• (0)
Napsat recenzi

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém

Zpevňující noční krém pro všechny typy pleti

Noční krém proti stárnutí pleti s magnololem, oligopeptidy, kyselinou hyaluronovou a dexpanthenolem. Vyplňuje hluboké vrásky a zpevňuje kontury obličeje pro liftingový účinek.

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém

Postupem  času ztrácí pleť objem a pevnost: kontury obličeje jsou méně zřetelné a výraz obličeje se viditelně mění. Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém byl vyvinut speciálně tak, aby vyplňoval hluboké vrásky a zpevňoval kontury obličeje během noci pro liftingový účinek. Je vhodný pro všechny typy pleti. 

Tento noční krém v sobě kombinuje tři účinné složky, které působí cíleně na specifické vrstvy pleti, v nichž dochází ke ztrátě objemu: magnolol zvyšuje množství a velikost buněk zajišťujících objem pleti 1, oligopeptidy stimulují síť kolagenních vláken  pro pevnější strukturu pleti 1 a kyselina hyaluronová intenzivně pleť hydratuje a vyplňuje hluboké vrásky. Obsahuje také dexpanthenol, který dále podporuje regeneraci pleti během spánku. 

Při pravidelném používání pomáhá Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém obnovit ztracený objem pro pevnější kontury obličeje. Viditelně redukuje jemné linky a hluboké vrásky a pleť je výrazně hladší a pevnější.

(1) Studie in vitro

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly účinnost a kožní snášenlivost Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočního krému.

Často kladené otázky

Jak zjistím, zda jsou výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler + Volume Lift proti stárnutí pleti pro mne vhodné?

Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift byla vyvinuta speciálně tak, aby vyplňovala hluboké vrásky a navracela pevný tvar konturám obličeje pro liftingový účinek. I když je naše pleť stejně jedinečná jako my sami, a také odlišně stárne v závislosti na našich genetických predispozicích a životním stylu, toto jsou časté společné problémy zralé pleti u žen mezi 40 a 50 lety.

Pokud se na vaší pleti začínají projevovat první známky stárnutí (jemné linky a vrásky se obvykle objevují kolem 30. roku), vyzkoušejte řadu Eucerin Hyaluron-Filler, která vyplňuje i nejhlubší vrásky pro mladistvý vzhled. Pokud je vaším hlavním problémem pružnost pleti a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen nad 50 let), doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.
Další informace o různých fázích stárnutí pleti, které vám pomohou najít ten správný výrobek pro vás, si můžete přečíst v našem článku o pleti obličeje v různém věku.

V jakém věku bych měla začít používat Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift?

Naše pleť je stejně jedinečná jako my sami, proto se odpověď na tuto otázku bude u každého z nás lišit a bude záviset na mnoha faktorech, jak vnitřních (jako jsou naše genetické predispozice), tak vnějších (např. množství slunečního záření, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí pleti, jako jsou jemné linky a vrásky se začínají objevovat již po 30. roku věku a pro tyto problémy doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler, která je cíleně řeší. Po čtyřicítce dochází u většiny z nás k ochabování pleti a ke ztrátě objemu a obličejových kontur, a proto se zde nejlépe hodí řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roce většinou potřebujeme podpořit pružnost naší pleti, a v tomto případě je nejvhodnější řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.  

Máte-li jakékoliv pochybnosti, přečtěte si náš článek o pleti v různém věku nebo se obraťte na vašeho lékárníka či dermatologa.

Proč potřebuji noční krém?

Pleť během noci regeneruje. Noční krémy pleť nejen hydratují, ale obsahují také složky, které stimulují regeneraci buněk. V Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočním krému je touto aktivní složkou dexpanthenol, který podporuje regeneraci pleti během spánku. 
Noční krémy jsou také bez obsahu SPF. Denní krémy řady Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift obsahují SPF 15 a UVA filtr, a proto jsou vhodné pro použití během dne.

Ingredience

Použití

Žena používající Eucerin Remodelační noční krém Volume-Filler

Pro vaši každodenní péči

Použijte Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu pro přípravu pleti na vaše další pečující výrobky.

Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém a poté Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Chcete zpevnit kontury a tvar obličeje během noci:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém obsahuje magnolol (který účinně zvyšuje množství a velikost buněk zajišťujících objem pleti) 1, oligopeptidy (které posilují síť kolagenních vláken a stimulují obnovu kolagenu) 1.

Chcete se probudit s lepší texturou pletí:

Kyselina hyaluronová obsažená v tomto krému pleť intenzivně hydratuje a vyplňuje hluboké vrásky.

Hledáte noční krém pro rychlejší regeneraci pleti:

Kromě magnololu a oligopeptidů, které podporují obnovu a regeneraci pleti, je součástí složení také dexpanthenol pro podporu obnovy kožních buněk během noci. 

(1) In vitro studie

Hledáte noční krém, který působí proti prvním známkám stárnutí − jemným linkám a vráskám:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém, který vyplňuje i ty nejhlubší vrásky pro mladší vzhled. 

Hledáte noční krém pro zralou pleť, který vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti:
Chcete vyřešit ztrátu pevnosti a objemu okolo očí:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15, který zpevňuje  pleť pro liftingový účinek v citlivé oblasti okolo očí a je oftalmologicky schválen. Doporučujeme jej používat během noci spolu s Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočním krémem. 

 

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Péče proti stárnutí pleti a pro obnovu objemu

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři inovativní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada má specifické zaměření (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti), díky němuž získá pleť potřebnou péči v každé fázi procesu stárnutí.

Primárním problémem zralé pleti je pro mnoho žen ve věku mezi 40 a 50 lety ochablá pleť a ztráta objemu a obličejových kontur. S rostoucím věkem našemu tělu ubývají přirozené látky, které se starají o to, aby pleť zůstala pevná a hladká, a tak ztrácí svůj objem a pevné kontury a začíná ochabovat. 

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift byly klinicky i dermatologicky testovány a prokázaly specifické účinky pro jednotlivé vrstvy pleti, v nichž k této ztrátě objemu dochází. Magnolol zvětšuje velikost a množství buněk zajišťujících objem pleti 1, oligopeptidy posilují síť kolagenních vláken a obnovu kolagenu 1 a kyselina hyaluronová podporuje hydrataci pleti a vyplňuje hluboké vrásky.

Řada obsahuje denní krémy, noční krém a oční krém, všechny s liftingovým účinkem pro viditelně pevnější pleť a remodelaci kontur. 

1 Studie in vitro

Eucerin Remodelační denní krém Volume-Filler pro suchou pleť

Ztráta objemu

Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro suchou pleť

 • (2)

 • Denní krém proti stárnutí pleti
 • Pro suchou pleť
 • Zpevňuje obličejové kontury pro liftingový účinek                                                 
 • Vyplňuje hluboké vrásky                                                                                               
 • UVA a UVB ochrana
 • Vynikající základ pro make-up 
 • Jemná parfemace

Zjistit více
Celkové hodnocení
 • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář