• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Odličovač očí

0.0
0 recenzí
Odličovač očního make-upu
Jemný, důkladný a účinný
Odličuje i rezistentní voděodolnou řasenku

Pro všechny typy pleti

Jemný, ale účinný micelární odličovač očního make-upu, který odstraňuje i tu nejodolnější voděodolnou řasenku a zároveň je šetrný k citlivé pleti okolo očí. Vhodný pro ty, kteří nosí kontaktní čočky.

Udržitelnost & Životní prostředí

Produkt neobsahuje mikroplasty  (dle znění definice UNEP)

Zjistit více o programu udržitelnosti

O produktu

Odličovač voděodolné řasenky a očního make-upu

Eucerin DermatoCLEAN Odličovač očí okamžitě, jemně a účinně odstraňuje voděodolný i běžný oční make-up včetně těch nejodolnějších voděodolných řasenek. Náš jemný odličovač očí je nemastný, rychle a snadno se používá, pleť nevysušuje, ani nezanechává žádné stopy. Pleť zůstává jemná, vláčná a svěží.

Eucerin DermatoCLEAN Odličovač očí je vhodný pro všechny typy pleti, je oftalmologicky testován a prokazatelně šetrný, i na citlivou pleť okolo očí a vhodný pro ty, kteří nosí kontaktní čočky.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a snášenlivost i u citlivé pleti, včetně citlivé pleti okolo očí.

Klíčová zjištění

100%

Účinně odstraňuje i tu nejodolnější voděodolnou řasenku

100%

Hydratuje pleť

100%

Účinně odstraňuje voděodolný i běžný oční make-up

100%

Okamžitě odstraňuje make-up

100%

Jemně odstraňuje oční make-up

100%

Odstraňuje oční make-up i bez tření

100%

Rychle a snadno se používá

100%

Zanechává pleť jemnou, vláčnou a svěží

100%

Nevysušuje pleť v oblasti očí

100%

Zanechává pleť na dotek nemastnou

Společnost Beiersdorf provedla uživatelskou studii* u 160 žen ve věku od 25 do 50 let. Po dvou týdnech pravidelného používání uvedly následující výsledky. * 1 Výzkum společnosti BDF, uživatelská studie, září 2019

Použití

Použití

 • Pečlivě protřepte, aby se obě vrstvy propojily. 
 • Naneste na odličovací tampon.
 • Jemně otírejte oblast očí směrem od nosu ven, dokud nebude tampon čistý. 
 • Obličej vyčistěte vhodným čisticím pleťovým přípravkem z řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]

 

Pro Vaši každodenní péči

Čištění

Pleť důkladně vyčistěte vhodným čisticím pleťovým přípravkem řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokud nosíte rezistentní voděodolnou řasenku, odličte ji před čištěním pomocí Eucerin DermatoCLEAN Odličovače očí.

 

Zjistit více

Tonizace

Zjistit více

Péče

Dále použijte odpovídající denní či noční hydratační krém a oční krém. V závislosti na potřebách vaší pleti doporučujeme následující výrobkové řady:

Pokud chcete použít Eucerin Hyaluron-Filler Hyaluronovou intenzivní masku, Eucerin Hyaluron-Filler Hydratační Booster nebo Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster, naneste je jako první pod hydratační krém

Zjistit více

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud ...

Hledáte účinný, ale jemný odličovač voděodolného očního make-upu, který je šetrný k citlivé pleti v oblasti očí.

Chcete odlíčit rezistentní voděodolnou řasenku.

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Hledáte čisticí pleťový výrobek:

Vyberte si čisticí pleťový gelmléko nebo micelární vodu z řady Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON].

Ingredience

FAQ (4)

 • Co znamená micelární?

  Micely jsou mikroskopické, kulovité shluky povrchově aktivních molekul. Každá surfaktantová molekula má hydrofilní (vodomilné) část, která je přitahována molekulami vody a hydrofobní (vodoodpudivý) část, která vodu odpuzuje a současně se váže na olej a mastnotu v nečistotách či očním make-upu. Tyto protichůdné síly uvolňují nečistoty a oční make-up a vylučují je do vody, kterou otřeme do odličovacího tamponu. Micelární čisticí výrobky jsou vysoce účinné, nevyžadují vodu a jsou vhodné zejména pro citlivou pleť.

   

 • Nestačí na odstranění očního make-upu použít pouze můj čisticí pleťový přípravek?

  Některé z našich čisticích pleťových výrobků mají klinicky i dermatologicky prokázanou schopnost odstraňovat oční make-up, včetně voděodolného očního make-upu. K odlíčení rezistentní voděodolné řasenky a/nebo účinnému odstranění veškerých stop jiného voděodolného očního make-upu, které nejsou vždy viditelné, však vždy doporučujeme používat Eucerin DermatoCLEAN Odličovač očí. Výrobek byl speciálně vyvinut s pH7,4, optimálním pH pro oblast očí, a byl oftalmologicky testován, je tedy prokazatelně bezpečný pro vaše oči.

   

 • Proč má odličovač očí dvě odlišné vrstvy?

  Náš odličovač očí funguje na takzvaném dvojfázovém principu. Spodní, čirá, vrstva je na vodní bázi a odstraňuje make-up, který je rozpustný ve vodě. Horní, modrá vrstva, je na  nemastné olejové bázi a působí na voděodolný make-up včetně voděodolné řasenky.

   

 • Nosím kontaktní čočky. Mohu používat Eucerin DermatoCLEAN Odličovač očí?

  Ano. Klinické a oftalmologické testy prokázaly, že výrobek je šetrný k očím a je vhodný pro ty, kteří nosí kontaktní čočky

   

Další doporučené produkty

Najít nejbližší lékárnu s výrobky Eucerin