• 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

Noční hydratační Booster

0.0
0 recenzí
Vyplňuje jemné linky
Intenzivní hydratace pleti během noci a až na 72 hodin
Pro svěží pocit pleti po probuzení a zářivou pleť každý den

Ultralehký Noční hydratační Booster pro péči o první vrásky.

Složení účinkující během spánku kombinuje vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou, která váže vlhkost v horních vrstvách pleti a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která proniká hlouběji do pleti, kde vznikají vrásky. V kombinaci s glycerinem poskytuje složení výrobku velmi intenzivní hydrataci pleti a významně zvyšuje množství hydratace v pleti. Provitamín B5 (dexpanthenol) pleť během noci aktivně regeneruje a posiluje, zatímco vitamín E snižuje oxidační stres.

Přispíváme k udržitelnosti

Produkt neobsahuje mikroplasty (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Ultralehký Noční hydratační Booster pro péči o první vrásky.

Probuďte se se svěží pletí díky Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočnímu hydratačnímu Boosteru. Tento ultralehký a osvěžující noční gelový přípravek poskytuje okamžitou hydrataci, cíleně působí proti jemným linkám a pleť během spánku aktivně regeneruje.

Složení výrobku kombinuje dva vysoce koncentrované typy kyseliny hyaluronové s glycerinem. Pleť tyto látky také sama přirozeně produkuje pro svoji hydrataci a ve složení našeho výrobku působí jako magnety na vlhkost, které pleť vyplňují okamžitou a intenzivní hydratací až na 72 hodin.

Klinické a dermatologické testy prokázaly, že Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Noční hydratační Booster přináší vynikající výsledky.

Noční hydratační Booster je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti. Doplňte jím vaši pravidelnou noční péči o pleť pro svěží, zdravější a méně unavený vzhled pleti a pružnější pleť na dotek.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a snášenlivost.

Klíčová zjištění

99 %

Intenzivně zvyšuje hydrataci

99 %

Pokaždé dodává svěží vzhled jako po kvalitním spánku

99 %

Dlouhotrvající hydratace

99 %

Zářivá pleť každý den

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská studie (PIU) (1) u 160 žen ve věku mezi 25 a 40 lety. Po pravidelném používání výrobku po dobu čtyř týdnů uvedly tyto výsledky:

Použití

Použití

Použití nočního hydratačního boosteru

Používejte večer jemným vmasírováním do důkladně vyčištěné pleti. Nepoužívejte v oblasti okolo očí.

Pro vaši každodenní péči

Čištění pleti

Čištění

Pleť důkladně vyčistěte odpovídajícím čisticím přípravkem Eucerin. Zvolte:
Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární vodu 3v1 (pro všechny typy pleti)
Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťový gel (pro normální až smíšenou pleť)
Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťové mléko (pro suchou pleť)

Zjistit více
Speciální péče o pleť

Speciální péče

Pro svěží pleť doporučujeme ráno Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Hydratační Booster a večer Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Noční hydratační Booster.

Zjistit více
Péče o pleť

Péče

Zjistit více

Ingredience

Jak společně účinkují

Glycerin a kyselina hyaluronová jsou látky, které si naše kožní buňky vytvářejí také přirozeně samy pro zajištění hydratace pleti. Glycerin pomáhá přitahovat hydrataci do pleti, vysokomolekulární kyselina hyaluronová váže vlhkost v horních vrstvách pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká hlouběji do epidermálních vrstev, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové v pleti, a tak doplňuje hydrataci v místě vzniku hlubších vrásek. 

Jako klíčové složky Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočního hydratačního Boosteru poskytují pleti okamžitou a intenzivní extra dávku hydratace a zvyšují hydrataci pleti až na 72 hodin.

FAQ (5)

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin