• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Zklidňující krém

4.7
7 recenzí
Zklidňuje pleť při dermatologické léčbě akné
Ihned hydratuje a snižuje vysušení pletí
Zmírňuje podráždění a zarudnutí pleti

Zklidňuje a intenzivně hydratuje pleť při dermatologické léčbě akné

Hydratační přípravek pro pleť se sklonem k akné, který zmírňuje nežádoucí vedlejší účinky léků proti akné. Přípravek má nelepivou konzistenci a zajišťuje intenzivní hydrataci, zklidňuje podráždění pleti, zmírňuje napětí a zarudnutí pleti, čímž pomáhá znovu získat kontrolu nad náročnou, problematickou pletí.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

Používám léky na akné a perfektně působí proti suchosti i podráždění.

Anja, 2019

O produktu

Hydratační přípravek na problematickou pleť

Eucerin DermoPure Zklidňující krém je hydratační přípravek pro pleť se sklonem k akné, který byl navržen zejména pro osoby užívající léky proti akné.

Jedním z nežádoucích vedlejších účinků léků proti akné je často suchost pleti. Tento intenzivně hydratační nemastný krém tlumí tyto projevy. Ceramidy podporují ochrannou bariéru pleti a snižují ztrátu hydratace. SymSitive* zklidňuje podráždění pleti jako štípání a pálení přímo v místě vzniku a licochalcon A pomáhá redukovat zarudnutí. Složení pomáhá znovu získat kontrolu nad náročnou problematickou pletí. Bude jemnější a vláčná již po první aplikaci.

Eucerin DermoPure Zklidňující krém lze používat během těhotenství.

* Registrovaná ochranná známka společnosti Symrise AG, Germany

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly dobrou kožní snášenlivost a účinnost u problematické pleti. Vhodné pro citlivou pleť.

Klíčová zjištění

96 %

Pleť bez problémů zvládá pravidelné podávání léků

94 %

Sametově jemná textura krému

93 %

Snižuje pociťované napětí

91 %

Zklidňuje pleť vystavenou dermatologické léčbě

91 %

Snadno se nanáší

91 %

Pleť je na dotek jemnější již po první aplikaci

90 %

Tlumí vedlejší účinky léčby akné

89 %

Krém tlumí štípání a pálení

Ve studii založené na subjektivním hodnocení u vzorku 58 mužů a žen ve věku 16 až 43 let (průměrný věk 24 let) se aplikoval Eucerin DermoPure Zklidňující krém dvakrát denně po dobu dvou týdnů. Během studie podstupovali všichni účastníci léčbu akné pod dohledem lékaře (topickým benzoylperoxidem, topickým tretinoinem, topickým adapalenem nebo perorálním isotretinoinem) po dobu minimálně dvou týdnů.

Použití

Použití

Používejte hydratační přípravek na problematickou pleť ráno a/nebo večer.

 • Používejte každý den ráno a/nebo večer – tak často, jak jen budete potřebovat
 • Naneste množství o velikosti zrnka hrášku na pečlivě vyčištěnou pleť obličeje (vyzkoušejte Eucerin DermoPure Čisticí gel)
 • Jemně vmasírujte
 • Vyhněte se kontaktu s očima
 • Pokračujte vhodným přípravkem na opalování, jako je např. Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 30 nebo SPF 50+. Tento krok je důležitý v prevenci pigmentace u pleti náchylné k nedokonalostem
 • Eucerin DermoPure Zklidňující krém je vhodný jako podklad pod make-up

Doporučení pro vaši každodenní péči o pleť

čištění pleti

Vyčistěte a tonizujte pleť

Čistěte pleť ráno a večer:

 • ráno: odstraňte kožní maz a odumřelé kožní buňky, které se nahromadily přes noc
 • večer: odstraňte make-up a nečistoty nahromaděné za celý den

Používejte jemné čisticí přípravky, jako např. Eucerin DermoPure Čisticí gel spolu s vlažnou vodou a následně použijte vhodnou čisticí pleťovou vodu. Pro docílení co nejlepšího výsledku používejte jednou týdně peeling, který uvolní póry a vyhlazuje povrch pleti. 

Nedoporučujeme používat Čisticí pleťovou vodu na bázi alkoholu a Čisticí peeling spolu s léky na akné, protože mohou způsobit větší citlivost pleti.

Zjistit více

Péče

Výběr pečujícího přípravku závisí na závažnosti vašeho akné a typu vaší léčby. 

Pokud podstupujete dermatologickou léčbu, Eucerin DermoPure Zklidňující krém vám pomůže zmírnit vedlejší účinky, jako je intenzivní suchost pleti. Krém by měl být aplikován až 5 minut po nanesení lokálních medikamentů, aby se mohly dostatečně vstřebat. 
Pokud máte mírnou až střední formu závažnosti akné, ale nepodstupujete dermatologickou léčbu, použijte ráno a večer zklidňující a zmatňující přípravek, jako např. Eucerin DermoPure Zmatňující emulzi

Pro dlouhodobě čistší a hladší pleť, začleňte do vaší každodenní péče Sérum pro regeneraci pleti. Je vhodné pro všechny typy problematické pleti, pokud aktuálně nepodstupujete dermatologickou léčbu akné a mělo by být používáno jednou denně - ideálně večer. Můžete ho použít před nanesením zmatňující emulze nebo samostatně.

Zjistit více

Ochrana před slunečním zářením

Sluneční ochrana je důležitou součástí vaší ranní péče o pleť. Nedokonalosti pleti mohou způsobit problémy s pigmentací, pokud jsou nadměrně vystavovány slunečnímu záření a léky proti akné mohou způsobit, že problematická pleť s nedokonalostmi je ještě citlivější na UV záření. Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 30 a SPF 50+ poskytuje takovou úroveň ochrany, kterou vaše pleť potřebuje a která by měla být aplikována před použitím make-upu. Pokud používáte ochranu proti slunci po lokálně aplikované léčbě akné, počkejte pět minut, aby léčba byla co nejvíce účinná. 

Zjistěte více o problematice akné a ochraně před slunečním zářením.

Zjistit více

Krycí korektor a make-up

Zakryjte nedokonalosti a vyrovnejte povrch pleti podkladovou bází a/nebo krycím korektorem. Vyberte si produkty, které jsou nekomedogenní (neucpávají póry) a ideálně ty, které obsahují složení pro zlepšení vzhledu problematické pleti. Ujistěte se, že před spaním odstraníte všechen make-up.

Zjistit více

Je toto ten správný produkt pro moji pleť?

Použijte tento produkt, pokud …

Vaše pleť je kvůli dermatologické léčbě vysušená a podrážděná.

Vyzkoušejte jiný produkt, pokud…

Již neužíváte léky na akné:

Vyzkoušejte Eucerin DermoPure Zmatňující emulzi.

Ingredience

Jak funguje Eucerin DermoPure Zklidňující krém

Mnoho pacientů užívajících léky proti akné trpí jejich nežádoucími vedlejšími účinky, jako jsou např. suchá, zarudlá pleť, přecitlivělost pleti (štípání a pálení) a fotosenzitivita (citlivost na sluneční světlo). Tyto běžné projevy jsou nepříjemné a mohou být pro mnoho pacientů důvodem k vysazení léčby před jejím dokončením.

Účinné látky v Eucerin DermoPure Zklidňujícím krému tlumí mnohé z těchto projevů, takže pacienti mohou pokračovat v léčbě bez nepříjemných pocitů:

 • Zlepšuje hydrataci pleti: složení významně hydratuje pleť a ceramidy posilují její vlastní ochrannou bariéru, aby nedocházelo ke ztrátě hydratace
 • Zmírňuje zarudnutí: licochalcon A je silná protizánětlivá látka pomáhající zmírnit zarudnutí pleti
 • Zklidňuje podráždění: SymSitive* působí na základní příčiny zvýšené citlivosti pleti – snižuje reaktivitu nervových vláken

Doporučujeme, aby pacienti podstupující léčbu akné také používali produkt na opalování s vysokým ochranným faktorem (jako např. Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 30 nebo SPF 50+), jelikož je pleť zvláště citlivá na sluneční světlo. Tímto způsobem snížíte citlivost na sluneční záření a ochráníte pleť se sklonem k akné před problémy s pigmentací, které mohou být způsobeny UV paprsky.

* Registrovaná ochranná známka společnosti Symrise AG, Germany

Hydratuje / posiluje bariéru

Složení: intenzivně hydratuje vysušenou pleť
Ceramidy: posilují ochrannou bariéru pleti a omezují ztrátu hydratace

Protizánětlivý

Licochalcon A: protizánětlivá látka pomáhající zmírnit zarudnutí

Zklidňující

SymSitive*: mírní podráždění přímo v místě vzniku snižováním citlivosti nervových vláken

* Registrovaná ochranná známka společnosti Symrise AG, Německo

Ochrana před slunečním zářením

Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control: speciálně vyvinutý pro pleť se sklonem k akné, se systémem UVA/UVB filtrů a biologickou ochranou buněk 

FAQ (7)

4.7
7 recenzí *
6
0
1
0
0
 • Kasandra 15.04.2024
  Nejlepší krém
  Tento zklidňující krém na obličej mé pleti sedí a opravdu pomáhá redukovat nedokonalosti.
 • Nina S. 04.11.2019
  Super cela rada
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Cela rada DermoPure je super.Najcastejsie pouzivam serum,upokojujuci krem a korektor.Serum priamo na vyrazky,krasne stiahne zapal ,krem pouzivam denne na celu plet a korektor mi krasne prekryje a upokoji vyrazky.
 • Samkova M. 31.10.2019
  Super na aknozmu plet
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Syn pouziva aj so serom a naozaj viditelne vysledky.
 • Zobrazit další

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin