• 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

Eucerin Extra lehké mléko na opalování Sensitive Protect SPF 50+

0
0 recenzí
Velmi vysoká sluneční ochrana pro pokožku těla
Technologie Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana před vysokoenergetickým viditelným světlem
Zklidňuje citlivou pokožku a chrání ji před slunečním poškozením

Vysoce kvalitní tělové mléko na opalování s technologií "Proti skvrnám po vyprání"*. Zklidňuje a chrání citlivou pokožku včetně atopické pokožky.

Technologie Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje velmi vysoký ochranný faktor proti UVA/UVB záření i obranu před vysokoenergetickým viditelným světlem.

O produktu

Tělové mléko na opalování pro citlivou pokožku

UV záření je hlavní příčinou slunečního poškození pokožky, ale i vysokoenergetické viditelné světlo může vyvolávat tvorbu volných radikálů, které pro pokožku představují další zátěž.

Eucerin Extra lehké mléko na opalování Sensitive Protect SPF 50+ je produkt sluneční ochrany pro pokožku těla, který zklidňuje a chrání citlivou pokožku. Je vhodné i pro atopickou pokožku. Technologie Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry (1) pro vysokou UV ochranu s licochalconem A. Tento silný antioxidant neutralizuje volné radikály vyvolané působením UV záření a vysokoenergetického viditelného světla.

Toto extra lehké tělové mléko na opalování se okamžitě vstřebává a je voděodolné. Obsahuje také technologii "Proti skvrnám po vyprání"* značky Eucerin.

Klinické a dermatologické studie potvrzují, že Eucerin Extra lehké mléko na opalování Sensitive Protect SPF 50+ je vhodné pro citlivou a také atopickou pokožku.

* Skvrny od opalovacích přípravků jsou po vyprání méně viditelné.

1 - Odpovídají přísným standardům kladeným na ochranu před UVA a UVB zářením asociací Cosmetics Europe. Úroveň ochrany před UVA zářením je vyšší než je požadováno dle EU norem.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie potvrzují velmi dobrou kožní snášenlivost u citlivé a atopické pleti.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin