek použijte, pokud …

Chcete vyhladit jemné linky a vrásky, a dosáhnout tak mladšího vzhledu pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 15 pro suchou pleť obsahuje inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, glycinu saponinu a enoxolonu. Tyto látky vyhlazují jemné linky a vyplňují hluboké vrásky, a tím zajišťují mladší vzhled.

Hledáte zvlhčující přípravek proti stárnutí své suché nebo dehydratované pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť účinně hydratuje a uklidňuje suchou a dehydratovanou pleť.

Chcete zpomalit tvorbu vrásek ve své pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť s ochranným faktorem SPF15 a filtrem UVA poskytuje účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a prohlubování  vrásek.

Vyzkoušejte jiný produkt, pokud …

Hledáte zvlhčující přípravek proti stárnutí pro normální a smíšenou pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 15 pro normální a smíšenou pleť účinně hydratuje pleť a je nekomedogenní.

Hledáte noční krém, který vyhlazuje jemné linie a hluboké vrásky:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém

Hledáte oční krém pro choulostivou oblast okolí očí:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15

Chcete ošetřit jemné linie a vrásky, ale máte citlivou pleť:

Vyzkoušejte Eucerin Denní krém proti vráskám Q10 Active, který je určený pro citlivou kůži, abyste zklidnili citlivou stárnoucí pleť a dodali jí energii.

Hledáte denní krém proti stárnutí pleti, který vyhlazuje hluboké vrásky, ale zároveň chcete zlepšit elasticitu pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15.

Hledáte denní krém proti stárnutí pleti a Vaší prvořadou starostí je ztráta na objemu:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro suchou pleť.

Ingredience

Jak účinkuje

V inovativním složení vyvinutém společností Eucerin působí vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová po boku glycin saponinu a společně představují cílenější přístup k viditelnému vyhlazení jemných linií i hlubokých vrásek.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová (též známá jako kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem) zůstává na povrchu kůže a zlepšuje tak hydrataci nejsvrchnější vrstvy epidermis – kde vznikají jemné linie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (též známé jako kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem) jsou 40krát menší než molekuly vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, a proto tato kyselina může pronikat do hlubších vrstev epidermis, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové buňkami kůže.

Ve většině produktů je kyselina hyaluronová zkombinována s bioaktivním antioxidantem glycinem saponinem, který proniká ještě hlouběji do vrstvy dermis. Stimuluje tak produkci vlastní kyseliny hyaluronové a hydratuje v místech, kde vznikají hlubší vrásky. Navíc kůži chrání před volnými radikály.

Nová generace produktů Hyaluron-Filler obsahuje také aktivní látku enoxolon, která zpomaluje degradaci kyseliny hyaluronové tím, že blokuje hyaluronidázu.

Výsledek: o 200 % více kyseliny hyaluronové.
Jemné linky a vrásky jsou viditelně vyhlazené. Pro viditelně hladší, zářivější a mladší vzhled pleti.

FAQ (3)

 • Jak poznám, že řada Eucerin Hyaluron-Filler je pro mne tou správnou řadou přípravků proti stárnutí pleti?

  Řada Eucerin Hyaluron-Filler proti stárnutí pleti má speciální složení, které si poradí s prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linie a vrásky. Naše pleť je stejnou individualitou, jako jsme my sami, a její stárnutí probíhá různě, v závislosti na našem genetickém vybavení a životním stylu. Jemné linie a vrásky se obvykle začínají objevovat ve věku kolem 30 let. Výrobky z řady Eucerin Hyaluron-Filler působí proti procesu stárnutí pleti vyplňováním hlubokých vrásek. Pro viditelně hladší, zářivější a mladší pleť.

  Pokud je Vaší hlavní starostí ztráta na objemu (jak tomu často bývá u žen mezi 40. a 50. rokem), pak právě řada objem doplňujících přípravků Eucerin Volume-Filler má takové speciální složení, aby vyplnila hluboké vrásky a obnovila kontury obličeje. Pokud je Vaší hlavní starostí elasticita kůže a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen po 50. roce), pak Vám doporučujeme řadu hyaluronových vyhlazujících přípravků Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

  Více informací o různých fázích stárnutí pleti naleznete v našem článku o pleti obličeje v různém věku, který Vám též pomůže zvolit si ten správný přípravek.

 • V jakém věku mám začít používat hyaluronový vyhlazující krém Eucerin?

  Lidská pleť je stejně jedinečná, jako jsou sami lidé. Odpoveď je tedy u každého člověka jiná a záleží na řadě faktorů vnitřních (jako je naše genetické vybavení) i vnějších (jako množství slunce, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí jako jsou jemné linie a vrásky se začínají objevovat kolem 30. roku a právě pro tento věk doporučujeme, abyste začali používat řadu hyaluronových vyhlazujících přípravků Eucerin. Pokud máte jakékoli pochybnosti, přečtěte si laskavě náš článek o pleti obličeje v různém věku nebo se poraďte s lékárníkem či dermatologem.

 • Proč obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 15 pro suchou pleť ochranné filtry proti UVA a UVB záření?

  Pleť obličeje je slunci vystavována více, než kůže těla, a je citlivá ke škodlivým paprskům UVA a UVB, které mohou způsobit její předčasné stárnutí. Je důležité pleť chránit, aby se předešlo poškození DNA, sluncem vyvolanému předčasnému stárnutí pleti („photoaging“) a hyperpigmentaci. Proto jsou do námi vyvinutého složení přípravku zakomponovány ochranné faktory SPF15 a UVA filtr. Pokud však máte v úmyslu na slunci setrvat déle, nebo je slunce prudké, doporučujeme Vám použít další ochranu, jako je Eucerin Emulze na opalování na obličej proti vráskám SPF 30 nebo SPF 50

4.0
8 recenzí *
6
0
0
0
2
 • Majda 18.03.2024
  Kosmetika Eucerin
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Používám denní i noční krém dlouhodobě a je můj oblíbený.
 • Nika 21.01.2022
  Změna textury tohoto krému
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Tento krém používám víc jak 15 let. Takže vždy koupím větší množství. Bohužel jsem včera otevřela nové balení a byla jsem velice nepříjemně překvapená. Dříve příjemný krém je nyní lepivý a smrdí (parfémovaný). Koupila jsem 4 ks za 2200 Kč a jsou mi k ničemu. Proč nikde u výrobku v e-shopech či na obalu není upozornění, že jde o novou texturu?! Co s tím mám teď dělat?!
 • Nadik 11.11.2019
  Odporúčam
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Používam dlhodobo s kombináciou s nočným krémom z tejto rady a veľká spokojnosť.
 • Zobrazit další

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin