• 1/4 Noční sérum foto
 • 2/4 Noční sérum foto
 • 3/4 Noční sérum foto
 • 4/4 Noční sérum foto

Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum

5
10 recenzí
Anti-age přípravek s duálním účinkem
Šetrně pleť zbavuje odumřelých kožních buněk a zjemňuje texturu pleti, podporuje obnovu kožních buněk
Vyplňuje i hluboké vrásky

Duální účinek: omlazující a obnovující hydratační sérum pro všechny typy pleti

Noční obnovující & vyplňující sérum s duálním účinkem, které pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a zjemňuje texturu pleti, podporuje obnovu kožních buněk a vyplňuje i hluboké vrásky. Pleť je hladší a zářivější.

O produktu

Omlazující a obnovující hydratační sérum s duálním účinkem

Pro omlazení stárnoucí pleti používají dermatologové injekce kyseliny hyaluronové a pleťové chemické peelingy. Právě tyto postupy byly inspirací pro Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum, které  kombinuje dvě účinná řešení pro několikanásobný omlazující účinek: 

 • Zjemnění textury pleti a zářivý vzhled: Krémovitá emulze obsahuje účinný AHA Komplex (alfa-hydroxy kyseliny) a glycin saponin. AHA kyseliny, z nichž mnohé jsou známy jako ovocné kyseliny, pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky, zatímco glycin saponin podporuje vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové v dermální vrstvě, kde vznikají hlubší vrásky. 

 • Hydratace a vyplnění vrásek: Čirý gel kombinuje koncentrovanou vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová účinně vyhlazuje vrchní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová (s 40x menšími molekulami) proniká dále do epidermálních vrstev, kde vznikají hlubší vrásky. 

Kombinace obou řešení zanechává vaší pleť na dotek hladkou. Tento inovativní výrobek je určen pro večerní aplikaci a při pravidelném používání bylo u Eucerin Hyaluron-Filler Nočního obnovujícího & vyplňujícího séra klinicky a dermatologicky prokázáno, že zjemňuje texturu pleti a podporuje obnovu kožních buněk a zároveň vyplňuje i hluboké vrásky. Pleť je hladší a zářivější a póry jsou zjemněné.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Klíčová zjištění

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská studie (PiU) 2 na 150 ženách mezi 35 a 55 lety. Po pravidelném používání výrobku po dobu čtyř týdnů uvedly tyto výsledky:

 • 96%: zjemňuje texturu pleti
 • 95%: zanechává zářivou pleť
 • 93%: zřetelně hladší pleť
 • 93%: má pleť je zářivější
 • 91%: výrobek má liftingový účinek
 • 91%: zjemňuje póry
 • 91%: zanechává moji pleť na dotek pevnější
 • 91%: viditelně zlepšuje vzhled mé pleti

2 Beiersdorf AG, uživatelská studie, březen 2018

Vlastnosti

 • nekomedogenní

Použití

Použití

Stisknutím dávkovače v jeho středu získáte optimální kombinaci obou složek

 • Nanášejte jednou denně, večer, na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu
 • Stisknutím horní část dávkovače v jeho středu získáte optimální kombinaci obou složek
 • Obě složky smíchejte v dlani
 • Vyhněte se přímému kontaktu s očima
 • Přípravek může zvyšovat citlivost pleti na sluneční záření, proto každý den použijte denní krém s minimálním SPF 30, a to také jeden týden po skončení používání Nočního séra. 
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s dalšími výrobky z řady Eucerin Hyaluron-Filler.

Pro vaši každodenní péči

Čištění

Pleť důkladně vyčistěte Eucerin DermatoCLEAN Čisticím pleťovým mlékem (pro suchou pleť) nebo Eucerin DermatoCLEAN Čisticím pleťovým gelem (pro normální až smíšenou pleť). 

Přečtěte si více

Tonizace

Použijte Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu, která pleť připraví na další pečující výrobky. 

Přečtěte si více

Zvláštní péče a péče

Ráno: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum a v dalším kroku odpovídající typ Eucerin Hyaluron-Filler Denního krému a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15

Večer: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum a v dalším kroku Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15. Pokud byste chtěli večer použít také Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, naneste jej na Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum a v dalším kroku použijte Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém.

Přečtěte si více

Sluneční ochrana

Ráno po použití Nočního obnovujícího & vyplňujícího séra doporučujeme vždy používat SPF 30 nebo vyšší SPF, a také alespoň jeden týden po posledním použití Nočního obnovujícího & vyplňujícího séra. Vyzkoušejte  Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30, který je vhodný pro všechny typy pleti, nebo Eucerin Emulzi na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50. Tuto zvláštní ochranu byste měli nanášet  na váš denní krém a před použitím Eucerin Hyaluron-Filler CC krému.

Přečtěte si více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Hledáte anti-age sérum, které pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a zjemňuje texturu pleti:

Krémovitá emulze, která je součástí Eucerin Hyaluron-Filler Nočního obnovujícího & vyplňujícího séra obsahuje glycin saponin a AHA Komplex (alfa-hydroxy kyseliny) pro odstranění odumřelých kožních buněk. Řada AHA kyselin je známa jako ovocné kyseliny. Gel obsahuje vysokomolekulární i nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou. Gel a emulze podporují ve vzájemné kombinaci obnovu kožních buněk pro zjemnění pleti a zároveň vyplňují i hluboké vrásky. 

Hledáte anti-age sérum pro zlepšení hydratace pleti a redukci jemných linek a vrásek:

Výrobek obsahuje koncentrovanou vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a glycin saponin. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje vrchní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová (s 40krát menšími molekulami než vysokomolekulární kyselina hyaluronová ve složení výrobku) proniká dále do epidermálních vrstev pleti, kde vznikají hlubší vrásky.

Hledáte výrobek, který můžete použít večer:

Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum je určeno pro večerní aplikaci. Můžete jej nanést před Eucerin Hyaluron-Filler Nočním krémem pro podporu obnovy kožních buněk a zjemnění textury pleti současně s vyplněním i hlubokých vrásek.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Hledáte anti-age sérum, které lze použít ráno nebo večer pro redukci linek a vrásek:

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum obsahuje vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a glycin saponin pro vyplnění všech typů vrásek.

Hledáte noční krém pro redukci jemných linek a vrásek:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém, který vyplňuje i hluboké vrásky a obsahuje dexpanthenol pro podporu regenerace pleti během spánku.

Ingredience

Jak účinkuje

Hyaluronic acid reduces the appearances of fine lines and wrinkles

At the heart of Eucerin’s unique Hyaluron-Filler formula is a unique combination of high and low molecular Hyaluronic Acid: 

- High molecular Hyaluronic Acid (also known as long-chained Hyaluronic Acid) remains on skin’s surface to improve hydration in the outermost layer of the epidermis – where fine lines and winkles originate.
- The molecules in low molecular Hyaluronic Acid (also known as short-chained Hyaluronic Acid) are 40 times smaller 1 than those of high molecular Hyaluronic Acid and so it is able to penetrate further into the epidermal layers where it stimulates skin’s own production of Hyaluronic Acid. 

In most of the formulas, Hyaluronic Acid is combined with bio-active Glycine Saponin which penetrates even deeper, into the dermal layers of skin, stimulating the production of Hyaluronic Acid and replenishing moisture where deeper wrinkles originate. Fine lines and wrinkles are noticeably plumped and skin is smoothed for a rejuvenated look.


1 The standard unit for measuring the mass of an atom is a kilo Dalton (kDa). Long-chained Hyaluronic Acid has a kDa of 2000 and short-chained Hyaluronic Acid has a kDa of 52. Both are contained in the Hyaluron-Filler and Hyaluron-Filler + Elasticity formulas.

FAQ (8)

5
10 recenzí
 • moderní kvalitní sérum
  Alice
  Používám několik týdnů, po nanesení se pomalu vstřebává, teprve za několik minut nanáším noční krém. Ráno je pleť vyživená a jakoby čerstvá. Zatím se domnívám, že může konkurovat i daleko dražším značkám. Pochopitelně od žádné kosmetiky nelze u zralé pleti očekávat zázraky
 • Bomba!
  Iva
  Videla jsem TV reklamu; ktera me zaujala - krem ma dvě oddelené slozky; ktere se smichaji tesne pred nanesenim. Musim rici, ze hned prvni rano byla plet vypnuta- pouzivam kazdy vecer.....opravdu skvele a ucinek okamzity!
 • Je super!
  Katka
  Díky!
Zobrazit další

Complete the routine

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin