Novinka
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Noční hydratační Booster

0
0 recenzí
Vyplňuje jemné linky.
Intenzivní hydratace pleti během noci a až na 72 hodin.
Pro svěží pocit pleti po probuzení a zářivou pleť každý den.

Ultralehký Noční hydratační Booster pro péči o první vrásky.

Složení účinkující během spánku kombinuje vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou, která váže vlhkost v horních vrstvách pleti a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která proniká hlouběji do pleti, kde vznikají vrásky. V kombinaci s glycerinem poskytuje složení výrobku velmi intenzivní hydrataci pleti a významně zvyšuje množství hydratace v pleti. Provitamín B5 (dexpanthenol) pleť během noci aktivně regeneruje a posiluje, zatímco vitamín E snižuje oxidační stres.

O produktu

Probuďte se se svěží pletí díky Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočnímu hydratačnímu Boosteru. Tento ultralehký a osvěžující noční gelový přípravek poskytuje okamžitou hydrataci, cíleně působí proti jemným linkám a pleť během spánku aktivně regeneruje. Složení výrobku kombinuje dva vysoce koncentrované typy kyseliny hyaluronové s glycerinem. Pleť tyto látky také sama přirozeně produkuje pro svoji hydrataci a ve složení našeho výrobku působí jako magnety na vlhkost, které pleť vyplňují okamžitou a intenzivní hydratací až na 72 hodin. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Noční hydratační Booster přináší vynikající výsledky. Noční hydratační Booster je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti. Doplňte jím vaši pravidelnou noční péči o pleť pro svěží, zdravější a méně unavený vzhled pleti a pružnější pleť na dotek.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a snášenlivost.

Klíčová zjištění

99 %

Intenzivně zvyšuje hydrataci

99 %

Pokaždé dodává svěží vzhled jako po kvalitním spánku

99 %

Dlouhotrvající hydratace

99 %

Zářivá pleť každý den

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská studie (PIU) (1) u 160 žen ve věku mezi 25 a 40 lety. Po pravidelném používání výrobku po dobu čtyř týdnů uvedly tyto výsledky:

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin