Prevence aktinické keratózy a nemelanomových kožních nádorů

 

Actinic Control MD SPF 100

Prevence aktinické keratózy a nemelanomových kožních nádorů a jako podpůrná přídatná léčba aktinické keratózy

Eucerin Actinic Control MD SPF 100 je zdravotnický prostředek s vysokým SPF (ochranný sluneční faktor), určený speciálně pro prevenci aktinické keratózy a nemelanomové rakoviny kůže, nebo jako doplňková léčba aktinické keratózy.
 
Aktinická keratóza je stále častější předrakovinné kožní onemocnění a souvisí s nemelanomovou rakovinou kůže, do níž se může rozvinout. Jednou z jejích hlavních příčin je poškození pokožky vlivem UV slunečního záření - pomocí správné sluneční ochrany si ale stále můžeme užívat každodenní pobyt venku.
 
SPF 100 chrání pokožku před škodlivým UVB zářením, což znamená, že v pokožce dochází postupem času k menšímu poškození kožních buněk. Výrobek obsahuje také velmi vysokou UVA ochranu - poskytuje tedy ochranu proti celému UV spektru.
 
Lehká emulze se snadno nanáší a je proto vhodná pro každodenní použití a opakovanou aplikaci, když trávíte slunečné dny venku nebo se naplno věnujete svým oblíbeným aktivitám. Ať hledáte přípravek pro prevenci aktinické keratózy, nebo jej budete používat jako doplňkovou léčbu tohoto onemocnění, můžete si být jisti, že jste proti slunečnímu záření dobře chráněni a užívat si bez obav své každodenní činnosti.

Čtěte pečlivě návod k použití prostředku. Eucerin® ACTINIC CONTROL MD SPF 100 je zdravotnický prostředek určený k prevenci aktinické keratózy a nemelanomových kožních nádorů (NMSC) a k podpůrné přídatné léčbě aktinické keratózy. Certifikát vydala notifikovaná osoba č. 0482.

 

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin