• (0)
Napsat recenzi

Emulze na opalování proti vráskám SPF 50

Každodenní sluneční ochrana s vysokým ochranným faktorem proti vráskám pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti

Chrání pleť obličeje před spálením a poškozením vlivem slunečního záření. Lehká a příjemná konzistence.

Eucerin Emulze na opalování proti vráskám SPF 50 je každodenní sluneční ochrana s vysokým ochranným faktorem pro všechny typy pleti. Kromě ochrany pleti obličeje proti spálení a slunečním poškozením viditelně redukuje známky fotostárnutí. Složení obsahuje dvě přelomové technologie, které zajišťují prvotřídní ochranu proti poškození pleti UV zářením, které se projevuje například stařeckými skvrnami. Dále pleť intenzivně hydratuje, a tak viditelně redukuje vrásky v obličeji a dekoltu.

Emulze byla vyvinuta speciálně pro pleť obličeje a poskytuje širokospektrální ochranu proti UVA a UVB záření, biologickou ochranu buněk a kyselinu hyaluronovou proti vráskám. Biologickou ochranu buněk zajišťuje kombinace antioxidantu kyseliny glycyrrhetinové, která podporuje vlastní ochranu DNA pleti a regenerační mechanismy, a licochalconu A, silného antioxidantu, který chrání buňky pleti před poškozením volnými radikály.

Emulze obsahuje dva různé typy kyseliny hyaluronové: vysoko- a nízkomolekulární, které účinně a intenzivně pleť obličeje hydratují. 

Systém vysoce účinných fotostabilních UVA/UVB filtrů vyhovuje požadavkům EU a Cosmetics Europe - Asociace kosmetické péče (dříve Colipa).

Eucerin Emulze na opalování proti vráskám SPF 50 má příjemně lehkou konsistenci, rychle se vstřebává a poskytuje zmatňující efekt.

Klinické studie

Klinické studie prokázaly velmi dobrou snášenlivost na citlivé pleti, dokonce i u pacientů s velmi citlivou pletí po ošetření laserem a chemickém peelingu. V dalších in vivo studiích účinnosti respondentky uvedly výrazné zlepšení důležitých parametrů pleti.

Klíčová zjištění

329 žen testovalo Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám SPF 50 v horkém a vlhkém podnebí. Tato studie prokázala vynikající výsledky:

 • 97 % se shodovalo, že výrobek zanechává na pleti příjemný pocit
 • 96 % se shodovalo, že výrobek má příjemnou, lehkou konsistenci
 • 93 % se shodovalo, že výrobek je pletí rychle absorbován
 • 89 % se shodovalo, že výrobek nezanechal na jejich pleti po nanesení mastný a lepivý pocit

V další in vivo studii účinnosti používaly ženy (ve věku 35-65) Eucerin Emulzi na opalování proti vráskám dvakrát denně v testu rozděleného obličeje. Po čtyřech týdnech pravidelného používání uvedly, že došlo k viditelné redukci vrásek a jemných linek v obličeji a dekoltu.

Ingredience

Použití

 • Nanášejte dostatečné množství před pobytem na slunci a aplikaci často opakujte - zejména po koupání, pokud se zpotíte nebo se utíráte ručníkem, abyste zachovali původní ochranu. Použití menšího množství výrobku významně sníží úroveň ochrany.
 • Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili sluneční ochranu. Nadměrné vystavování slunci vážně ohrožuje zdraví.
 • Chraňte kojence a malé děti před přímým sluncem.

Opalovací krém proti vráskám na obličej

Pro vaši každodenní péči

Čištění obličeje

Na pleť obličeje naneste Eucerin Čisticí pleťový gel DermatoCLEAN pro normální až smíšenou pleť nebo Čisticí pleťové mléko DermatoCLEAN pro suchou pleť a opláchněte.

Pleťová čisticí voda

Použijte Eucerin Čisticí pleťovou vodu DermatoCLEAN pro všechny typy pleti a připravte pleť na další kroky.

Sluneční ochrana pleti obličeje

UV ochrana působí po nanesení výrobků Eucerin na opalování na obličej okamžitě - nemusíte čekat, než začne působit. Z odborného hlediska můžete nanášet výrobky na opalování před nebo po použití vašeho běžného denního krému. Oba způsoby vaši pleť účinně ochrání. Všechny výrobky Eucerin na opalování na obličej se mohou kombinovat s ostatními výrobky Eucerin péče o pleť - a také pod podkladový krém.

Doporučení

Použijte tento výrobek, pokud …

Hledáte specifickou ochranu před známkami fotostárnutí.

Eucerin Emulze na opalování proti vráskám SPF 50 je vysoce ochranný výrobek na opalování vyvinutý pro ochranu všech typů pleti před slunečním poškozením, který současně viditelně redukuje vrásky v obličeji a dekoltu. Emulze přináší omlazující účinek.

Nedávno jste podstoupila chemický peeling nebo laserové ošetření obličeje.

Eucerin Emulze na opalování proti vráskám SPF 50 je vysoce ochranný krém na opalování s výbornou snášenlivostí i na velmi citlivé pleti po chemickém peelingu nebo laserovém ošetření.

Chcete redukovat viditelné linky a vrásky, ale také dosáhnout sjednocenějšího a zářivějšího vzhledu okamžitě po nanesení.

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém kombinuje kyselinu hyaluronovou s krátkým a dlouhým řetězcem, která proniká do pleti a vyplňuje vrásky zevnitř, glycin saponin, který stimuluje v těle vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové a barevné pigmenty pro korekci pleti.

Máte v obličeji suchou pleť.
Máte aknózní pleť a chcete zmatňující účinek a pomoc při regulaci kožního mazu.

Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 30/50+ nabízí okamžitý a dlouhotrvající zmatňující účinek díky své nemastné konsistenci a schopnosti regulace kožního mazu.

Často kladené otázky

Jaký SPF faktor bych měl/a používat?

Sluneční citlivost se u každého z nás liší. Ochranný sluneční faktor (SPF) vyjadřuje dodatečnou dobu, kterou bude chráněné pleti trvat, než se spálí, ve srovnání s pletí nechráněnou. Osoba, která se obvykle spálí po 30 minutách bez opalovacího přípravku, může být chráněna po dobu 300 minut, pokud použije přípravek na opalování. SPF však závisí na použití dostatečného množství výrobku. Doporučujeme zůstávat na slunci pouze po 60 % doby určené SPF a mít vždy na vědomí, že k poškození pleti může dojít ještě předtím, než je spálení patrné. V případě jakékoli pochybnosti o vaší individuální kožní snášenlivosti, požádejte o radu dermatologa.

Jaký je rozdíl mezi UVA a UVB paprsky?

Ultrafialové A (UVA) záření jsou dlouhovlnné paprsky vyzařované sluncem. Proniká hluboko do pleti a je hlavní příčinou oxidačního stresu. UVA záření má na svědomí dlouhodobé sluneční poškození, jako je stárnutí pleti a rakovina kůže, stejně jako polymorfní světelné erupce (PLE), takzvané sluneční alergie. Ultrafialové B (UVB) záření jsou oproti tomu krátkovlnné paprsky, které nepronikají tak hluboko jako UVA. Způsobují okamžité viditelné poškození pleti a mají na svědomí spálení a poškození buněčné DNA.

Proč je vhodné začlenit sluneční ochranu pleti obličeje do mé každodenní pravidelné péče?

Pleť obličeje je tenčí a citlivější na UVA/UVB záření. Je také více vystavována slunci, a to po celý rok. Sluneční ochrana vám může pomoci předejít poškození buněčné DNA, fotostárnutí a hyperpigmentaci. Proto je důležité chránit pleť obličeje kdykoliv je vystavena slunci.

Mohu použít krém na opalování a make-up?

Eucerin Emulze na opalování proti vráskám SPF 50 se dokonale hodí jako podklad pod make-up. Je bezpečné na přípravek na opalování použít pudr i make-up, aniž by ovlivňovaly sluneční ochranu. Doporučujeme opakovaně nanášet sluneční ochranu pravidelně během dne.

Co je kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová je látka přirozeně tvořená kožními buňkami, která pomáhá udržovat hydrataci pleti: dokáže vázat vodu v objemu tisícinásobku své vlastní hmotnosti. Je součástí mimobuněčné hmoty epidermis (nejsvrchnějších vrstev kůže) a dermis (středních vrstev kůže) a vyplňuje objem pleti zevnitř.

Jaký je rozdíl mezi Eucerin Emulzí na opalování proti vráskám a Eucerin Hyaluron-Filler CC krémem?

Oba výrobky mají omlazující vlastnosti a redukují vrásky a linky, Eucerin Emulze na opalování proti vráskám obsahuje mnohem vyšší SPF pro ochranu před slunečním poškozením a fotostárnutím. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém obsahuje barevné pigmenty, které poskytují okamžitou korekci pleti a glycin-saponin, který stimuluje v těle vlastní produkci kyseliny hyaluronové.

Eucerin Sluneční ochrana Vysoce kvalitní UV ochrana pro individuální potřeby Vaší pokožky

Eucerin řada sluneční ochrany nabízí komplexní ochranu proti poškození pokožky v důsledku UV záření, vhodnou pro každý typ pokožky. Všechny přípravky obsahují vysoce účinný systém fotostabilních UVA a UVB filtrů a mnohé nabízejí také ochranu před poškozením DNA. Přípravky na opalování jsou formulované speciálně pro různé typy pokožky (normální, suchá, mastná, aknózní), na obličej i tělo. Řada nabízí speciálně vyvinuté přípravky pro kojence, děti a dospělé, a dokonce i výrobky vhodné pro použití při kožních onemocněních, jako jsou sluneční alergie, akné nebo atopický ekzém. Složení všech výrobků mají lehkou konzistenci, snadno se roztírají a rychle vstřebávají. Obsahují pouze vybrané účinné složky s klinicky prokázanou účinnosti a kožní snášenlivostí.

Celkové hodnocení
 • (0)
0 z 5 bodů / 0 recenzí
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále se snažíme zlepšovat naše výrobky.
Sdělte nám svůj názor a ohodnoťte náš výrobek.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte se členem!

eucerin klub

 • Nabízíme užitečné informace, jak správně pečovat o různé typy pleti. 
 • Budete dostávat zprávy o novinkách a výhodných akčních nabídkách jako první.
 • Můžete se účastnit soutěží a exkluzivních testování produktů zdarma.