Novinka
  • (1)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30

Denní krém proti vráskám pro všechny typy pleti s ochrannými UVA a UVB filtry

Denní krém s SPF 30, který účinně vyplňuje i hluboké vrásky zevnitř pro mladší vzhled.

Denní krém proti stárnutí pleti s SPF 30

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 pro všechny typy pleti je denní hydratační krém, který bojuje s prvními známkami stárnutí pleti. Vyplňuje jemné linky i hluboké vrásky zevnitř pro mladší vzhled. SPF 30 a UVA ochrana předchází předčasnému stárnutí pleti v důsledku slunečního záření. Unikátní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové představuje cílenější přístup k viditelnému vyhlazení i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová s 40x menšími molekulami 1 proniká do hlubších epidermálních vrstev, kde vznikají hlubší vrásky.  

Díky SPF 30 a UVA ochraně Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 pomáhá předcházet photoagingu (předčasné stárnutí pleti vlivem slunečního záření) a prohlubování vrásek.

1 - Ve srovnání s  vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku. 

 

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly dobrou kožní snášenlivost a účinnost.

Často kladené otázky

Jak poznám, že řada Eucerin Hyaluron-Filler je pro mne tou správnou řadou přípravků proti stárnutí pleti?

Řada Eucerin Hyaluron-Filler byla speciálně navržena tak, aby účinně působila proti prvním známkám stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. Naše pleť je stejnou individualitou, jako jsme my sami, a její stárnutí probíhá různě, v závislosti na našem genetickém vybavení a životním stylu. Jemné linky a vrásky se obvykle začínají objevovat ve věku kolem 30 let. Přípravky z řady Eucerin Hyaluron-Filler působí tak, že vyplňují i hluboké vrásky pro dosažení mladšího vzhledu.

Pokud je vaším hlavním znakem stárnutí pleti také ztráta objemu a pokleslé kontury obličeje (jak tomu často bývá u žen mezi 40. a 50. rokem), pak je vhodná řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, která je speciálně navržena tak, aby vyplňovala hluboké vrásky a pomáhala obnovit kontury obličeje. Pokud je vaším hlavním znakem stárnutí pleti ztráta pružnosti pleti a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen po 50. roce), pak vám doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

Více informací o různých fázích stárnutí pleti naleznete v našem článku o procesech a změnách v kůži v různém věku.

 

V jakém věku mám začít používat přípravky z řady Eucerin Hyaluron-Filler?

Lidská pleť je stejně jedinečná, jako jsou sami lidé. Odpoveď je tedy u každého člověka jiná a záleží na řadě faktorů vnitřních (jako je naše genetické vybavení) i vnějších (jako množství slunce, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky, se začínají objevovat kolem 30. roku a právě pro v tomto období doporučujeme, abyste začali používat řadu Eucerin Hyaluron-Filler. Pokud máte jakékoli pochybnosti, přečtěte si náš článek o pleti v různém věku, nebo se poraďte s lékárníkem či dermatologem.

 

Proč obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 ochranné UVA a UVB filtry?

Sluneční UVA a UVB paprsky působí na kůži různými způsoby. UVA paprsky jsou nejčastěji spojovány s photoagingem (předčasné stárnutí pleti vlivem slunečního záření), protože přispívají k rozpadu složek pokožky, jako je kyselina hyaluronová, kolagen a elastin, které jsou klíčem k pevnosti a pružnosti pleti. UVB paprsky mohou způsobit okamžité poškození, například spáleniny, a dlouhodobé poškození, jako je rakovina kůže. Přečtěte si více o tom, jak sluneční paprsky ovlivňují pokožku.
 
Pleť obličeje je často vystavena oběma typům UV záření, a to i za oblačných dnů. To je důvod, proč Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 obsahuje jak ochranu proti UVA, tak UVB záření.

Pokud hledáte další ochranu proti slunečnímu záření, doplňte svůj běžný denní krém také Eucerin Emulzí na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50.

 

Ingredience

Použití

Pro vaši každodenní péči

Pleť pečlivě vyčistěte pomocí Eucerin DermatoCLEAN Čisticího pleťového gelu (pro normální až smíšenou pleť) nebo Eucerin DermatoCLEAN Čisticího pleťového mléka (pro suchou pleť).

 

Dočistěte pleť Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodou, bude tak připravena pro následující pečující přípravek.

 

Ráno: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum a poté příslušný Eucerin Hyaluron-Filler denní krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15.

Večer: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum a poté Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15.

 

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 (s barevnými pigmenty) můžete použít po aplikaci denního krému nebo místo něho. Pokud si přejete, můžete poté nanést make-up. 

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 poskytuje UVB ochranu (SPF 30) a také UVA ochranu, pokud ho použijete s Eucerin Hyaluron-Filler CC krémem SPF 15 a/nebo s make-upem. 
Pokud potřebujete další ochranu před UVA a UVB zářením a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného světla HEVIS, použijte Eucerin Emulzi na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50.

 

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Jak poznám, že řada Eucerin Hyaluron-Filler je pro mne tou správnou řadou přípravků proti stárnutí pleti?

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 pro všechny typy pleti obsahuje jedinečnou kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, která vyhlazuje jemné linky a vyplňuje i hluboké vrásky pro mladší vzhled.

 

Hledáte hydratační přípravek proti stárnutí na pleť obličeje:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 účinně hydratuje a vyplňuje vrásky, je určený pro všechny typy pleti.

 

Chcete zpomalit tvorbu vrásek u své pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 pro všechny typy pleti s ochranným faktorem SPF 30 a UVA ochranou poskytuje účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti vlivem slunečního záření (photoaging) a prohlubováním vrásek.

 

Hledáte denní hydratační krém pro použití pod make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 je vhodný pod make-up pro všechny typy pleti.

Hledáte pleťový hydratační krém proti stárnutí pleti s nižším SPF:
Hledáte pleťový korekční přípravek ke sjednocení barevného tónu své pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém světlý SPF15 a Eucerin Hyaluron-Filler CC krém středně tmavý SPF15 obsahují barevné pigmenty, které sjednocují tón pleti a oživují ji.

 

Hledáte noční krém, který vyhlazuje jemné linky i hluboké vrásky:
Hledáte oční krém pro choulostivou oblast okolí očí: "
Chcete ošetřit jemné linky a vrásky, ale máte citlivou pleť:

Vyzkoušejte Eucerin Vyhlazující denní krém proti vráskám Q10 ACTIVE, který je určený pro citlivou pleť, abyste zklidnili citlivou stárnoucí pleť a dodali jí energii.

Hledáte denní krém proti stárnutí pleti a vaší prvořadou starostí je pokles kontur obličeje a ztráta na objemu pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro suchou pleť nebo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro normální až smíšenou pleť . Oba pomáhají vyplňovat vrásky zevnitř a zpevňovat pleť a kontury obličeje.

 

Hledáte denní krém proti stárnutí pleti, který vyhlazuje hluboké vrásky, ale zároveň chcete zlepšit také pružnost pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Péče o pleť zabraňující stárnutí s účinným vyplněním vrásek

V průběhu stárnutí se mění struktura kůže: nejdříve se objevují tenké linie a vrásky, které se během doby prohlubují. S tím, jak vyzráváme, se postupně snižuje pevnost pleti, její lesk a později i pružnost. 

Skupina Hyaluron-Filler vyhlazujících přípravků Eucerin proti vráskám zahrnuje tři nové řady, pro které byla klinicky i dermatologicky doložena řada účinků působících proti stárnutí pleti. Každá řada má své vlastní primární zaměření (vrásky, ztrátu na objemu a ztrátu elasticity), což zaručuje, že se pleti dostane právě takové péče, jakou potřebuje, v každé fázi procesu stárnutí.

Eucerin Hyaluron-Filler proti vráskám byl speciálně navržen tak, aby si poradil s prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linie a vrásky. Jedinečná směs vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu přináší cílenější přístup, jak dosáhnout viditelného vyhlazení i těch nejhlubších vrásek a omlazení vzhledu. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší *, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikajíty nejhlubší vrásky

Řada zahrnuje denní krémy a tónovací CC krémy vyhovující všem typům pleti, noční krém, oční krém a koncentrát, které vyhladí i ty nejhlubší vrásky a dosáhnou mladistvějšího vzhledu.  

*Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku

Celkové hodnocení
  • (1)
5 z 5 bodů / 1 recenzí
5 Stars
1
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
alena,

Dlouho jsem hledala

Mám velice citlivou pleť, po čtyřicítce se sklonem k vysušování. Dlouho jsem hledala krém, který by mě nepálil do očí. Řadu Eucerin Hyaluron používám asi rok, krémy jsou velice příjemné, naprosto nedráždí oči ani pleť. Navíc opravdu vidím zjemnění vrásek a zlepšení pružnosti.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář