NOVINKA
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Tělový krém s omlazujícím účinkem

5.0
1 recenzí
Zlepšuje pružnost
Redukuje pigmentové skvrny
Zjemňuje & hydratuje

Zlepšuje pružnost, redukuje pigmentové skvrny, zjemňuje & hydratuje.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Tělový krém s omlazujícím účinkem pro 3 hlavní potřeby stárnoucí pokožky. Arctiin stimuluje produkci kolagenu, který zlepšuje pružnost a pevnost pokožky. Složení s patentovaným thiamidolem* viditelně redukuje výskyt tmavých skvrn a zanechává tak sjednocenou a zářivou pokožku. Ve složení obsažená kyselina hyaluronová navíc pokožku intenzivně hydratuje a zjemňuje. Hedvábná a krémová nemastná textura.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Tělový krém s omlazujícím účinkem

Jedinečné složení s omlazujícím účinkem pro 3 hlavní potřeby stárnoucí pokožky. Arctiin stimuluje produkci kolagenu, který zlepšuje pružnost a pevnost pokožky. Složení s patentovaným thiamidolem* viditelně redukuje výskyt tmavých skvrn, a zanechává tak sjednocenou a zářivou pokožku. Ve složení obsažená kyselina hyaluronová navíc pokožku intenzivně hydratuje a zjemňuje. Hedvábná a krémová nemastná textura. První viditelné výsledky již po 2 týdnech používání. Výsledek: Sjednocená, pevnější a mladistvě vypadají pokožka, která je jemná na dotyk.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokazují velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost u všech typů pokožky.

Klíčová zjištění

100 %

Zanechává na pokožce hedvábný pocit

97 %

Zlepšuje pevnost a pružnost pokožky

97 %

Zanechává pokožku pružnou

96 %

Zmírňuje vysušování

93 %

Sjednocuje tón pokožky

91 %

Rozjasňuje tón pokožky

Byla provedena uživatelská studie (PiU) se 130 ženami. Ty po pravidelném používání přípravku po dobu čtyř týdnů uváděly následující výsledky:

Použití

Použití

 

 • Naneste na pokožku tenkou vrstvu krému a jemně ho do ní vmasírujte. 
 • Pro lepší výsledky používejte ráno a večer, během jednoho dne však max. 2 aplikace.
Cleanse

Čištění

Umyjte pokožku těla Sprchovým olejem Eucerin pH5 (pro velmi citlivou suchou pokožku) nebo Sprchovou emulzí Eucerin pH5 (pro citlivou suchou pokožku).

Zjistit více
Péče

Péče

Naneste na pokožku tenkou vrstvu Tělového krému s omlazujícím účinkem Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity a jemně ho do ní vmasírujte. Pro dosažení těch nejlepších výsledků používejte krém denně ráno a večer, maximálně dvakrát za den. 
 
Pro dosažení těch nejlepších výsledků ošetřujte stařecké skvrny na rukou Krémem na ruce Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

Zjistit více

Dodatečná ochrana

Pro dodatečnou ochranu pokožky před odchodem z domu použijte produkty ze špičkové řady sluneční ochrany s vysokým a velmi vysokým ochranným faktorem SPF, které jsou speciálně vyvinuty pro různé typy problémů s pokožkou.

Ingredience

Jak účinkují

Jak pokožka stárne, produkuje čím dál méně kyseliny hyaluronové a dochází v ní k úbytku kolagenu a elastinu. Mění se struktura pokožky: vznikají hluboké vrásky, pleť začíná ochabovat.

Účinné látky Tělového krému s omlazujícím účinkem Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity společným působením zlepšují pružnost pokožky, redukují pigmentové skvrny a obnovují pokožku, aby byla pevnější a zářivější. Složení s trojím účinkem obsahuje jedinečnou, inovativní, aktivní kombinaci arctiinu (podporuje obnovu kolagenu a pomáhá zlepšovat pružnost pokožky), thiamidolu (s klinicky a dermatologicky prokázaným účinkem na omezení stařeckých skvrn a preventivním účinkem proti jejich opětovnému vzniku) a kyseliny hyaluronové (dodává pokožce intenzivní hydrataci a hladký vzhled). Výsledkem je sjednocená, pevnější a omlazená pleť, která je hladká a pružná.
 
Thiamidol působí na samotnou příčinu hyperpigmentace tím, že potlačuje tvorbu melaninu v pokožce, takže stávající tmavé skvrny blednou a nových tmavých skvrn se tvoří méně. Thiamidol je klíčovou účinnou látkou řady Eucerin Anti-Pigment a bylo klinicky a dermatologicky prokázáno, že omezuje výskyt tmavých skvrn a zabraňuje jejich opětovnému vzniku. První výsledky jsou viditelné již po dvou týdnech a při pravidelném používání se neustále zlepšují.
 
Receptura obsahuje inovativní kombinaci vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové pro cílenější péči vedoucí k viditelnému vyhlazení hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci v nejsvrchnější vrstvě epidermis (kde vznikají jemné linky a vrásky), zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, která je 40krát menší1, proniká hlouběji do epidermis, kde stimuluje vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové v místě vzniku hlubších vrásek.

1 V porovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, která je rovněž součástí složení.

FAQ (2)

 • Jak poznám, že je pro mě Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity tou správnou řadou produktů proti stárnutí?

  Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity byla speciálně vyvinuta pro zralou pleť a pro ty, které trápí především hluboké vrásky a nedostačně pružná pokožka. Každý jsme jedinečný, a proto má i každá pokožka individuální potřeby a v závislosti na genetice a životním stylu se liší i to, jak stárne. Zmíněné problémy nicméně obvykle trápí všechny, kterým už bylo padesát let. Všechny produkty této řady působí na vyplnění hlubokých vrásek a zlepšení pružnosti pokožky, které dodávají pevnost a svěží a zářivý vzhled.
   
   Pokud vás trápí spíše jemné linky a počínající vrásky, pak můžete vyzkoušet řadu Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT.
   
   Jestliže vás trápí především povadlá pleť a ztráta objemu a kontur obličeje (což se často týká žen mezi přibližně 40. a 50. rokem života), vyzkoušejte řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, která má liftingový účinek a byla speciálně vyvinuta pro vyhlazení hlubokých vrásek a vyrýsování kontur obličeje.
   
   Další informace o různých fázích stárnutí pleti naleznete v našem článku o pleti v různém stáří, který vám také pomůže při výběru vhodného produktu.

 • V jakém věku bych měl/a začít používat řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity?

  Naše pleť je stejně rozdílná jako my sami, takže odpověď na tuto otázku se u každého člověka liší a závisí na mnoha faktorech - vnitřních (např. na genetice) i vnějších (např. na množství slunečního záření, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky, se začínají objevovat po třicítce. Na tyto problémy se zaměřuje řada Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT. Kolem čtyřicítky se u většiny z nás projevuje ochabnutí pleti a ztráta kontur a objemu v oblasti obličeje, a proto je vhodné používat produkty řady Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Obvykle až po padesátce je nutné začít podporovat pružnost pokožky, kterou nabízí řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.
   
   Pokud si nejste jistí, přečtěte si náš článek o pokožce v různých fázích stárnutí nebo se poraďte s lékárníkem či dermatologem.

5.0
1 recenzí *
1
0
0
0
0
 • Pavlínka 26.03.2024
  test
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  TestTesTestTestTesTestTestTesTestTestTesTestTestTesTestTestTesTestTestTesTest

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin