• (1)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Eucerin AtopiControl Pleťový krém

Zmírňuje zarudnutí a svědění

Zklidňující denní krém s licochalconem A a ceramidy speciálně vyvinutý pro pleť obličeje s atopickou dermatitidou

Denní pleťový krém při atopické dermatitidě

Atopická pleť obličeje je suchá, dráždivá a svědí. Může být také na pohled zarudlá a na dotek napjatá. Potřebuje zklidňující a hydratační krém, který zmírňuje zarudnutí a svědění.

Eucerin AtopiControl Pleťový krém byl vyvinut speciálně tak, aby poskytoval atopické pleti základní denní péči a lze jej používat během vzplanutí i v klidnějším mezidobí. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že hydratuje, zklidňuje a zmírňuje suchost. Nelepkavý krém je obohacen o licochalcon A a ceramidy pro regeneraci a posílení kožní bariéry a úlevu od napjatosti a svědění.

Pleť je na dotek jemná a hladká a při pravidelném používání se stav pleti zlepšuje. Eucerin AtopiControl Pleťový krém neobsahuje parfemaci a je ideální jako základ pod make-up.

Krém na ekzém v obličeji je vhodný i pro děti a kojence od tří měsíců.

Klinické a dermatologické studie

Velmi dobrá účinnost a kožní snášenlivost prokázaná na atopické pokožce.

Často kladené otázky

Mohu na Eucerin AtopiControl Pleťový krém použít make-up?

Ano, pleťový krém na atopickou dermatitidu je ideální jako základ pod make-up. Nezapomeňte zkontrolovat složení vašeho make-upu, aby neobsahoval žádné složky, které by mohly vyvolat příznaky atopické dermatitidy.

Je tento pleťový krém na ekzém vhodný pro děti?

Ano, pokud jsou vašemu dítěti tři měsíce nebo více.

Můžete mi vysvětlit výrazy "vzplanutí" a "období mezi vzplanutími"?

Obecně řečeno, atopická dermatitida má dvě různé fáze. "Vzplanutí" je jedním z názvů používaných k označení akutní, aktivní fáze, kdy je pokožka nejvíce dráždivá. Může silně svědit, pacient může mít pocit pálení a pokožka může být na pohled suchá, zarudlá a šupinatá. Mezi těmito fázemi akutního vzplanutí jsou časové úseky, kdy je  pokožka relativně klidná a méně podrážděná. Toto období je také označováno jako neakutní, neaktivní nebo klidová fáze. Délka každé fáze se velmi liší v závislosti na jednotlivci, ale produkty vyvinuté speciálně pro léčbu a péči o atopickou pokožku - jako jsou produkty z řady Eucerin AtopiControl - mohou pomoci prodloužit dobu mezi vzplanutími a přinést úlevu při akutních vzplanutích.

Mohu použít Eucerin AtopiControl Pleťový krém během vzplanutí?

Ano. Eucerin AtopiControl Pleťový krém můžete používat denně - během fáze vzplanutí atopické dermatitidy i v období mezi vzplanutími. Při akutních fázích vzplanutí doporučujeme používat také léky, které vám doporučí váš lékař a/nebo Eucerin AtopiControl Acute Krém pro zklidnění pokožky a zmírnění podráždění. Eucerin AtopiControl Acute Krém krém není lékařským produktem a není určen jako jeho náhrada, je však vhodné jej používat spolu s vaší předepsanou léčbou pro zklidnění pokožky. Nejprve naneste vaši lokální předepsanou léčbu, teprve na ni použijte Eucerin AtopiControl Acute Krém. Následně můžete použít Eucerin AtopiControl Pleťový krém pro extra hydrataci.

Obsahuje Eucerin AtopiControl Pleťový krém sluneční ochranu?

Ne, a je důležité, abyste sluneční ochranu nanášeli ráno, pokud bude vaše pleť během dne vystavena slunci. Vyzkoušejte Eucerin Vysoce ochranný krém na opalování na obličej Sensitive Protect SPF 30 nebo Eucerin Vysoce ochranný krém na opalování na obličej Sensitive Protect SPF 50+.

Jaký je rozdíl mezi Eucerin AtopiControl Pleťovým krémem a Eucerin AtopiControl Krémem?

Eucerin AtopiControl Pleťový krém má lehčí konzistenci, byl vyvinut speciálně pro pleť obličeje a je ideální jako základ pod make-up.

Ingredience

Použití

 • Vyčistěte pleť
 • Nanášejte ráno a večer nebo tak často, jak potřebujete
 • Jemně vmasírujte do pleti obličeje a dekoltu

Krém na ekzém v obličeji

Pro vaši každodenní péči

Atopickou pleť čistěte důkladně, ale jemně

Obličej ráno a večer vyčistěte Eucerin DermatoClean Čisticím pleťovým mlékem. Pokožku těla umyjte Eucerin AtopiControl Sprchovým olejem. Tyto produkty lze používat při akutních vzplanutích atopické dermatitidy i v obdobích mezi vzplanutími.

Na pleť obličeje pravidelně používejte hydratační krém na ekzém

Každodenní péče v období mezi vzplanutími
Používejte správné výrobky pro denní péči:

Během fáze vzplanutí:

Nanášejte Eucerin AtopiControl Acute krém na postiženou oblast pro zlepšení stavu pokožky. 

Eucerin AtopiControl Acute krém můžete používat spolu s léky na atopickou dermatitidu předepsanými vaším lékařem. Pokud používáte také lokální předepsanou léčbu, naneste ji před použitím Eucerin AtopiControl Acute krému.

Všechny naše produkty denní péče můžete používat také během fáze vzplanutí a nanášet je vždy až po předepsané léčbě a/nebo Eucerin AtopiControl Acute krému.

Chraňte atopickou pokožku před sluncem

Atopická pokožka je zvláště citlivá na UVA a UVB záření. Proto bude-li vaše pokožka vystavena slunečnímu záření, doporučujeme použít produkt sluneční ochrany po nanesení denního pečujícího přípravku. Vyzkoušejte Eucerin Vysoce ochranný krém na opalování na obličej Sensitive Protect SPF 30 nebo Eucerin Vysoce ochranný krém na opalování na obličej Sensitive Protect SPF 50+ na obličej a na pokožku těla zkuste Eucerin Extra lehké mléko na opalování Sensitive Protect SPF 30 nebo Eucerin Extra lehké mléko na opalování Sensitive Protect SPF 50+.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud ...

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Eucerin AtopiControl Pleťový krém zmírňuje zarudnutí a svědění a lze jej používat jako každodenní základní péči pro vaši pleť během období mezi vzplanutími. Lze jej také používat společně s Eucerin AtopiControl Acute Krémem a/nebo lokální léčbou, kterou používáte během akutních fází vzplanutí.

Eucerin AtopiControl Pleťový krém zmírňuje zarudnutí a svědění a lze jej používat jako každodenní základní péči pro vaši pleť během období mezi vzplanutími. Lze jej také používat společně s Eucerin AtopiControl Acute Krémem a/nebo lokální léčbou, kterou používáte během akutních fází vzplanutí.

Vaše dítě trpí atopickým ekzémem v obličeji a jsou mu tři měsíce nebo více.

 

Máte atopickou dermatitidu a hledáte denní pečující krém na specifické oblasti pokožky těla, jako jsou vnitřní strany loktů a v zákolenní jamky:
Máte atopickou pokožku těla a hledáte hydratační přípravek na celé tělo:
Máte suchou pleť obličeje, ale nemáte atopickou dermatitidu:

Eucerin AtopiControl Fázově přizpůsobená péče pro atopickou pokožku

Atopická dermatitida - známá také jako atopický ekzém - je kožní onemocnění, během něhož je pokožka suchá, zarudlá, podrážděná a svědí. Toto svědění nutí ke škrábání, které příznaky dále zhoršuje a může vést ke kožní infekci. Atopická dermatitida může také negativně ovlivňovat spánek a kvalitu života.  Když trpí kojenci a děti, jejich rodiče se mohou cítit bezmocní a obviňovat se.      
                                                                             
Onemocnění má dvě odlišné fáze: 

 1. Akutní fáze, kdy pokožka vzplane 
 2. Období mezi vzplanutími, kdy je pokožka klidnější 

Protože neexistuje žádný známý lék na atopickou dermatitidu, je hlavním cílem při každodenní péči o atopickou pokožku prodloužit neakutní fáze. Při vzplanutí je kladen důraz na co nejrychlejší zklidnění pokožky. Eucerin AtopiControl nabízí dermokosmetickou péči přizpůsobenou oběma fázím, kterou atopická pokožka potřebuje

Většina výrobků v této řadě obsahuje jedinečný komplex aktivních složek se zklidňujícím licochalconem A a ceramidy posilujícími kožní bariéru. Při každodenním používání tyto výrobky základní péče - sprchový olej, lehká tělová emulze, tělové mléko, krém na ruce, pleťový krém a univerzální krém − zmírňují  vysušování, zarudnutí a svědění. 

Eucerin AtopiControl Acute krém byl vyvinut speciálně pro úlevu pokožce během vzplanutí - zklidňuje zarudnutí a svědění a snižuje potřebu škrábání. Eucerin AtopiControl Sprej proti svědění pokožku okamžitě ochlazuje, zmírňuje svědění během 60 vteřin a poskytuje úlevu až na šest hodin.1 Lze jej používat, pokud pokožka svědí mezi vzplanutími nebo v akutní fázi atopické dermatitidy. Dále účinně působí na svědící pokožku při onemocnění lupénkou, xerózou nebo cukrovkou. 

Výzkum ukazuje, že Eucerin AtopiControl Acute krém2, Eucerin AtopiControl Tělové mléko2 a Eucerin AtopiControl Lehká tělová emulze3 také podporují kvalitu spánku a zlepšují kvalitu života.

Tato výrobková řada bez parfemace je vhodná pro dospělé, děti a kojence od tří měsíců4.  

 

1 Beiersdorf spol. s r.o., měření skóre svědivosti, březen/duben 2018. 104 testovaných osob (32 s atopickou dermatitidou, 41 se suchou pokožkou (20 s cukrovkou), 31 s mírnou lupénkou). Přímá aplikace výrobku, 1 minutu a  a 6 hodin po aplikaci.  

2 Beiersdorf spol. s r.o., uživatelská studie Eucerin Tělového mléka AtopiControl  a Eucerin Acute krému AtopiControl při současném používání, květen 2017. N = 141, 4 týdny, lehká až střední AD, DLQI (Dermatologický index kvality života) a kvalita spánku 

3 Beiersdorf spol. s r.o., uživatelská studie, Itálie, duben/květen 2019 

4 S výjimkou Eucerin Spreje proti svědění AtopiControl a Eucerin Krému na ruce AtopiControl, které jsou vhodné pro děti od tří let.

Eucerin Acute krém AtopiControl

Suchá, atopická pokožka

AtopiControl Acute krém

 • (14)

 • Intenzivní péče během akutních vzplanutí atopického ekzému
 • Lokální ošetření pro podrážděné a svědící plochy pokožky
 • Na obličej a tělo
 • S licochalconem A, dekandiolem, menthoxypropandiolem a ceramidy
 • Zklidňuje pokožku a podporuje kvalitu spánku1
 • Zlepšuje kvalitu života1

1 Při použití společně s Eucerin AtopiControl Tělovým mlékem. Zdroj: Výzkum společnosti Beiersdorf, AtopiControl PIU na podporu tvrzení, květen 2017"

Zjistit více
Novinka
Úleva pro svědící pokožku od značky Eucerin

Suchá, atopická pokožka

AtopiControl Sprej proti svědění

 • (2)

 • Okamžité a dlouhotrvající zmírnění svědění pokožky
 • Zmírňuje svědění pokožky během 60 vteřin až na šest hodin
 • S mentoxypropandiolem, SymSitive* a polidokanolem
 • Ochlazuje, zklidňuje a zmírňuje příznaky podrážděné pokožky
 • Rychle se vstřebává: nelepivý, nemastný
 • Bez parfemace
 • Vhodný pro dospělé a děti od tří let 
 • Vhodný pro pacienty s atopickým ekzémem, xerózou, lupénkou nebo u diabetických pacientů.

* Registrovaná ochranná známka společnosti Symrise, Německo

Zjistit více
Celkové hodnocení
 • (1)
5 z 5 bodů / 1 recenzí
5 Stars
1
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Edituska,

Topka

Naozaj jeden z dalsich top produktov na Atopiu od zn.Eucerin.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář