• (1)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Eucerin AtopiControl Krém

S licochalconem A a ceramidy

Zjemňuje, zklidňuje a pečuje o konkrétní oblasti pokožky těla s atopickou dermatitidou. Vhodný pro každodenní použití.

Pečující krém při atopické dermatitidě

Atopická pokožka je suchá, dráždivá a svědí. Může být také hrubá a popraskaná, a to zejména v určitých problémových oblastech,  jako je pokožka na vnitřní straně loktů a v zákolenních jamkách.

Eucerin AtopiControl Krém je intenzivní tělový krém pro každodenní použití, který poskytuje těmto specifickým partiím péči, kterou potřebují. Lze jej používat společně s Eucerin AtopiControl Acute krémem během fáze vzplanutí. Složení je obohaceno o zklidňující licochalcon A a vysokou koncentraci lipidů (omega-3, omega-6 a ceramidy) pro regeneraci kožní bariéry a zmírnění svědění.

Krém na bázi olej-ve-vodě s hutnější konzistencí pro pokožku s atopickou dermatitidou hydratuje, zklidňuje a zmírňuje hrubost. Při pravidelném používání se stav pokožky viditelně zlepšuje.

Eucerin AtopiControl Krém neobsahuje parfemaci a je vhodný pro dospělé, děti a kojence od tří měsíců.

Klinické studie

Velmi dobrá účinnost a kožní snášenlivost prokázaná na atopické pokožce. 

Často kladené otázky

Jaký je rozdíl mezi Eucerin AtopiControl Krémem a Eucerin AtopiControl Tělovým mlékem?

Krém pro pokožku s atopickou dermatitidou byl vyvinut speciálně pro použití na problémových oblastech, jako jsou vnitřní strany loktů nebo zákolenní jamky. Mléko je vhodnější pro použití na celém těle.

Je Eucerin AtopiControl Krém vhodný pro děti?

Ano, pokud jsou vašemu dítěti tři měsíce nebo více.

Je atopická dermatitida to samé jako ekzém?

Dermatitida a ekzém jsou to samé: souhrnné pojmy pro zánětlivé změny v pokožce. Jako takové zahrnují mnoho různých kožních onemocnění. Atopický ekzém a atopická dermatitida jsou také to samé. 

Můžete mi vysvětlit výrazy "vzplanutí" a "období mezi vzplanutími"?

Obecně řečeno, atopická dermatitida má dvě různé fáze. "Vzplanutí" je jedním z názvů používaných k označení akutní, aktivní fáze, kdy je pokožka nejvíce dráždivá. Může silně svědit, pacient může mít pocit pálení a pokožka může být na pohled suchá, zarudlá a šupinatá. Mezi těmito fázemi akutního vzplanutí jsou časové úseky, kdy je  pokožka relativně klidná a méně podrážděná. Toto období je také označováno jako neakutní, neaktivní nebo klidová fáze. Délka každé fáze se velmi liší v závislosti na jednotlivci, ale produkty vyvinuté speciálně pro léčbu a péči o atopickou pokožku - jako jsou produkty z řady Eucerin AtopiControl - mohou pomoci prodloužit dobu mezi vzplanutími a přinést úlevu při akutních vzplanutích.

Ingredience

Použití

 • Umyjte pokožku Eucerin AtopiControl Sprchovým olejem
 • Naneste na konkrétní oblasti, které potřebují péči (loketní záhyby, podkolenní jamky atd.)
 • Používejte jednou nebo dvakrát denně

 

Krém na ekzém

Pro vaši každodenní péči

Atopickou pokožku myjte důkladně, ale jemně

Obličej ráno a večer vyčistěte Eucerin DermatoClean Čisticím pleťovým mlékem. Pokožku těla umyjte Eucerin AtopiControl Sprchovým olejem. Tyto produkty lze používat při akutních vzplanutích atopické dermatitidy i v obdobích mezi vzplanutími.

Krém pro pokožku s atopickou dermatitidou na vnitřní straně lokte

Každodenní péče v období mezi vzplanutími

 Používejte správné výrobky pro denní péči: 

Během fáze vzplanutí:

Nanášejte Eucerin AtopiControl Acute krém na postiženou oblast pro zlepšení stavu pokožky.

Eucerin AtopiControl Acute krém můžete používat spolu s léky na atopickou dermatitidu předepsanými vaším lékařem. Pokud používáte také lokální předepsanou léčbu, naneste ji před použitím Eucerin AtopiControl Acute krému.

Všechny naše produkty denní péče můžete používat také během fáze vzplanutí a nanášet je vždy až po předepsané léčbě a/nebo Eucerin AtopiControl Acute krému.

Chraňte atopickou pokožku před sluncem

Atopická pokožka je zvláště citlivá na UVA a UVB záření. Proto bude-li vaše pokožka vystavena slunečnímu záření, doporučujeme použít produkt sluneční ochrany po nanesení denního pečujícího přípravku. Vyzkoušejte Eucerin Vysoce ochranný krém na opalování na obličej Sensitive Protect SPF 30 nebo Eucerin Vysoce ochranný krém na opalování na obličej Sensitive Protect SPF 50+ na obličej a na pokožku těla zkuste Eucerin Eucerin Extra lehké mléko na opalování Sensitive Protect SPF 30 nebo Eucerin Extra lehké mléko na opalování Sensitive Protect SPF 50+.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud ...

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Máte atopickou dermatitidu a hledáte hydratační výrobek pro každodenní použití na specifické oblasti pokožky těla, jako jsou vnitřní strany loktů a zákolenní jamky:

Při každodenním používání pomůže Eucerin AtopiControl Krém zjemnit hrubou, popraskanou pokožku a zmírnit svědění.

 

Vaše dítě trpí atopickým ekzémem a jsou mu tři měsíce nebo více a hledáte hydratační výrobek pro každodenní použití na specifické oblasti pokožky jeho těla:

Eucerin AtopiControl Krém vám pomůže zmírnit příznaky a diskomfort ve specifických částech těla, jako jsou vnitřní strany loktů a v zákolenní jamky.

Máte atopickou dermatitidu a hledáte hydratační výrobek pro každodenní použití na celé tělo:

Eucerin AtopiControl Tělové mléko, které bylo vyvinuto speciálně pro pokožku celého těla. 

Máte atopickou dermatitidu a hledáte krém na ruce:
Máte atopickou dermatitidu a hledáte denní krém na pleť obličeje:
Jste ve fázi vzplanutí atopické dermatitidy:

I nadále můžete používat Eucerin AtopiControl Krém, ale doporučujeme použít také vaši předepsanou léčbu a/nebo Eucerin AtopiControl Acute krém. Nejprve použijte předepsanou léčbu, nechte vstřebat a poté naneste Eucerin AtopiControl Acute krém. na podrážděnou oblast před použitím Eucerin AtopiControl Krému pro dodatečnou hydrataci.

Máte suchou pokožku na specifických oblastech těla, ale nemáte atopickou dermatitidu:

Eucerin AtopiControl Fázově přizpůsobená péče pro atopickou pokožku

Atopická dermatitida - známá také jako atopický ekzém - je kožní onemocnění, během něhož je pokožka suchá, zarudlá, podrážděná a svědí. Toto svědění nutí ke škrábání, které příznaky dále zhoršuje a může vést ke kožní infekci. Atopická dermatitida může také negativně ovlivňovat spánek a kvalitu života.  Když trpí kojenci a děti, jejich rodiče se mohou cítit bezmocní a obviňovat se.      
                                                                             
Onemocnění má dvě odlišné fáze: 

 1. Akutní fáze, kdy pokožka vzplane 
 2. Období mezi vzplanutími, kdy je pokožka klidnější 

Protože neexistuje žádný známý lék na atopickou dermatitidu, je hlavním cílem při každodenní péči o atopickou pokožku prodloužit neakutní fáze. Při vzplanutí je kladen důraz na co nejrychlejší zklidnění pokožky. Eucerin AtopiControl nabízí dermokosmetickou péči přizpůsobenou oběma fázím, kterou atopická pokožka potřebuje

Většina výrobků v této řadě obsahuje jedinečný komplex aktivních složek se zklidňujícím licochalconem A a ceramidy posilujícími kožní bariéru. Při každodenním používání tyto výrobky základní péče - sprchový olej, lehká tělová emulze, tělové mléko, krém na ruce, pleťový krém a univerzální krém − zmírňují  vysušování, zarudnutí a svědění. 

Eucerin AtopiControl Acute krém byl vyvinut speciálně pro úlevu pokožce během vzplanutí - zklidňuje zarudnutí a svědění a snižuje potřebu škrábání. Eucerin AtopiControl Sprej proti svědění pokožku okamžitě ochlazuje, zmírňuje svědění během 60 vteřin a poskytuje úlevu až na šest hodin.1 Lze jej používat, pokud pokožka svědí mezi vzplanutími nebo v akutní fázi atopické dermatitidy. Dále účinně působí na svědící pokožku při onemocnění lupénkou, xerózou nebo cukrovkou. 

Výzkum ukazuje, že Eucerin AtopiControl Acute krém2, Eucerin AtopiControl Tělové mléko2 a Eucerin AtopiControl Lehká tělová emulze3 také podporují kvalitu spánku a zlepšují kvalitu života.

Tato výrobková řada bez parfemace je vhodná pro dospělé, děti a kojence od tří měsíců4.  

 

1 Beiersdorf spol. s r.o., měření skóre svědivosti, březen/duben 2018. 104 testovaných osob (32 s atopickou dermatitidou, 41 se suchou pokožkou (20 s cukrovkou), 31 s mírnou lupénkou). Přímá aplikace výrobku, 1 minutu a  a 6 hodin po aplikaci.  

2 Beiersdorf spol. s r.o., uživatelská studie Eucerin Tělového mléka AtopiControl  a Eucerin Acute krému AtopiControl při současném používání, květen 2017. N = 141, 4 týdny, lehká až střední AD, DLQI (Dermatologický index kvality života) a kvalita spánku 

3 Beiersdorf spol. s r.o., uživatelská studie, Itálie, duben/květen 2019 

4 S výjimkou Eucerin Spreje proti svědění AtopiControl a Eucerin Krému na ruce AtopiControl, které jsou vhodné pro děti od tří let.

Eucerin Acute krém AtopiControl

Suchá, atopická pokožka

AtopiControl Acute krém

 • (14)

 • Intenzivní péče během akutních vzplanutí atopického ekzému
 • Lokální ošetření pro podrážděné a svědící plochy pokožky
 • Na obličej a tělo
 • S licochalconem A, dekandiolem, menthoxypropandiolem a ceramidy
 • Zklidňuje pokožku a podporuje kvalitu spánku1
 • Zlepšuje kvalitu života1

1 Při použití společně s Eucerin AtopiControl Tělovým mlékem. Zdroj: Výzkum společnosti Beiersdorf, AtopiControl PIU na podporu tvrzení, květen 2017"

Zjistit více
Novinka
Úleva pro svědící pokožku od značky Eucerin

Suchá, atopická pokožka

AtopiControl Sprej proti svědění

 • (2)

 • Okamžité a dlouhotrvající zmírnění svědění pokožky
 • Zmírňuje svědění pokožky během 60 vteřin až na šest hodin
 • S mentoxypropandiolem, SymSitive* a polidokanolem
 • Ochlazuje, zklidňuje a zmírňuje příznaky podrážděné pokožky
 • Rychle se vstřebává: nelepivý, nemastný
 • Bez parfemace
 • Vhodný pro dospělé a děti od tří let 
 • Vhodný pro pacienty s atopickým ekzémem, xerózou, lupénkou nebo u diabetických pacientů.

* Registrovaná ochranná známka společnosti Symrise, Německo

Zjistit více
Celkové hodnocení
 • (1)
5 z 5 bodů / 1 recenzí
5 Stars
1
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Kvetinka,

Skokojnost

Syn ma okolo ust cervene suche miesta,presli sme kurou od doktorky a nepomohlo,tak som skusila tento super mastny krem a ten pomaha...nema to take cervene a suche,dufam,ze mu to uplne zmizne...

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář