• (7)

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15

Denní krém pro zralou pleť s SPF 15 a UVA ochranou

Vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a na pohled svěží a zářivá.

Denní krém proti stárnutí pleti pro zralou pleť

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 je denní krém proti stárnutí pleti, který vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. 

Jedinečné složení přináší několik omlazujících účinků. Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové viditelně vyplňuje hluboké vrásky. Arctiin (aktivní složka, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v  buňkách pleti) účinkuje společně se silymarinem (vysoce účinný antioxidant, který chrání před rozpadem kolagenových a elastinových vláken a zlepšuje prokrvení pleti na buněčné úrovni). Pleť je na dotek pevná a hladká a na pohled svěží a zářivá.   

Denní krém obsahuje také SPF 15 s UVA filtrem pro zvýšenou ochranu proti slunečnímu záření, které může prohlubovat vrásky a urychlovat tak proces stárnutí pleti.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská studie (PIU) u 120 žen ve věku od 49 let. Po testování výrobku po dobu dvou týdnů uvedly tyto výsledky: 

 • 99 %: zlepšuje vzhled mé pleti
 • 98 %: pleť je na dotek znatelně pevnější
 • 98 %: intenzivně hydratuje pleť
 • 97 %: pleť je posílena 
 • 93 %: vrásky a linky jsou vyhlazenější
 • 86 %: výrobek je skvělý jako základ pod make-up 
 

Často kladené otázky

Jak zjistím, zda jsou výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity proti stárnutí pleti pro mne vhodné?

Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity  byla vyvinuta speciálně pro zralou pleť, a pro ty, jejichž primárním znakem stárnutí pleti je nedostatek pružnosti pleti a hluboké vrásky. I když je naše pleť stejně jedinečná jako my sami, a také odlišně stárne v závislosti na našich genetických predispozicích a životním stylu, toto jsou časté společné problémy zralé pleti u žen od 50 let. Výrobky společně napomáhají vyplnit hluboké vrásky a zlepšit pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a hladká a na pohled svěží a zářivá.     

Pokud vás trápí spíše časnější stádium linek a vrásek, můžete vyzkoušet řadu Eucerin Hyaluron-Filler. A pokud je vaším aktuálním hlavním znakem stárnutí pleti jeíj ochabování, ztráta objemu a obličejových kontur (jak to bývá často u žen zhruba mezi 40 a 50 lety), vyzkoušejte řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, která byla vyvinuta speciálně pro vyplnění vrásek a zpevnění kontur obličeje pro liftingový účinek.   

Další informace o různých fázích stárnutí pleti, které vám pomohou najít ten správný výrobek pro vás, si můžete přečíst v našem článku o pleti obličeje v různém věku.

V jakém věku bych měla začít používat Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity?

Naše pleť je stejně jedinečná jako my sami, proto se odpověď na tuto otázku bude u každého z nás lišit a bude záviset na mnoha faktorech, jak vnitřních (jako jsou naše genetické predispozice), tak vnějších (např. množství slunečního záření, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí pleti, jako jsou jemné linky a vrásky se začínají objevovat již po 30. roku věku a pro tyto problémy doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler, která je cíleně řeší. Po čtyřicítce dochází u většiny z nás k ochabování pleti a ke ztrátě objemu a obličejových kontur, a proto se zde nejlépe hodí řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roce většinou potřebujeme podpořit pružnost naší pleti, a v tomto případě je nejvhodnější řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.  

Máte-li jakékoliv pochybnosti, přečtěte si náš článek o pleti v různém věku nebo se obraťte na vašeho lékárníka či dermatologa.

Proč Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 obsahuje UVA a UVB ochranu?

Pleť obličeje je vystavena slunci více než pokožka na zbytku těla a je citlivější na škodlivé UVA/UVB záření, které může způsobit její předčasné stárnutí. Je důležité chránit pleť před poškozením DNA, fotostárnutím (předčasným stárnutím pleti způsobeným sluncem) a hyperpigmentací, proto náš výrobek obsahuje SPF 15 a zabudovaný UVA filtr.

Pokud hledáte silnější sluneční ochranu, naneste na pleť po použití vašeho Eucerin denního krému také Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50 nebo SPF 30. Složení tohoto výrobku obsahuje technologii Eucerin Advanced Spectral Technology, která kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry 1 pro vysokou ochranu proti UV záření s licochalconem A, který neutralizuje volné radikály vznikající vlivem UV záření a vysokoenergetického viditelného světla (HEVIS). Tento opalovací přípravek také obsahuje kyselinu glycyrrhetinovou, která podporuje vlastní reparační mechanismus DNA pleti, a kyselinu hyaluronovou pro viditelnou redukci vrásek.

1 Odpovídá vysokým standardům UVA a UVB ochrany definovaným organizací Cosmetics Europe. Úroveň UVA ochrany je vyšší než doporučuje EU.

Jaký výrobek bych měla používat na jemnou pleť okolo očí?

Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15. Zlepšuje pružnost pleti a zároveň viditelně vyplňuje hluboké vrásky pro hladší a pevnější pleť. Poskytuje také UVA a UVB ochranu, což je důležité zejména pro citlivou oblast okolo očí.

Ingredience

Použití

Zena nanaší ELASTICITY+FILLER Denní krém

Pro vaši každodenní péči

Použijte Eucerin Čisticí pleťovou vodu

Použijte Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodou pro přípravu pleti na vaše další pečující výrobky.

Žena nanáší Eucerin ELASTICITY+FILLER Pleťové olejové sérum

Pro další výživu doporučujeme používat váš obvyklý pečující výrobek v kombinaci s Eucerin Elasticity+Filler Pleťovým olejovým sérem. Olejové sérum můžete používat až dvakrát denně – ráno a/nebo večer. Naneste jej pod nebo na váš pečující výrobek. Olej můžete také v dlani smíchat s pečujícím výrobkem a nanést oba současně.

Použijte Eucerin výrobky na opalování proti vráskám

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 poskytuje UVB ochranu (SPF 15) a UVA filtr. Pokud hledáte dodatečnou ochranu před UVA a UVB zářením, a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného světla (HEVIS), vyzkoušejte Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50 nebo SPF 30.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Máte zralou pleť a hledáte denní krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost. Pleť je na dotek pevná a vypadá svěží a zářivá.

Chcete chránit vaši jemnou, zralou pleť před UV poškozením:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 obsahuje SPF 15 a UVA filtr pro účinnou ochranu před fotostárnutím a prohlubováním vrásek. 

Hledáte denní hydratační krém jako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 je ideální jako základ  pro make-up.

Hledáte noční krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:
Hledáte pleťové olejové sérum pro zlepšení pružnosti a odolnosti pleti:
Hledáte denní krém a hlavním problémem vaší zralé pleti je ochabování pleti a ztráta objemu a obličejových kontur.
Hledáte denní krém a hlavním problémem vaší pleti jsou první známky stárnutí - linky a vrásky:
Máte citlivou pleť a hledáte denní krém pro zmírnění hloubky vrásek a zpevnění pleti:
Hledáte oční krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Výrobky proti stárnutí pleti pro pevnější, svěží a zářivou pleť

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři inovativní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada má specifické zaměření (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti), díky němuž získá pleť potřebnou péči v každé fázi procesu stárnutí.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity byly vyvinuty speciálně tak, aby vyplňovaly hluboké vrásky, zlepšovaly pružnost pleti a vyživovaly křehkou zralou pleť. Eucerin zde přináší inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, která viditelně vyplňuje hluboké vrásky. Arctiin (aktivní složka, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách) účinkuje spolu se silymarinem (vysoce účinný antioxidant, který chrání před rozpadem kolagenových a elastinových vláken a zlepšuje prokrvení pleti na buněčné úrovni). Pleť je na dotek pevná a hladká a vypadá svěží a zářivá.  

Řada obsahuje denní, noční a oční krém spolu s výživným a vyhlazujícím pleťovým olejovým sérem bohatým na pečující lipidy, které zlepšuje pružnost a podporuje odolnost pleti.

Overall Rating
 • (7)
4,4 z 5 bodů / 7 recenzí
5 Stars
6
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
1
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Martina,

Vzorka z lekarne

Vyskusala som vzorku denneho kremu z lekarne.Prijemne ma prekvapil jemnou vonou,konzistenciou a teraz uz pouzivam celu radu.Denny,nocny,ocny aj serum.
Marta D.,

Odporucam

Tento kremik mi velmi dobre sadol.Pouzivam aj olejove serum z tejto rady na plet aj na dekolt a musim len pochvalit.
Erika,

Super pre zrelú plet

Kúpila som ho mamine a je veľmi spokojná s celou radou. Krásne vonia, je hutnejsi a skôr je na suchsiu a zrelsiu pleť.
Linda Kováčová,
Vauuu....takyto krem som uz dlho hladala...splnil vsetky moje ocakavania....plet je hladsia, pruznejsia, hydratovana, vrasky ako keby sa stratili
Babka Editka,

Spokojna babka

Nasa babka (moja mamina ) je s nim velmi spokojna.Krasne vonia a vyjladi vrasky.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář