• (1)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15

Zpevňující oční krém pro všechny typy pleti s UVA a UVB ochranou

Oční krém proti stárnutí pleti s magnololem, oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou, který vyplňuje hluboké vrásky a zpevňuje pleť okolo očí pro liftingový účinek.

Oční krém SPF 15 proti stárnutí pleti

Postupem času ztrácí pleť objem a pevnost: kontury obličeje jsou méně zřetelné a výraz obličeje se viditelně mění. Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém byl vyvinut speciálně tak, aby vyplňoval hluboké vrásky a zpevňoval pleť v citlivé oblasti okolo očí a zároveň pomáhal chránit všechny typy pleti před sluncem.

Tento oční krém v sobě kombinuje tři účinné složky, které působí cíleně na specifické vrstvy pleti, v nichž dochází ke ztrátě objemu: magnolol zvyšuje množství a velikost buněk zajišťujících objem pleti 1, oligopeptidy stimulují síť kolagenních vláken pro pevnější strukturu pleti 1 a kyselina hyaluronová intenzivně pleť hydratuje a vyplňuje hluboké vrásky. Při pravidelném používání pomáhá Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém obnovit ztracený objem a zpevňuje pleť v citlivé oblasti okolo očí pro liftingový účinek. Viditelně redukuje jemné linky a hluboké vrásky.
A díky SPF 15 a UVA ochraně pomáhá tento oftalmologicky schválený krém proti stárnutí zabránit také fotostárnutí (předčasnému stárnutí pleti způsobenému sluncem) a prohlubování vrásek.

(1) Studie in vitro

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly účinnost a kožní snášenlivost Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očního krému SPF 15.

Často kladené otázky

Jak zjistím, zda jsou výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift proti stárnutí pleti pro mne vhodné?

Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift byla vyvinuta speciálně tak, aby vyplňovala hluboké vrásky a navracela pevný tvar konturám obličeje pro liftingový účinek. I když je naše pleť stejně jedinečná jako my sami, a také odlišně stárne v závislosti na našich genetických predispozicích a životním stylu, toto jsou časté společné problémy zralé pleti u žen mezi 40 a 50 lety.

Pokud se na vaší pleti začínají projevovat první známky stárnutí (jemné linky a vrásky se obvykle objevují kolem 30. roku), vyzkoušejte řadu Eucerin Hyaluron-Filler, která vyplňuje i nejhlubší vrásky pro mladistvý vzhled. Pokud je vaším hlavním problémem pružnost pleti a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen nad 50 let), doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.
Další informace o různých fázích stárnutí pleti, které vám pomohou najít ten správný výrobek pro vás, si můžete přečíst v našem článku o pleti obličeje v různém věku.

V jakém věku bych měla začít používat Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift?

Naše pleť je stejně jedinečná jako my sami, proto se odpověď na tuto otázku bude u každého z nás lišit a bude záviset na mnoha faktorech, jak vnitřních (jako jsou naše genetické predispozice), tak vnějších (např. množství slunečního záření, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí pleti, jako jsou jemné linky a vrásky se začínají objevovat již po 30. roku věku a pro tyto problémy doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler, která je cíleně řeší. Po čtyřicítce dochází u většiny z nás k ochabování pleti a ke ztrátě objemu a obličejových kontur, a proto se zde nejlépe hodí řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roce většinou potřebujeme podpořit pružnost naší pleti, a v tomto případě je nejvhodnější řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.  
Máte-li jakékoliv pochybnosti, přečtěte si náš článek o pleti v různém věku nebo se obraťte na vašeho lékárníka či dermatologa.

Proč obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15 UVA a UVB ochranu?

Pleť obličeje je citlivější na UVA/UVB záření než pokožka na zbytku těla, neboť je vystavena slunečnímu záření po celý rok. UV ochrana vám může pomoci zabránit buněčnému poškození DNA, fotostárnutí (předčasnému stárnutí pleti způsobenému sluncem) a hyperpigmentaci. Je důležité chránit pleť obličeje vždy, když je vystavena slunci. Proto obsahuje náš výrobek SPF 15 a zabudovaný UVA filtr.

Mohu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15 používat přes den i v noci?

Ano. I když během noci samozřejmě nepotřebujete SPF, účinné složky Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očního krému SPF 15 budou účinkovat i během spánku a vyplňovat hluboké vrásky a zpevňovat pleť okolo očí pro liftingový účinek. 

Ingredience

Použití

Žena používající Eucerin Remodelační oční krém Volume-Filler

Pro vaši každodenní péči

Použijte Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu pro přípravu pleti na vaše další pečující výrobky.

Ráno: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro suchou pleť nebo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro normální a smíšenou pleť a poté Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15. Pokud hledáte silnější ochranu před UVA a UVB paprsky a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného (HEVIS) světla, použijte Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50 nebo SPF 30 po nanesení denního krému.

Večer: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém a poté Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Chcete zpevnit ochabující pleť okolo očí:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15 obsahuje aktivní složky, které cíleně působí na příčinu snížení objemu a zpevňují a zvedají pleť v citlivé oční oblasti.

Hledáte účinný zpevňující oční krém, který nebude dráždit jemnou pleť v citlivé oční oblasti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15 je oftalmologicky schválený a neobsahuje parfemaci. 

Chcete ochránit vaši pleť okolo očí před fotostárnutím:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15 poskytuje UVB a UVA ochranu a pomáhá chránit pleť před fotostárnutím (předčasným stárnutím způsobeným slunečním zářením) a prohlubováním vrásek. Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15 poskytuje UVB a UVA ochranu a pomáhá chránit pleť před fotostárnutím (předčasným stárnutím způsobeným slunečním zářením) a prohlubováním vrásek.

Hledáte denní hydratační krém pro citlivé oční okolí jako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15 je ideální jako základ  pro make-up pro všechny typy pleti.

Hledáte oční krém, který bude řešit první známky stárnutí:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15, který obsahuje nízko- i vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou a glycin saponin, které cíleně působí proti jemným linkám a vráskám

 

 

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Péče proti stárnutí pleti a pro obnovu objemu

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři inovativní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada má specifické zaměření (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti), díky němuž získá pleť potřebnou péči v každé fázi procesu stárnutí.

Primárním problémem zralé pleti je pro mnoho žen ve věku mezi 40 a 50 lety ochablá pleť a ztráta objemu a obličejových kontur. S rostoucím věkem našemu tělu ubývají přirozené látky, které se starají o to, aby pleť zůstala pevná a hladká, a tak ztrácí svůj objem a pevné kontury a začíná ochabovat. 

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift byly klinicky i dermatologicky testovány a prokázaly specifické účinky pro jednotlivé vrstvy pleti, v nichž k této ztrátě objemu dochází. Magnolol zvětšuje velikost a množství buněk zajišťujících objem pleti 1, oligopeptidy posilují síť kolagenních vláken a obnovu kolagenu 1 a kyselina hyaluronová podporuje hydrataci pleti a vyplňuje hluboké vrásky.

Řada obsahuje denní krémy, noční krém a oční krém, všechny s liftingovým účinkem pro viditelně pevnější pleť a remodelaci kontur. 

1 Studie in vitro

Eucerin Remodelační denní krém Volume-Filler pro suchou pleť

Ztráta objemu

Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro suchou pleť

 • (2)

 • Denní krém proti stárnutí pleti
 • Pro suchou pleť
 • Zpevňuje obličejové kontury pro liftingový účinek                                                 
 • Vyplňuje hluboké vrásky                                                                                               
 • UVA a UVB ochrana
 • Vynikající základ pro make-up 
 • Jemná parfemace

Zjistit více
Overall Rating
 • (1)
5 z 5 bodů / 1 recenzí
5 Stars
1
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Lili,

Super doplnok k celej rade HF Volume lift.

Super kremík a ako aj celá rada HF Volume lift, ktorú používam už dlhodobo. A nádherne vonia.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář