• (7)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15

Anti-age Denní krém pro zralou pleť s SPF 15 a UVA ochranou

Vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a na pohled svěží a zářivá.

Denní krém proti stárnutí pleti pro zralou pleť

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 je denní krém proti stárnutí pleti, který vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. 

Jedinečné složení přináší několik omlazujících účinků. Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové viditelně vyplňuje hluboké vrásky. Arctiin (aktivní složka, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v  buňkách pleti) účinkuje společně se silymarinem (vysoce účinný antioxidant, který chrání před rozpadem kolagenových a elastinových vláken a zlepšuje prokrvení pleti na buněčné úrovni). Pleť je na dotek pevná a hladká a na pohled svěží a zářivá.   

Denní krém obsahuje také SPF 15 s UVA filtrem pro zvýšenou ochranu proti slunečnímu záření, které může prohlubovat vrásky a urychlovat tak proces stárnutí pleti.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská studie (PIU) u 120 žen ve věku od 49 let. Po testování výrobku po dobu dvou týdnů uvedly tyto výsledky: 

 • 99 %: zlepšuje vzhled mé pleti
 • 98 %: pleť je na dotek znatelně pevnější
 • 98 %: intenzivně hydratuje pleť
 • 97 %: pleť je posílena 
 • 93 %: vrásky a linky jsou vyhlazenější
 • 86 %: výrobek je skvělý jako základ pod make-up 
 

Často kladené otázky

Jak zjistím, zda jsou výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity proti stárnutí pleti pro mne vhodné?

Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity  byla vyvinuta speciálně pro zralou pleť, a pro ty, jejichž primárním znakem stárnutí pleti je nedostatek pružnosti pleti a hluboké vrásky. I když je naše pleť stejně jedinečná jako my sami, a také odlišně stárne v závislosti na našich genetických predispozicích a životním stylu, toto jsou časté společné problémy zralé pleti u žen od 50 let. Výrobky společně napomáhají vyplnit hluboké vrásky a zlepšit pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a hladká a na pohled svěží a zářivá.     

Pokud vás trápí spíše časnější stádium linek a vrásek, můžete vyzkoušet řadu Eucerin Hyaluron-Filler.

Pokud vás trápí především ochabování pleti a ztráta objemu a obličejových kontur (k nimž často dochází u žen zhruba mezi 40. a 50. rokem), vyzkoušejte řadu řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, která byla vyvinuta speciálně pro vyplnění hlubokých vrásek a obnovu obličejových kontur pro liftingový účinek. 

Další informace o různých fázích stárnutí pleti, které vám pomohou najít ten správný výrobek pro vás, si můžete přečíst v našem článku o pleti obličeje v různém věku.

V jakém věku bych měla začít používat Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity?

Naše pleť je stejně jedinečná jako my sami, proto se odpověď na tuto otázku bude u každého z nás lišit a bude záviset na mnoha faktorech, jak vnitřních (jako jsou naše genetické predispozice), tak vnějších (např. množství slunečního záření, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí pleti, jako jsou jemné linky a vrásky se začínají objevovat již po 30. roku věku a pro tyto problémy doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler, která je cíleně řeší. Po čtyřicítce dochází u většiny z nás k ochabování pleti a ke ztrátě objemu a obličejových kontur, a proto se zde nejlépe hodí řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roce většinou potřebujeme podpořit pružnost naší pleti, a v tomto případě je nejvhodnější řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.  

Máte-li jakékoliv pochybnosti, přečtěte si náš článek o pleti v různém věku nebo se obraťte na vašeho lékárníka či dermatologa.

Proč Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 obsahuje UVA a UVB ochranu?

Pleť obličeje je vystavena slunci více než pokožka těla a je citlivější na škodlivé UVA/UVB záření, které může způsobit její fotostárnutí (předčasné stárnutí pleti vlivem slunečního záření). Je důležité pleť chránit a předcházet poškození DNA a hyperpigmentaci, proto je součástí složení našich výrobků SPF 15 a UVA filtr.

Pokud hledáte silnější sluneční ochranu, naneste na pleť po použití vašeho Eucerin denního krému také Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50 nebo SPF 30. Složení tohoto výrobku obsahuje technologii Eucerin Advanced Spectral Technology, která kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry 1 pro vysokou ochranu proti UV záření s licochalconem A, který neutralizuje volné radikály vznikající vlivem UV záření a vysokoenergetického viditelného světla (HEVIS). Tento opalovací přípravek také obsahuje kyselinu glycyrrhetinovou, která podporuje vlastní reparační mechanismus DNA pleti, a kyselinu hyaluronovou pro viditelnou redukci vrásek.

1 Odpovídá vysokým standardům UVA a UVB ochrany definovaným organizací Cosmetics Europe. Úroveň UVA ochrany je vyšší než doporučuje EU.

Jaký výrobek bych měla používat na jemnou pleť okolo očí?

Doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15. Zlepšuje pružnost pleti a zároveň viditelně vyplňuje hluboké vrásky pro hladší a pevnější pleť. Poskytuje také UVA a UVB ochranu, což je důležité zejména pro citlivou oblast okolo očí.

Ingredience

Použití

Zena nanaší ELASTICITY+FILLER Denní krém

Pro vaši každodenní péči

Použijte Eucerin Čisticí pleťové mléko

Pleť důkladně vyčistěte vhodným čisticím pleťovým přípravkem řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokud nosíte rezistentní voděodolnou řasenku, odličte ji před čištěním pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovače očí.

Žena nanáší Eucerin ELASTICITY+FILLER Pleťové olejové sérum

Pro doplňující výživu pleti doporučujeme použít vhodný pečující výrobek v kombinaci s Eucerin Elasticity + Filler Pleťovým olejovým sérem. Naneste jej před nebo po vašem pečujícím výrobku. Pokud vám to bude příjemnější, můžete olejové sérum v dlani smíchat s pečujícím krémem a nanést je takto společně. 

 V případě potřeby naneste výrobek sluneční ochrany

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30 a SPF 15 poskytují UVA a UVB ochranu. Pokud hledáte vyšší sluneční ochranu před UVA a UVB zářením a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného světla, doporučujeme Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Máte zralou pleť a hledáte denní krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost. Pleť je na dotek pevná a vypadá svěží a zářivá.

Chcete chránit vaši jemnou, zralou pleť před UV poškozením:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 obsahuje SPF 15 a UVA filtr pro účinnou ochranu před fotostárnutím a prohlubováním vrásek. 

Hledáte denní hydratační krém jako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 15 je ideální jako základ  pro make-up.

Hledáte denní krém pro zralou pleť s UVA a UVB ochranou, ale chtěli byste vyšší úroveň UVB ochrany:
Chcete oční krém pro redukci vrásek a zlepšení pružnosti pleti:
Hledáte noční krém pro redukci vrásek a zlepšení pružnosti pleti:
Chcete pleťové olejové sérum pro zlepšení pružnosti a odolnosti pleti:
Hledáte denní krém a hlavním problémem vaší zralé pleti je její ochabování a ztráta objemu a obličejových kontur:
Hledáte denní krém a hlavním problémem vaší pleti jsou první známky stárnutí - jemné linky a vrásky:
Máte citlivou pleť a hledáte denní krém, který zmírní hloubku vrásek a pleť zpevní:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Výrobky proti stárnutí pleti pro pevnější, svěží a zářivou pleť

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři inovativní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada se zaměřuje na jiný problém (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti) a poskytuje péči, kterou pleť potřebuje v jednotlivých fázích procesu stárnutí.


Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity byly vyvinuty speciálně tak, aby vyplňovaly hluboké vrásky, zlepšovaly pružnost pleti a vyživovaly křehkou zralou pleť. Eucerin zde přináší inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a arctiinu, která viditelně vyplňuje hluboké vrásky a urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách. Pleť je na dotek pevná a hladká a vypadá svěží a zářivá.  


Řada obsahuje škálu hydratačních výrobků: denní krémy s UVA a UVB ochranou (u SPF 30 i 15), oční a noční krém. Dále nabízí hydratační pleťové olejové sérum bohaté na pečující lipidy.

Celkové hodnocení
 • (7)
4,4 z 5 bodů / 7 recenzí
5
6
4
0
3
0
2
0
1
1
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Martina,

Vzorka z lekarne

Vyskusala som vzorku denneho kremu z lekarne.Prijemne ma prekvapil jemnou vonou,konzistenciou a teraz uz pouzivam celu radu.Denny,nocny,ocny aj serum.
Marta D.,

Odporucam

Tento kremik mi velmi dobre sadol.Pouzivam aj olejove serum z tejto rady na plet aj na dekolt a musim len pochvalit.
Erika,

Super pre zrelú plet

Kúpila som ho mamine a je veľmi spokojná s celou radou. Krásne vonia, je hutnejsi a skôr je na suchsiu a zrelsiu pleť.
Linda Kováčová,
Vauuu....takyto krem som uz dlho hladala...splnil vsetky moje ocakavania....plet je hladsia, pruznejsia, hydratovana, vrasky ako keby sa stratili
Babka Editka,

Spokojna babka

Nasa babka (moja mamina ) je s nim velmi spokojna.Krasne vonia a vyjladi vrasky.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář