SPF 30
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Krém na ruce s depigmentačním účinkem

0.0
0 recenzí
Viditelně omezuje výskyt stařeckých skvrn
Rychle se vstřebává a zanechává pokožku náležitě hydratovanou po dobu 24 hodin
Zlepšuje pevnost a pružnost pokožky

Pro všechny typy pokožky

Rychle se vstřebávající krém na ruce pro korekci pigmentových/stařeckých skvrn obsahuje patentovaný thiamidol, který redukuje tmavé skvrny a při pravidelném používání brání jejich opakovanému výskytu. Tento krém na ruce se rychle vstřebává, zlepšuje pružnost pokožky a poskytuje hydrataci na 24 hodin. SPF 30 zajišťuje dodatečnou ochranu před budoucími pigmentovými skvrnami způsobené slunečním zářením. Během jednoho dne použijte maximálně 4 aplikace jakýchkoliv přípravků obsahujících thiamidol.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Krém na ruce s depigmentačním účinkem SPF 30 pro redukci pigmentových/stařeckých skvrn

Melanin je pigment produkovaný melanocyty, díky kterému pokožka získává své zbarvení a představuje také přirozenou ochranu našeho těla proti UV záření. Zvýšená produkce melaninu a jeho nerovnoměrná distribuce v pokožce však vyvolává tvorbu pigmentových či stařeckých skvrn. Mnoho žen si po 50. roce věku začne všímat přirozeně se tvořících tmavých skvrn na rukou, obvykle vzniklé v důsledku veškerého dosavadního působení slunce nebo vlivem typu jejich pokožky z hlediska tvorby melaninu.

Pro ty, kteří chtějí redukovat své pigmentové/stařecké skvrny a zabránit jejich opakovanému výskytu, jsme vyvinuli Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Krém na ruce s depigmentačním účinkem SPF 30. Tento krém na ruce se dobře vstřebává, zlepšuje pružnost pokožky a je také neuvěřitelně účinný při hydrataci pokožky rukou, která zůstává příjemně vyživena po celý den. Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Krém na ruce s depigmentačním účinkem SPF 30 využívá unikátního složení, které přináší hned několik výhod pro omlazení pokožky rukou. Inovativní kombinace značky Eucerin vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové viditelně vyplňuje hluboké vrásky a účinkuje společně s arctiinem, aktivní složkou, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách. Obsahuje též thiamidol, účinnou a patentovanou látku, která působí přímo na příčinu hyperpigmentace snížením produkce melaninu. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že krém redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu.

První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se dále zlepšují. S UVA a UVB filtry (SPF 30) poskytuje tento korekční krém na ruce účinnou ochranu před sluncem a minimalizuje pravděpodobnost tvorby pigmentových skvrn vlivem slunečního záření. Viditelně redukuje pigmentové skvrny na rukou a pokožka získává sjednocený tón a zářivý vzhled.

Klíčová zjištění

95 %

Zlepšuje pevnost a pružnost pokožky

95 %

Dodává pokožce intenzivní hydrataci

91 %

Ruce vypadají mladší

94 %

Dodává pokožce rovnoměrnější vzhled

81 %

Zabraňuje opětovnému vzniku stařeckých skvrn (hnědých skvrn)

Byla provedena uživatelská studie se 130 ženami ve věku od 50 do 65 let se stařeckými skvrnami na rukou(1). Po pravidelném používání přípravku po dobu čtyř týdnů uváděly následující výsledky:

Použití

Použití

Jak nanášet Krém na ruce s depigmentačním účinkem

 • Vmasírujte do pokožky rukou, dokud se krém zcela nevstřebá
 • Pro nejlepší výsledky používejte jednou ráno a jednou večer
 • Zamezte kontaktu s očima
 • První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech pravidelného používání

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte krém na ruce pro suchou a citlivou pokožku.

Vyzkoušejte Eucerin pH5 Krém na ruce, který obnovuje přirozenou obranyschopnost pokožky a snižuje její citlivost.

 

Hledáte krém na ruce pro extrémně suchou a hrubou pokožku.

Vyzkoušejte Eucerin UreaRepair PLUS Krém na ruce 5% Urea, který poskytuje okamžitou a dlouhotrvající hydrataci. 

 

Trpíte atopickým ekzémem a hledáte vhodný krém na ruce.

Eucerin AtopiControl Krém na ruce přináší suché, svědící a podrážděné atopické pokožce každodenní úlevu.

Použijte Krém na ruce s depigmentačním účinkem SPF 30, pokud …

Máte viditelné pigmentové skvrny na rukou.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Krém na ruce s depigmentačním účinkem SPF 30 viditelně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu.


Chcete předejít opakovanému výskytu pigmentových skvrn.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Krém na ruce s depigmentačním účinkem SPF 30 obsahuje účinnou látku thiamidol, která pomáhá předcházet opakovanému výskytu skvrn.


Máte zralou pokožku.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Krém na ruce s depigmentačním účinkem SPF 30 je vhodný pro všechny typy dospělé pokožky.

 

Ingredience

Ingredience

Často kladené otázky (8)

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin