zářivá plet

Pět tipů pro zářivou pleť

Zobrazit více

Je čas rozloučit se s mdlou pletí: sledujte naše tipy, jak ukázat světu vaši nejzářivější tvář.

Význam zářivé pleti

Při pohledu na vaši zářivou pleť se zvedne i vaše sebevědomí.

Dobrý pocit z vaší pleti vám zvedne sebevědomí bez ohledu na věk nebo množství použitého make-upu. Unavená pleť může oproti tomu negativně ovlivnit, jak se cítíme uvnitř a přispět k intenzivnějšímu stresu nebo vyčerpání. Proto nám zářivá pleť umí nejen zlepšit náladu, ale také nechá vyniknout naši přirozenou krásu. Zářivá a svěží pleť představuje ten nejlepší základ pro make-up celého obličeje, budete se díky ní cítit mnohem spokojeněji a obejdete se bez filtrů na sociálních sítích, neboť budete zářit sami o sobě.  

Jak zvýšit zářivost pleti

Proměňte vaši pravidelnou péči o pleť ve wellness zážitek

Nyní můžete vaši každodenní péči o pleť proměnit v příjemný každodenní rituál díky výrobkům, které se snadno nanášejí.

Dopřejte si během vaší ranní pravidelné péče o pleť chvilku relaxace jen pro sebe, ať už při čištění pleti, nanášení séra nebo denního krému či sluneční ochrany. Tak budou mít tyto výrobky dostatek času na vstřebání a vy si můžete užít odpočinku ještě než zahájíte váš rušný pracovní den.

Začněte den s obličejovou jógou

Cvičení vašich obličejových svalů je stejně důležité jako cvičení celého těla a nepotřebujete k němu žádné speciální pomůcky, postačí vaše ruce.

Kromě vaší pravidelné péče o pleť a masáže obličeje můžete vaše vlastní pečující techniky obohatit o ranní lekci obličejové jógy. Stejně jako svaly těla, i svaly obličeje se díky cvičení zpevňují. Aktivní svalové pohyby tedy mohou zabránit předčasnému ochabování pleti a tvorbě hlubokých vrásek. 

Dopřejte si spánek pro krásu

Budete-li každý den dbát na správnou spánkovou hygienu, dosáhnete pozitivního účinku na zdraví vaší pleti.

Zatímco spíte, vaše pleť pracuje na opravě poškození pleti způsobené prachem, nečistotami a UV zářením během dne, aby ráno měla opět zářivý a krásný vzhled. Tuto regeneraci můžete dále podpořit použitím nočního krému vyvinutého pro váš typ pleti. Před nanesením nočního krému si nezapomeňte pleť obličeje vyčistit a pravidelně převlékejte povlak polštáře, předejdete tak tvorbě pupínků.

Dopřávejte si potraviny podporující zářivou a zdravou pleť

Někdy mohou ty nejjednodušší kroky, jako je zdravě se stravovat, dlouhodobě přinášet ty nejlepší účinky.

Jezte každý den dostatek zeleniny a čerstvého ovoce - to prospívá nejen vašemu tělu a celkové pohodě, ale také tím vaše pleť získá zdravě zářivý vzhled. A to proto, že zelenina a ovoce jsou plné vitamínů, minerálů a sekundárních rostlinných látek - zejména to intenzivně zbarvené. Na druhou stranu omezte konzumaci cukru a nasycených tuků a také alkoholu. Dodržujte však zdravý pitný režim a každý den vypijte alespoň šest sklenic vody.

Jaká péče o pleť podporuje zářivost pleti

Dlouhodobé zachování zářivosti vaší pleti vyžaduje pravidelnou prevenci a péči proti každodenním stresujícím faktorům, sestávající se z pěti výše uvedených kroků pomocí správných produktů péče o pleť. Eucerin Anti-Pigment Rozjasňující sérum bylo vyvinuto jako váš nejlepší spojenec pro dosažení zářivého vzhledu pleti. Podporuje sjednocený tón pleti a krásnou, přirozenou zářivost, díky nimž vynikne vaše dokonalá přirozená krása: vaše pleť bude zářit stejně jako vaše oslňující osobnost.

Nové Eucerin Anti-Pigment Rozjasňující sérum pomáhá zvýšit přirozenou zářivost vaší pleti a pomocí pipety jej můžete snadno aplikovat sami doma.
Nové Eucerin Anti-Pigment Rozjasňující sérum.

Související články

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin