SPF 30
 • 1/3
 • 2/3
 • 3/3
 • 1/3
 • 2/3
 • 3/3

Denní krém

5.0
3 recenzí
Nová generace výrobků Hyaluron-Filler: Denní krém proti stárnutí pleti s kyselinou hyaluronovou, saponinem a enoxolonem
Pro všechny typy pleti
S ochranným faktorem SPF 30 a UVA ochranou

Denní krém proti stárnutí pleti s 3x EFFECT - se 3 účinky:

Vyplňuje, stimuluje a zachovává. Působí proti procesu stárnutí pleti. Pro viditelně mladší vzhled a pro hladší a zářivější pleť.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Denní krém proti stárnutí pleti s SPF 30

S přibývajícím věkem klesá v pleti vlastní produkce kyseliny hyaluronové, což vede k tvorbě vrásek a staršímu vzhledu pleti. Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 s 3x EFFECT složením - se 3 účinky proti vráskám - tento proces zpomaluje:

 1. Vyplňuje: Vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová hydratuje a vyhlazuje vrásky.
 2. Stimuluje: Antioxidant saponin zvyšuje produkci vlastní kyseliny. hyaluronové v pleti až o 256 % a chrání pleť před volnými radikály.
 3. Zachovává: Enoxolon snižuje degradaci kyseliny hyaluronové o více než 50 %.

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 bojuje s prvními známkami stárnutí pleti. Viditelně vyhlazuje jemné linky i hluboké vrásky, a stará se tak o mladistvý vzhled pleti. Poskytuje pleti účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí způsobenému UV zářením a proti prohlubování vrásek a zároveň ji chrání před volnými radikály.

Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, glycinu saponinu a enoxolonu přináší cílený přístup k vyhlazení i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší (1), proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Antioxidant glycin saponin podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové v dermis vrstvě, kde vznikají ty nejhlubší vrásky, a zároveň chrání před volnými radikály. Enoxolon chrání před degradací pleti vlastní kyseliny hyaluronové.

1 Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, která je také součástí složení.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou kožní snášenlivost a velmi dobrou účinnost.

Klíčová zjištění

98%

Omlazený vzhled pleti

97%

Má pleť je viditelně a znatelně hladší

98%

Zabraňuje vzniku nových linek a vrásek

98%

Intenzivně hydratuje

Spolu s ostatními klinickými studiemi byla provedena i uživatelská studie2 (PiU), do které bylo zařazeno 240 žen (ve věku od 35 do 55 let). Po dvou a čtyřech týdnech užívání přípravku byly dosaženy následující výsledky. 2 Beiersdorf AG, PiU Thajsko, říjen 2020

Použití

Použití

Pro vaši každodenní péči

Čištění

Pleť pečlivě vyčistěte pomocí Eucerin DermatoCLEAN Čisticího pleťového gelu (pro normální až smíšenou pleť) nebo Eucerin DermatoCLEAN Čisticího pleťového mléka (pro suchou pleť).

 

Zjistit více

Tonizace

Dočistěte pleť Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodou, bude tak připravena pro následující pečující přípravek.

 

Zjistit více

Péče

Ráno: Použijte Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, dále Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15.

Večer: Použijte Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, dále Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15. Pokud chcete použít i Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum, naneste jej jako první, tedy před Eucerin Hyaluron-Filler Sérem.

Zjistit více

Korekce nedokonalostí a/nebo ochrana pleti

Eucerin Hyaluron-Filler SPF 30 nabízí UVB/UVA ochranu (s SPF 30). Pro dodatečnou ochranu před UVB/UVA zářením a negativními účinky vysokoenergetického viditelného světla vyzkoušejte Eucerin Emulzi na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50. Tato dodatečná sluneční ochrana by měla být nanášena po pečujících produktech.

Zjistit více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Jak poznám, že řada Eucerin Hyaluron-Filler je pro mne tou správnou řadou přípravků proti stárnutí pleti?

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 pro všechny typy pleti obsahuje inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, glycinu saponinu a enoxolonu. Tyto látky vyhlazují jemné linky i hluboké vrásky a zajišťují tak mladší vzhled.

 

Hledáte hydratační přípravek proti stárnutí na pleť obličeje:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 účinně hydratuje a vyhlazuje všechny typy pleti.

 

Chcete zpomalit tvorbu vrásek u své pleti:

S ochranným faktorem SPF 30 a UVA ochranou nabízí Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 spolehlivou a vysoce kvalitní ochranu proti předčasnému stárnutí způsobenému sluncem a proti prohlubování vrásek pro všechny typy pleti.

 

Hledáte denní hydratační krém pro použití pod make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 je vhodný pod make-up pro všechny typy pleti.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte pleťový hydratační krém proti stárnutí pleti s nižším SPF:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 15 pro normální a smíšenou pleť nebo Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 15 pro suchou pleť.

Hledáte noční krém, který vyhlazuje jemné linky i hluboké vrásky:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém

Hledáte oční krém pro choulostivou oblast okolí očí: "

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15

Chcete ošetřit jemné linky a vrásky, ale máte citlivou pleť:

Vyzkoušejte Eucerin Denní krém proti vráskám Q10 Active, který je určený pro citlivou pleť, abyste zklidnili citlivou stárnoucí pleť a dodali jí energii.

Hledáte denní krém proti stárnutí pleti a vaší prvořadou starostí je pokles kontur obličeje a ztráta na objemu pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro suchou pleť nebo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro normální až smíšenou pleť. Oba pomáhají vyplňovat vrásky zevnitř a zpevňovat pleť a kontury obličeje.

Hledáte denní krém proti stárnutí pleti, který vyhlazuje hluboké vrásky, ale zároveň chcete zlepšit také pružnost pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15.

Ingredience

Jak účinkuje

V inovativním složení vyvinutém společností Eucerin působí vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová po boku glycin saponinu a společně představují cílenější přístup k viditelnému vyhlazení jemných linií i hlubokých vrásek.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová (též známá jako kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem) zůstává na povrchu kůže a zlepšuje tak hydrataci nejsvrchnější vrstvy epidermis – kde vznikají jemné linie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (též známé jako kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem) jsou 40krát menší než molekuly vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, a proto tato kyselina může pronikat do hlubších vrstev epidermis, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové buňkami kůže.

Ve většině produktů je kyselina hyaluronová zkombinována s bioaktivním antioxidantem glycinem saponinem, který proniká ještě hlouběji do vrstvy dermis. Stimuluje tak produkci vlastní kyseliny hyaluronové a hydratuje v místech, kde vznikají hlubší vrásky. Navíc kůži chrání před volnými radikály.

Nová generace produktů Hyaluron-Filler obsahuje také aktivní látku enoxolon, která zpomaluje degradaci kyseliny hyaluronové tím, že blokuje hyaluronidázu.

Výsledek: o 200 % více kyseliny hyaluronové.
Jemné linky a vrásky jsou viditelně vyhlazené. Pro viditelně hladší, zářivější a mladší vzhled pleti.

 
1 Standardní jednotkou pro měření hmotnosti atomu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem má relativní molekulovou hmotost 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem 52 kDa. Obě kyseliny jsou obsaženy ve složení přípravků Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

 

FAQ (3)

5.0
3 recenzí *
3
0
0
0
0
 • Dominika 14.07.2020
  Výborný!
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Používám od Eucerinu skoro vše na pleť i tělo...., měla jsem úplně stejný, ale na léto jsem koupila tento s ochranou proti sluníčku OF 30, co je srovnatelné s opalovacím krémem, který používám u vody a musím říci, že naprosto skvěle funguje - nespálila jsem se, pleť mám hydratovanou a cítím, že vyživenou... Za mě skvělé!
 • Iva! 01.11.2019
  Topka na leto. Už nemusím myslieť na SPF ochranu.
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Tak pre mňa top produkt na leto. Vždy som v zhone zabúdala na podklad SPF pod make up. Už na to nemusím myslieť a SPF ochranu mám rovno v kréme. Toto leto sa mi prvý krát neurobili pigmentové škvrny. Krém má navyše krásnu, ale jemnú vôňu a je jemnejšej konzistencie, čo som v lete veľmi ocenila. Taktiež na lyžovačku bude super.
 • Alena 12.01.2019
  Dlouho jsem hledala
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Mám velice citlivou pleť, po čtyřicítce se sklonem k vysušování. Dlouho jsem hledala krém, který by mě nepálil do očí. Řadu Eucerin Hyaluron používám asi rok, krémy jsou velice příjemné, naprosto nedráždí oči ani pleť. Navíc opravdu vidím zjemnění vrásek a zlepšení pružnosti.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin