• (0)
Napsat recenzi

Eucerin Sprchový olej AtopiControl

Sprchový a koupelový olej pro každodenní použití.

Obnovuje ochrannou kožní bariéru a chrání pokožku před vysoušením.

Eucerin Sprchový olej AtopiControl jemně myje a zklidňuje atopickou pokožku, a chrání ji před nadměrným vysoušením a svěděním. Používejte denně během chronických fází i během akutního vzplanutí ekzému.

Olej s vysokým obsahem více než 50 % omega olejů a dalších přírodních olejů zjemňuje pokožku, chrání ji před dalším vysoušením a zmírňuje svědění. Eucerin Sprchový olej AtopiControl se nanáší na vlhkou pokožku během každodenního sprchování nebo koupání a je vhodný pro dospělé i děti od 3 měsíců věku. U kojenců doporučujeme jeho použití jen jako přísadu do koupele. 

Aby bylo minimalizováno riziko podráždění pokožky a kožních alergií, neobsahuje parfemaci, barviva a konzervační látky.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou kožní snášenlivost u pacientů s atopickou pokožkou.

Ingredience

Použití

  • Eucerin Sprchový olej AtopiControl naneste na vlhkou pokožku. 
  • Jemně masírujte a poté důkladně opláchněte. Pokožku osušte jemným přikládáním ručníku, dbejte, abyste pokožku zbytečně netřeli. 
  • U kojenců používejte pouze jako přísadu do koupele.

Žena po sprchování

Doporučení

Používejte Eucerin Sprchový olej AtopiControl, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Trpíte atopickou dermatitidou (také známou jako atopický ekzém).

Trpíte atopickým ekzémem a hledáte kosmetický přípravek, který můžete použít i během akutní fáze.

Eucerin Sprchový olej AtopiControl je dermokosmetický doplněk do koupele či sprchový olej pro každodenní použití, který lze použít v kombinaci s Eucerin Acute krémem AtopiControl a jako doplněk farmaceutických přípravků.

Vaše dítě trpí atopickým ekzémem a je starší než tři měsíce.

Eucerin Sprchový olej AtopiControl zklidní atopickou pokožku Vašeho dítěte a poskytne jí potřebnou péči.  U kojenců používejte pouze jako přísadu do koupele. 


Trpíte atopickým ekzémem a chcete zmírnit nepříjemné příznaky během akutní fáze.

Vyzkoušejte Eucerin Acute krém AtopiControl. Klinická studie ukazuje srovnatelný kosmetický účinek Eucerin Acute krému AtopiControl s účinky 1% hydrokortizonové masti  na atopickou pokožku. Eucerin Acute krém AtopiControl není ale klasifikován jako léčivý přípravek a nenahrazuje dermatologickou léčbu.

Máte suchou pokožku, ale netrpíte atopickým ekzémem.
Vaše dítě je mladší než tři měsíce.

Try Eucerin UltraSENSITIVE Cleansing Lotion.

Měl/a jste někdy reakci na některou ze složek.

Často kladené otázky

Bude po použití Eucerin Sprchového oleje AtopiControl má pokožka mastná?

Ne. Atopická pokožka je extrémně suchá, takže olej pomůže doplnit Vaší pokožce to, co potřebuje, ale nezanechá ji na dotek mastnou.

Je Eucerin Sprchový olej AtopiControl vhodný pro kojence?

Ano, je vhodný pro děti od tří měsíců, používejte jej ale jen jako přísadu do koupele, nenanášejte jej přímo na vlhkou pokožku.

Vyléčí výrobky Eucerin AtopiControl můj atopický ekzém?

Pro tuto nemoc zatím neexistuje žádný lék jako takový, ale použitím přípravků AtopiControl, jako součásti své každodenní péče o pleť, můžete některé jeho nepříjemné příznaky zmírnit.

Jaký význam má označení "začarovaný kruh atopické pokožky"?

Popisuje cyklus neustále suché, svědící pokožky, který zažívají lidé s atopickou dermatitidou. Pokožka je podrážděná, svědí, a tak "nutí" pacienta se škrábat. Škrábání způsobuje zánět, který vede k vysychání pokožky, a to způsobí dysfunkci ochranné kožní bariéry. Tím poté vzniká vhodné prostředí pro růst bakterií  Staphylococcus aureus (zlatý stafylokok), které se zde začínají usídlovat a způsobují podráždění a následně další škrábání. A tak tento začarovaný kruh pokračuje.

Je atopická dermatitida to samé jako ekzém?

Ne. Ekzém je obecný termín pro jakýkoliv zánět pokožky. Atopická dermatitida je konkrétní formou ekzému,a je také známá jako atopický ekzém. Existuje však několik dalších kožních chorob, které jsou klasifikované mezi ekzémy, nejde však o atopickou dermatitidu.

Eucerin AtopiControl Dermokosmetická péče pro suchou, zarudlou a svědící pokožku

Eucerin AtopiControl je řada dermokosmetických výrobků, které pečují o suchou, zarudlou a svědící pokožku, a také atopickou pokožku během chronických fází i ve fázi akutních projevů.  Klinické a dermatologické studie prokázaly, že přípravky této řady předchází vysušování pokožky, jejímu olupování a zmírňují pocit napětí a svědění. Všechny jsou také prokazatelně dobře snášeny i atopickou pokožkou.

Tělová mléka a krémy základní péče s obsahem omega-6 mastných kyselin a licochalconu A obnovují ochrannou kožní bariéru a zvyšují odolnost pokožky vůči negativním vlivům. Intenzivně zvláčňují suchou pokožku a mírní šupinatění, svědění a napětí, které se často vyskytují u atopické pokožky.

Speciální doplňkovou péči představuje Eucerin Acute krém AtopiControl. Jeho pečující složky výrazně zlepšují stav pokožky a pomáhají snížit užívání hydrokortizonu během akutních fází atopického ekzému. Klinická studie ukazuje srovnatelný účinek Eucerin Acute krému AtopiControl s účinky 1% hydrokortizonové masti  na atopickou pokožku. Acute krém AtopiControl ale není klasifikován jako léčivo a nenahrazuje dermatologickou léčbu.

Celkové hodnocení
  • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

  • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
  • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
  • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
     

eucerin klub

Registrační formulář