OSVĚDČENÁ INOVACE JE - Vědecká péče, která funguje

Kožní problémy, jako je akné, atopická dermatitida nebo hyperpigmentace nepůsobí pouze na naši pokožku. Často mají vliv také na naše sebevědomí, naši náladu a v konečném důsledku také na kvalitu našeho života. Účinné, vysoce snášenlivé a klinicky ověřené inovace v péči o pleť od značky Eucerin® dávají lidem šanci, aby se ve své kůži cítili lépe a mohli si opět užívat života naplno.

Sledujte, jak lidé otevřeně mluví o své pokožce

Naše skinterviews (=pokožka + rozhovory) dávají nahlédnout do života lidí, jejich kožních problémů a ukazují, jak jim pomohla naše dermokosmetická péče.

SKINTERVIEWS

Z REÁLNÉHO SVĚTA - Skutečné příběhy o skutečných kožních problémech

V našich skinterviews jsme hovořili s Angelikou, Karin, Sarah, Tonym, Ruth a Eungyu. Jejich životy byly různými způsoby ovlivňovány kožními problémy. Podívejte se na jejich příběhy a uvidíte, jakou změnu do jejich životů vnesly výrobky dermatologické péče o pleť.

NAJDĚTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH - Jaký je váš příběh?

Nechte se inspirovat a získejte informace o našich výrobcích a pravidelné péči na sociálních sítích. Můžete zde také sdílet svůj příběh o tom, jak dermatologická péče o pleť změnila váš život: Napište nám nebo publikujte svůj příběh s hashtagem #Skinterviews.

DERMOKOSMETICKÁ PÉČE O PLEŤ - Life-changing power of dermatological skincare

Značka Eucerin® se věnuje odborné kosmetické péči na farmaceutické úrovni již více než 100 let. Neustále usilujeme o inovativní vědecká řešení a naším hlavním cílem je vývoj účinných, vysoce snášenlivých a klinicky ověřených výrobků. Vyvíjíme naše výrobky tak, aby zachovávaly a zlepšovaly zdraví a krásu vaší pokožky. Protože víme, že pouze hmatatelné a viditelné výsledky mohou vyřešit vaše kožní problémy a pomoci zlepšit váš každodenní pocit pohody. Víme, že účinky kosmetických řešení působí hlouběji, než v pleti. Cítí-li se lépe vaše pleť, cítíte se lépe i vy. Objevte dermatologickou péči o pleť, která vám změní život.

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin