SPF 15
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro normální až smíšenou pleť

3.5
2 recenzí
Denní krém proti stárnutí pleti
Pro normální až smíšenou pleť
Zpevňuje obličejové kontury pro liftingový účinek

Zpevňující denní krém pro normální až smíšenou pleť obličeje s UVA a UVB ochranou

Hydratační krém proti stárnutí pleti s magnololem, oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Vyplňuje hluboké vrásky a zpevňuje obličejové kontury pro liftingový účinek.

Jsem velmi spokojená, je to velmi dobrý denní krém.

Barbara, 2018

O produktu

Denní krém pro normální až smíšenou pleť SPF 15 proti stárnutí pleti

Postupem času ztrácí pleť objem a pevnost: kontury obličeje jsou méně zřetelné a výraz obličeje se viditelně mění. Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém byl vyvinut speciálně tak, aby vyplňoval hluboké vrásky, navracel pevný tvar konturám obličeje pro liftingový účinek a pomáhal chránit normální až smíšenou pleť před sluncem.

Tento denní krém v sobě kombinuje tři účinné složky, které působí cíleně na specifické vrstvy pleti, v nichž dochází ke ztrátě objemu: magnolol zvyšuje množství a velikost buněk zajišťujících objem pleti1, oligopeptidy stimulují síť kolagenních vláken pro pevnější strukturu pleti1 a kyselina hyaluronová intenzivně pleť hydratuje a vyplňuje hluboké vrásky. Při pravidelném používání pomáhá Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém obnovit ztracený objem a zpevnit obličejové kontury. Viditelně redukuje jemné linky a hluboké vrásky a pleť je výrazně hladší a pevnější.

Díky SPF 15 a UVA ochraně pomáhá tento krém proti stárnutí zabránit také fotostárnutí (předčasnému stárnutí pleti způsobenému sluncem) a prohlubování vrásek.

1 Studie in vitro

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly účinnost a kožní snášenlivost Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denního krému SPF 15 pro normální až smíšenou pleť.

Použití

Použití

Pro vaši každodenní péči

Tonizace

Použijte Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodou , pro přípravu pleti na vaše další pečující výrobky.

Zjistit více

Péče a speciální péče

Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro suchou pleť a poté Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15.

Zjistit více

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro normální až smíšenou pleť nabízí UVB ochranu (SPF 15) a UVA filtr. Pokud hledáte silnější ochranu před UVA a UVB paprsky, a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného (HEVIS) světla, použijte Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50 nebo SPF 30 po nanesení denního krému.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Hledáte denní hydratační krém pro vaši normální až smíšenou stárnoucí pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 byl vyvinut speciálně tak, aby poskytoval normální až smíšené pleti potřebnou hydrataci. 

Chcete obnovit objem pleti, zpevnit a zvýraznit kontury obličeje:

Krém obsahuje magnolol, který účinně zvyšuje množství a velikost buněk zajišťujících objem pleti1, oligopeptidy, které posilují síť kolagenních vláken a stimulují obnovu kolagenu1, a kyselinu hyaluronovou pro účinnou hydrataci pleti a vyplnění hlubokých vrásek.

Chcete ochránit vaši pleť před fotostárnutím:

S SPF 15 a UVA ochranou pomáhá Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro normální až smíšenou pleť chránit pleť před předčasným stárnutím způsobeným slunečním zářením a prohlubováním vrásek.

Hledáte denní hydratační krém jako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro normální až smíšenou pleť je ideální jako základ  pro make-up.

1 studie in vitro

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Chcete vyřešit ztrátu pevnosti a objemu kolem očí:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15, který zpevňuje pleť pro liftingový účinek v citlivém očním okolí a byl oftalmologicky schválen.

Chcete navrátit pevné kontury vaší suché pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro suchou pleť, který poskytne vaší pleti potřebnou intenzivní hydrataci. 

Hledáte noční krém s liftingovým účinkem:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém.

Hledáte denní krém, který působí proti jemným linkám a vráskám:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 15 pro normální až smíšenou pleť nebo Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 pro všechny typy pleti.

Hledáte denní krém proti stárnutí pro zlepšení elasticity pleti a vyplnění hlubokých vrásek:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15.

FAQ (2)

 • Jak zjistím, zda jsou výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift proti stárnutí pleti pro mne vhodné?

  Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift byla vyvinuta speciálně tak, aby vyplňovala hluboké vrásky a navracela pevný tvar konturám obličeje pro liftingový účinek. I když je naše pleť stejně jedinečná jako my sami, a také odlišně stárne v závislosti na našich genetických predispozicích a životním stylu, toto jsou časté společné problémy zralé pleti u žen mezi 40 a 50 lety.

  Pokud se na vaší pleti začínají projevovat první známky stárnutí (jemné linky a vrásky se obvykle objevují kolem 30. roku), vyzkoušejte řadu Eucerin Hyaluron-Filler, která vyplňuje i nejhlubší vrásky pro mladistvý vzhled. Pokud je vaším hlavním problémem pružnost pleti a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen nad 50 let), doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

  Další informace o různých fázích stárnutí pleti, které vám pomohou najít ten správný výrobek pro vás, si můžete přečíst v našem článku o pleti obličeje v různém věku.

 • Proč Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 obsahuje UVA a UVB ochranu?

  Pleť obličeje je vystavena slunci více než pokožka na zbytku těla a je citlivější na škodlivé UVA/UVB záření, které může způsobit její předčasné stárnutí. Je důležité chránit pleť před poškozením DNA, fotostárnutím (předčasným stárnutím pleti způsobeným sluncem) a hyperpigmentací, proto náš výrobek obsahuje SPF 15 a zabudovaný UVA filtr.

  Pokud hledáte silnější sluneční ochranu, naneste na pleť po použití vašeho Eucerin denního krému také Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50 nebo SPF 30. Složení tohoto výrobku obsahuje technologii Eucerin Advanced Spectral Technology, která kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry 1 pro vysokou ochranu proti UV záření s licochalconem A, který neutralizuje volné radikály vznikající vlivem UV záření a vysokoenergetického viditelného světla (HEVIS). Tento opalovací přípravek také obsahuje kyselinu glycyrrhetinovou, která podporuje vlastní reparační mechanismus DNA pleti, a kyselinu hyaluronovou pro viditelnou redukci vrásek.


  1 Odpovídá vysokým standardům UVA a UVB ochrany definovaným organizací Cosmetics Europe. Úroveň UVA ochrany je vyšší než doporučuje EU.

3.5
2 recenzí *
1
0
0
1
0
 • Ami 11.10.2018
  Eucerin volume filler
  Dostala som z neho alergicku reakciu - neodporučam.
 • Di D. 11.09.2018
  Nadmíru spokojená
  Jsem kategorie 20+ a tento krém mohu jen doporučit. Po pár uzitich poznáte rozdíl v kvalitě pleti.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin