• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Čisticí pleťová voda

0.0
0 recenzí
Rozjasňuje pleť
Uvolňuje póry
Důkladně tonizuje pleť a čistí T-zónu a další problematické partie obličeje

Čistí pleť a pomáhá předcházet nedokonalostem pleti

Tonizuje pleť a poskytuje intenzivní čištění T-zóny a dalších problematických partií obličeje. Složení s kyselinou mléčnou jemně uvolňuje póry bez přílišného vysušování a připravuje ji tak na následnou aplikaci pečujícího přípravku.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

Tuto pleťovou vodu používám již asi rok a stále si ji objednávám. Moje pleť je opravdu svěží a pleť opravdu dobře vyčistila.

Anouk, 2019

O produktu

Pleťová voda pro problematickou pleť

Eucerin DermoPure Čisticí pleťová voda byla speciálně vyvinuta pro mastnou a problematickou pleť se sklonem k mírnému či středně závažnému akné v dospělosti. Je také vhodná pro všechny typy akné, jako například acne vulgaris. Čistí pleť a připravuje ji pro následnou péči.

Aktivní antibakteriální složení obsahuje 2% kyselinu mléčnou, která uvolňuje póry, zabraňuje množení bakterií a předchází vzniku všech typů nedokonalostí pleti bez jejího vysušování. Je obzvlášť účinná při použití v oblasti T-zóny a dalších problematických partií obličeje.

Eucerin DermoPure Čisticí pleťová voda může být použita během těhotenství, ale neměla by být užívána, pokud současně užíváte léky proti akné.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie potvrdily velmi dobrou kožní snášenlivost a účinnost produktu u osob s problematickou a aknózní pletí.

Použití

Použití

 • Používejte ráno a večer po vyčištění pleti a před její hydratací
 • Naneste pleťovou vodu na odličovací tampon
 • Otřete odličovacím tamponem celý obličej
 • Neoplachujte
 • Vyhněte se kontaktu s očima a použijte nový odličovací tampon pro každou aplikaci

Doporučení pro vaši každodenní péči o pleť

čištění pleti

Vyčistěte a tonizujte pleť

Čistěte pleť ráno a večer:

 • ráno: odstraňte kožní maz a odumřelé kožní buňky, které se nahromadily přes noc
 • večer: odstraňte make-up a nečistoty nahromaděné za celý den

Používejte jemné čisticí přípravky, jako např. Eucerin DermoPure Čisticí gel spolu s vlažnou vodou a následně použijte vhodnou čisticí pleťovou vodu. Pro docílení co nejlepšího výsledku používejte jednou týdně peeling, který uvolní póry a vyhlazuje povrch pleti. 

Nedoporučujeme používat Čisticí pleťovou vodu na bázi alkoholu a Čisticí peeling spolu s léky na akné, protože mohou způsobit větší citlivost pleti.

Zjistit více
péče o pleť

Péče

Výběr pečujícího přípravku závisí na závažnosti vašeho akné a typu vaší léčby. 

Pokud podstupujete dermatologickou léčbu, Eucerin DermoPure Zklidňující krém vám pomůže zmírnit vedlejší účinky, jako je intenzivní suchost pleti. Krém by měl být aplikován až 5 minut po nanesení lokálních medikamentů, aby se mohly dostatečně vstřebat. 
Pokud máte mírnou až střední formu závažnosti akné, ale nepodstupujete dermatologickou léčbu, použijte ráno a večer zklidňující a zmatňující přípravek, jako např. Eucerin DermoPure Zmatňující emulzi

Pro dlouhodobě čistší a hladší pleť, začleňte do vaší každodenní péče Sérum pro regeneraci pleti. Je vhodné pro všechny typy problematické pleti, pokud aktuálně nepodstupujete dermatologickou léčbu akné a mělo by být používáno jednou denně - ideálně večer. Můžete ho použít před nanesením zmatňující emulze nebo samostatně.

Zjistit více
Ochrana před slunečním zářením

Ochrana před slunečním zářením

Sluneční ochrana je důležitou součástí vaší ranní péče o pleť. Nedokonalosti pleti mohou způsobit problémy s pigmentací, pokud jsou nadměrně vystavovány slunečnímu záření a léky proti akné mohou způsobit, že problematická pleť s nedokonalostmi je ještě citlivější na UV záření. Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 30 a SPF 50+ poskytuje takovou úroveň ochrany, kterou vaše pleť potřebuje a která by měla být aplikována před použitím make-upu. Pokud používáte ochranu proti slunci po lokálně aplikované léčbě akné, počkejte pět minut, aby léčba byla co nejvíce účinná. 

Zjistěte více o problematice akné a ochraně před slunečním zářením

Zjistit více

Krycí korektor a make-up

Zakryjte nedokonalosti a vyrovnejte povrch pleti podkladovou bází a/nebo krycím korektorem. Vyberte si produkty, které jsou nekomedogenní (neucpávají póry) a ideálně ty, které obsahují složení pro zlepšení vzhledu problematické pleti. Ujistěte se, že před spaním odstraníte všechen make-up. 

Zjistit více

Je toto ten správný produkt pro moji pleť?

Použijte tento produkt, pokud …

Eucerin DermoPure Čisticí pleťová voda neobsahuje olejové složky a je díky svému jemnému účinku mimořádně šetrná k problematické a aknózní pleti.

Máte mastnou pleť:

Eucerin DermoPure Čisticí pleťová voda byla speciálně vyvinuta pro mastnou pleť a obsahuje alkohol, který odstraňuje veškerý přebytečný maz z vaší pleti. 

Vaše pleť je snadno podrážděná po holení:

Eucerin DermoPure Čisticí pleťovou vodu můžete použít místo vody po holení. Obsahuje alkohol, takže má podobný desinfekční a osvěžující účinek.

Zkuste jiný produkt, pokud…

Hledáte pleťovou vodu pro normální a smíšenou pleť:

Zkuste Eucerin DermatoCLEAN Čisticí pleťovou vodu

Ingredience

FAQ (8)

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin