udržitelnost
Udržitelnost

Bereme na sebe zodpovědnost.
Za vaši pleť.
A naši planetu.

Máme jen jednu planetu, na které můžeme žít.
Udržuje nás naživu, a je na nás, abychom udržovali i my ji.

Cíle značky Eucerin pro rok 2025

Jako světový inovátor v oblasti péče o pleť jsme přehodnotili svůj přístup k udržitelnosti a rozhodli se naplnit ambiciózní plán. V souladu se čtyřmi klíčovými cíli v oblasti udržitelnosti se zavazujeme, že budeme produkty Eucerin, které znáte a máte rádi, vyrábět a balit udržitelnějším způsobem.

Zodpovědnost značky Eucerin

Věříme v sílu dermatologické péče o pleť, která dokáže měnit životy. Věříme také, že je naší odpovědností nabízet péči o pleť se sníženým dopadem na životní prostředí a zároveň s pozitivním dopadem na naši společnost i na vás.

Realizujeme změny

Jako značka Eucerin se již více než 100 let věnujeme vědecky podložené péči o pleť na farmaceutické úrovni. Neustále pracujeme na vědeckých objevech a snažíme se vyvíjet účinná, velmi dobře snášená a klinicky ověřená řešení. 

Uvědomujeme si, že v současnosti i v dlouhodobém horizontu je třeba posílit udržitelnost našich výrobků i procesů. Věříme, že udržitelnost nám ukazuje směr, jak naše výrobky nadále inovovat, hodnotit a zlepšovat.

Záleží nám na prosperitě životního prostředí, naší společnosti i vás.

Společně pracujeme na zdravější, ekologičtější budoucnosti, která bude sociálně inkluzivnější. 

Jako součást rodiny Beiersdorf se značka Eucerin podílí na dlouhodobé vizi udržitelnosti společnosti Beiersdorf.

Více o strategii Beiersdorfu

 

1 Cíl společnosti Beiersdorf
2 Složení kosmetických přípravků s výjimkou volně prodejných léčivých přípravků (USA) & definice mikroplastů podle UNEP (Program OSN pro životní prostředí)

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin