Redukce a prevence
nedokonalostí pleti

a pozánětlivých hyperpigmentací

Eucerin DermoPure

Akné je primárně zánětlivé onemocnění. Zánět je přítomen ve všech stádiích akné − od neviditelných mikrozánětů až po viditelně zanícené papuly a pustuly.1

Řada Eucerin DermoPure byla speciálně vyvinuta proti hlavním příčinám a projevům aknózní a problematické pleti:

  • mikrozánětům: základní příčina cyklu akné
  • nadměrné produkci kožního mazu, která je známá též jako seborrhea
  • hyperkeratóze (zesilování vnějších vrstev pleti), která následně vede k černým tečkám a bílým pupínkům
  • množení bakterií, které způsobuje viditelné záněty ve formě papul a pustul

Mnoho lidí navíc trpí pozánětlivou hyperpigmentací pleti, tedy pigmentovými skvrnami po akné, ještě dlouho poté, co nedokonalosti z pleti vymizí. Eucerin nabízí také výrobek péče o problematickou pleť, který působí proti těmto pigmentovým skvrnám.

Výrobky DermoPure na problematickou pleť obsahují následující klíčové aktivní složky:

Eucerin DermoPure Sérum pro regeneraci problematické pleti také obsahuje:

  • 10% hydroxykomplex: vysoce účinná kombinace peelingových látek (kyseliny glykolové, salicylové a polyhydroxy kyseliny), která pomáhá obnovovat pokožku, uvolňovat ucpané póry, ničí P. acnes (bakterie) a odstraňuje odumřelé kožní buňky

Eucerin DermoPure Sérum s trojitým účinkem také obsahuje:

  • Thiamidol, patentovanou látku*, která prokazatelně redukuje pigmentové skvrny po akné (označované též jako pozánětlivá hyperpigmentace) a brání jejich opakovanému výskytu.
  • Také sluneční záření může způsobovat tmavnutí pigmentových skvrn po akné a oddalovat jejich vyblednutí. Zde účinně pomáhá zmatňující DermoPure Ochranná emulze SPF 30 s SPF 30, UVA/B ochranou a dekandiolem účinným proti nedokonalostem pleti.

Tato řada obsahuje jemné, avšak účinné produkty na čištění problematické pleti a důkladně zvolené produkty proti nedokonalostem pleti, vhodné také jako doplňková péče při dermatologické léčbě.
Klinické a dermatologické studie prokázaly dobrou kožní snášenlivost a účinnost přípravků u osob s problematickou pletí a jsou velmi účinné pro zmírnění příznaků problematické pleti.

*Patentováno v Německu
1 Das S, Reynolds RV: Am J Clin Dermatol (2014), 15: 479-488

Související články

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin