SPF 15
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15

5.0
1 recenzí
Oční krém proti stárnutí plet
Pro všechny typy pleti
Vyplňuje hluboké vrásky

Zpevňující oční krém pro všechny typy pleti s UVA a UVB ochranou

Oční krém proti stárnutí pleti s magnololem, oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou, který vyplňuje hluboké vrásky a zpevňuje pleť okolo očí pro liftingový účinek.

Tento krém používám již dlouho a jsem velmi spokojená. Vyhlazuje mi oční linky.

Han, 2019

O produktu

Oční krém SPF 15 proti stárnutí pleti

Postupem času ztrácí pleť objem a pevnost: kontury obličeje jsou méně zřetelné a výraz obličeje se viditelně mění. Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém byl vyvinut speciálně tak, aby vyplňoval hluboké vrásky a zpevňoval pleť v citlivé oblasti okolo očí a zároveň pomáhal chránit všechny typy pleti před sluncem.

Tento oční krém v sobě kombinuje tři účinné složky, které působí cíleně na specifické vrstvy pleti, v nichž dochází ke ztrátě objemu: magnolol zvyšuje množství a velikost buněk zajišťujících objem pleti 1, oligopeptidy stimulují síť kolagenních vláken pro pevnější strukturu pleti 1 a kyselina hyaluronová intenzivně pleť hydratuje a vyplňuje hluboké vrásky. Při pravidelném používání pomáhá Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém obnovit ztracený objem a zpevňuje pleť v citlivé oblasti okolo očí pro liftingový účinek. Viditelně redukuje jemné linky a hluboké vrásky.

A díky SPF 15 a UVA ochraně pomáhá tento oftalmologicky schválený krém proti stárnutí zabránit také fotostárnutí (předčasnému stárnutí pleti způsobenému sluncem) a prohlubování vrásek.

(1) Studie in vitro

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly účinnost a kožní snášenlivost Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očního krému SPF 15.

Použití

Použití

Pro vaši každodenní péči

Tonizace

Použijte Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu pro přípravu pleti na vaše další pečující výrobky.

Zjistit více

Péče a speciální péče

Ráno: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro suchou pleť nebo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 pro normální a smíšenou pleť a poté Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15. Pokud hledáte silnější ochranu před UVA a UVB paprsky a také před negativními účinky vysokoenergetického viditelného (HEVIS) světla, použijte Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50 nebo SPF 30 po nanesení denního krému.

Večer: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Noční krém a poté Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15.

Zjistit více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Chcete zpevnit ochabující pleť okolo očí:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15 obsahuje aktivní složky, které cíleně působí na příčinu snížení objemu a zpevňují a zvedají pleť v citlivé oční oblasti.

Hledáte účinný zpevňující oční krém, který nebude dráždit jemnou pleť v citlivé oční oblasti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15 je oftalmologicky schválený a neobsahuje parfemaci. 

Chcete ochránit vaši pleť okolo očí před fotostárnutím:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15 poskytuje UVB a UVA ochranu a pomáhá chránit pleť před fotostárnutím (předčasným stárnutím způsobeným slunečním zářením) a prohlubováním vrásek. Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15 poskytuje UVB a UVA ochranu a pomáhá chránit pleť před fotostárnutím (předčasným stárnutím způsobeným slunečním zářením) a prohlubováním vrásek.

Hledáte denní hydratační krém pro citlivé oční okolí jako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15 je ideální jako základ  pro make-up pro všechny typy pleti.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte oční krém, který bude řešit první známky stárnutí:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Oční krém SPF 15, který obsahuje nízko- i vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou a glycin saponin, které cíleně působí proti jemným linkám a vráskám.

Ingredience

Schematické znázornění účinků přípravků Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift

Výrobky s magnololem, oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou navrací pleti její ztracený objem a zpevňují obličejové kontury pro liftingový účinek.

Jak účinkuje

Složení výrobků Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift kombinuje tři účinné složky, které působí cíleně na specifické vrstvy pleti, v nichž dochází ke ztrátě objemu:

 • Magnolol prokazatelně zvyšuje množství a velikost buněk zajišťujících objem pleti
 • Oligopeptidy získávané z anýzu stimulují síť kolagenních vláken, která se stará o pevnější strukturu pleti
 • Kyselina hyaluronová intenzivně pleť hydratuje a vyplňuje hluboké vrásky.

Při pravidelném používání přípravky z řady Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift vyplňují hluboké vrásky a zpevňují obličejové kontury pro liftingový účinek.

FAQ (4)

 • Jak zjistím, zda jsou výrobky řady Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift proti stárnutí pleti pro mne vhodné?

  Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift byla vyvinuta speciálně tak, aby vyplňovala hluboké vrásky a navracela pevný tvar konturám obličeje pro liftingový účinek. I když je naše pleť stejně jedinečná jako my sami, a také odlišně stárne v závislosti na našich genetických predispozicích a životním stylu, toto jsou časté společné problémy zralé pleti u žen mezi 40 a 50 lety.

  Pokud se na vaší pleti začínají projevovat první známky stárnutí (jemné linky a vrásky se obvykle objevují kolem 30. roku), vyzkoušejte řadu Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT, která vyplňuje i nejhlubší vrásky pro mladistvý vzhled. Pokud je vaším hlavním problémem pružnost pleti a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen nad 50 let), doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.
  Další informace o různých fázích stárnutí pleti, které vám pomohou najít ten správný výrobek pro vás, si můžete přečíst v našem článku o pleti obličeje v různém věku.

 • V jakém věku bych měla začít používat Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift?

  Naše pleť je stejně jedinečná jako my sami, proto se odpověď na tuto otázku bude u každého z nás lišit a bude záviset na mnoha faktorech, jak vnitřních (jako jsou naše genetické predispozice), tak vnějších (např. množství slunečního záření, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí pleti, jako jsou jemné linky a vrásky se začínají objevovat již po 30. roku věku a pro tyto problémy doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler, která je cíleně řeší. Po čtyřicítce dochází u většiny z nás k ochabování pleti a ke ztrátě objemu a obličejových kontur, a proto se zde nejlépe hodí řada Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roce většinou potřebujeme podpořit pružnost naší pleti, a v tomto případě je nejvhodnější řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.  
  Máte-li jakékoliv pochybnosti, přečtěte si náš článek o pleti v různém věku nebo se obraťte na vašeho lékárníka či dermatologa.

 • Proč obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15 UVA a UVB ochranu?

  Pleť obličeje je citlivější na UVA/UVB záření než pokožka na zbytku těla, neboť je vystavena slunečnímu záření po celý rok. UV ochrana vám může pomoci zabránit buněčnému poškození DNA, fotostárnutí (předčasnému stárnutí pleti způsobenému sluncem) a hyperpigmentaci. Je důležité chránit pleť obličeje vždy, když je vystavena slunci. Proto obsahuje náš výrobek SPF 15 a zabudovaný UVA filtr.

 • Mohu Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Oční krém SPF 15 používat přes den i v noci?

  Ano. I když během noci samozřejmě nepotřebujete SPF, účinné složky Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očního krému SPF 15 budou účinkovat i během spánku a vyplňovat hluboké vrásky a zpevňovat pleť okolo očí pro liftingový účinek. 

5.0
1 recenzí *
1
0
0
0
0
 • Lili 01.11.2019
  Super doplnok k celej rade HF Volume lift.
  Super kremík a ako aj celá rada HF Volume lift, ktorú používam už dlhodobo. A nádherne vonia.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin