• (0)

Eucerin AtopiControl Krém na ruce

Vhodný pro péči o pokožku rukou se sklonem k atopickému ekzému.

Výrobek pro každodenní péči, který pokožku regeneruje, chrání, a předchází vysychání, zarudnutí a svědění rukou. Zmírňuje také vysychání, zarudnutí a podráždění pokožky způsobené častým mytím rukou.

Naše ruce jsou často v kontaktu s vodou a čisticími výrobky. Pokud to naše práce vyžaduje, mohou být také pravidelně vystavovány dalším chemickým látkám. Tyto faktory mohou poškozovat kožní bariéru, a pokud k tomu dojde, ruce vysychají a jsou zarudlé. Začínají také svědit, jsou podrážděné a mohou se na nich objevovat drobné praskliny. Lidé se sklonem k atopickému ekzému na rukou mají podobné příznaky.  

Eucerin AtopiControl Krém na ruce pokožku zjemňuje, zklidňuje a regeneruje – zlepšuje její odolnost a elasticitu, a to i při častějším mytí rukou.  

Lze jej použít během akutních vzplanutí atopického ekzému i během jeho klidových fází. Během akutních vzplanutí pokožku rukou zklidní a v klidových obdobích funguje jako základní kosmetická péče. 

Nemastný krém na bázi oleje ve vodě se rychle vstřebává a obsahuje řadu vyživujících přírodních složek, jako jsou: 

 • Licochalcon A: výtažek z lékořice, který zklidňuje podrážděnou pokožku.
 • Ceramidy pro regeneraci pokožky a obnovu její přirozené bariéry.
 • Mentoxypropanediol: derivát mentolu se stejnými chladivými vlastnostmi a schopností zmírnit svědění.

  Při pravidelném používání zlepšuje stav pokožky.   

  Upozornění pro alergiky: Výrobek obsahuje extrakt z ovsa setého. Ovesná mouka je známa svými zklidňujícími účinky a bývá doporučována pro podrážděnou pokožku. V některých případech však může způsobit alergickou reakci.

Klinické studie

Klinické prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost - vhodný i pro pokožku rukou se sklonem k atopickému ekzému.

KLÍČOVÁ ZJIŠTĚNÍ

Výsledky studie kosmetické účinnosti¹ prokazují, že: 

 • Pokožka se stává odolnější, a při pravidelném používání se její stav zlepšuje.
 • Již po jednom týdnu se hydratace pokožky v postižených oblastech zvýšila o 50 %. Po čtyřech týdnech se zvýšila o 95 %. 
 •  Zarudnutí pokožky se výrazně zmírnilo. 
 • U 90 % testovaných příznaky svědění zmizely po čtyřech týdnech používání.  

  ¹Studie kosmetické účinnosti Eucerin AtopiControl Krému na ruce u pacientů se sklonem k atopickému ekzému na rukou, 2016.

Ingredience

Použití

 •  Nanášejte na čistou pokožku. Jednou až dvakrát denně nebo dle potřeby. Eucerin AtopiControl Krém na ruce lze používat během dne, večer nebo na noc.
 • Pro maximální účinek používejte v kombinaci s jemným, hydratačním přípravkem na mytí, jako je  například Eucerin Sprchový olej AtopiControl.

Krém na ruce pro pokožku rukou se sklonem k atopickému ekzému.

Doporučení

Používejte Eucerin AtopiControl Krém na ruce, pokud…

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud…

Vaše ruce jsou zarudlé, mírně zanícené nebo mají drobné praskliny.

KRÉM pokožku zklidňuje, zmírňuje zarudnutí A posiluje přirozenou bariéru pokožky.

Vaše ruce jsou vystaveny mimořádné zátěži, jako je například: časté mytí rukou, pravidelné používání gumových rukavic nebo další faktory (např. chemikálie), které mohou pokožku dráždit.

Krém posiluje bariéru pokožky A zabraňuje dehydrataci.

Trpíte atopickou dermatitidou.

Během akutních fází KRÉM obnovuje bariéru pokožky, zmírňuje zarudnutí A svědění. V obdobích mezi vzplanutími posiluje bariéru pokožky A zmírňuje pravděpodobnost vzplanutí.

Si nevšimnete zlepšení po několika použitích.

Požádejte o radu svého lékárníka, nebo se obraťte na lékaře.'

Máte suchou citlivou pokožku.

Doporučujeme Eucerin Krém na ruce pH5.

Máte velmi suchou nebo extrémně suchou pokožku, ale netrpíte ekzémem.

Vyzkoušejte Eucerin Regenerační krém na ruce 5% UREA. Obsahuje jedinečnou kombinaci složek, která prokazatelně přináší okamžitou úlevu a intenzivní hydrataci  velmi suché, hrubé a namáhané pokožce rukou, i po opakovaném mytí rukou.

Často kladené otázky

Mohu tento krém na ruce používat, pokud již mám na rukou ekzém, nebo jej lze používat pouze jako prevenci?

Výrobek byl vyvinut pro ty, kteří již trpí ekzémem na rukou. Studie společnosti Beiersdorf potvrdila účinnost výrobku a jeho vhodnost pro pacienty se středně těžkou (akutní) formou atopického ekzému na rukou. Eucerin AtopiControl Krém na ruce zklidňuje podrážděnou, zarudlou a svědící pokožku rukou.

Je výrobek vhodný pro osoby, které trpí atopickým ekzémem?

Ano, krém na ruce je vhodný pro ty, kteří trpí ekzémem a zároveň atopickou dermatitidou na rukou. Složení obsahuje zklidňující licochalcon A a ceramidy pro posílení přirozené ochranné bariéry pokožky. Obsahuje také mentoxypropanediol, který zabraňuje svědění a zmírňuje vysychání, zarudnutí a podráždění.

Je krém na ruce vhodný pro osoby, které jsou náchylné k alergiím?

Ano. Pokud jste náchylní k alergickým reakcím následkem kontaktu s určitými látkami  (např. některými kovy, parfémy nebo konzervanty), pak vám tento krém pomůže posílit ochrannou bariéru vaší pokožky a zvýšit její odolnost. Před zakoupením výrobku si prosím přečtěte jeho složení a ujistěte se, že neobsahuje žádné známé složky, na něž jste alergičtí. Tento výrobek obsahuje ovesnou mouku.

Je atopická dermatitida to samé jako ekzém?

Dermatitida a ekzém jsou totéž: souhrnné výrazy pro zánětlivé změny v pokožce. Zahrnují tedy mnoho různých kožních onemocnění. Atopický ekzém a atopická dermatitida jsou tedy totéž.

Co způsobuje ekzém na pokožce rukou?

Ekzém na rukou má několik různých příčin. U některých lidí se vyskytuje v důsledku jiného onemocnění pokožky. Jiní trpí ekzémem na rukou v důsledku vnějších faktorů, jako je časté mytí nebo používání chemických látek na pracovišti. Ekzém na rukou může být také vyvolán alergickou reakcí na určité látky.

Je krém na ruce vhodný pro děti?

Eucerin AtopiControl Krém na ruce jsme netestovali pro jeho vhodnost u dětí. Z tohoto důvodu jej doporučujeme používat pouze pro dospělé.

Lze krém na ruce používat v kombinaci s jinými léky?

Ano. Krém na ruce lze používat v kombinaci s lokálními i perorálními léky. Pokud používáte také krém na předpis, naneste jej jako první a počkejte alespoň 10 minut, dokud se zcela nevstřebá, až poté naneste Eucerin AtopiControl Krém na ruce.

Eucerin AtopiControl Dermokosmetická péče pro suchou, zarudlou a svědící pokožku

Eucerin AtopiControl je řada dermokosmetických výrobků, které pečují o suchou, zarudlou a svědící pokožku, a také atopickou pokožku během chronických fází i ve fázi akutních projevů.  Klinické a dermatologické studie prokázaly, že přípravky této řady předchází vysušování pokožky, jejímu olupování a zmírňují pocit napětí a svědění. Všechny jsou také prokazatelně dobře snášeny i atopickou pokožkou.

Tělová mléka a krémy základní péče s obsahem omega-6 mastných kyselin a licochalconu A obnovují ochrannou kožní bariéru a zvyšují odolnost pokožky vůči negativním vlivům. Intenzivně zvláčňují suchou pokožku a mírní šupinatění, svědění a napětí, které se často vyskytují u atopické pokožky.

Speciální doplňkovou péči představuje Eucerin Acute krém AtopiControl. Jeho pečující složky výrazně zlepšují stav pokožky a pomáhají snížit užívání hydrokortizonu během akutních fází atopického ekzému. Klinická studie ukazuje srovnatelný účinek Eucerin Acute krému AtopiControl s účinky 1% hydrokortizonové masti  na atopickou pokožku. Acute krém AtopiControl ale není klasifikován jako léčivo a nenahrazuje dermatologickou léčbu.

Celkové hodnocení
 • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář