• (2)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém

Noční krém proti stárnutí pro zralou pleť

Vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a na pohled svěží a zářivá.

Noční krém proti stárnutí pleti pro zralou pleť

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém je noční krém proti stárnutí pleti, který vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. 

Jedinečné složení přináší několik omlazujících účinků. Značka Eucerin v něm používá inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové pro viditelné vyplnění i hlubokých vrásek, zatímco dexpanthenol podporuje regenerační procesy pleti během spánku. 

Arctiin (aktivní složka, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v  buňkách pleti) účinkuje společně se silymarinem (vysoce účinný antioxidant, který chrání před rozpadem kolagenových a elastinových vláken a zlepšuje prokrvení pleti na buněčné úrovni). Pleť je na dotek pevná a hladká a na pohled svěží a zářivá.   

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity  Noční krém obsahuje také arganový olej bohatý na pečující lipidy, který podporuje regeneraci pleti a vyhlazuje její povrch během spánku.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská studie (PIU) u 120 žen ve věku od 49 let. Po testování výrobku po dobu dvou týdnů uvedly tyto výsledky: 

 • 100 %: zlepšuje vzhled mé pleti
 • 100 %: pleť je na dotek znatelně pevnější
 • 99 %: poskytuje pleti intenzivní hydrataci
 • 97 %: pleť je posílena
 • 95 %: vrásky a linky jsou viditelně redukovány
 • 93 %: propůjčuje pleti zářivost 

Často kladené otázky

Jak zjistím, zda jsou výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity proti stárnutí pleti pro mne vhodné?

Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity  byla vyvinuta speciálně pro zralou pleť, a pro ty, jejichž primárním znakem stárnutí pleti je nedostatek pružnosti pleti a hluboké vrásky. I když je naše pleť stejně jedinečná jako my sami, a také odlišně stárne v závislosti na našich genetických predispozicích a životním stylu, toto jsou časté společné problémy zralé pleti u žen od 50 let. Výrobky společně napomáhají vyplnit hluboké vrásky a zlepšit pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a hladká a na pohled svěží a zářivá.     

Pokud vás trápí spíše časnější stádium linek a vrásek, můžete vyzkoušet řadu Eucerin Hyaluron-Filler. A pokud je vaším aktuálním hlavním znakem stárnutí pleti jeíj ochabování, ztráta objemu a obličejových kontur (jak to bývá často u žen zhruba mezi 40 a 50 lety), vyzkoušejte řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, která byla vyvinuta speciálně pro vyplnění vrásek a zpevnění kontur obličeje pro liftingový účinek.   

Další informace o různých fázích stárnutí pleti, které vám pomohou najít ten správný výrobek pro vás, si můžete přečíst v našem článku o pleti obličeje v různém věku.

V jakém věku bych měla začít používat Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity?

Naše pleť je stejně jedinečná jako my sami, proto se odpověď na tuto otázku bude u každého z nás lišit a bude záviset na mnoha faktorech, jak vnitřních (jako jsou naše genetické predispozice), tak vnějších (např. množství slunečního záření, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí pleti, jako jsou jemné linky a vrásky se začínají objevovat již po 30. roku věku a pro tyto problémy doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler, která je cíleně řeší. Po čtyřicítce dochází u většiny z nás k ochabování pleti a ke ztrátě objemu a obličejových kontur, a proto se zde nejlépe hodí řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roce většinou potřebujeme podpořit pružnost naší pleti, a v tomto případě je nejvhodnější řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.  

Máte-li jakékoliv pochybnosti, přečtěte si náš článek o pleti v různém věku nebo se obraťte na vašeho lékárníka či dermatologa.

Proč potřebuji noční krém?

Během noci pleť regeneruje. Noční krémy pleť nejen regenerují, ale obsahují také složky, které stimulují regeneraci buněk. V Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočním krému je touto aktivní složkou arganový olej bohatý na pečující lipidy, který vyživuje zralou pleť a podporuje regeneraci pleti během spánku.

Ingredience

Použití

 • Naneste večer na důkladně vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. 
 • Jemně vmasírujte do pleti.    
 • Vyhněte se kontaktu s očima.
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s dalšími výrobky z řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

Žena nanáší Eucerin ELASTICITY+FILLER Noční krém

Pro vaši každodenní péči

Použijte Eucerin Čisticí pleťové mléko

Pleť důkladně vyčistěte vhodným čisticím pleťovým přípravkem řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokud nosíte rezistentní voděodolnou řasenku, odličte ji před čištěním pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovače očí.

Nejlepší řešení hlubokých vrásek od značky Eucerin

Dále naneste odpovídající denní nebo noční hydratační krém a oční krém: 

Ráno: Použijte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 nebo SPF 15 a Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15.

Večer: Použijte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém a Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15.

Žena nanáší Eucerin ELASTICITY+FILLER Pleťové olejové sérum

Pro doplňující výživu pleti doporučujeme použít vhodný pečující výrobek v kombinaci s  Eucerin Elasticity+Filler Pleťovým olejovým sérem. Naneste jej před nebo po vašem pečujícím výrobku. Pokud vám to bude příjemnější, můžete olejové sérum v dlani smíchat s pečujícím krémem a nanést je takto společně. 

 V případě potřeby naneste výrobek sluneční ochrany

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 a SPF 15 poskytují UVA a UVB ochranu. Pokud hledáte vyšší sluneční ochranu před UVA a UVB zářením a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného světla, doporučujeme Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Máte zralou pleť a hledáte noční krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém vyživuje pleť a podporuje její regeneraci během spánku. Vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost. Pleť je na dotek pevná a vypadá svěží a zářivá.

Hledáte denní krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:
Hledáte oční krém pro redukci vrásek a zlepšení pružnosti pleti:
Chcete pleťové olejové sérum pro zlepšení pružnosti a odolnosti pleti:
Hledáte noční krém a hlavním problémem vaší zralé pleti je ochabování pleti a ztráta objemu a obličejových kontur:
Hledáte noční krém a hlavním problémem vaší pleti jsou první známky stárnutí - linky a vrásky:
Máte citlivou pleť a hledáte noční krém proti vráskám a ztrátě pevnosti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Výrobky proti stárnutí pleti pro pevnější, svěží a zářivou pleť

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři inovativní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada se zaměřuje na jiný problém (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti) a poskytuje péči, kterou pleť potřebuje v jednotlivých fázích procesu stárnutí.


Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity byly vyvinuty speciálně tak, aby vyplňovaly hluboké vrásky, zlepšovaly pružnost pleti a vyživovaly křehkou zralou pleť. Eucerin zde přináší inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a arctiinu, která viditelně vyplňuje hluboké vrásky a urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách. Pleť je na dotek pevná a hladká a vypadá svěží a zářivá.  


Řada obsahuje škálu hydratačních výrobků: denní krémy s UVA a UVB ochranou (u SPF 30 i 15), oční a noční krém. Dále nabízí hydratační pleťové olejové sérum bohaté na pečující lipidy.

Celkové hodnocení
 • (2)
5 z 5 bodů / 2 recenzí
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Jana,

Super výrobek!!

Používala jsem velmi drahou kosmetiku, ale tento krém je 100 x lepší - opravdu mám pleť hebkou, vyživenou a vrásky zejména pod očima nejsou po třech týdnech skoro vidět!! Musel a jsem se podělit, krém mě nadchnul...
Alice,

Děkuji!

Dnes má každý krém s kyselinou hyaluronovou, vyzkoušela jsem levné i dražší krémy, až tento mi naprosto vyhovuje a hlavně funguje! Pleť mám vypnutou, krásně se roztírá -za mne super!

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář