Hyaluron Filler hydratační mlha

OKAMŽITÁ A DLOUHOTRVAJÍCÍ HYDRATACE PRO VŠECHNY TYPY PLETI

Eucerin Hyaluronová Hydratační mlha

Okamžitá a dlouhotrvající hydratace s 3x EFFECT - se 3 účinky:

1 Zklidňuje
2 Hydratuje
3 Osvěžuje

 

Pleť potřebuje pro svoji správnou a účinnou funkci vodu. Kvalitně hydratovaná pleť je hladká, vláčná a na pohled zářivá. Je-li přirozená ochranná bariéra pleti narušena, pleť ztrácí vlhkost a může dojít k její dehydrataci. Dehydratovaná pleť je na pohled matná a na dotek napjatá. Také se snižuje její schopnost bránit se dráždivým látkám zvenčí, což může způsobovat její vyšší citlivost.
 
Eucerin Hyaluronová Hydratační mlha poskytuje pleti intenzivní a dlouhodobou hydrataci potřebnou pro ideální vzhled a stav pleti. Kombinace kyseliny hyaluronové a přírodně identického gluko-glycerolu aktivuje vlastní hydratační síť pleti (která rozvádí vodu mezi buňkami) podporující hydrataci pleti a hydratační rovnováhu zevnitř.
 
Tento rychle se vstřebávající sprej bez parfemace je vhodný pro každodenní použití na všechny typy pleti, včetně citlivé pleti.

Hyaluronová Hydratační mlha

Eucerin Hyaluronová Hydratační mlha je hydratační pleťová mlha s kyselinou hyaluronovou a gluko-glycerolem. Poskytuje okamžitou a dlouhotrvající hydrataci pro hladkou a zářivou pleť.

Související články

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin