• (3)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum

Sérum proti stárnutí pleti určené pro všechny typy pleti

Moderní koncentrované sérum proti vráskám, které zesiluje protistárnoucí účinky denního a nočního hyaluronového vyhlazujícího krému Eucerin a omlazuje vzhled.

Sérum proti stárnutí pro všechny typy pleti

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum je intenzivním sérem proti vráskám, které bylo vyvinuto pro každodenní použití v kombinaci s denním a nočním krémem Eucerin Hyaluron-Filler.

V jeho lehkém složení jsou zkombinovány vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová a glycin saponin. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší*, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikají ty nejhlubší vrásky.

* Ve srovnání s  vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie dokládají velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Content Parts/Title FAQ

Jak poznám, že řada Eucerin Hyaluron-Filler je pro mne tou správnou řadou přípravků proti stárnutí pleti?

Řada Eucerin Hyaluron-Filler má speciální složení, které si poradí s prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linie a vrásky. Naše pleť je stejnou individualitou, jako jsme my sami, a její stárnutí probíhá různě, v závislosti na našem genetickém vybavení a životním stylu. Jemné linie a vrásky se obvykle začínají objevovat ve věku kolem 30 let. Produkty z řady hyaluronových vyhlazujících řípravků Eucerin působí tak, že vyhlazují i ty nejhlubší vrásky a omlazují vzhled.

Pokud je Vaší hlavní starostí ztráta na objemu (jak tomu často bývá u žen mezi 40. a 50. rokem), pak řada Eucerin Volume-Filler má to správné speciální složení, aby vyplnila hluboké vrásky a obnovila kontury obličeje. Pokud je Vaší hlavní starostí elasticita kůže a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen po 50. roce) pak Vám doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

Více informací o různých fázích stárnutí pleti naleznete v našem článku o pleti obličeje v různém věku, který Vám též pomůže zvolit si ten správný přípravek.

V jakém věku mám začít používat hyaluronový vyhlazující přípravek Eucerin?

Lidská pleť je stejně jedinečná, jako jsou sami lidé. Odpověď je tedy u každého člověka jiná a záleží na řadě faktorů vnitřních (jako je naše genetické vybavení) i vnějších (jako množství slunce, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí jako jsou jemné linie a vrásky, se začínají objevovat kolem 30. roku a právě pro tento věk doporučujeme, abyste začali používat řadu hyaluronových vyhlazujících přípravků proti vráskám značky Eucerin. Pokud máte jakékoli pochybnosti, přečtěte si laskavě náš článek o pleti obličeje v různém věku, nebo se poraďte s lékárníkem či dermatologem.

Mám používat Eucerin Hyaluron-Filler Sérum na celý obličej nebo jen na některé oblasti?

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum můžete použít na svůj obličej, krk i oblast výstřihu. Pouze dejte pozor na to, abyste jej nezanesli do očí.

Ingredience

Použití

 • Před otevřením lahvičku důkladně protřepejte 
 • Špičkami prstů naneste v malém množství na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu
 • Zaměřte se na problematické oblasti 
 • Vyhněte se přímému kontaktu s očima 
 • Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete přípravek používat v kombinaci s dalšími přípravky řady Eucerin Hyaluron-Filler

Sérum s kyselinou hyaluronovou

Pro Vaši každodenní péči

Použijte čistící gel Eucerin nebo čistící mléko Eucerin

Pleť pečlivě vyčistěte pomocí Eucerin DermatoCLEAN Čisticího gelu (pro normální až kombinovanou pleť) nebo Eucerin DermatoCLEAN Čisticího mléka (pro suchou pleť).

Žena používá Čisticí pleťovou vodu

K přípravě pleti na pečující přípravky použijte rozjasňující Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 (s barevnými pigmenty) můžete použít po aplikaci denního krému nebo místo něho. Pokud si přejete, můžete poté nanést základ.

CC krém nabízí ochranu faktorem SPF15 a UVA filtrem. Pokud potřebujete silnější ochranu proti slunci, zvolte přípravek s ochranným filtrem SPF30 nebo 50 z řady přípravků proti slunci Eucerin Sun. Tuto mimořádnou ochranu nanášejte po svých pečujících přípravcích a před použitím Eucerin Hyaluron-Filler CC krému SPF15.

Co dělat a čemu se vyhnout

Tento přípravek použijte, pokud …

Jiný přípravek vyzkoušejte, pokud …

Hledáte sérum proti stárnutí pleti k redukci linií a vrásek:

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum obsahuje vysoko- a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a saponin, které vyplní všechny typy vrásek.

Chcete potlačit stařecké skvrny (známé též jako sluneční skvrny):

Vyzkoušejte Eucerin Anti-Pigment Duální Sérum, které působí proti hyperpigmentaci.

Eucerin Hyaluron-Filler Anti-age péče pro účinné vyplnění vrásek

Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění: nejprve se objevují jemné linky a vrásky, které se posléze prohlubují. Během dalších let naše pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a později také svoji pružnost.

Skupina výrobků Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tři unikátní řady s klinicky i dermatologicky prokázanými omlazujícími účinky. Každá řada má specifické zaměření (vrásky, ztráta objemu a ztráta pružnosti), díky němuž získá pleť potřebnou péči v každé fázi procesu stárnutí.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler byly vyvinuty speciálně pro působení proti prvním známkám stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. Jedinečná kombinace výrobků Eucerin s vysoko- a nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou a glycinem saponinem působí cíleně pro viditelné vyhlazení i těch nejhlubších vrásek a omlazení vzhledu. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje horní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší1, proniká hlouběji do epidermálních vrstev pleti, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové v dermis, kde se tvoří ty nejhlubší vrásky.

Řada obsahuje denní krémy (SPF 15 a SPF 30), tónovací CC krémy, noční krém a oční krém pro všechny typy pleti. Pro zesílení účinku přináší též Sérum, Noční obnovující & vyplňující sérum s duálním účinkem, Booster s 10% čistým a čerstvě aktivovaným vitamínem C, Hydratační booster a Pleťovou masku z biocelulózy. 
 
1 Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku

Novinka
Hyaluronový booster od značky Eucerin

První známky stárnutí

Hyaluron-Filler Hydratační Booster

 • (19)

 • Ultra lehká a osvěžující gelová textura
 • Pro všechny typy pleti včetně citlivé pleti
 • Okamžité posílení hydratace
 • Zlepšuje hydrataci pleti až na 24 hodin
 • Vyplňuje jemné linky a první vrásky
 • Pro pevnější, svěžejší a zářivější pleť
 • Vyplňuje pleť díky intenzivní hydrataci
 • Okamžitý účinek: pocit svěží pleti a hydratace až na 24 hodin
 • Vynikající jako základ pod make-up
 • Lehká příjemná vůně

Zjistit více
Celkové hodnocení
 • (3)
5 z 5 bodů / 3 recenzí
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Lucka,

Top serum

Zo ser najlepsie. Lahucke jemne. Davam rano aj vecer uz roky a som spokojna. Nestipe ani okolo oci
Eva,

Fantastický!

Funguje skvěle, výsledek je znat již po jednom týdnu, pleť po ránu hladká a vypnutá. Konečně naprostá spokojenost!
helena,

Tento vyrobek je od znacky Eucerin muj favorit...skutecna protivraskova vzpruha.

Tento vyrobek je od znacky Eucerin muj favorit...skutecna protivraskova vzpruha.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář