• (0)
Napsat recenzi

Transparentní sprej na opalování Dry Touch SPF 30

Sprej pro citlivou pokožku těla s vysokým SPF

Špičkový transparentní sprej na opalování se snadnou aplikací pro citlivou i aknózní pokožku.

Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch SPF 30 je transparentní sprej na opalování vyvinutý speciálně pro citlivou pokožku těla. Poskytuje účinnou a spolehlivou ochranu proti slunečnímu poškození prostřednictvím systému širokospektrálních a fotostabilních UVA/UVB filtrů. Složení splňuje standardy Cosmetics Europe, Asociace osobní péče (dříve Colipa).

UVA a UVB záření může vyvolávat poškození buněk v hlubších vrstvách epidermis. Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch SPF 30 podporuje biologickou ochranu buněk, a tak pomáhá chránit kožní buňky zevnitř proti slunečnímu poškození.

Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch SPF 30 obsahuje přírodní antioxidant licochalcon A, aktivní složku získávanou z kořene lékořice čínské (Glycyrrhiza Inflata). V hlubších vrstvách epidermis vytváří antioxidační zásobárny a poskytuje kožním buňkám prokázanou ochranu před poškozením volnými radikály.

Složení bylo vyvinuto speciálně pro pokožku těla a ve formě aerosolového spreje umožňuje rychlé a nepřetržité rozprašování z mnoha úhlů. Usnadňuje tak aplikaci i na obtížně dosažitelné partie těla. Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch SPF 30 má ultra lehkou, transparentní konzistenci, která se rychle vstřebává a nabízí osvěžující účinek. Je voděodolný, nemastný a nelepivý.

Klinické studie

Klinické studie prokázaly účinnost a kožní snášenlivost na citlivé pokožce; dokonce i u pacientů s mastnou a aknózní pokožkou.

Ingredience

Použití

 • Důkladně protřepejte, poté před každým sluněním naneste na pokožku v dostatečném množství.
 • Nechte úplně vstřebat a zamezte přímému kontaktu s oblečením a zpevněnými plochami, kde by výrobek mohl zanechat skvrny.
 • Aplikaci pravidelně opakujte. Zejména v případě plavání, zvýšeného pocení nebo rizika setření, které mohou snižovat původní ochranu.
 • Sprej nikdy nesměřujte přímo na obličej a zamezte vdechnutí.
 • Úroveň ochrany je závislá na naneseném množství, nedostatečné množství opalovacího výrobku výrazně snižuje ochranný účinek.
 • Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když používáte výrobek sluneční ochrany. Nadměrné vystavování slunci vážně ohrožuje zdraví, neboť ani výrobky s vysokými SPF neposkytují 100 % ochranu.
 • Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření.
 • Během aplikace i po ní se nepřibližujte ke vznětlivým látkám, protože sprej je vysoce hořlavý.
 • Další informace si přečtěte na balení.

Doporučení a varování

Použijte tento výrobek, pokud …

Vyzkoušejte jiný výrobek, pokud …

Máte citlivou pokožku a hledáte transparentní sprej na opalování pro pokožku těla s vysokou ochranou, který nezanechá bílé stopy.
Máte aknózní pokožku a chcete výrobek na opalování s vysokou ochranou, u nějž bylo klinicky prokázáno, že je vhodný.
Dáváte přednost pohodlnému spreji na opalování s vysokou ochranou v rozprašovači, který se snadno nanáší na obtížně dosažitelné partie.
Chcete nemastný, nelepivý, voděodolný a rychle se vstřebávající výrobek sluneční ochrany pro pokožku těla.
Dáváte přednost ultra lehké konzistenci sluneční ochrany.
Máte aknózní pokožku a chcete ochranu s velmi vysokým SPF.
Máte suchou pokožku a hledáte mléko na opalování s klinicky ověřeným účinkem.
Chcete výrobek na opalování určený speciálně pro děti.
Chcete nemastný a nelepivý výrobek sluneční ochrany pro pleť obličeje.

V takovém případě, a pokud máte mastnou nebo aknózní pleť, vyzkoušejte Eucerin Ochranný krémový gel na opalování Oil Control SPF 50+ s technologií Oil Control s L-karnitinem regulujícím tvorbu mazu pro okamžitý a dlouhotrvající suchý a matný povrch. Pro normální až smíšenou pleť vyzkoušejte Eucerin Zmatňující emulzi na opalování na obličej SPF 50+.

Dáváte přednost pumpičkovému spreji.
Hledáte péči po opalování, která uleví od spálení.

V tomto případě vyzkoušejte Eucerin Regenerační mléko po opalování, nebo pro pokožku se sklony k alergiím Eucerin Regenerační gel po opalování proti sluneční alergii.

Často kladené otázky

Jaký SPF u výrobku sluneční ochrany potřebuji?

SPF je zkratka pro ochranný sluneční faktor. Jeho číslo vyjadřuje dobu, o níž se prodlužuje ochrana pokožky před spálením. Osoba s normální pokožkou, která se bez sluneční ochrany obvykle spálí po 30 minutách slunění, by tedy při použití dostatečného množství přípravku na opalování s SPF 30 měla ochranu po 300 minut.

Pokud máte citlivou nebo aknózní pokožku, musíte být mimořádně opatrní, neboť sluneční poškození může být rychlejší a závažnější vzhledem k již oslabené ochranné vrstvě pokožky. V takovém případě se co nejvíce vyhýbejte pobytu na slunci a chraňte pokožku oblečením nebo pokrývkou hlavy. Vždy používejte co nejvyšší sluneční ochranu vyvinutou na míru vašim potřebám. Váš dermatolog nebo lékárník vám poradí vhodný výrobek sluneční ochrany.

Mám citlivou pokožku. Proč potřebuji speciální sluneční ochranu?

Citlivá pokožka má oslabenou ochrannou bariéru, citlivěji reaguje na sluneční záření a je velmi náchylná na sluneční poškození. Protože má sluneční záření dehydratační účinek, může citlivá pokožka ještě více vysychat a její příznaky se mohou zhoršovat. Proto je důležité používat sluneční ochranu vyvinutou na míru, jejíž snášenlivost citlivou pokožkou byla testována, a která obsahuje složky, jež odpovídají specifickým potřebám pokožky. Například licochalcon A je účinný přírodní antioxidant, který podporuje pokožce vlastní buněčnou ochranu a je proto klíčovou složkou sluneční ochrany pro citlivou pokožku.

Jaký je rozdíl mezi minerálními a chemickými UVA/UVB filtry, a které z nich jsou lepší?

Minerální filtry zůstávají na povrchu pokožky a odrážejí a rozptylují UV záření, které na povrch pokožky dopadá, zatímco chemické filtry jsou pokožkou absorbovány a proměňují UV paprsky v neškodné teplo. I když jsou chemické filtry obecně považovány za bezpečné, doporučujeme v případě možné nesnášenlivosti chemických filtrů nebo u vysoce citlivé pokožky, například ve sluneční ochraně pro kojence a batolata, používat minerální filtry.

Jaký je rozdíl mezi UVA a UVB zářením?

UVA (ultrafialové A) dlouhovlnné paprsky vyzařované sluncem pronikají hluboko do pokožky. Jsou často spojovány s oxidačním stresem pokožky a hrají roli v dlouhodobém slunečním poškození. UVA záření je hlavní příčinou stárnutí pokožky a rakoviny kůže a může také vyvolávat polymorfní světelné erupce (PLE), takzvanou sluneční alergii. Krátkovlnné UVB (ultrafialové B) záření, na druhou stranu, způsobuje okamžité viditelné poškození pokožky, běžně známé jako spálení. UVB neproniká tak hluboko jako UVA, a je hlavní příčinou poškození buněčné DNA.

Jak často mám opakovaně nanášet výrobek sluneční ochrany?

Stejně jako nanesení dostatečného množství výrobku na opalování před sluněním, doporučujeme jeho aplikaci pravidelně opakovat, zejména v případě plavání, zvýšeného pocení nebo rizika setření. V těchto situacích může být původní ochrana snížena. Je důležité nanášet výrobek na opalování v dostatečném množství, neboť nanesení nedostatečného množství opalovacího výrobku významně snižuje ochranný účinek. I když používáte složení s vysokým faktorem, nezůstávejte na slunci příliš dlouho, protože ani ty nejlepší výrobky neposkytují 100% ochranu.

Eucerin Sluneční ochrana Špičková sluneční ochrana vyvinutá na míru potřebám vaší pokožky

Produkty Eucerin Sluneční ochrany poskytují komplexní ochranu před poškozením pokožky slunečním zářením.
 
Inovativní technologie Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrální a fotostabilní  UVA/UVB filtry¹ pro spolehlivou ochranu před UV zářením s antioxidantem licochalconem A na obranu před vysokoenergetickým viditelným (HEVIS) světlem. Kyselina glycyrrhetinová navíc pomáhá chránit DNA kožních buněk.²

Řada špičkové sluneční ochrany obsahuje přípravky vyvinuté na míru individuálním potřebám vaší pokožky a obsahuje účinné látky vhodné pro specifické typy pokožky: 

 

 • Pokud máte mastnou a/nebo aknózní pleť, výrobky s technologií Oil Control Technology regulující tvorbu kožního mazu díky pigmentům absorbujícím tuky, poskytnou vaší pleti ihned zmatněný vzhled spolu s dlouhodobým účinkem proti lesku.
 • Pokud je vaším hlavním problémem předčasné stárnutí pleti, výrobky řady Photoaging Control s obsahem vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové viditelně zmírní známky stárnutí pleti.
 • Pokud je vaše pleť náchylná ke slunečním alergiím, pak vám v prevenci slunečních alergií jako je PLE (polymorfní světelná erupce) pomohou výrobky na opalování a po opalování s obsahem alpha-glukosyl-rutinu.

Řada obsahuje také výrobky Eucerin Sluneční ochrany pro děti (které byly vyvinuty speciálně pro zklidnění a ochranu citlivé a jemné dětské pokožky) a také výrobky pro děti i dospělé vhodné pro atopickou pokožku. 

Produkty Eucerin Sluneční ochrany jsou k dispozici s SPF ochranou střední po vysokou a velmi vysokou. U všech výrobků prokázaly klinické a dermatologické testy vysokou účinnost a dobrou snášenlivost na citlivé pokožce.

 

1 - Odpovídají nejpřísnějším standardům kladeným na ochranu před UVA a UVB zářením asociací Cosmetics Europe. Úroveň ochrany před UVA zářením je vyšší než je požadováno dle EU norem. 

2 -  Eucerin Dětské mléko na opalování s ochrannými mikropigmenty neobsahuje technologii Advanced Spectral Technology, ale využívá klinicky ověřené ne-chemické filtry. Výrobky Eucerin Extra lehké mléko na opalování Sensitive Protect, Eucerin Transparentní sprej na opalování Sensitive Protect a Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch neobsahují kyselinu glycyrrhetinovou.

Novinka

Pigment Control

Emulze na opalování na obličej s depigmentačním účinkem Pigment Control SPF 50+

 • Velmi vysoká sluneční ochrana pro pleť obličeje
 • Technologie Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana proti vysokoenergetickému viditelnému světlu
 • Pro všechny typy pleti
 • Zabraňuje hyperpigmentaci vlivem slunečního záření 
 • Účinně redukuje tmavé skvrny s postupným viditelným zlepšením 
 • Při pravidelném používání brání jejich opakovanému výskytu
 • Pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti
 • Příjemná lehká konzistence: nelepivá, nemastná, rychle se vstřebává
 • Vhodná pod make-up
 • Nekomedogenní

zjistit více

Fotostárnutí

Emulze na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 50

 • Vysoká sluneční ochrana pro pleť obličeje a dekoltu
 • Technologie Advanced Spectral Technology : UVA/UVB ochrana a obrana před vysokoenergetickým viditelným světlem
 • Pro všechny typy pleti
 • Viditelně redukuje vrásky a zlepšuje vzhled pleti 
 • Intenzivně hydratuje
 • Příjemná lehká konzistence: nelepivá, nemastná, rychle se vstřebává
 • Vhodná pod make-up
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Fotostárnutí

Emulze na opalování na obličej proti vráskám Photoaging Control SPF 30

 • (1)

 • Vysoká sluneční ochrana pro pleť obličeje a dekoltu
 • Technologie Advanced Spectral Technology : UVA/UVB ochrana a obrana před vysokoenergetickým viditelným světlem
 • Pro všechny typy pleti
 • Viditelně  redukuje vrásky a zlepšuje vzhled pleti 
 • Intenzivně hydratuje
 • Příjemná lehká konzistence: nelepivá, nemastná, rychle se vstřebává
 • Vhodná pod make-up
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Fotostárnutí

CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ světlý

 • Velmi vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pleť obličeje
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem
 • Pro všechny typy pleti
 • Okamžitě sjednotí tón pleti a viditelně redukuje známky stárnutí pleti
 • Zlepšuje vzhled pleti
 • Zanechává dlouhotrvající zmatňující efekt
 • Příjemná lehká textura: nelepivý, nemastný, rychle se vstřebává
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Fotostárnutí

CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ středně tmavý

 • Velmi vysoký stupeň sluneční ochrany pro pleť obličeje
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a obrana před vysokoenergetickým viditelným světlem
 • Pro všechny typy pleti 
 • Okamžitě sjednotí tón pleti a viditelně redukuje známky stárnutí 
 • Zlepšuje vzhled pleti
 • Zanechává dlouhotrvající zmatňující efekt
 • Příjemná lehká textura: nelepivý, nemastný, rychle se vstřebává
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Pro mastnou a aknózní pleť

Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 50+

 • (4)

 • Vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pleť obličeje
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Pro mastnou pleť, pro pleť se sklonem k akné
 • Dlouhodobý (až 8hodinový) zmatňující efekt
 • Okamžitý zmatňující účinek
 • Ultralehká, nemastná, nelepivá textura, rychle se vstřebává
 • Vhodný pod make-up
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Pro mastnou a aknózní pleť

Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 30

 • Vysoká sluneční ochrana pro pleť obličeje 
 • Technologie Advanced Spectral Technology: UVA/UVB ochrana a obrana před vysokoenergetickým viditelným světlem
 • Pro mastnou a aknózní pleť
 • Dlouhodobý (až 8-hodinový) zmatňující efekt
 • Zanechává suchý, matný povrch pleti
 • Ultralehký, nemastný, nelepivý, snadno se vstřebává
 • Vhodný pod make-up
 • Nekomedogenní, bez parfemace

zjistit více

Fotostárnutí (photoaging)

Eucerin Extra lehké mléko na opalování Photoaging Control SPF 30

 •  Vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pokožku těla
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Pro všechny typy pokožky
 • Pomáhá bránit fotostárnutí
 • Viditelně redukuje známky stárnutí pokožky
 • Dodává pokožce svěží a jednotný vzhled
 • Extra lehká textura: okamžitě se vstřebá, zanechá na pokožce příjemný pocit
 • Voděodolné
 • S technologií "Proti skvrnám po vyprání"*

zjistit více

Fotostárnutí (photoaging)

Eucerin Extra lehké mléko na opalování Photoaging Control SPF 50+

 • Velmi vysoký stupeň sluneční ochrany určený pro pokožku těla
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Pro všechny typy pokožky
 • Pomáhá bránit fotostárnutí
 • Viditelně redukuje známky stárnutí pokožky
 • Dodává pokožce svěží a jednotný vzhled
 • Extra lehká textura: okamžitě se vstřebá, zanechá na pokožce příjemný pocit
 • Voděodolné
 • S technologií "Proti skvrnám po vyprání"*

zjistit více

Dětská pokožka

Dětský sprej na opalování Sensitive Protect s velmi vysokou ochranou SPF 50+

 • Velmi vysoký stupeň sluneční ochrany pro děti
 • Technologie Advanced Spectral Technology: ochrana před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS)
 • Zklidňuje citlivou pokožku
 • Vhodný též pro atopickou pokožku
 • Chrání před spálením, snižuje riziko dlouhodobého poškození kůže
 • Bez parfemace
 • Extra voděodolné
 • Technologie "Proti skvrnám po vyprání"*

zjistit více
Celkové hodnocení
 • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub registrace

Staňte se členem!

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.
   

eucerin klub

Registrační formulář