DERMOPURE Sérum pro regenaraci pleti
 • (5)
Ukázat recenze Napsat recenzi

Eucerin DERMOPURE Sérum pro regeneraci pleti

Problematická pleť

Sérum s 10% hydroxy komplexem uvolňuje póry, viditelně redukuje nedokonalosti pleti a zabraňuje vzniku nových.

Kyselý peeling pro pokožku náchylnou k akné

Inovativní Eucerin DERMOPURE Sérum pro regeneraci pleti bylo specificky navrženo s cílem omezit pupínky, papuly a pustuly a vyhladit nedokonalosti po akné. 

Je vhodné pro všechny mírné až středně těžké formy akné. Má trojí účinek:

 • 10% hydroxy komplex obsahuje vysoce účinnou kombinaci peelingových látek - kyselinu glykolovou, salicylovou a polyhydroxy kyselinu - která pomáhá zregenerovat povrch pleti, uvolňovat póry, ničit bakterie, odstraňovat odumřelé kožní buňky a bránit vzniku nových nedokonalostí

Přípravek také obsahuje licochalcon A, který prokazatelně působí protizánětlivě a zklidňuje podráždění pleti.

Eucerin DERMOPURE Sérum pro regeneraci pleti začne viditelně zlepšovat pleť již po jednom týdnu. Při delším používání je pleť čistší a hladší.

Lze používat během těhotenství. Není vhodné pro pleť ošetřovanou léky proti akné.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly dobrou kožní snášenlivost a účinnost u problematické pleti.

Před použitím Eucerin DERMOPURE Séra pro regeneraci pleti a po něm
Před použitím Eucerin DERMOPURE Séra pro regeneraci pleti a po něm
* Před * Po 8 týdnech používání

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

* Studie používání produktu (PIU) se účastnilo 40 mužů a žen (ve věku 12 až 44 let) s pletí se sklonem k akné. Produkt používali jednou denně (večer) po dobu 8 týdnů. Výsledky byly vyhodnoceny po jednom, dvou, čtyřech a osmi týdnech používání. Snímky před a po ukazují viditelné výsledky po osmi týdnech používání.

Ve studii se subjektivním hodnocením používalo 80 žen ve věku 15 až 40 let Eucerin DERMOPURE Sérum pro regeneraci pleti každý večer po dobu osmi týdnů. Bylo dosaženo následujících výsledků:

 • 95 %: pomáhá kontrolovat mastnost pleti
 • 94 %: brání vzniku nových nedokonalostí
 • 94 %: redukuje tmavé skvrny po akné
 • 94 %: má zmatňující efekt
 • 94 %: vyhlazuje povrch pleti
 • 94 %: viditelně zlepšuje vzhled pleti
 • 93 %: snižuje viditelnost pórů
 • 88 %: viditelně redukuje nedokonalosti
 • 85 %: odstraňuje bílé tečky
 • 83 %: odstraňuje černé tečky
 • 81 %: odstraňuje zanícené pupínky 

Často kladené otázky

Kdy mohu při každodenním používání séra očekávat zlepšení?

Při pravidelném používání začne pleť lépe vypadat již po jednom týdnu.

Mohu používat sérum spolu se svým běžným hydratačním krémem? Pokud ano, který mám použít jako první?

Eucerin DERMOPURE Sérum pro regeneraci pleti lze používat spolu s jinými pečujícími přípravky, jako jsou např. hydratační produkty a přípravky proti stárnutí. Doporučujeme používat Sérum pro regeneraci pleti jako první a večer. Pokud budete používat Sérum pro regeneraci pleti ráno, nezapomeňte poté nanést přípravek na opalování, např. Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF30 nebo SPF50+.

Mám problematickou pleť a zároveň citlivou. Mohu používat Eucerin DERMOPURE Sérum pro regeneraci pleti?

V principu ano. Nejdříve si však produkt vyzkoušejte a ujistěte se, že jej vaše pleť dobře snáší. Můžete to provést tak, že nanesete malé množství přípravku na malou plochu pleti a necháte jej působit přes noc. Pokud pocítíte ze začátku lehké štípání, nebojte se – je to jenom projev toho, že produkt funguje.

Měl/a bych sérum do své běžné péče zahrnovat pomalu, aby si na ně moje pleť zvykla?

Používáme jemnou kombinaci kyselin, díky které je produkt vhodný k použití každý večer, a to již od prvního dne. Podobně jako u všech produktů však doporučujeme přípravek otestovat na malé ploše pleti, než jej naneste na celý obličej.

Mohu používat sérum spolu s benzoylperoxidem, antibiotiky a léky proti a akné s retinoidy?

Nedoporučujeme sérum používat, když užíváte léky proti akné.

Mám po nanesení tohoto přípravku používat i krém na opalování?

Doporučujeme používat produkt večer, protože peelingový účinek zvýší citlivost vaší pleti na UV paprsky. Bude tedy náchylnější ke spálení sluncem. Ale i při večerním používání je důležité poskytnout vaší pleti další den adekvátní ochranu před slunečním zářením. Doporučujeme Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF30 nebo SPF50+.

Mohu používat produkt na dovolené v oblastech se silným slunečním zářením?

Pokud je venku skutečně horko, doporučujeme léčbu zastavit. Nikdy nezapomeňte na dostatečnou ochranu před sluncem. Doporučujeme Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF30 nebo SPF50+.

Proč je důležité pH přípravku Eucerin DERMOPURE Sérum pro regeneraci pleti?

Hodnota pH produktu má důležitou roli, pokud jde o jeho účinnost a kompatibilitu s pletí. Eucerin DERMOPURE Sérum pro regeneraci pleti má pH 3,7 až 3,9. Toto nízké, slabě kyselé pH je perfektní pro účel tohoto produktu, jelikož zvyšuje antibakteriální účinek a jeho schopnost odstraňovat odumřelé kožní buňky.

Pokud je moje pleť ráno zarudlá, mám produkt dále používat na noc?

Pokud se vaše pleť zdá být podrážděná, doporučujeme, abyste produkt přestal/a používat. Poté zkuste produkt nanášet každý druhý den (pouze večer). Pokud podráždění přetrvá, obraťte se na svého dermatologa nebo lékárníka.

Je mi více než 30 a chtěl/a bych používat něco na vrásky. Je toto sérum vhodné?

Eucerin DERMOPURE Sérum pro regeneraci pleti lze dobře kombinovat s přípravky proti stárnutí pleti. Doporučujeme je používat večer spolu s Eucerin Hyaluron-Filler Intenzivním vyplňujícím nočním krémem proti vráskám.

Ingredience

Použití

 • Používejte jednou denně, ideálně večer
 • Naneste malé množství (asi o velikosti zrnka hrášku) na pečlivě vyčištěnou pleť obličeje
 • Jemně vmasírujte do pleti
 • Pokračujte vhodným přípravkem k péči o pleť, jako je např. Eucerin DERMOPURE Zmatňující emulze
 • Vyhněte se kontaktu s očima

Tip: Vyzkoušejte nejdříve na malé ploše pleti-  Můžete pociťovat lehké štípání. Pokud se však objeví viditelná reakce, promluvte si se svým dermatologem nebo lékárníkem.

Tento produkt obsahuje alfa-hydroxy kyseliny, které mohou zvyšovat citlivost vaší pleti na sluneční záření a riziko spálení. Doporučujeme při použití tohoto produktu a týden poté omezit vystavení se slunečnímu záření. Během tohoto období nezapomeňte každé ráno používat přípravek na opalování. Vyzkoušejte Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF30 nebo SPF50+.

Krém s kyselinou glykolovou nanášejte jednou denně

Doporučení pro vaši každodenní péči o pleť

Před použitím krému s kyselinou glykolovou je nutné pleť vyčistit 

Čistěte pleť ráno a večer:

 • ráno: odstraňte kožní maz a odumřelé kožní buňky, které se nahromadily přes noc
 • večer: odstraňte make-up a nečistoty nahromaděné za celý den

Používejte jemné čisticí přípravky, jako např. Eucerin DERMOPURE Čisticí gel spolu s vlažnou vodou a následně použijte vhodnou čisticí pleťovou vodu. Pro docílení co nejlepšího výsledku používejte jednou týdně peeling, který uvolní póry a vyhlazuje povrch pleti. 

Nedoporučujeme užívání čisticí pleťové vody na bázi alkoholu a peelingu, pokud současně užíváte léky proti akné jako izotretinoin, benzoylperoxid a antibiotika, které mohou způsobit vyšší citlivost vaší pleti. Pokud je pro vás osvěžení pleti tonizačním přípravkem důležité, vyzkoušejte Eucerin DERMOPURE Micelární vodu, která je bez alkoholu.

Naneste kyselý peeling po vyčištění a tonizaci

Výběr pečujícího přípravku závisí na závažnosti vašeho akné a typu vaší léčby. 

Pokud podstupujete dermatologickou léčbu, Eucerin DERMOPURE Zklidňující krém vám pomůže zmírnit vedlejší účinky, jako je intenzivní suchost pleti. Krém by měl být aplikován až 5 minut po nanesení lokálních medikamentů, aby se mohly dostatečně vstřebat. 

Pokud máte mírnou až střední formu závažnosti akné, ale nepodstupujete dermatologickou léčbu, použijte ráno a večer zklidňující a zmatňující přípravek, jako např. Eucerin DERMOPURE Zmatňující emulzi

Pro dlouhodobě čistší a hladší pleť, začleňte do vaší každodenní péče Sérum pro regeneraci pleti. Je vhodné pro všechny typy problematické pleti, pokud aktuálně nepodstupujete dermatologickou léčbu akné a mělo by být používáno jednou denně - ideálně večer. Můžete ho použít před nanesením zmatňující emulze nebo samostatně. 

Po krému s kyselinou glykolovou používejte ochranu před slunečním zářením

Sluneční ochrana je důležitou součástí vaší ranní péče o pleť. Nedokonalosti pleti mohou způsobit problémy s pigmentací, pokud jsou nadměrně vystavovány slunečnímu záření a léky proti akné mohou způsobit, že problematická pleť s nedokonalostmi je ještě citlivější na UV záření. Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control  SPF30 a SPF50+ poskytuje takovou úroveň ochrany, kterou vaše pleť potřebuje a která by měla být aplikována před použitím make-upu. Pokud používáte ochranu proti slunci po lokálně aplikované léčbě akné, počkejte pět minut, aby léčba byla co nejvíce účinná. 

Zjistěte více o problematice akné a ochraně před slunečním zářením.

Aplikujte korektor před nebo po nanesení make-upu

Zakryjte nedokonalosti a vyrovnejte povrch pleti podkladovou bází a/nebo krycím korektorem. Vyberte si produkty, které jsou nekomedogenní (neucpávají póry) a ideálně ty, které obsahují složení pro zlepšení vzhledu problematické pleti. Ujistěte se, že před spaním odstraníte všechen make-up.

Je toto ten správný produkt pro moji pleť?

Použijte tento produkt, pokud …

Vyzkoušejte jiný produkt, pokud…

Hledáte vysoce účinný pleťový peeling nebo exfoliační přípravek pro pleť se sklonem k nedokonalostem nebo akné:

Eucerin DERMOPURE Sérum pro regeneraci pleti funguje už od prvního dne a již po prvním týdnu se objeví výsledky.

Vaše pleť je již podrážděná nebo se podráždění objeví po použití:

Požádejte o pomoc svého dermatologa nebo lékárníka.

Pokud užíváte léky na akné:

Eucerin DERMOPURE

Podle nejnovějších výzkumů je zánět základní příčinou problémů s pletí náchylnou k nedokonalostem a akné. Zánět je přítomen ve všech stádiích akné – od neviditelného mikrozánětu až po zanícené papuly a pustuly.1

Řada Eucerin DERMOPURE je specificky zaměřena na hlavní příčiny nedokonalostí pleti a akné:

 • Mikrozánět - hlavní příčina cyklu akné
 • Nadměrná tvorba kožního mazu, také označována jako seborea
 • Hyperkeratóza (ztluštění vnějších vrstev kůže), jež vede ke vzniku bílých pupínků a černých teček
 • Bakteriální kolonizace způsobující viditelný zánět v podobě papul a pustul

V přípravcích jsou obsaženy následující látky:

 • Licochalcon A: účinná protizánětlivá látka působící proti mikrozánětu, mírnící podráždění a pomáhající omezit zarudnutí
 • Kyselina salicylová: má komedolytický účinek, redukuje nedokonalosti a zabraňuje vzniku nových, má také antibakteriální účinky
 • Technologie regulující maz: snižuje tvorbu kožního mazu

Sérum pro regeneraci pleti DERMOPURE také obsahuje:

 • 10% hydroxykomplex: vysoce účinná kombinace peelingových látek (kyselina glykolová, salicylová a polyhydroxykyseliny), která pomáhá obnovovat pokožku, uvolňovat póry, ničí P. acnes (bakterie) a odstraňuje odumřelé kožní buňky

Řada Eucerin DERMOPURE obsahuje jemné, avšak účinné produkty na čištění pleti a důkladně zvolené produkty proti nedokonalostem pleti, vhodné také jako doplňková péče při dermatologické léčbě.
Klinické a dermatologické studie prokázaly dobrou kožní snášenlivost a účinnost přípravků u osob s problematickou pletí.

 1 Das, S., Reynolds, R. V. Am J Clin Dermatol (2014), 15: 479–488.

Celkové hodnocení
 • (5)
5 z 5 bodů / 5 recenzí
5
5
4
0
3
0
2
0
1
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Samkova mama,

Super stiahne zapal.

Serum som kupila synovi a krasne mu stiahne zapal na vyrazkach.Doslova " z vecera do rana " z cervenej zapalenej vyrazky ostala len ruzova,ktora sa rychlo zahojila a zmizla.Mozem len odporucit.
Katka,

Super

Sérum som mala moznost vyskúšať v testovacej sade spolu s čistiacim gélom a krémom. Táto mini testovacia sada mi prišla v krásne zabalenej krabičke. Sérum na príjemnú nedotieravu vonu, konzistencia je taká akurát, nie je ani riedke, ani husté. Čo je najhlavnejšie, rýchlo sa vstrebe, nezanecháva na pleti nepríjemný pocit, ani plet nie je po pouziti napnuta. Veľmi milo ma prekvapil ucinok všetkých troch vyrobkov. V kombinácii s čistiacim gélom a krémom, je plet matna, nevysusena, akné je po pár týždňoch viditeľne redukovane a to mám dlhoročné problémy s pleťou. Za mňa jednoznacne top produkty, ktore som doteraz vyskusala.Ešte nájsť niečo na odstránenie jazvyciek a budem spokojná. 😀🤔 Určite v používaní pokračujem.
Pavla,

Doporučuji

Krém splnil vše slíbené nad očekávání. Je znát, že plet jemně zbavuje pleť odumřelých buněk (pleť se na některých místech jemně odroluje) zároveň ale vůbec nedráždí. Pleť je jemná a zmírnění akné jsem pozorovala už při velmi krátké době používání a postupně se stále lepší. Rozhodně doporučuji vyzkoušet
Eva,

Vynikajúce

Krém som začala používať pred 3 týždňami a už teraz môžem povedať, že moja pleť, ktorá je poznačená najmä hormonálnym akné, je neporovnateľne krajšia. Takýto výrazný efekt doteraz nemal žiadny krém či sérum.
Ela,

Milo prekvapená

Krém som začala používať na radu slečny v lekárni. Moc som jej neverila ale čuduj sa svete, funguje.Moje problémové partie okolo nosa a na brade sú fuč. Krém je výbornej konzistencie a veľmi príjemne vonia. Mám rada krémy čo nenechávajú mastný film a sú svieže.Tento krém to splnil na 💯 %. Odporúčam každej slečne a dáme.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář