• 1/3
 • 2/3
 • 3/3
 • 1/3
 • 2/3
 • 3/3

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém

4
3 recenzí
Noční krém proti stárnutí pleti pro zralou pleť
Vhodný pro všechny typy pleti
Zlepšuje pružnost a zářivost

Noční krém proti stárnutí pro zralou pleť

Vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a na pohled svěží a zářivá.

O produktu

Noční krém proti stárnutí pleti pro zralou pleť

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém je noční krém proti stárnutí pleti, který vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti.

Jedinečné složení přináší několik omlazujících účinků. Značka Eucerin v něm používá inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové pro viditelné vyplnění i hlubokých vrásek, zatímco dexpanthenol podporuje regenerační procesy pleti během spánku.

Arctiin (aktivní složka, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v buňkách pleti) účinkuje společně se silymarinem (vysoce účinný antioxidant, který chrání před rozpadem kolagenových a elastinových vláken a zlepšuje prokrvení pleti na buněčné úrovni). Pleť je na dotek pevná a hladká a na pohled svěží a zářivá.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém obsahuje také arganový olej bohatý na pečující lipidy, který podporuje regeneraci pleti a vyhlazuje její povrch během spánku.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Klíčová zjištění

100 %

Zlepšuje vzhled mé pleti

100 %

Pleť je na dotek znatelně pevnější

99 %

Poskytuje pleti intenzivní hydrataci

97 %

Pleť je posílena

95%

vrásky a linky jsou viditelně redukovány

93%

propůjčuje pleti zářivost

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská studie (PIU) u 120 žen ve věku od 49 let. Po testování výrobku po dobu dvou týdnů uvedly tyto výsledky:

Použití

Použití

aplikace krému

 • Naneste večer na důkladně vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu
 • Jemně vmasírujte do pleti
 • Vyhněte se kontaktu s očima
 • Produkty obsahující thiamidol aplikujte maximálně čtyřikrát za den
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s dalšími výrobky z řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

Pro vaši každodenní péči

Čištění

Pleť důkladně vyčistěte vhodným čisticím pleťovým přípravkem řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokud nosíte rezistentní voděodolnou řasenku, odličte ji před čištěním pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovače očí.

Zjistit více

Tonizace

Zjistit více
aplikace 3D séra

Speciální péče

Pro doplňující výživu pleti doporučujeme použít vhodný pečující výrobek. Naneste jej před nebo po vašem pečujícím výrobku.

Zjistit více

Dodatečná ochrana

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 a SPF 15 poskytují UVA a UVB ochranu. Pokud hledáte vyšší sluneční ochranu před UVA a UVB zářením a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného světla, doporučujeme Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50.

Zjistit více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Máte zralou pleť a hledáte noční krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém vyživuje pleť a podporuje její regeneraci během spánku. Vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost. Pleť je na dotek pevná a vypadá svěží a zářivá.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte denní krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 nebo SPF 15.

Hledáte oční krém pro redukci vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 20.

Hledáte noční krém a hlavním problémem vaší zralé pleti je ochabování pleti a ztráta objemu a obličejových kontur:

Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém

Hledáte noční krém a hlavním problémem vaší pleti jsou první známky stárnutí - linky a vrásky:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém.

Máte citlivou pleť a hledáte noční krém proti vráskám a ztrátě pevnosti:

Vyzkoušejte Eucerin Q10 ACTIVE Vyhlazující noční krém proti vráskám.

Ingredience

Jak účinkuje

Stárnoucí pleť vytváří méně kyseliny hyaluronové a zásoby kolagenu a elastinu se vyčerpávají. Pleť mění svou strukturu - objevují se hluboké vrásky a pleť začíná ztrácet pružnost. Stav krevních cév se s věkem také zhoršuje a zásobování pleti kyslíkem a živinami se snižuje - pleť ve výsledku vypadá "unavená" a méně zářivá.

Aktivní složky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denního krému SPF 15 / SPF 30 a Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočního krému společně zmírňují mnohé projevy stárnutí. Složení obsahuje inovativní mix vysoko- i nízkomolekulární kyseliny hyaluronové pro cílenější přístup k viditelnému vyplňování hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci svrchních vrstev epidermis (kde vznikají jemné linky a vrásky), zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, která je 40x menší1, proniká do hlubších epidermálních vrstev a stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové v pleti v místech, kde vznikají hluboké vrásky.

Složení také obsahuje kolagen-elastin komplex, což je jedinečná kombinace arctiinu (který urychluje proces obnovení kolagenu v kožních buňkách) a kreatinu (který obnovuje energii a podporuje tak produkci kolagenu a elastinu). Thiamidol je složka, u níž je klinicky a dermatologicky prokázáno, že zmírňuje pigmentové skvrny a zabraňuje jejich další tvorbě. 

Denní krém obsahuje také ochranný faktor SPF 15 / SPF 30 a UVA filtr pro účinnou ochranu před předčasným stárnutím pleti a prohlubováním vrásek způsobeným UV zářením. Noční péče je obohacena o dexpanthenol a arganový olej pro lepší regeneraci pleti během noci.

Pro viditelně mladší, hladší a zářivější pleť.

1 Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, která je také součástí složení.

Mladistvá pleť

Mladistvá pleť vypadá pevná a zářivá bez linek a vrásek. (schematické znázornění)

Zralá pleť

Zralá pleť postrádá pružnost, zářivost a odolnost a má vrásky. (schematické znázornění)

FAQ (10)

4
3 recenzí *
2
0
0
1
0
 • Michaela 11.01.2023
  Michaela
  Krém má příjemnou konzistenci a vůni .Po prvním dnu mi bohužel pálí obličej a je mírně zarudlý .Možná to tak má být .Dám tomu ještě čas .Mám denní i noční .
 • Jana 14.07.2020
  Super výrobek!!
  Používala jsem velmi drahou kosmetiku, ale tento krém je 100 x lepší - opravdu mám pleť hebkou, vyživenou a vrásky zejména pod očima nejsou po třech týdnech skoro vidět!! Musel a jsem se podělit, krém mě nadchnul...
 • Alice 31.10.2019
  Děkuji!
  Dnes má každý krém s kyselinou hyaluronovou, vyzkoušela jsem levné i dražší krémy, až tento mi naprosto vyhovuje a hlavně funguje! Pleť mám vypnutou, krásně se roztírá -za mne super!

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin