Čisticí pleťové mléko od značky Eucerin
 • (1)
Ukázat recenze Napsat recenzi

DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťové mléko

Pro suchou pleť

Jemné, ale účinné hydratační čisticí pleťové mléko, které odstraňuje nečistoty a make-up, aniž by pleť vysušovalo. Vhodné pro každodenní použití i pro citlivou pleť.

Čisticí pleťový výrobek pro suchou pleť

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťové mléko je jemný, ale účinný pleťový čisticí výrobek, který odstraňuje nečistoty, make-up, aniž by pleť vysušoval.

Naše zklidňující čisticí pleťové mléko kombinuje extra jemný čisticí komplex s kyselinou hyaluronovou a dalšími hydratačními složkami přírodního původu, a tak pleti pomáhá zachovat si svoji přirozenou hydratační rovnováhu. Zanechává pleť čistou, hydratovanou a jemnou.

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťové mléko je ideální čisticí přípravek pro každodenní použití pro suchou pleť. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že jevhodné pro citlivou pleť.

 

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a snášenlivost i u citlivé pleti.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

Provedli jsme studii hydratačních účinků (1) u 29 žen ve věku mezi 18 a 62 lety, které používaly EucerinDermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťové mléko dvakrát denně po dobu jednoho týdne. Výsledky byly hodnoceny za použití korneometru (běžně používaný snímač pro měření hydratace pleti) a prokázaly:

 • Zvýšení hydratace pleti u 97% dobrovolnic
 • Průměrný nárůst v hodnotách naměřených korneometrem o více než 30%

 

 1 Výzkum společnosti BDF, Hydratační, čisticí a pečující účinky na pleť, Německo, leden 2010

Ingredience

Použití

Pleť čistěte ráno a večer:

 • Konečky prstů nebo odličovacím tamponem naneste na obličej, krk a dekolt.
 • Jemně setřete odličovacím tamponem nebo omyjte teplou vodou.

 

Jak používat čisticí pleťové mléko na pleť obličeje

Pro Vaši každodenní péči

Čisticí pleťové výrobky pro citlivou pleť

Pleť důkladně vyčistěte vhodným čisticím pleťovým přípravkem řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokud nosíte voděodolnou řasenku, odličte ji před čištěním pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovače očí.

Naneste anti-age hydratační krém

Dále použijte odpovídající denní či noční hydratační krém a oční krém. V závislosti na potřebách vaší pleti doporučujeme následující výrobkové řady:

Pokud chcete použít Eucerin Hyaluron-Filler Hyaluronovou intenzivní masku, Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster nebo Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster, naneste je jako první pod hydratační krém

Jako doplňující sluneční ochranu si vyberte výrobek z našeho rozsáhlého sortimentu Eucerin Sluneční ochrany. Pro okamžitou korekci nedokonalostí pleti doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý nebo středně tmavý.

 

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Hledáte jemný, ale účinný čisticí pleťový výrobek pro každodenní použití pro suchou pleť:

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťové mléko je ideální pro suchou pleť a suchou citlivou pleť.

Hledáte ideální čisticí pleťový výrobek, který vaši pleť připraví na vstřebání účinných látek ve vašich pečujících výrobcích.
Dáváte přednost konzistenci krémového mléka, kterou můžete z pleti setřít nebo opláchnout.
Chcete čisticí pleťový výrobek, který vaši pleť účinně vyčistí, aniž by ji vysušoval.
Hledáte čisticí pleťový výrobek pro každodenní použití, který po použití opláchnete, ale dáváte přednost pěnové konzistenci:

Vyzkoušejte Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární pěnu vhodnou pro všechny typy pleti.

Preferujete micelární vodu. Doporučujeme Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární vodu 3 v 1, která je vhodná pro všechny typy pleti.

Chcete odstranit voděodolnou řasenku.

Eucerin DermatoCLEAN Odličovač očí účinně odstraňuje i ty nejodolnější voděodolné řasenky.

Často kladené otázky

Jaký je nejlepší čisticí pleťový výrobek pro moji pleť?

Zaprvé, vyberte si čisticí pleťový výrobek, který je vhodný pro váš typ a stav pleti a má prokázanou schopnost čistit účinně, ale šetrně. Zadruhé, vyberte si výrobek, který budete rádi používat - každý dáváme přednost jiné konzistenci a jinému způsobu čištění pleti. Značka Eucerin nabízí ucelenou řadu čisticích pleťových výrobků pro různé typy pleti a s různou konzistencí. Přečtěte si více v našem článku Čištění a tonizace: Jak zvolit ten nejlepší čisticí pleťový výrobek pro moji pleť?

Nestačí na umytí obličeje používat pouze mýdlo a vodu?

Mnohá mýdla jsou silně alkalická a mohou poškozovat přirozenou ochrannou vrstvu pleti, dráždit ji a vysušovat. Čisticí pleťové výrobky Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] jsou k vaší pleti šetrné a chrání ji před vysušováním. Kožní maz (olejovitá látka, kterou vaše pleť přirozeně vytváří na obranu před vysušováním) není rozpustný ve vodě, při mytí obličeje samotnou vodou tedy zůstane na pleti.

 

Odličuje toto čisticí pleťové mléko rezistentní řasenku nebo voděodolný oční make-up?

Pokud používáte rezistentní řasenku nebo voděodolný oční make-up, doporučujeme jej nejprve odstranit pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovače očí.

 

Jak často bych měla pleť obličeje čistit?

Doporučujeme pleť čistit ráno a večer. Mazové žlázy ve vaší pleti produkují kožní maz - mastnou látku, která pleť chrání před vysušováním - a to během dne i přes noc. Ranní čištění je důležité pro odstranění tohoto kožního mazu. Večer je třeba zbavit pleť kožního mazu, potu, nečistot a make-upu, který nosíte. Vyčištěná pleť také lépe vstřebává účinné složky ve vašich pečujících přípravcích.

 

Musím po čištění použít pleťovou vodu?

V ideálním případě ano. Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťová voda je důležitým posledním krokem vašeho pravidelného čištění pleti. Pleťová voda pomáhá obnovit optimální pH vaší pleti a zanechává pleť svěží a připravenou plně absorbovat účinné látky ve vašich pečujících přípravcích. A protože naše DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťová voda je bez alkoholu a obsahuje kyselinu hyaluronovou, je šetrná k vaší pleti a přispívá k podpoře její hydratace. 

 

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Šetrné, ale účinné čištění pro citlivou pleť

Důkladné každodenní čištění je prvním krokem v účinné péči o pleť. Čištění pleti ráno i večer odstraňuje nečistoty, make-up a přebytečný kožní maz a tonizace pomáhá obnovit přirozené pH pleti. Čistá pleť je lépe schopna vstřebávat účinné látky v pečujících přípravcích. 

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] je komplexní řada čisticích pleťových výrobků, které vyhovují všem typům pleti a požadavkům spotřebitelů: čisticí pleťový gel, čisticí pleťové mléko, čisticí micelární pěna a čistící micelární voda spolu s čistící pleťovou vodou a odličovačem očí. 

Řada jemných, ale účinných výrobků byla vyvinuta speciálně tak, aby nevysušovala pleť. Čistící přípravky Eucerin kombinují extra jemný čisticí komplex s kyselinou hyaluronovou a dalšími hydratačními složkami přírodního původu, a tak pleti pomáhají zachovat si svoji přirozenou hydratační rovnováhu. 

Klinické a dermatologické testy prokázaly, že všechny výrobky v této řadě jsou vhodné pro citlivou pleť. Zanechávají pleť čistou a jemnou.


Celkové hodnocení
 • (1)
5 z 5 bodů / 1 recenzí
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Strečková Zuzana,

Vynikajúce mlieko

Vynikajúce čistiace mlieko, hlavne na suchú a citlivú pleť. Samozrejme v kombinácii s pleťovou vodou. Pokožku krásne vyčistí, hydratuje. Mám citlivú pleť a nič lepšie som ešte nemala.🤗

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář