• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Noční krém

0.0
0 recenzí
Noční krém proti stárnutí pleti
Pro všechny typy pleti
Obnovuje kontury obličeje díky liftingovému efektu

Zpevňující noční krém pro všechny typy pleti

Zpevňující noční krém pro všechny typy pleti. Noční krém proti stárnutí pleti s magnololem, oligopeptidy, kyselinou hyaluronovou a dexpanthenolem. Vyplňuje hluboké vrásky a díky liftingovému efektu obnovuje kontury obličeje.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Noční krém proti stárnutí pro všechny typy pleti

Pokožka postupem času ztrácí objem a pevnost: kontury obličeje jsou méně definované a jeho rysy se viditelně mění. Noční krém Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift byl speciálně vyvinut pro vyplnění hlubokých vrásek, lifting a obnovení kontur obličeje během spánku. Je vhodný pro všechny typy pleti. Tento noční krém kombinuje tři účinné látky, působící na konkrétní vrstvy pleti, kde dochází ke ztrátě objemu: magnolol zvyšuje velikost a počet buněk dodávajících objem(1), oligopeptidy zpevňují pokožku a stimulují síť kolagenových vláken1 a kyselina hyaluronová pleť intenzivně hydratuje a vyplňuje hluboké vrásky. Obsahuje také dexpanthenol pro další podporu regenerace pokožky v noci. Při pravidelném používání pomáhá krém Eucerin Hyaluron-Filler + Volume- Lift Noční krém navrátit pokožce ztracený objem a obnovuje kontury obličeje. Jemné linky a hluboké vrásky jsou viditelně menší a pleť je znatelně hladší a pevnější.

(1) Studie in vitro

Klinické a dermatologické studie

Dobrá účinnost a snášenlivost

Použití

Použití

Pro vaši každodenní péči

Tonizace

Použijte Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu pro přípravu pleti na vaše další pečující výrobky.

Zjistit více

Péče a speciální péče

Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém a poté Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15.

Zjistit více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Chcete zpevnit kontury a tvar obličeje během noci:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém obsahuje magnolol (který účinně zvyšuje množství a velikost buněk zajišťujících objem pleti) 1, oligopeptidy (které posilují síť kolagenních vláken a stimulují obnovu kolagenu) 1.

Chcete se probudit s lepší texturou pletí:

Kyselina hyaluronová obsažená v tomto krému pleť intenzivně hydratuje a vyplňuje hluboké vrásky.

Hledáte noční krém pro rychlejší regeneraci pleti:

Kromě magnololu a oligopeptidů, které podporují obnovu a regeneraci pleti, je součástí složení také dexpanthenol pro podporu obnovy kožních buněk během noci. 

(1) In vitro studie

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte noční krém, který působí proti prvním známkám stárnutí − jemným linkám a vráskám:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect Noční krém, který vyplňuje i ty nejhlubší vrásky pro mladší vzhled. 

Hledáte noční krém pro zralou pleť, který vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém.

Chcete vyřešit ztrátu pevnosti a objemu okolo očí:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15, který zpevňuje  pleť pro liftingový účinek v citlivé oblasti okolo očí a je oftalmologicky schválen. Doporučujeme jej používat během noci spolu s Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočním krémem.

Ingredience

Složení výrobků Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift kombinuje tři účinné složky, které působí cíleně na specifické vrstvy pleti, v nichž dochází ke ztrátě objemu:

 • Magnolol prokazatelně zvyšuje množství a velikost buněk zajišťujících objem pleti
 • Oligopeptidy získávané z anýzu stimulují síť kolagenních vláken, která se stará o pevnější strukturu pleti
 • Kyselina hyaluronová intenzivně pleť hydratuje a vyplňuje hluboké vrásky.

Při pravidelném používání přípravky z řady Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift vyplňují hluboké vrásky a zpevňují obličejové kontury pro liftingový účinek.

FAQ (3)

 • Jak zjistím, zda jsou výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler + Volume Lift proti stárnutí pleti pro mne vhodné?

  Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift byla vyvinuta speciálně tak, aby vyplňovala hluboké vrásky a navracela pevný tvar konturám obličeje pro liftingový účinek. I když je naše pleť stejně jedinečná jako my sami, a také odlišně stárne v závislosti na našich genetických predispozicích a životním stylu, toto jsou časté společné problémy zralé pleti u žen mezi 40 a 50 lety.

  Pokud se na vaší pleti začínají projevovat první známky stárnutí (jemné linky a vrásky se obvykle objevují kolem 30. roku), vyzkoušejte řadu Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT, která vyplňuje i nejhlubší vrásky pro mladistvý vzhled. Pokud je vaším hlavním problémem pružnost pleti a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen nad 50 let), doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.
  Další informace o různých fázích stárnutí pleti, které vám pomohou najít ten správný výrobek pro vás, si můžete přečíst v našem článku o pleti obličeje v různém věku.

 • V jakém věku bych měla začít používat Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift?

  Naše pleť je stejně jedinečná jako my sami, proto se odpověď na tuto otázku bude u každého z nás lišit a bude záviset na mnoha faktorech, jak vnitřních (jako jsou naše genetické predispozice), tak vnějších (např. množství slunečního záření, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí pleti, jako jsou jemné linky a vrásky se začínají objevovat již po 30. roku věku a pro tyto problémy doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler, která je cíleně řeší. Po čtyřicítce dochází u většiny z nás k ochabování pleti a ke ztrátě objemu a obličejových kontur, a proto se zde nejlépe hodí řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roce většinou potřebujeme podpořit pružnost naší pleti, a v tomto případě je nejvhodnější řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.  

  Máte-li jakékoliv pochybnosti, přečtěte si náš článek o pleti v různém věku nebo se obraťte na vašeho lékárníka či dermatologa.

 • Proč potřebuji noční krém?

  Pleť během noci regeneruje. Noční krémy pleť nejen hydratují, ale obsahují také složky, které stimulují regeneraci buněk. V Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočním krému je touto aktivní složkou dexpanthenol, který podporuje regeneraci pleti během spánku. 
  Noční krémy jsou také bez obsahu SPF. Denní krémy řady Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift obsahují SPF 15 a UVA filtr, a proto jsou vhodné pro použití během dne.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin