• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Čisticí pleťový gel

5.0
2 recenzí
Čisticí pleťový výrobek pro každodenní použití
Jemný, důkladný a účinný
Odstraňuje make-up

Pro normální až smíšenou pleť

Jemný, ale účinný čisticí gel, který odstraňuje nečistoty a make-up, aniž by pleť vysušoval. Hydratuje pleť při použití v kombinaci s DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťovou vodou. Vhodný pro každodenní použití i pro citlivou pleť.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Čisticí pleťový gel od značky Eucerin

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťový gel je jemný, ale účinný pleťový čisticí výrobek, který odstraňuje nečistoty, make-up  a přebytečný kožní maz, aniž by pleť vysušoval.

Náš čisticí pleťový gel kombinuje extra jemný čisticí komplex s kyselinou hyaluronovou a dalšími hydratačními složkami přírodního původu, a tak pleti pomáhá zachovat si svoji přirozenou hydratační rovnováhu. Zanechává pleť čistou, jemnou a svěží.

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťový gel je ideální čisticí výrobek pro každodenní použití pro normální až smíšenou pleť. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že je vhodný pro citlivou pleť.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a snášenlivost i u citlivé pleti.

Klíčová zjištění

97%

Zvýšení hydratace pleti u 97% dobrovolnic

19%

Průměrný nárůst v hodnotách naměřených korneometrem o 19%

Provedli jsme studii hydratačních účinků (1) u 29 žen ve věku mezi 25 a 64 lety, které používaly Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťovou vodu v kombinaci s Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticím pleťovým gelem dvakrát denně po dobu jednoho týdne. Výsledky byly hodnoceny za použití korneometru (běžně používaný snímač pro měření hydratace pleti) a prokázaly: 1 Výzkum společnosti BDF, Hydratační, čisticí a pečující účinky na pleť, Německo, leden 2010

Použití

Použití

Pleť čistěte ráno a večer:

 • Navlhčete obličej, krk a dekolt.
 • Gel napěňte v dlani a jemně vmasírujte do pleti konečky prstů. 
 • Pečlivě opláchněte.

 

Pro Vaši každodenní péči

Čištění

Pleť důkladně vyčistěte vhodným čisticím přípravkem řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokud nosíte voděodolnou řasenku, odličte ji před čištěním pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovače očí.

 
Zjistit více

Tonizace

Zjistit více

Péče

Dále použijte odpovídající denní či noční hydratační krém a oční krém. V závislosti na potřebách vaší pleti doporučujeme následující výrobkové řady:

Pokud chcete použít Eucerin Hyaluron-Filler Hyaluronovou intenzivní masku, Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster nebo Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster, naneste je jako první pod hydratační krém

Zjistit více

Jako doplňující sluneční ochranu si vyberte výrobek z našeho rozsáhlého sortimentu Eucerin Sluneční ochrany. Pro okamžitou korekci nedokonalostí pleti doporučujeme Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý nebo středně tmavý.

 

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud...

Hledáte jemný, ale účinný čisticí pleťový výrobek pro každodenní použití pro normální až smíšenou pleť. Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťový gel je ideální pro normální a smíšenou pleť, včetně citlivé pleti.

Dáváte přednost gelové konzistenci, kterou můžete z pleti smýt.

Chcete čisticí pleťový výrobek, který vaši pleť účinně vyčistí, aniž by ji vysušoval.

Hledáte ideální čisticí pleťový výrobek, který vaši pleť připraví na vstřebání účinných látek ve vašich pečujících výrobcích.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte jemný, ale účinný čisticí pleťový výrobek pro každodenní použití a máte suchou pleť:

Doporučujeme Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí pleťové mléko.

Hledáte čisticí pleťový výrobek pro každodenní použití, který po použití opláchnete, ale dáváte přednost pěnové konzistenci: Vyzkoušejte Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární pěnu vhodnou pro všechny typy pleti.

Chcete micelární vodu. Doporučujeme Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čisticí micelární vodu 3 v 1, která je vhodná pro všechny typy pleti.

Chcete odstranit voděodolnou řasenku.

Eucerin DermatoCLEAN Odličovač očí účinně odstraňuje i ty nejodolnější voděodolné řasenky.

Hledáte čisticí pleťový výrobek pro každodenní použití pro aknózní pleť. Doporučujeme čisticí pleťové výrobky z řady Eucerin DERMOPURE, které byly speciálně vyvinuty pro pleť se sklony k nedokonalostem a akné.

Ingredience

FAQ (5)

5.0
2 recenzí *
2
0
0
0
0
 • Jazajanka 07.11.2019
  čistenie pleti
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Výborný, dobre s vstrebáva, láskavý k zrelej pleti, príjemný, pleť je po ňom na pohľad žiarivejšia. Vrelo doporučujem, pleť čistí dostaočne, nepáli, nevysušuje. Používam jedenkrát denne ako dočistenie večer, pleť zároveň osvieži.
 • Jazajanka 07.11.2019
  čistenie pleti
  Vzorek:
  vzorek produktu byl poskytnut zdarma.
  Vrelo doporučujem, gel dostatočne čistí, nepáli, nevysušuje pokožku. Používam jedenkrát denne ako dočistenie večer, pleť osvieži. Je ohľaduplný k zrelej pokožke.

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin