SPF 15
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Oční krém

0.0
0 recenzí
Nová generace výrobků Hyaluron-Filler: Oční krém proti vráskám s kyselinou hyaluronovou, saponinem a enoxolonem
S SPF 15 a UVA ochranou, pro všechny typy pleti
Oftalmologicky testovaný, bez parfemace, vhodný i při používání kontaktních čoček

Oční krém proti stárnutí pleti s 3x EFFECT - se 3 účinky:

Vyplňuje, stimuluje a zachovává. Působí proti procesu stárnutí pleti. Pro viditelně mladší vzhled a pro hladší a zářivější pleť.

Přispíváme k udržitelnosti

Produkt neobsahuje mikroplasty (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Oční krém proti stárnutí pro všechny typy pleti

S přibývajícím věkem klesá v pleti vlastní produkce kyseliny hyaluronové, což vede k tvorbě vrásek a staršímu vzhledu pleti. Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15 s 3x EFFECT složením - se 3 účinky proti vráskám - tento proces zpomaluje:

1. Vyplňuje: Vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová hydratuje a vyhlazuje vrásky.

2. Stimuluje: Antioxidant saponin zvyšuje produkci vlastní kyseliny hyaluronové v pleti až o 256 % a chrání pleť před volnými radikály.

3. Zachovává: Enoxolon snižuje degradaci kyseliny hyaluronové o více než 50 %.

Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15 bojuje s prvními známkami stárnutí pleti, jako jsou vějířky v choulostivé oblasti kolem očí. Viditelně vyhlazuje jemné linky i hluboké vrásky, a poskytuje tak mladší vzhled pleti. Poskytuje pleti účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí způsobenému UV zářením a proti prohlubování vrásek a zároveň ji chrání před volnými radikály.

Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, glycinu saponinu a enoxolonu přináší cílený přístup k vyhlazení i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší(1), proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Antioxidant glycin saponin podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové v dermis vrstvě, kde vznikají ty nejhlubší vrásky, a zároveň chrání před volnými radikály. Enoxolon chrání před degradací pleti vlastní kyseliny hyaluronové.

(1) Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, která je také součástí složení.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou kožní snášenlivost a velmi dobrou účinnost.

Klíčová zjištění

100 %

Omlazený vzhled pleti okolo očí

98 %

Jemné linky a vrásky jsou viditelně vyhlazeny

99 %

Má pleť je viditelně a znatelně hladší

100 %

Zabraňuje vzniku nových linek a vrásek

97%

Zabraňuje prohlubování vrásek

Spolu s ostatními klinickými studiemi byla provedena i uživatelská studie2 (PiU), do které bylo zařazeno 240 žen (ve věku od 35 do 55 let). Po dvou a čtyřech týdnech užívání přípravku byly dosaženy následující výsledky. 2 Beiersdorf AG, PiU Thajsko, říjen 2021

Použití

Použití

Pro Vaši každodenní péči

Čištění

Pleť pečlivě vyčistěte pomocí Eucerin DermatoCLEAN Čisticího gelu (pro normální až kombinovanou pleť) nebo Eucerin DermatoCLEAN Čisticího mléka (pro suchou pleť).

Zjistit více

Tonizace

K přípravě pleti na pečující přípravky použijte rozjasňující Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu

Zjistit více

Péče

Ráno: Použijte Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, dále Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15.

Večer: Použijte Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, dále Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15. Pokud chcete použít i Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum, naneste jej jako první, tedy před Eucerin Hyaluron-Filler Sérem.

Zjistit více

Co dělat a čemu se vyhnout

Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém použijte, pokud …

Hledáte účinný oční krém proti vráskám, který nepodráždí Vaši citlivou pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15 je oftalmologicky testovaný a neobsahuje parfémy.

Chcete zlepšit vzhled již přítomných vrásek kolem očí:

Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15 obsahuje inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, glycinu saponinu a enoxolonu. Tyto látky vyhlazují jemné linky a zajišťují tak mladší vzhled.

Chcete chránit oblast svých očí před dalšími vráskami:

Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15 poskytuje svými UVB a UVA filtry ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a prohlubování  vrásek v oblasti očí.

Jiný přípravek vyzkoušejte, pokud …

Hledáte oční krém pro boj s povislou pletí, která ztrácí na objemu:

Pro doplnění ztraceného objemu a zpevnění pleti v okolí očí vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume Lift Oční krém

Hledáte oční krém, který by vaší pleti dodal pružnost:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15. Zlepšuje pružnost pleti a viditelně vyhlazuje hluboké vrásky, čímž pleti okolo očí dodává zářivější a mladistvější vzhled.

Ingredience

Jak účinkuje

V inovativním složení vyvinutém společností Eucerin působí vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová po boku glycin saponinu a společně představují cílenější přístup k viditelnému vyhlazení jemných linií i hlubokých vrásek.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová (též známá jako kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem) zůstává na povrchu kůže a zlepšuje tak hydrataci nejsvrchnější vrstvy epidermis – kde vznikají jemné linie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (též známé jako kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem) jsou 40krát menší než molekuly vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, a proto tato kyselina může pronikat do hlubších vrstev epidermis, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové buňkami kůže.

Ve většině produktů je kyselina hyaluronová zkombinována s bioaktivním antioxidantem glycinem saponinem, který proniká ještě hlouběji do vrstvy dermis. Stimuluje tak produkci vlastní kyseliny hyaluronové a hydratuje v místech, kde vznikají hlubší vrásky. Navíc kůži chrání před volnými radikály.

Nová generace produktů Hyaluron-Filler obsahuje také aktivní látku enoxolon, která zpomaluje degradaci kyseliny hyaluronové tím, že blokuje hyaluronidázu.

Výsledek: o 200 % více kyseliny hyaluronové.
Jemné linky a vrásky jsou viditelně vyhlazené. Pro viditelně hladší, zářivější a mladší vzhled pleti.

 

1 Standardní jednotkou pro měření hmotnosti atomu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem má relativní molekulovou hmotost 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem 52 kDa. Obě kyseliny jsou obsaženy ve složení přípravků Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

FAQ (5)

 • Jak poznám, že je řada Eucerin Hyaluron-Filler pro mne tou správnou řadou přípravků proti stárnutí pleti?

  Řada Eucerin Hyaluron-Filler byla speciálně vyvinuta k tomu, aby bojovala proti prvním známkám stárnutí, jakou jsou jemné linky a vrásky. Ač je naše pleť, stejně jako každý z nás, jedinečná a stárne rozdílně v závislosti na naší genetické výbavě a životním stylu, linky a vrásky se začínají objevovat okolo 25 let. Řada Eucerin Hyaluron-Filler zpomaluje proces stárnutí pleti tím, že vyhlazuje hluboké vrásky. Pro viditelně hladší, zářivější a mladší vzhled pleti.

  Pokud je Vaší hlavní starostí ztráta na objemu (jak tomu často bývá u žen mezi 40. a 50. rokem), pak právě řada Eucerin Volume-Filler má to správné speciální složení, aby vyplnila hluboké vrásky a obnovila kontury obličeje. Pokud je Vaší hlavní starostí elasticita kůže a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen po 50. roce) pak Vám doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

  Více informací o různých fázích stárnutí pleti naleznete v našem článku o pleti obličeje v různém věku, který Vám též pomůže zvolit si ten správný přípravek.

 • V jakém věku mám začít používat Eucerin Hyaluron-Filler?

  Lidská pleť je stejně jedinečná, jako jsou sami lidé. Odpoveď je tedy u každého člověka jiná a záleží na řadě faktorů vnitřních (jako je naše genetické vybavení) i vnějších (jako množství slunce, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí jako jsou jemné linie a vrásky se začínají objevovat kolem 30. roku a právě pro tento věk doporučujeme, abyste začali používat řadu Eucerin Hyaluron-Filler. Pokud máte jakékoli pochybnosti, přečtěte si laskavě náš článek o pleti obličeje v různém věku, nebo se poraďte s lékárníkem či dermatologem.

 • Proč obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15 ochranné filtry UVA a UVB?

  Pleť obličeje je slunci vystavována více než kůže těla a je citlivá ke škodlivým paprskům UVA a UVB, které mohou způspbit její předčasné stárnutí. Ochrana pleti v choulostivé oblasti okolí očí je důležitá proto, aby se předešlo poškození DNA, sluncem vyvolanému předčasnému stárnutí pleti („photoaging“) a hyperpigmentaci. Proto jsou do námi vyvinutého složení přípravku zakomponovány ochranný faktor SPF15 a UVA filtr.

 • Čím se od sebe liší Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15 a Eucerin Volume-Filler Oční krém SPF15?

  Oba jsou účinnými očními krémy proti stárnutí, které obsahují ochranné UV filtry a jsou vhodné pro všechny typy pleti. Oba též obsahují kyselinu hyaluronovou, ale v různých formách tak, aby vyhověly různým potřebám pleti.
  Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15 obsahuje také glycin saponin, který podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové v buňkách dermis, kde se vytvářejí ty nejhlubší vrásky. Navíc obsahuje enoxolon, který zpomaluje degradaci kyseliny hyaluronové. To znamená, že pokud jsou Vaší hlavní starostí vrásky, bude Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15 pravděpodobně tím nejúčinnějším ošetřením Vaší citlivé oblasti kolem očí.
  S dalším vyzráváním se pleť stává povislou a ztrácí na objemu. Eucerin Volume-Filler Oční krém obsahuje magnolol – ten způsobuje zvětšení a zmnožení buněk dodávajících pleti objem – a oligopeptidy stimulující obnovu kolagenu. Kromě toho, že vyhlazuje hluboké vrásky, napomáhá tato řada obnově objemu a lepší definici kontur povislé pleti v oblasti očí.

 • Mohu používat Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF15 přes noc a také během dne?

  Ano. Ochranný faktor přes noc samozřejmě nepotřebujete, ale další aktivní ingredience v Eucerin Hyaluron-Filler Očním krému SPF 15 přes noc budou účinkovat, a postarají se tak o viditelně hladší, zářivější a mladší pleť.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin