• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Sérum

0.0
0 recenzí
Nová generace výrobků Hyaluron-Filler: Koncentrované sérum proti stárnutí pleti s kyselinou hyaluronovou, saponinem a enoxolonem
Pro všechny typy pleti
Při každodenním užívání zesiluje účinky denního a nočního krému řady Eucerin Hyaluron-Filler a vyhlazuje vrásky. Jedna ampulka představuje týdenní dávku koncentrovaného séra.

Sérum proti stárnutí pleti s 3x EFFECT - se 3 účinky:

Vyplňuje, stimuluje a zachovává. Působí proti procesu stárnutí pleti. Pro viditelně mladší vzhled a pro hladší a zářivější pleť.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Sérum proti stárnutí pro všechny typy pleti S přibývajícím věkem klesá v pleti vlastní produkce kyseliny hyaluronové, což vede k tvorbě vrásek a staršímu vzhledu pleti. Eucerin Hyaluron-Filler Sérum s 3x EFFECT složením - se 3 účinky proti vráskám - tento proces zpomaluje:

 1. Vyplňuje: Vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová hydratuje a vyhlazuje vrásky.
 2. Stimuluje: Antioxidant saponin zvyšuje produkci vlastní kyseliny hyaluronové v pleti až o 256 % a chrání pleť před volnými radikály.
 3. Zachovává: Enoxolon snižuje degradaci kyseliny hyaluronové o více než 50 %.

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum je intenzivní sérum proti stárnutí pleti, které je určeno ke každodennímu užívání společně s denními a nočními krémy řady Eucerin Hyaluron-Filler. V jeho lehkém složení jsou zkombinovány vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová, glycin saponin a enoxolon. Tyto složky přináší cílený přístup k vyhlazení i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší (1), proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Antioxidant glycin saponin podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové v dermis vrstvě, kde vznikají ty nejhlubší vrásky, a zároveň chrání před volnými radikály. Enoxolon chrání před degradací pleti vlastní kyseliny hyaluronové.

(1) Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, která je také součástí složení.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly dobrou kožní snášenlivost a velmi dobrou účinnost.

Klíčová zjištění

99%

Zaručuje okamžitý a viditelný účinek

98%

Má pleť je viditelně a znatelně hladší

98%

Zabraňuje vzniku nových linek a vrásek

98%

Připadám si díky němu mladší

Spolu s ostatními klinickými studiemi byla provedena i uživatelská studie2 (PiU), do které bylo zařazeno 360 žen (ve věku od 35 do 55 let). Po dvou a čtyřech týdnech užívání přípravku byly dosaženy následující výsledky: 2 Beiersdorf AG, PiU Thajsko, leden 2021

Použití

Použití

 • Před otevřením lahvičku důkladně protřepejte 
 • Špičkami prstů naneste v malém množství na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu
 • Zaměřte se na problematické oblasti 
 • Vyhněte se přímému kontaktu s očima 
 • Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete přípravek používat v kombinaci s dalšími přípravky řady Eucerin Hyaluron-Filler

Pro Vaši každodenní péči

Čištění

Pleť pečlivě vyčistěte pomocí Eucerin DermatoCLEAN Čisticího gelu (pro normální až kombinovanou pleť) nebo Eucerin DermatoCLEAN Čisticího mléka (pro suchou pleť).

Zjistit více

Tonizace

K přípravě pleti na pečující přípravky použijte rozjasňující Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu

Zjistit více

Péče

Ráno: Použijte Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, dále Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15.

Večer: Použijte Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, dále Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15. Pokud chcete použít i Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující &vyplňující sérum, naneste jej jako první, tedy před Eucerin Hyaluron-Filler Sérem.

Zjistit více

Korekce pleti a její ochrana

Doporučujeme Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem obsahující thiamidol a koncentrovanou kyselinou hyaluronovou, které účinně redukuje tmavé skvrny, brání jejich opětovnému výskytu a zároveň obnovuje vzhled pleti. Pro sjednocenou a zářivou pleť.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová (jejíž molekula je 40krát menší1), proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky.

Zjistit více

Co dělat a čemu se vyhnout

Tento přípravek použijte, pokud …

Hledáte sérum proti stárnutí pleti k redukci linií a vrásek:

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum obsahuje vysoko- a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a saponin, které vyplní všechny typy vrásek.

Jiný přípravek vyzkoušejte, pokud …

Chcete potlačit stařecké skvrny (známé též jako sluneční skvrny):

Doporučujeme Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálním účinkem obsahující thiamidol a koncentrovanou kyselinou hyaluronovou, které účinně redukuje tmavé skvrny, brání jejich opětovnému výskytu a zároveň obnovuje vzhled pleti. Pro sjednocenou a zářivou pleť.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová (jejíž molekula je 40krát menší1), proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky.

Ingredience

Jak účinkuje

V inovativním složení vyvinutém společností Eucerin působí vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová po boku glycin saponinu a společně představují cílenější přístup k viditelnému vyhlazení jemných linií i hlubokých vrásek.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová (též známá jako kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem) zůstává na povrchu kůže a zlepšuje tak hydrataci nejsvrchnější vrstvy epidermis – kde vznikají jemné linie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (též známé jako kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem) jsou 40krát menší než molekuly vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, a proto tato kyselina může pronikat do hlubších vrstev epidermis, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové buňkami kůže.

Ve většině produktů je kyselina hyaluronová zkombinována s bioaktivním antioxidantem glycinem saponinem, který proniká ještě hlouběji do vrstvy dermis. Stimuluje tak produkci vlastní kyseliny hyaluronové a hydratuje v místech, kde vznikají hlubší vrásky. Navíc kůži chrání před volnými radikály.

Nová generace produktů Hyaluron-Filler obsahuje také aktivní látku enoxolon, která zpomaluje degradaci kyseliny hyaluronové tím, že blokuje hyaluronidázu.

Výsledek: o 200 % více kyseliny hyaluronové.
Jemné linky a vrásky jsou viditelně vyhlazené. Pro viditelně hladší, zářivější a mladší vzhled pleti.

 

1 Standardní jednotkou pro měření hmotnosti atomu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem má relativní molekulovou hmotost 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem 52 kDa. Obě kyseliny jsou obsaženy ve složení přípravků Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

FAQ (3)

 • Jak poznám, že řada Eucerin Hyaluron-Filler je pro mne tou správnou řadou přípravků proti stárnutí pleti?

  Řada Eucerin Hyaluron-Filler má speciální složení, které si poradí s prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linie a vrásky. Naše pleť je stejnou individualitou, jako jsme my sami, a její stárnutí probíhá různě, v závislosti na našem genetickém vybavení a životním stylu. Jemné linie a vrásky se obvykle začínají objevovat ve věku kolem 30 let. Výrobky z řady Eucerin Hyaluron-Filler působí proti procesu stárnutí pleti vyplňováním hlubokých vrásek. Pro viditelně hladší, zářivější a mladší pleť.

  Pokud je Vaší hlavní starostí ztráta na objemu (jak tomu často bývá u žen mezi 40. a 50. rokem), pak řada Eucerin Volume-Filler má to správné speciální složení, aby vyplnila hluboké vrásky a obnovila kontury obličeje. Pokud je Vaší hlavní starostí elasticita kůže a prohlubující se vrásky (jak tomu často bývá u žen po 50. roce) pak Vám doporučujeme řadu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

  Více informací o různých fázích stárnutí pleti naleznete v našem článku o pleti obličeje v různém věku, který Vám též pomůže zvolit si ten správný přípravek.

 • V jakém věku mám začít používat hyaluronový vyhlazující přípravek Eucerin?

  Lidská pleť je stejně jedinečná, jako jsou sami lidé. Odpověď je tedy u každého člověka jiná a záleží na řadě faktorů vnitřních (jako je naše genetické vybavení) i vnějších (jako množství slunce, kterému byla naše pleť vystavena). Obecně platí, že první známky stárnutí jako jsou jemné linie a vrásky, se začínají objevovat kolem 30. roku a právě pro tento věk doporučujeme, abyste začali používat řadu hyaluronových vyhlazujících přípravků proti vráskám značky Eucerin. Pokud máte jakékoli pochybnosti, přečtěte si laskavě náš článek o pleti obličeje v různém věku, nebo se poraďte s lékárníkem či dermatologem.

 • Mám používat Eucerin Hyaluron-Filler Sérum na celý obličej nebo jen na některé oblasti?

  Eucerin Hyaluron-Filler Sérum můžete použít na svůj obličej, krk i oblast výstřihu. Pouze dejte pozor na to, abyste jej nezanesli do očí.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin