Skin Shaming
Brand Purpose

Life-changing power of dermatological
skincare

DERMOKOSMETICKÁ PÉČE O PLEŤ - Life-changing power of dermatological skincare

Značka Eucerin® se věnuje odborné kosmetické péči na farmaceutické úrovni již více než 100 let. Neustále usilujeme o inovativní vědecká řešení a naším hlavním cílem je vývoj účinných, vysoce snášenlivých a klinicky ověřených výrobků. Vyvíjíme naše výrobky tak, aby zachovávaly a zlepšovaly zdraví a krásu vaší pokožky. Protože víme, že pouze hmatatelné a viditelné výsledky mohou vyřešit vaše kožní problémy a pomoci zlepšit váš každodenní pocit pohody. Víme, že účinky kosmetických řešení působí hlouběji, než v pleti. Cítí-li se lépe vaše pleť, cítíte se lépe i vy. Objevte dermatologickou péči o pleť, která vám změní život.

Vědecká péče, která funguje

Kožní problémy, jako je akné, atopická dermatitida nebo hyperpigmentace nepůsobí pouze na naši pokožku. Často mají vliv také na naše sebevědomí, naši náladu a v konečném důsledku také na kvalitu našeho života. Účinné, vysoce snášenlivé a klinicky ověřené inovace v péči o pleť od značky Eucerin® dávají lidem šanci, aby se ve své kůži cítili lépe a mohli si opět užívat života naplno.

Sledujte, jak lidé otevřeně mluví o své pokožce

Naše skinterviews (=pokožka + rozhovory) dávají nahlédnout do života lidí, jejich kožních problémů a ukazují, jak jim pomohla naše dermokosmetická péče.

Z REÁLNÉHO SVĚTA - Skutečné příběhy o skutečných kožních problémech

V našich skinterviews jsme hovořili s Angelikou, Karin, Sarah, Tonym, Ruth a Eungyu. Jejich životy byly různými způsoby ovlivňovány kožními problémy. Podívejte se na jejich příběhy a uvidíte, jakou změnu do jejich životů vnesly výrobky dermatologické péče o pleť.

NAJDĚTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH - Jaký je váš příběh?

Nechte se inspirovat a získejte informace o našich výrobcích a pravidelné péči na sociálních sítích. Můžete zde také sdílet svůj příběh o tom, jak dermatologická péče o pleť změnila váš život: Napište nám nebo publikujte svůj příběh s hashtagy #Skinterviews a #eucerinclusion.

logo eucerin a hashtag Skinterviews

Oblíbené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin