• (6)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť

Denní krém proti stárnutí pro suchou pleť, s ochranným faktorem SPF15 a UVA filtrem

Vyplňuje hluboké vrásky zevnitř pro mladší vzhled. 

Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť si poradí s prvními známkami stárnutí suché kůže. Viditelně vyhlazuje jemné linie a vrásky a omlazuje vzhled a přitom chrání pleť před předčasným stárnutím vyvolaným UV paprsky.

Inovativní směs vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu představuje cílenější přístup k viditelnému vyhlazení i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší*, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikají ty nejhlubší vrásky.

Svým ochranným faktorem SPF15 a filtrem UVA poskytuje Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a proti prohlubování vrásek.

*Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie dokládají velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost. 

KLÍČOVÁ ZJIŠTĚNÍ

Byla provedena studie s použitím přípravku („Product in Use“, PIU), do které bylo zařazeno 126 žen, z nichž 50 % bylo ve věku mezi 30 a 39 lety. Po čtyřech týdnech užívání přípravku byly hlášeny následující výsledky:

 • 84 %: zabraňuje tvorbě jemných linií a vrásek 
 • 96 %: dlouhodobě chrání pleť před vysušením 
 • 84 %: zanechává kůži viditelně a znatelně hladší 
 • 90 %: představuje ideální bázi pro makeup

Často kladené otázky

Jak poznám, že řada Eucerin Hyaluron-Filler je pro mne tou správnou řadou přípravků proti stárnutí pleti?

Řada Eucerin Hyaluron-Filler proti stárnutí pleti má speciální složení, které si poradí s prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linie a vrásky. Naše pleť je stejnou individualitou, jako jsme my sami, a její stárnutí probíhá různě, v závislosti na našem genetickém vybavení a životním stylu. Jemné linie a vrásky se obvykle začínají objevovat ve věku kolem 30 let. Produkty z řady Eucerin Hyaluron-Filler působí tak, že vyhlazují i ty nejhlubší vrásky a omlazují vzhled.

Pokud je Vaší hlavní starostí ztráta na objemu (jak tomu často bývá u žen mezi 40. a 50. rokem), pak právě řada objem doplňujících přípravků Eucerin Volume-Filler má takové speciální složení, aby vyplnila hluboké vrásky a obnovila kontury obličeje. Pokud je Vaší hlavní starostí elasticita kůže a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen po 50. roce), pak Vám doporučujeme řadu hyaluronových vyhlazujících přípravků Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

Více informací o různých fázích stárnutí pleti naleznete v našem článku o pleti obličeje v různém věku, který Vám též pomůže zvolit si ten správný přípravek.

V jakém věku mám začít používat hyaluronový vyhlazující krém Eucerin?

Lidská pleť je stejně jedinečná, jako jsou sami lidé. Odpoveď je tedy u každého člověka jiná a záleží na řadě faktorů vnitřních (jako je naše genetické vybavení) i vnějších (jako množství slunce, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí jako jsou jemné linie a vrásky se začínají objevovat kolem 30. roku a právě pro tento věk doporučujeme, abyste začali používat řadu hyaluronových vyhlazujících přípravků Eucerin. Pokud máte jakékoli pochybnosti, přečtěte si laskavě náš článek o pleti obličeje v různém věku nebo se poraďte s lékárníkem či dermatologem.

Proč obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť ochranné filtry proti UVA a UVB záření?

Pleť obličeje je slunci vystavována více, než kůže těla, a je citlivá ke škodlivým paprskům UVA a UVB, které mohou způsobit její předčasné stárnutí. Je důležité pleť chránit, aby se předešlo poškození DNA, sluncem vyvolanému předčasnému stárnutí pleti („photoaging“) a hyperpigmentaci. Proto jsou do námi vyvinutého složení přípravku zakomponovány ochranné faktory SPF15 a UVA filtr. Pokud však máte v úmyslu na slunci setrvat déle, nebo je slunce prudké, doporučujeme Vám použít další ochranu, jako je Eucerin Emulze na opalování na obličej proti vráskám SPF 30 nebo SPF 50

Ingredience

Použití

 • Nanášejte ráno na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu
 • Jemně vmasírujte do kůže
 • Vyhněte se očím 

Pro dosažení nejlepších výsledků používejte přípravek v kombinaci s Eucerin Hyaluron-Filler nočním krémem, Eucerin Hyaluron-Filler očním krémem SPF15 a Eucerin Hyaluron-Filler sérem. 

 
Denní krém proti stárnutí pro suchou pleť

Pro Vaši každodenní péči

Použijte Čisticí pleťovou vodu Eucerin.

Dočistěte pleť Eucerin Čisticí pleťovou vodou DermatoCLEAN, bude tak připravena pro následující pečující výrobek.

Používejte Eucerin obličejový krém s kyselinou hyaluronovou

Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť a poté Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15.

Pro vyšší účinek použijte před denním krémem Eucerin Hyaluron-Filler sérum.

Použijte vyhlazující CC krém Eucerin s kyselinou hyaluronovou

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 (s barevnými pigmenty) můžete použít po aplikaci denního krému nebo místo něho. Pokud si přejete, můžete poté nanést podkladovou bázi pro make-up. 

CC krém nabízí ochranu faktorem SPF15 a UVA filtrem. Pokud potřebujete další ochranu před sluncem, použijte Eucerin Emulzi na opalování na obličej SPF30 nebo Eucerin Emulzi na opalování na obličej SPF50. Tuto mimořádnou ochranu nanášejte po svých pečujících přípravcích a před použitím hyaluronového vyhlazujícího CC krému Eucerin SPF15.

Co dělat a čemu se vyhnout

Tento přípravek použijte, pokud …

Vyzkoušejte jiný produkt, pokud …

Chcete potlačit jemné linie a vrásky a dosáhnout mladšího vzhledu pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť obsahuje jedinečnou kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu, která vyhlazuje jemné linie a vyhlazuje i ty nejhlubší vrásky a tak omlazuje vzhled pleti. 

Hledáte zvlhčující přípravek proti stárnutí své suché nebo dehydratované pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť účinně hydratuje a uklidňuje suchou a dehydratovanou pleť.

Chcete zpomalit tvorbu vrásek ve své pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť s ochranným faktorem SPF15 a filtrem UVA poskytuje účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a prohlubování  vrásek.

Hledáte zvlhčující přípravek proti stárnutí pro normální a smíšenou pleť:
Hledáte a pleťový korekční přípravek ke sjednocení barevného tónu své pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém světlý SPF15Eucerin Hyaluron-Filler CC krém středně tmavý SPF15 obsahují barevné pigmenty, které sjednocují tón pleti a oživují ji.

Hledáte noční krém, který vyhlazuje jemné linie a hluboké vrásky:
Hledáte oční krém pro choulostivou oblast okolí očí:
Chcete ošetřit jemné linie a vrásky, ale máte citlivou pleť:

Vyzkoušejte Eucerin Vyhlazující denní krém proti vráskám Q10 ACTIVE, který je určený pro citlivou kůži, abyste zklidnili citlivou stárnoucí pleť a dodali jí energii.

Hledáte denní krém proti stárnutí pleti, který vyhlazuje hluboké vrásky, ale zároveň chcete zlepšit elasticitu pleti:
Hledáte denní krém proti stárnutí pleti a Vaší prvořadou starostí je ztráta na objemu:

Eucerin Hyaluron-Filler Anti-age péče pro účinné vyplnění vrásek

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři unikátní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada má specifické zaměření (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti), díky němuž získá pleť potřebnou péči v každé fázi procesu stárnutí.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler byly vyvinuty speciálně pro působení proti prvním známkám stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. Jedinečná kombinace výrobků Eucerin s vysoko- a nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou a glycinem saponinem působí cíleně pro viditelné vyhlazení i těch nejhlubších vrásek a omlazení vzhledu. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje horní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší1, proniká hlouběji do epidermálních vrstev pleti, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové v dermis, kde se tvoří ty nejhlubší vrásky.

Řada obsahuje denní krémy (SPF 15 a SPF 30), tónovací CC krémy, noční krém a oční krém pro všechny typy pleti. Pro zesílení účinku přináší též Sérum, Noční obnovující & vyplňující sérum s duálním účinkem, Booster s 10% čistým a čerstvě aktivovaným vitamínem C, Hydratační booster a Pleťovou masku z biocelulózy. 
 
1 Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku

Novinka
Hyaluronový booster od značky Eucerin

První známky stárnutí

Hyaluron-Filler Hydratační Booster

 • (19)

 • Ultra lehká a osvěžující gelová textura
 • Pro všechny typy pleti včetně citlivé pleti
 • Okamžité posílení hydratace
 • Zlepšuje hydrataci pleti až na 24 hodin
 • Vyplňuje jemné linky a první vrásky
 • Pro pevnější, svěžejší a zářivější pleť
 • Vyplňuje pleť díky intenzivní hydrataci
 • Okamžitý účinek: pocit svěží pleti a hydratace až na 24 hodin
 • Vynikající jako základ pod make-up
 • Lehká příjemná vůně

Zjistit více
Celkové hodnocení
 • (6)
4,3 z 5 bodů / 6 recenzí
5
5
4
0
3
0
2
0
1
1
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Nadik ,

Odporúčam

Používam dlhodobo s kombináciou s nočným krémom z tejto rady a veľká spokojnosť.
Nadik ,

Odporúčam

Používam každodenné s kombináciou nočného krému a pleť mám príjemné hydratovanu.
Zuzana,

Úžasný na suchú pleť

Tento produkt som dostala ako darček spolu s nočným krémom v krásnej vianočnej taštičke od manžela. Odvtedy používam celú radu aj s ampulkami kys.hyal. Mám veľmi suchú pleť a veľmi mi vyhovuje.
Jitka,

Naprostá spokojenost!

Nepoužívám již nic jiného, krásně se vstřebává a je účinný proti vráskám. Používám také Eucerin Hyaluron sérum. Super!
L.,

Perfektni

Skvele hydratuje, vyhlazuje a pomaha i na ekzem.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář