• (3)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15

Anti-age oční krém pro zralou pleť s UVA a UVB ochranou

Zlepšuje pružnost pleti a viditelně vyhlazuje hluboké vrásky pro zářivější a mladistvější vzhled pleti okolo očí.

Anti-age oční krém pro zralou pleť

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15 je anti-age oční krém, který vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti

Unikátní složení přináší hned několik omlazujících účinků. Značka Eucerin v něm používá inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a arctiin (aktivní látku, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách) pro viditelné vyplnění hlubokých vrásek a hladší, pevnější pleť okolo očí.

Oční krém obsahuje také SPF 15 a UVA filtr pro zvýšenou ochranu proti slunečnímu záření, které může vrásky prohlubovat a urychlovat proces stárnutí pleti. Krém je bez parfemace,  nekomedogenní, oftalmologicky testovaný a je vhodný i při používání kontaktních čoček.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie, včetně oftalmologických testů, prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

Kromě klinických a dermatologických studií proběhla uživatelská (PIU) studie u 119 žen ve věku mezi 50 a 65 lety. Po dvoutýdenním testování výrobku uvedly následující výsledky:

 • 99%: omlazuje vzhled
 • 99%: přináší pevnější vzhled pleti
 • 99%: vyživuje pleť
 • 98% přináší zářivý vzhled pleti 
 • 98% pleť je na pohled i na dotek hydratovaná
 • 98% viditelně zesvětluje tmavé kruhy pod očima

Content Parts/Title FAQ

Jak zjistím, zda jsou výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity proti stárnutí pleti pro mne vhodné?

Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity  byla vyvinuta speciálně pro zralou pleť, a pro ty, jejichž primárním znakem stárnutí pleti je nedostatek pružnosti pleti a hluboké vrásky. I když je naše pleť stejně jedinečná jako my sami a odlišně stárne v závislosti na našich genetických predispozicích a životním stylu, toto jsou časté společné problémy zralé pleti u žen od 50 let. Produkty napomáhají vyplnit hluboké vrásky a zlepšit pružnost pleti. Pleť je na dotek pevná a hladká a na pohled svěží a zářivá.     

Pokud vás trápí spíše časnější stádium linek a vrásek, můžete vyzkoušet řadu Eucerin Hyaluron-Filler. A pokud je vaším aktuálním hlavním znakem stárnutí pleti její ochabování, ztráta objemu a obličejových kontur (jak to bývá často u žen zhruba mezi 40 a 50 lety), vyzkoušejte řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, která byla vyvinuta speciálně pro vyplnění vrásek a zpevnění kontur obličeje pro liftingový účinek.   

Další informace o různých fázích stárnutí pleti, které vám pomohou najít ten správný výrobek pro vás, si můžete přečíst v našem článku o pleti obličeje v různém věku.

V jakém věku bych měla začít používat Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity?

Naše pleť je stejně jedinečná jako my sami, proto se odpověď na tuto otázku bude u každého z nás lišit a bude záviset na mnoha faktorech, jak vnitřních (jako jsou naše genetické predispozice), tak vnějších (např. množství slunečního záření, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí pleti, jako jsou jemné linky a vrásky se začínají objevovat již po 30. roku věku a pro tyto problémy doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler, která je cíleně řeší. Po čtyřicítce dochází u většiny z nás k ochabování pleti a ke ztrátě objemu a obličejových kontur, a proto se zde nejlépe hodí řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roce většinou potřebujeme podpořit pružnost naší pleti, a v tomto případě je nejvhodnější řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.  

Máte-li jakékoliv pochybnosti, přečtěte si náš článek o pleti v různém věku nebo se obraťte na vašeho lékárníka či dermatologa.

Proč Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15 obsahuje UVA a UVB ochranu?

Pleť obličeje je vystavena slunci více než pokožka na zbytku těla a je citlivější na škodlivé UVA/UVB záření, které může způsobit její fotostárnutí (předčasné stárnutí vlivem slunečního záření). Je důležité chránit pleť před poškozením DNA a hyperpigmentací, proto náš výrobek obsahuje SPF 15 a UVA filtr.

Je možné používat Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15 přes noc i během dne?

Ano. Ačkoliv během noci samozřejmě nepotřebujete SPF, účinné látky v Eucerin Hyaluron-Filler +  Elasticity Očním krému SPF 15 působí přes noc pro viditelné vyplnění hlubokých vrásek a hladší, pevnější pleť okolo očí.

Ingredience

Použití

Použijte Eucerin Oční krém na hluboké vrásky

Pro vaši každodenní péči

Čištění pleti výrobky Eucerin

Pleť důkladně vyčistěte vhodným čisticím pleťovým přípravkem řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokud nosíte rezistentní voděodolnou řasenku, odličte ji před čištěním pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovače očí.

Nejlepší řešení hlubokých vrásek od značky Eucerin

Dále naneste odpovídající denní nebo noční hydratační krém a oční krém: 

Použijte Eucerin Pleťové olejové sérum

Pro doplňující výživu pleti doporučujeme použít vhodný pečující výrobek v kombinaci s  Eucerin Elasticity+Filler Pleťovým olejovým sérem. Naneste jej před nebo po vašem pečujícím výrobku. Pokud vám to bude příjemnější, můžete olejové sérum v dlani smíchat s pečujícím krémem a nanést je takto společně. 

Použijte Eucerin sluneční ochranu proti stárnutí pleti

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF 30SPF 15 poskytuje UVB ochranu (SPF 15) a UVA filtr. Pokud hledáte dodatečnou ochranu před UVA a UVB zářením a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného světla, vyzkoušejte Eucerin Emulzi na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50 nebo SPF 30.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud ...

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Máte zralou pleť a hledáte oční krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15 vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pro hladší, pevnější pleť okolo očí. 

Chcete chránit vaši jemnou, zralou pleť před UV poškozením:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15 obsahuje SPF 15 a UVA filtr pro účinnou každodenní ochranu před fotostárnutím. 

Hledáte oční krém jako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Oční krém SPF 15 je ideální jako základ  pro make-up.

Hledáte denní krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:
Hledáte noční krém pro zmírnění vrásek a zlepšení pružnosti pleti:
Hledáte pleťové olejové sérum pro zlepšení pružnosti a odolnosti pleti:
Hledáte oční krém a hlavním problémem vaší zralé pleti je ochabování pleti a ztráta objemu a obličejových kontur.
Hledáte oční krém s účinkem proti prvním známkám stárnutí - jemným linkám a vráskám:
Máte citlivou, zralou pleť a hledáte oční krém pro zmírnění hloubky vrásek a zpevnění pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Výrobky proti stárnutí pleti pro pevnější, svěží a zářivou pleť

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři inovativní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada se zaměřuje na jiný problém (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti) a poskytuje péči, kterou pleť potřebuje v jednotlivých fázích procesu stárnutí.


Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity byly vyvinuty speciálně tak, aby vyplňovaly hluboké vrásky, zlepšovaly pružnost pleti a vyživovaly křehkou zralou pleť. Eucerin zde přináší inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a arctiinu, která viditelně vyplňuje hluboké vrásky a urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách. Pleť je na dotek pevná a hladká a vypadá svěží a zářivá.  


Řada obsahuje škálu hydratačních výrobků: denní krémy s UVA a UVB ochranou (u SPF 30 i 15), oční a noční krém. Dále nabízí hydratační pleťové olejové sérum bohaté na pečující lipidy.

Celkové hodnocení
 • (3)
5 z 5 bodů / 3 recenzí
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Lenka,

Spokojenost!

Koupila jsem celou tuto radu jako dárek mamince a je naprosto nadšená! Sama už delší dobu používám Eucerin stříbrnou řadu na vrásky a jejich micelární vodu a super...
Mirka,

Skvělé

Měla jsem vždy problém najít vhodný krém pod oči, který by mě nedráždil a navíc ještě fungoval na mé drobné vrásky pod očima. Tento je super, předčil moje očekávání!
Sára,

Konečně!

Používám celou zlatou řadu, dostala jsem tip od mojí kamarádky a jsem za to vděčná...Nyní jsem si koupila i oční krém a musím říct, že oproti jiným krémům tento opravdu funguje a je velmi příjemný i když nanesu těsně kolem očí!

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář