Jak čisticí pleťová voda účinkuje?
 • (4)
Ukázat recenze Napsat recenzi

DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťová voda

Pro všechny typy pleti

Jemná pleťová voda bez alkoholu, která pleť osvěží a umožní jí lépe dýchat.

Čisticí pleťová voda

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťová voda je jemná, ale účinná pleťová čisticí voda, která odstraňuje veškeré zbytky čisticích výrobků a připravuje pleť na pečující výrobky. 

Naše čisticí pleťová voda bez obsahu alkoholu obsahuje kyselinu hyaluronovou a další hydratační složky přírodního původu, a tak pleti pomáhá zachovat si svoji přirozenou hydratační rovnováhu. Zanechává pleť čistou a svěží.

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťová voda je ideální pleťová voda pro všechny typy pleti. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že je vhodná pro citlivou pleť.

 

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a snášenlivost i u citlivé pleti.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

Provedli jsme studii hydratačních účinků (1) u 29 žen ve věku mezi 25 a 64 lety, které používaly EucerinDermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťovou vodu dvakrát denně po dobu jednoho týdne. Výsledky byly hodnoceny za použití korneometru (běžně používaný snímač pro měření hydratace pleti) a prokázaly:

 • Zvýšení hydratace pleti u 97% dobrovolnic
 • Průměrný nárůst v hodnotách naměřených korneometrem o 19%

 

1 Výzkum společnosti BDF, Hydratační, čisticí a pečující účinky na pleť, Německo, leden 2010


Ingredience

Použití

 • Vyčištěnou pleť tonizujte ráno a večer.
 • Naneste na odličovací tampon a jemně otřete pleť obličeje, krku a dekoltu.

 

Jak používat čisticí pleťovou vodu

Pro Vaši každodenní péči

Pleťové čisticí výrobky pro citlivou pleť

Pleť důkladně vyčistěte vhodným čisticím pleťovým přípravkem řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokud nosíte voděodolnou řasenku, odličte ji před čištěním pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovače očí.

Naneste anti-age hydratační krém

Dále použijte odpovídající denní či noční hydratační krém a oční krém. V závislosti na potřebách vaší pleti doporučujeme následující výrobkové řady:

Pokud chcete použít Eucerin Hyaluron-Filler Hyaluronovou intenzivní masku, Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster nebo Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster, naneste je jako první pod hydratační krém.

Dále v případě potřeby použijte sluneční ochranu.

Jako doplňující sluneční ochranu si vyberte výrobek z našeho rozsáhlého sortimentu Eucerin Sluneční ochrany. Pro okamžitou korekci nedokonalostí pleti doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý nebo středně tmavý.

 

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud ...

Hledáte jemnou, ale šetrnou čisticí pleťovou vodu, která je vhodná pro citlivou pleť.

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťová voda je vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti.

Chcete čisticí pleťovou vodu, která nebude vaši pleť vysušovat. Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťová voda je bez obsahu alkoholu a obsahuje hydratační složky, které podporují přirozenou hydratační rovnováhu vaši pleti. 

Hledáte ideální čisticí pleťovou vodu, která vaši pleť připraví na vstřebání účinných látek ve vašich pečujících výrobcích.
Hledáte čisticí pleťový výrobek:
Máte aknózní pleť:

Doporučujeme DERMOPURE Čisticí pleťovou vodu Eucerin. Aktivní antibakteriální složení obsahuje 2% kyselinu mléčnou, která otevírá póry, zpomaluje množení bakterií a předchází všem typům nedokonalostí, aniž by pleť příliš vysušovala.

Často kladené otázky

Jak čisticí pleťová voda účinkuje?

Kvalitní pleťová voda odstraní všechny zbytky čisticího výrobku, přispívá k obnově přirozeného pH pleti, pleť osvěžuje a připravuje ji na další krok vaší pravidelné následné péče: tonizovaná pleť je lépe schopna vstřebávat účinné složky vašich pečujících výrobků. Přečtěte si více v našem článku Čištění a tonizace: Jak zvolit ten nejlepší pleťový čisticí výrobek pro moji pleť?

Jsou pleťové vody s obsahem alkoholu dobré pro moji pleť?

Někteří lidé mají rádi chladivý účinek, které pleťové vody na bázi alkoholu poskytují, nedoporučujeme je však těm, kteří mají citlivou pleť, neboť mohou způsobit její podráždění. Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťová voda je bez alkoholu. Klinické a dermatologické studie prokázaly, že je vhodná pro citlivou pleť. 

 

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Šetrné, ale účinné čištění pro citlivou pleť

Důkladné každodenní čištění je prvním krokem v účinné péči o pleť. Čištění pleti ráno i večer odstraňuje nečistoty, make-up a přebytečný kožní maz a tonizace pomáhá obnovit přirozené pH pleti. Čistá pleť je lépe schopna vstřebávat účinné látky v pečujících přípravcích. 

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] je komplexní řada čisticích pleťových výrobků, které vyhovují všem typům pleti a požadavkům spotřebitelů: čisticí pleťový gel, čisticí pleťové mléko, čisticí micelární pěna a čistící micelární voda spolu s čistící pleťovou vodou a odličovačem očí. 

Řada jemných, ale účinných výrobků byla vyvinuta speciálně tak, aby nevysušovala pleť. Čistící přípravky Eucerin kombinují extra jemný čisticí komplex s kyselinou hyaluronovou a dalšími hydratačními složkami přírodního původu, a tak pleti pomáhají zachovat si svoji přirozenou hydratační rovnováhu. 

Klinické a dermatologické testy prokázaly, že všechny výrobky v této řadě jsou vhodné pro citlivou pleť. Zanechávají pleť čistou a jemnou.


Celkové hodnocení
 • (4)
5 z 5 bodů / 4 recenzí
5
4
4
0
3
0
2
0
1
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.
Zuzka.S,

Pleťová voda

Pleťová voda je naozaj výborná. Nakoľko mám veľmi citlivú pokožku a dlhé roky som si nemohla dávať žiadne pleťové vody, tak táto mi úplne sadla. Nevysušuje, necítiť pnutie pokožky po nej, hydratuje a zvláčňuje. Samozrejme spolu s čistiacim mliekom je to ideálne na vyčistenie pleti. Odporúčam hlavne dámam s citlivou pokožkou.
Dadka,

Na citlivu plet

Je neparfumovana a na moju velmi citlivu plet idealna.
Eda,

Super mliecko

Super mliecko
LuLu,

Maximální spokojenost

Za mě super pleťová voda, navíc s kyselinou hyaluronovou. Jemně dočištuje plet a hlavně nevysušuje.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář