Žena se zdravou pokožkou

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoliv otázky nebo komentáře týkající se značky Eucerin®, obraťte se na nás prostřednictvím následujícího kontaktního formuláře nebo nás kontaktujte telefonicky na +420 848 300 308 v pracovní dny od 8.00 do 18.00.

Upozornění: Tato stránka není určena pro dotazy týkající se zdraví obecně, ale v případě, že  máte obavy nebo důvod k nespokojenosti s některým z našich výrobků, rádi bychom se o tom dozvěděli. Jsou-li Vaše otázky zdravotní povahy, obraťte se, prosím, pro radu na Vašeho lékaře. Děkujeme.

 

 

Vaše osobní údaje zadané do tohoto kontaktního formuláře budou využity výhradně ke zpracování Vašeho požadavku ze strany správce Beiersdorf spol. s r.o. Po vyřízení požadavku budou Vaše osobní údaje vymazány, ledaže bude nutné některé informace uchovat pro ochranu práv správce. Prohlašuji, že jsem se řádně seznámil(a) s Politikou ochrany soukromí  správce Beiersdorf spol. s r.o., souhlasím s ní včetně podrobných informací o zpracování a beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky a odvolání souhlasu.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář