Novinka
 • (1)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum

Duální účinek: omlazující a obnovující hydratační sérum pro všechny typy pleti

Noční obnovující & vyplňující sérum s duálním účinkem, které pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a zjemňuje texturu pleti, podporuje obnovu kožních buněk a vyplňuje i hluboké vrásky. Pleť je hladší a zářivější.

Omlazující a obnovující hydratační sérum s duálním účinkem

Pro omlazení stárnoucí pleti používají dermatologové injekce kyseliny hyaluronové a pleťové chemické peelingy. Právě tyto postupy byly inspirací pro Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum, které  kombinuje dvě účinná řešení pro několikanásobný omlazující účinek: 

 • Zjemnění textury pleti a zářivý vzhled: Krémovitá emulze obsahuje účinný AHA Komplex (alfa-hydroxy kyseliny) a glycin saponin. AHA kyseliny, z nichž mnohé jsou známy jako ovocné kyseliny, pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky, zatímco glycin saponin podporuje vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové v dermální vrstvě, kde vznikají hlubší vrásky. 

 • Hydratace a vyplnění vrásek: Čirý gel kombinuje koncentrovanou vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová účinně vyhlazuje vrchní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová (s 40x menšími molekulami) proniká dále do epidermálních vrstev, kde vznikají hlubší vrásky. 

Kombinace obou řešení zanechává vaší pleť na dotek hladkou. Tento inovativní výrobek je určen pro večerní aplikaci a při pravidelném používání bylo u Eucerin Hyaluron-Filler Nočního obnovujícího & vyplňujícího séra klinicky a dermatologicky prokázáno, že zjemňuje texturu pleti a podporuje obnovu kožních buněk a zároveň vyplňuje i hluboké vrásky. Pleť je hladší a zářivější a póry jsou zjemněné.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

KLÍČOVÁ ZJIŠTĚNÍ

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská studie (PiU) 2 na 150 ženách mezi 35 a 55 lety. Po pravidelném používání výrobku po dobu čtyř týdnů uvedly tyto výsledky:

 • 96%: zjemňuje texturu pleti
 • 95%: zanechává zářivou pleť
 • 93%: zřetelně hladší pleť
 • 93%: má pleť je zářivější
 • 91%: výrobek má liftingový účinek
 • 91%: zjemňuje póry
 • 91%: zanechává moji pleť na dotek pevnější
 • 91%: viditelně zlepšuje vzhled mé pleti

2 Beiersdorf AG, uživatelská studie, březen 2018

Často kladené otázky

Jaký je rozdíl mezi Eucerin® Hyaluron-Filler Nočním obnovujícím & vyplňujícím sérem a Eucerin Hyaluron-Filler Nočním krémem?

Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém je vyživující noční hydratační krém, který účinně vyplňuje jemné linky a vrásky. Obsahuje také dexpanthenol, který podporuje proces regenerace pleti během spánku. Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum bylo vyvinuto pro použití společně s Eucerin Hyaluron-Filler Nočním krémem a posyktuje duální účinek pro hladkou a zářivou pleť. Složení gelu obsahuje vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou (3), zatímco emulze obsahuje glycin saponin a účinný AHA Komplex (alfa-hydroxy kyseliny) pro účinné odstranění odumřelých kožních buněk. Řada AHA kyselin je známa jako ovocné kyseliny. 
Gel a emulze podporují ve vzájemné kombinaci a při pravidelném používání obnovu kožních buněk pro zjemnění pleti a zároveň vyplňují i hluboké vrásky. Nejprve na pleť naneste Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum a v dalším kroku Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém. 

3 - Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje vrchní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová (která má 40krát menší molekuly než vysokomolekulární kyselina hyaluronová ve složení výrobku) proniká dále do epidermálních vrstev pleti, kde vznikají hlubší vrásky.

Jaký je rozdíl mezi Eucerin Hyaluron-Filler Nočním obnovujícím & vyplňujícím sérem a Eucerin Hyaluron-Filler Sérem?

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum je intenzivní sérum proti vráskám určené pro každodenní použití v kombinaci s denním a nočním krémem Eucerin Hyaluron-Filler. Zvyšuje hydratační a vyplňující účinky pečujících výrobků v této řadě. Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum je určeno pro použití přes noc, současně s Eucerin Hyaluron-Filler Nočním krémem. Stejně jako Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum koncentrovanou kyselinu hyaluronovou pro zvýšení hydratace pleti. Obsahuje navíc také AHA komplex (alfa-hydroxy kyseliny) pro účinné odstranění odumřelých kožních buněk.

Proč doporučujete používat Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum večer, spíše než ráno?

Večerní aplikaci výrobku doporučujeme ze dvou důvodů:

 1. Výrobky s peelingovým účinkem mohou zvyšovat citlivost pleti na sluneční záření a zvyšovat riziko poškození pleti slunečním zářením, zejména spálení pleti.
 2. Alfa-hydroxy kyseliny, které jsou součástí AHA Komplexu v Eucerin Hyaluron-Filler Nočním obnovujícím & vyplňujícím séru jsou foto-reaktivní, což znamená, že je sluneční záření může měnit a snižovat jejich účinnost. 

Po použití séra doporučujeme také každé ráno používat denní krém, který poskytuje vysokou úroveň sluneční ochrany, a také jeden týden po skončení používání séra, neboť vaše pleť může být citlivější na sluneční záření. Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 nebo jeden z našich pleťových výrobků z řady sluneční ochrany s SPF 50 při delším pobytu na slunci.

Jaké množství výrobku bych měla použít?

Dvě stisknutí dávkovače by měla postačit na pleť obličeje, krku a dekoltu, ale pokud zjistíte, že vám stačí méně nebo potřebujete o trochu více, je to také v pořádku. 

Pokud použiji na noc Noční obnovující & vyplňující sérum, musím následující ráno nanést také sluneční ochranu?

Ano. Výrobky s peelingovým účinkem odstraňují odumřelé kožní buňky z vrchní vrstvy pleti, a proto může být pleť o něco citlivější na sluneční záření, což zvyšuje riziko slunečního poškození pleti, zejména spálení. I během oblačných dní je důležité posyktovat pleti potřebnou ochranu. Používejte výrobek s SPF 30 nebo vyšším SPF, jako je Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30 a nanášejte jej každé ráno po použití séra a také týden po skončení používání séra. Doporučujeme vždy používat denní krém s SPF, neboť fotostárnutí je hlavní příčinou předčasného stárnutí pleti

Proč je přípravek rozdělen do dvou komor?

Díky dvěma odděleným komorám zůstávají obě složky čerstvé a stabilní a zaručují maximální účinnost aktivních složek. Při stisknutí horní části dávkovače v jeho středu se emulze a gel smísí a vytvoří krémovou a osvěžující konzistenci, která poskytuje vaší pleti několik účinků najednou. 

Je Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum vhodné pro moji aknózní pleť?

Ano. Přípravek má lehkou, gelovou konzistenci a klinické a dermatologické testy prokázaly, že je nekomedogenní (což znamená, že nevyvolává nebo nezhoršuje akné).

Mohu tento výrobek používat pravidelně?

Ano. Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum můžete používat každý večer.

Ingredience

Použití

 • Nanášejte jednou denně, večer, na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu
 • Stisknutím horní část dávkovače v jeho středu získáte optimální kombinaci obou složek
 • Obě složky smíchejte v dlani
 • Vyhněte se přímému kontaktu s očima
 • Přípravek může zvyšovat citlivost pleti na sluneční záření, proto každý den použijte denní krém s minimálním SPF 30, a to také jeden týden po skončení používání Nočního séra. 
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s dalšími výrobky z řady Eucerin Hyaluron-Filler.

Jak nanášet Noční obnovující & vyplňující sérum
Stisknutím dávkovače v jeho středu získáte optimální kombinaci obou složek

Pro vaši každodenní péči

Použijte Eucerin Pleťové čisticí mléko nebo Pleťový čisticí gel

Pleť důkladně vyčistěte Eucerin DermatoCLEAN Čisticím pleťovým mlékem (pro suchou pleť) nebo Eucerin DermatoCLEAN Čisticím pleťovým gelem (pro normální až smíšenou pleť). 

/Eucerin/international/products/hyfi-one-roof-2018/night-peeling-and-serum/Eucerin-AA-Step1-Cleanse

Použijte Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu, která pleť připraví na další pečující výrobky. 

Naneste anti-age noční obnovující & vyplňující sérum

Ráno: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum a v dalším kroku odpovídající typ Eucerin Hyaluron-Filler Denního krému a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15

Večer: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum a v dalším kroku Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15. Pokud byste chtěli večer použít také Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, naneste jej na Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum a v dalším kroku použijte Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém.

Každé ráno používejte výrobky Eucerin sluneční ochrany

Ráno po použití Nočního obnovujícího & vyplňujícího séra doporučujeme vždy používat SPF 30 nebo vyšší SPF, a také alespoň jeden týden po posledním použití Nočního obnovujícího & vyplňujícího séra. Vyzkoušejte  Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30, který je vhodný pro všechny typy pleti, nebo Eucerin Emulzi na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50. Tuto zvláštní ochranu byste měli nanášet  na váš denní krém a před použitím Eucerin Hyaluron-Filler CC krému.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Hledáte anti-age sérum, které pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a zjemňuje texturu pleti:

Krémovitá emulze, která je součástí Eucerin Hyaluron-Filler Nočního obnovujícího & vyplňujícího séra obsahuje glycin saponin a AHA Komplex (alfa-hydroxy kyseliny) pro odstranění odumřelých kožních buněk. Řada AHA kyselin je známa jako ovocné kyseliny. Gel obsahuje vysokomolekulární i nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou. Gel a emulze podporují ve vzájemné kombinaci obnovu kožních buněk pro zjemnění pleti a zároveň vyplňují i hluboké vrásky. 

Hledáte anti-age sérum pro zlepšení hydratace pleti a redukci jemných linek a vrásek:

Výrobek obsahuje koncentrovanou vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a glycin saponin. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje vrchní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová (s 40krát menšími molekulami než vysokomolekulární kyselina hyaluronová ve složení výrobku) proniká dále do epidermálních vrstev pleti, kde vznikají hlubší vrásky.

Hledáte výrobek, který můžete použít večer:

Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum je určeno pro večerní aplikaci. Můžete jej nanést před Eucerin Hyaluron-Filler Nočním krémem pro podporu obnovy kožních buněk a zjemnění textury pleti současně s vyplněním i hlubokých vrásek.

Hledáte anti-age sérum, které lze použít ráno nebo večer pro redukci linek a vrásek:

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum obsahuje vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a glycin saponin pro vyplnění všech typů vrásek.

Hledáte noční krém pro redukci jemných linek a vrásek:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém, který vyplňuje i hluboké vrásky a obsahuje dexpanthenol pro podporu regenerace pleti během spánku.

Eucerin Hyaluron-Filler Péče o pleť zabraňující stárnutí s účinným vyplněním vrásek

V průběhu stárnutí se mění struktura kůže: nejdříve se objevují tenké linie a vrásky, které se během doby prohlubují. S tím, jak vyzráváme, se postupně snižuje pevnost pleti, její lesk a později i pružnost. 

Skupina Hyaluron-Filler vyhlazujících přípravků Eucerin proti vráskám zahrnuje tři nové řady, pro které byla klinicky i dermatologicky doložena řada účinků působících proti stárnutí pleti. Každá řada má své vlastní primární zaměření (vrásky, ztrátu na objemu a ztrátu elasticity), což zaručuje, že se pleti dostane právě takové péče, jakou potřebuje, v každé fázi procesu stárnutí.

Eucerin Hyaluron-Filler proti vráskám byl speciálně navržen tak, aby si poradil s prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linie a vrásky. Jedinečná směs vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu přináší cílenější přístup, jak dosáhnout viditelného vyhlazení i těch nejhlubších vrásek a omlazení vzhledu. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší *, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikajíty nejhlubší vrásky

Řada zahrnuje denní krémy a tónovací CC krémy vyhovující všem typům pleti, noční krém, oční krém a koncentrát, které vyhladí i ty nejhlubší vrásky a dosáhnou mladistvějšího vzhledu.  

*Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku

Celkové hodnocení
 • (1)
5 z 5 bodů / 1 recenzí
5 Stars
1
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Alice,

moderní kvalitní sérum

Používám několik týdnů, po nanesení se pomalu vstřebává, teprve za několik minut nanáším noční krém. Ráno je pleť vyživená a jakoby čerstvá. Zatím se domnívám, že může konkurovat i daleko dražším značkám. Pochopitelně od žádné kosmetiky nelze u zralé pleti očekávat zázraky

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte se členem!

eucerin klub

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.