• (1)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum

Sérum proti stárnutí pleti určené pro všechny typy pleti

Moderní koncentrované sérum proti vráskám, které zesiluje protistárnoucí účinky denního a nočního hyaluronového vyhlazujícího krému Eucerin a omlazuje vzhled.

Sérum proti stárnutí pro všechny typy pleti

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum je intenzivním sérem proti vráskám, které bylo vyvinuto pro každodenní použití v kombinaci s denním a nočním krémem Eucerin Hyaluron-Filler.

V jeho lehkém složení jsou zkombinovány vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová a glycin saponin. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší*, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikají ty nejhlubší vrásky.

* Ve srovnání s  vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie dokládají velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Často kladené otázky

Jak poznám, že řada Eucerin Hyaluron-Filler je pro mne tou správnou řadou přípravků proti stárnutí pleti?

Řada Eucerin Hyaluron-Filler má speciální složení, které si poradí s prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linie a vrásky. Naše pleť je stejnou individualitou, jako jsme my sami, a její stárnutí probíhá různě, v závislosti na našem genetickém vybavení a životním stylu. Jemné linie a vrásky se obvykle začínají objevovat ve věku kolem 30 let. Produkty z řady hyaluronových vyhlazujících řípravků Eucerin působí tak, že vyhlazují i ty nejhlubší vrásky a omlazují vzhled.

Pokud je Vaší hlavní starostí ztráta na objemu (jak tomu často bývá u žen mezi 40. a 50. rokem), pak řada Eucerin Volume-Filler má to správné speciální složení, aby vyplnila hluboké vrásky a obnovila kontury obličeje. Pokud je Vaší hlavní starostí elasticita kůže a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen po 50. roce) pak Vám doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

Více informací o různých fázích stárnutí pleti naleznete v našem článku o pleti obličeje v různém věku, který Vám též pomůže zvolit si ten správný přípravek.

V jakém věku mám začít používat hyaluronový vyhlazující přípravek Eucerin?

Lidská pleť je stejně jedinečná, jako jsou sami lidé. Odpověď je tedy u každého člověka jiná a záleží na řadě faktorů vnitřních (jako je naše genetické vybavení) i vnějších (jako množství slunce, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí jako jsou jemné linie a vrásky, se začínají objevovat kolem 30. roku a právě pro tento věk doporučujeme, abyste začali používat řadu hyaluronových vyhlazujících přípravků proti vráskám značky Eucerin. Pokud máte jakékoli pochybnosti, přečtěte si laskavě náš článek o pleti obličeje v různém věku, nebo se poraďte s lékárníkem či dermatologem.

Mám používat Eucerin Hyaluron-Filler Sérum na celý obličej nebo jen na některé oblasti?

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum můžete použít na svůj obličej, krk i oblast výstřihu. Pouze dejte pozor na to, abyste jej nezanesli do očí.

Ingredience

Použití

 • Před otevřením lahvičku důkladně protřepejte 
 • Špičkami prstů naneste v malém množství na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu
 • Zaměřte se na problematické oblasti 
 • Vyhněte se přímému kontaktu s očima 
 • Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete přípravek používat v kombinaci s dalšími přípravky řady Eucerin Hyaluron-Filler

Pro Vaši každodenní péči

Pleť pečlivě vyčistěte pomocí Eucerin DermatoCLEAN Čisticího gelu (pro normální až kombinovanou pleť) nebo Eucerin DermatoCLEAN Čisticího mléka (pro suchou pleť).

K přípravě pleti na pečující přípravky použijte rozjasňující Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 (s barevnými pigmenty) můžete použít po aplikaci denního krému nebo místo něho. Pokud si přejete, můžete poté nanést základ.

CC krém nabízí ochranu faktorem SPF15 a UVA filtrem. Pokud potřebujete silnější ochranu proti slunci, zvolte přípravek s ochranným filtrem SPF30 nebo 50 z řady přípravků proti slunci Eucerin Sun. Tuto mimořádnou ochranu nanášejte po svých pečujících přípravcích a před použitím Eucerin Hyaluron-Filler CC krému SPF15.

Co dělat a čemu se vyhnout

Tento přípravek použijte, pokud …

Jiný přípravek vyzkoušejte, pokud …

Hledáte sérum proti stárnutí pleti k redukci linií a vrásek:

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum obsahuje vysoko- a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a saponin, které vyplní všechny typy vrásek.

Hledáte sérum proti stárnutí pleti, které by vyplnilo hluboké vrásky a přitom je Vaší prvořadou starostí ztráta na objemu:

Vyzkoušejte Eucerin Volume-Filler Sérum, které pomůže vyplnit vrásky a obnovit kontury obličeje.

Když chcete potlačit stařecké skvrny (známé též jako sluneční skvrny):

Vyzkoušejte Eucerin Anti-Pigment Duální Sérum, které působí proti hyperpigmentaci.

Eucerin Hyaluron-Filler Péče o pleť zabraňující stárnutí s účinným vyplněním vrásek

V průběhu stárnutí se mění struktura kůže: nejdříve se objevují tenké linie a vrásky, které se během doby prohlubují. S tím, jak vyzráváme, se postupně snižuje pevnost pleti, její lesk a později i pružnost. 

Skupina Hyaluron-Filler vyhlazujících přípravků Eucerin proti vráskám zahrnuje tři nové řady, pro které byla klinicky i dermatologicky doložena řada účinků působících proti stárnutí pleti. Každá řada má své vlastní primární zaměření (vrásky, ztrátu na objemu a ztrátu elasticity), což zaručuje, že se pleti dostane právě takové péče, jakou potřebuje, v každé fázi procesu stárnutí.

Eucerin Hyaluron-Filler proti vráskám byl speciálně navržen tak, aby si poradil s prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linie a vrásky. Jedinečná směs vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu přináší cílenější přístup, jak dosáhnout viditelného vyhlazení i těch nejhlubších vrásek a omlazení vzhledu. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší *, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikajíty nejhlubší vrásky

Řada zahrnuje denní krémy a tónovací CC krémy vyhovující všem typům pleti, noční krém, oční krém a koncentrát, které vyhladí i ty nejhlubší vrásky a dosáhnou mladistvějšího vzhledu.  

*Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku

Celkové hodnocení
 • (1)
5 z 5 bodů / 1 recenzí
5 Stars
1
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
helena,

Tento vyrobek je od znacky Eucerin muj favorit...skutecna protivraskova vzpruha.

Tento vyrobek je od znacky Eucerin muj favorit...skutecna protivraskova vzpruha.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář