• 1/4 Oční sérum foto
 • 2/4 Oční sérum foto
 • 3/4 Oční sérum foto
 • 4/4 Oční sérum foto

Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15

0
0 recenzí
Oční krém proti stárnutí pleti s kyselinou hyaluronovou
Viditelně vyhlazuje jemné linie a vrásky a omlazuje vzhled
Ochranný filtr UVA a UVB

Oční krém proti stárnutí pleti s ochrannými filtry UVA a UVB

Pečující krém proti vráskám kolem očí řeší a ošetřuje jemné linie a vrásky a omlazuje vzhled. Oftalmologicky testováno.

O produktu

Oční krém proti stárnutí pro všechny typy pleti

Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15 si poradí s prvními známkami stárnutí, jako jsou vějířky v choulostivé oblasti kolem očí. Viditelně vyhlazuje jemné linie a vrásky a omlazuje vzhled a chrání pleť před předčasným stárnutím vyvolaným UV paprsky.

Inovativní směs vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu vyvinutá společností Eucerin představuje cílenější přístup k viditelnému vyhlazení i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší*, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikají ty nejhlubší vrásky.

Svým ochranným faktorem SPF15 a UVA filtrem přináší denní hyaluronový vyhlazující krém proti vráskám Eucerin Hyaluron-Filler účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a prohlubování vrásek v oblasti očí.

* Ve srovnání s  vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie dokládají velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost. 

Klíčová zjištění

Byla provedena studie s použitím přípravku („Product in Use“, PIU), do které bylo zařazeno 126 žen, z nichž 50 % bylo ve věku mezi 30 a 39 lety. Po čtyřech týdnech užívání přípravku byly hlášeny následující výsledky:

 • 85 %: zpomalení vývoje a snížení výraznosti vrásek
 • 87 %: zabraňuje tvorbě jemných linií a vrásek 
 • 90 %: představuje ideální bázi pro makeup

Vlastnosti

 • oftalmologicky testovaný
 • bez parfemace
 • vhodné pro nositelky kontaktních čoček
 • ideální jako podklad pod make-up
 • SPF 15
 • UVA ochrana

Použití

Použití

Pro Vaši každodenní péči

Čištění

Pleť pečlivě vyčistěte pomocí Eucerin DermatoCLEAN Čisticího gelu (pro normální až kombinovanou pleť) nebo Eucerin DermatoCLEAN Čisticího mléka (pro suchou pleť).

Přečtěte si více

Tonizace

K přípravě pleti na pečující přípravky použijte rozjasňující Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu

Přečtěte si více

Péče

Dopoledne: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum a poté Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15

Odpoledne: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum a poté Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15

Přečtěte si více

Co dělat a čemu se vyhnout

Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém použijte, pokud …

Hledáte účinný oční krém proti vráskám, který nepodráždí Vaši citlivou pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15 je oftalmologicky testovaný a neobsahuje parfémy.

Chcete zlepšit vzhled již přítomných vrásek kolem očí:

Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15 obsahuje vysokomolekulární i nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a glycin saponin, kterými cílí na jemné linie a vrásky a ošetřuje je.

Chcete chránit oblast svých očí před dalšími vráskami:

Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15 poskytuje svými UVB a UVA filtry ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a prohlubování  vrásek v oblasti očí.

Jiný přípravek vyzkoušejte, pokud …

Hledáte oční krém pro boj s povislou pletí, která ztrácí na objemu:

Pro doplnění ztraceného objemu a zpevnění pleti v okolí očí vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume Lift Oční krém

Ingredience

Jak účinkuje

Hyaluronic acid reduces the appearances of fine lines and wrinkles

V inovativním složení vyvinutém společností Eucerin působí vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová po boku glycin saponinu a společně představují cílenější přístup k viditelnému vyhlazení jemných linií i hlubokých vrásek.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová (též známá jako kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem) zůstává na povrchu kůže a zlepšuje tak hydrataci nejsvrchnější vrstvy epidermis – kde vznikají jemné linie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (též známé jako kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem) jsou 40krát menší než molekuly vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, a proto tato kyselina může pronikat do hlubších vrstev epidermis, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové buňkami kůže.

Bioaktivní glycin saponin proniká ještě hlouběji, do dermálních vrstev kůže, stimuluje produkci kyseliny hyaluronové a doplňuje vlhkost tam, kde vznikají hluboké vrásky.

Viditelně vyhlazuje jemné linie a vrásky a vyhlazuje kůži a omlazuje vzhled.

1 Standardní jednotkou pro měření hmotnosti atomu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem má relativní molekulovou hmotost 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem 52 kDa. Obě kyseliny jsou obsaženy ve složení přípravků Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

FAQ (5)

  Jak poznám, že je řada Eucerin Hyaluron-Filler pro mne tou správnou řadou přípravků proti stárnutí pleti?

  Řada Eucerin Hyaluron-Filler má speciální složení, které si poradí s prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linie a vrásky. Naše pleť je stejnou individualitou, jako jsme my sami, a její stárnutí probíhá různě, v závislosti na našem genetickém vybavení a životním stylu. Jemné linie a vrásky se obvykle začínají objevovat ve věku kolem 30 let. Přípravky z řady Eucerin Hyaluron-Filler působí tak, že vyhlazují i ty nejhlubší vrásky a omlazují vzhled.

  Pokud je Vaší hlavní starostí ztráta na objemu (jak tomu často bývá u žen mezi 40. a 50. rokem), pak právě řada Eucerin Volume-Filler má to správné speciální složení, aby vyplnila hluboké vrásky a obnovila kontury obličeje. Pokud je Vaší hlavní starostí elasticita kůže a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen po 50. roce) pak Vám doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

  Více informací o různých fázích stárnutí pleti naleznete v našem článku o pleti obličeje v různém věku, který Vám též pomůže zvolit si ten správný přípravek.

  V jakém věku mám začít používat Eucerin Hyaluron-Filler?

  Lidská pleť je stejně jedinečná, jako jsou sami lidé. Odpoveď je tedy u každého člověka jiná a záleží na řadě faktorů vnitřních (jako je naše genetické vybavení) i vnějších (jako množství slunce, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí jako jsou jemné linie a vrásky se začínají objevovat kolem 30. roku a právě pro tento věk doporučujeme, abyste začali používat řadu Eucerin Hyaluron-Filler. Pokud máte jakékoli pochybnosti, přečtěte si laskavě náš článek o pleti obličeje v různém věku, nebo se poraďte s lékárníkem či dermatologem.

  Proč obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15 ochranné filtry UVA a UVB?

  Pleť obličeje je slunci vystavována více než kůže těla a je citlivá ke škodlivým paprskům UVA a UVB, které mohou způspbit její předčasné stárnutí. Ochrana pleti v choulostivé oblasti okolí očí je důležitá proto, aby se předešlo poškození DNA, sluncem vyvolanému předčasnému stárnutí pleti („photoaging“) a hyperpigmentaci. Proto jsou do námi vyvinutého složení přípravku zakomponovány ochranný faktor SPF15 a UVA filtr.

  Čím se od sebe liší Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15 a Eucerin Volume-Filler Oční krém SPF15?

  Oba jsou účinnými očními krémy proti stárnutí, které obsahují ochranné UV filtry a jsou vhodné pro všechny typy pleti. Oba též obsahují kyselinu hyaluronovou, ale v různých formách tak, aby vyhověly různým potřebám pleti.
  Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15  obsahuje také glycin saponin, který podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové v buňkách dermis, kde se vytvářejí ty nejhlubší vrásky. To znamená, že pokud jsou Vaší hlavní starostí vrásky, bude Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15 pravděpodobně tím nejúčinnějším ošetřením Vaší citlivé oblasti kolem očí.
  S dalším vyzráváním se pleť stává povislou a ztrácí na objemu. Eucerin Volume-Filler Oční krém obsahuje magnolol – ten způsobuje zvětšení a zmnožení buněk dodávajících pleti objem – a oligopeptidy stimulující obnovu kolagenu. Kromě toho, že vyhlazuje hluboké vrásky, napomáhá tato řada obnově objemu a lepší definici kontur povislé pleti v oblasti očí.

  Mohu používat Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15 přes noc a také během dne?

  Ano. Je jasné, že přes noc sice nepotřebujete ochranný faktor proti slunci, ale účinné látky obsažené v Eucerin Hyaluron-Filler Očním krému SPF15 budou působit během noci, vyplní vrásky a omladí vzhled.

Complete the routine

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin