• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Noční obnovující & vyplňující sérum

5.0
10 recenzí
Anti-age přípravek s duálním účinkem
Šetrně pleť zbavuje odumřelých kožních buněk a zjemňuje texturu pleti, podporuje obnovu kožních buněk
Vyplňuje i hluboké vrásky

Duální účinek: omlazující a obnovující hydratační sérum pro všechny typy pleti s 3x EFFECT - se 3 účinky:

Vyplňuje, zjemňuje a obnovuje. Noční obnovující & vyplňující sérum s duálním účinkem, které pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a zjemňuje texturu pleti, podporuje obnovu kožních buněk a vyplňuje i hluboké vrásky. Pleť je hladší a zářivější.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

Již po jednom týdnu jsem zaznamenala pozitivní účinek na mou pleť. To je šílené. Noční péče je zklidňující a osvěžuje mou pleť.

Marliese, 2019

O produktu

Omlazující a obnovující hydratační sérum s duálním účinkem

Pro omlazení stárnoucí pleti používají dermatologové injekce kyseliny hyaluronové a pleťové chemické peelingy. Právě tyto postupy byly inspirací pro Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum, které kombinuje dvě účinná řešení pro několikanásobný omlazující účinek:

 • Zjemnění textury pleti a zářivý vzhled: Krémovitá emulze obsahuje účinný AHA Komplex (alfa-hydroxy kyseliny) a glycin saponin. AHA kyseliny, z nichž mnohé jsou známy jako ovocné kyseliny, pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky, zatímco glycin saponin podporuje vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové v dermální vrstvě, kde vznikají hlubší vrásky.
 • Hydratace a vyplnění vrásek: Čirý gel kombinuje koncentrovanou vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová účinně vyhlazuje vrchní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová (s 40x menšími molekulami) proniká dále do epidermálních vrstev, kde vznikají hlubší vrásky.

Kombinace obou řešení zanechává vaší pleť na dotek hladkou. Tento inovativní výrobek je určen pro večerní aplikaci a při pravidelném používání bylo u Eucerin Hyaluron-Filler Nočního obnovujícího & vyplňujícího séra klinicky a dermatologicky prokázáno, že zjemňuje texturu pleti a podporuje obnovu kožních buněk a zároveň vyplňuje i hluboké vrásky. Pleť je hladší a zářivější a póry jsou zjemněné.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

Klíčová zjištění

96%

zjemňuje texturu pleti

95%

zanechává zářivou pleť

93%

zřetelně hladší pleť

93%

má pleť je zářivějš

91%

výrobek má liftingový účinek

91%

zjemňuje póry

91%

zanechává moji pleť na dotek pevnější

91%

viditelně zlepšuje vzhled mé pleti

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská studie (PiU) 2 na 150 ženách mezi 35 a 55 lety. Po pravidelném používání výrobku po dobu čtyř týdnů uvedly tyto výsledky: 2 Beiersdorf AG, uživatelská studie, březen 2018

Použití

Použití

Stisknutím dávkovače v jeho středu získáte optimální kombinaci obou složek

 • Nanášejte jednou denně, večer, na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu
 • Stisknutím horní část dávkovače v jeho středu získáte optimální kombinaci obou složek
 • Obě složky smíchejte v dlani
 • Vyhněte se přímému kontaktu s očima
 • Přípravek může zvyšovat citlivost pleti na sluneční záření, proto každý den použijte denní krém s minimálním SPF 30, a to také jeden týden po skončení používání Nočního séra. 
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte v kombinaci s dalšími výrobky z řady Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT.

Pro vaši každodenní péči

Čištění

Pleť důkladně vyčistěte Eucerin DermatoCLEAN Čisticím pleťovým mlékem (pro suchou pleť) nebo Eucerin DermatoCLEAN Čisticím pleťovým gelem (pro normální až smíšenou pleť). 

Zjistit více

Tonizace

Použijte Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu, která pleť připraví na další pečující výrobky. 

Zjistit více

Zvláštní péče a péče

Ráno: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum a v dalším kroku odpovídající typ Eucerin Hyaluron-Filler Denního krému a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15

Večer: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum a v dalším kroku Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém a Eucerin Hyaluron-Filler Oční krém SPF 15. Pokud byste chtěli večer použít také Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, naneste jej na Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum a v dalším kroku použijte Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém.

Zjistit více

Sluneční ochrana

Ráno po použití Nočního obnovujícího & vyplňujícího séra doporučujeme vždy používat SPF 30 nebo vyšší SPF, a také alespoň jeden týden po posledním použití Nočního obnovujícího & vyplňujícího séra. Vyzkoušejte  Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF 30, který je vhodný pro všechny typy pleti, nebo Eucerin Emulzi na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50. Tuto zvláštní ochranu byste měli nanášet  na váš denní krém.

Zjistit více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Hledáte anti-age sérum, které pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a zjemňuje texturu pleti:

Krémovitá emulze, která je součástí Eucerin Hyaluron-Filler Nočního obnovujícího & vyplňujícího séra obsahuje glycin saponin a AHA Komplex (alfa-hydroxy kyseliny) pro odstranění odumřelých kožních buněk. Řada AHA kyselin je známa jako ovocné kyseliny. Gel obsahuje vysokomolekulární i nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou. Gel a emulze podporují ve vzájemné kombinaci obnovu kožních buněk pro zjemnění pleti a zároveň vyplňují i hluboké vrásky. 

Hledáte anti-age sérum pro zlepšení hydratace pleti a redukci jemných linek a vrásek:

Výrobek obsahuje koncentrovanou vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a glycin saponin. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje vrchní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová (s 40krát menšími molekulami než vysokomolekulární kyselina hyaluronová ve složení výrobku) proniká dále do epidermálních vrstev pleti, kde vznikají hlubší vrásky.

Hledáte výrobek, který můžete použít večer:

Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum je určeno pro večerní aplikaci. Můžete jej nanést před Eucerin Hyaluron-Filler Nočním krémem pro podporu obnovy kožních buněk a zjemnění textury pleti současně s vyplněním i hlubokých vrásek.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Hledáte anti-age sérum, které lze použít ráno nebo večer pro redukci linek a vrásek:

Eucerin Hyaluron-Filler Sérum obsahuje vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a glycin saponin pro vyplnění všech typů vrásek.

Hledáte noční krém pro redukci jemných linek a vrásek:

Vyzkoušejte Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém, který vyplňuje i hluboké vrásky a obsahuje dexpanthenol pro podporu regenerace pleti během spánku.

Ingredience

Jak účinkuje

V inovativním složení vyvinutém společností Eucerin působí vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová po boku glycin saponinu a společně představují cílenější přístup k viditelnému vyhlazení jemných linií i hlubokých vrásek.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová (též známá jako kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem) zůstává na povrchu kůže a zlepšuje tak hydrataci nejsvrchnější vrstvy epidermis – kde vznikají jemné linie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (též známé jako kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem) jsou 40krát menší než molekuly vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, a proto tato kyselina může pronikat do hlubších vrstev epidermis, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové buňkami kůže.

Bioaktivní glycin saponin proniká ještě hlouběji, do dermálních vrstev kůže, stimuluje produkci kyseliny hyaluronové a doplňuje vlhkost tam, kde vznikají hluboké vrásky.

Viditelně vyhlazuje jemné linie a vrásky a vyhlazuje kůži a omlazuje vzhled.

1 Standardní jednotkou pro měření hmotnosti atomu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem má relativní molekulovou hmotost 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem 52 kDa. Obě kyseliny jsou obsaženy ve složení přípravků Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

FAQ (8)

5.0
10 recenzí *
10
0
0
0
0
 • Katka 06.12.2019
  Je super!
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Díky!
 • Iva! 04.12.2019
  Bomba!
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Videla jsem TV reklamu; ktera me zaujala - krem ma dvě oddelené slozky; ktere se smichaji tesne pred nanesenim. Musim rici, ze hned prvni rano byla plet vypnuta- pouzivam kazdy vecer.....opravdu skvele a ucinek okamzity!
 • Lída 20.11.2019
  Výborný krém!
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Používám 2 měsíce a moje je krásně vypnutá a super funguje na vrásky!
 • Zobrazit další

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin